Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Venspils a mislis da smo mogli da dovedemo bokje od Lesora i momaka sa koledza? Islo se na prospekte ja kad sam pricao da nema novca ti si pricao da smo najbolji u ligi , mislis li da smo i sad bolji od Partizana , Cedevite i Buducnosti? Dajte malo realnosti ljudi to nam je bice borbe i bice tesko ali uzmimo sezonsku i podrzimo tim.

    Comment


    • Bolji smo i to dobro bolji. Imamo strucni stab kako valja i dolikuje Zvezdi, imamo ljude koji su vidjeli svijeta, radili sa najboljim i najgorim ljudima, nema neke tajne za njih u ovom poslu. Vidjeli smo prosle godine koliko struka utice na igru. Ne moramo ove godine uraditi nista, neka se tim uigra i ostane na okupu, neka se stabilizuje roster i imaces dugogodisnju dominaciju, potpisujem.

      Comment


      • Originally posted by Victor BG View Post
        Bolji smo i to dobro bolji. Imamo strucni stab kako valja i dolikuje Zvezdi, imamo ljude koji su vidjeli svijeta, radili sa najboljim i najgorim ljudima, nema neke tajne za njih u ovom poslu. Vidjeli smo prosle godine koliko struka utice na igru. Ne moramo ove godine uraditi nista, neka se tim uigra i ostane na okupu, neka se stabilizuje roster i imaces dugogodisnju dominaciju, potpisujem.
        Kakav post

        "Imamo ljude koji su prosli sveta"

        "Kad se roster stabilizuje sledi nam dugogodisnja dominacija"

        Ovo ti je jedino tacno da necemo nista uraditi ove godine, za to ne brini, to je nam je sigurno.
        Last edited by Antona; 30-07-18, 14:58.

        Comment


        • Rile još jedna dobra partija u pobedi nad Ukrajinom.

          СРБИЈА: Тејић , Пот 12 (5 ск), Стојановић 4, Ристић 12 (11 ск), Ребић, Бркић 7 (5 ск), Апић, Ђоковић 8, Пашајлић 4 (5 ск), Ненадић 8 (5 ск), Крстић 13 (8 ск), Хускић 6 (4 бл).
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
            Venspils a mislis da smo mogli da dovedemo bokje od Lesora i momaka sa koledza? Islo se na prospekte ja kad sam pricao da nema novca ti si pricao da smo najbolji u ligi , mislis li da smo i sad bolji od Partizana , Cedevite i Buducnosti? Dajte malo realnosti ljudi to nam je bice borbe i bice tesko ali uzmimo sezonsku i podrzimo tim.
            Naravno da je bilo novca, dovedeni su Rochesti, Feldeine, placan je Bjelica, imali smo pod ugovorom jedno 30 igraca sa FMPom. Sad je iluzorno bilo sta pricati jer rosteri nisu formirani. Verujem da cemo biti losiji od Buducnosti, tu negde sa Cedevitom i dosta bolji od Partizana. Gro para ce otici na pleja i cetvorku i tu ce se dovesti skupi igraci.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Kljucno je to bilo...Pisao sam da je proslogodisnji roster bio platezno mocan.Ove godine ne treba zaboraviti ni FMP,placanje sina, bursaca i ostalih likova,omladinaca i placanja sala u zakup nasem dragom predsedniku.Svakako ozbiljna sredstva se moraju naci, a na ustrb rostera mora ici ovo vezano za FMP i ne znam sto mi to i dalje placamo...bez ikakve potrebe..

              Svakako ceo sistemi plate ce biti po ovim uslovima tek nesto manji budzet nego prosle godine, treba srece i znanja to zatvoriti a prosle godine nismo imali bas nikakve prihode posebne i to ce biti mac sa dve ostrice..Naravno treba poplacati i dugove za igrace od prosle sezone itd...Valjda ce do 24avgusta sve to biti reseno i da padnu tepare sa neba..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Antona View Post
                Kakav post

                "Imamo ljude koji su prosli sveta"

                "Kad se roster stabilizuje sledi nam dugogodisnja dominacija"

                Ovo ti je jedino tacno da necemo nista uraditi ove godine, za to ne brini, to je nam je sigurno.
                Antona brate mili pocinjes polako da upadas u Canarian-Dekkard-Sarac mode...skaces na svakog sa cijim se misljenjem ne slazes-i pritom to cinis sa startnom agresijom bez razloga i povoda....moze sve to i malo mirnije i odmerenije,ovde smo da se relaksiramo,procaskamo i razmenimo misljenja pa makar ona bila i dijametralno suprotna

                Comment


                • Originally posted by Gudura View Post
                  Antona brate mili pocinjes polako da upadas u Canarian-Dekkard-Sarac mode...skaces na svakog sa cijim se misljenjem ne slazes-i pritom to cinis sa startnom agresijom bez razloga i povoda....moze sve to i malo mirnije i odmerenije,ovde smo da se relaksiramo,procaskamo i razmenimo misljenja pa makar ona bila i dijametralno suprotna
                  Ne slazem se sa tobom da agresivno napadam svakoga sa kim se ne slazem, ali ako si takav utisak stekao povescu racuna o tome u buduce jer ne zelim da budem neka svadjalica ovde

                  Kako da prokomentarisem recenicu "kad se roster stabilizuje sledi nam visegodisnja dominacija", a da se akter posta ne uvredi? Kako bi ti prokomentarisao tu izjavu
                  Last edited by Antona; 30-07-18, 19:19.

                  Comment


                  • Zna li se kako ce izgledati roster Fmp-a, ima li nekih sigurnih?

                    Comment


                    • Originally posted by Antona View Post
                      Ne slazem se sa tobom da agresivno napadam svakoga sa kim se ne slazem, ali ako si takav utisak stekao povescu racuna o tome u buduce jer ne zelim da budem neka svadjalica ovde

                      Kako da prokomentarisem recenicu "kad se roster stabilizuje sledi nam visegodisnja dominacija", a da se akter posta ne uvredi? Kako bi ti prokomentarisao tu izjavu
                      Kao necije misljenje koje ne moras da delis...kazes jednostavno ja ne posmatram stvari na ovaj nacin,nadi problemi su mnogo dublji i mislim da je potrebno mnogo vise za visegodisnju dominaciju, a ne u fazonu,kakav post,sta sve covek ovde moze da procita i tako u tom stilu...ma uostalom odrastao si i ozbiljan covek rekao bih,glupo da te ja savetujem ophodjenju

                      Comment


                      • Originally posted by Gudura View Post
                        Kao necije misljenje koje ne moras da delis...kazes jednostavno ja ne posmatram stvari na ovaj nacin,nadi problemi su mnogo dublji i mislim da je potrebno mnogo vise za visegodisnju dominaciju, a ne u fazonu,kakav post,sta sve covek ovde moze da procita i tako u tom stilu...ma uostalom odrastao si i ozbiljan covek rekao bih,glupo da te ja savetujem ophodjenju
                        Poenta mog komentara i jeste da napadnem i ismejem Viktorov post zato sto se duboko ne slazem sa njim.. Koren sukobljenih strana na ovom forumu je malo dublji i dugo traje, i ako se po nekad dohvatimo malo nece nikome pasti kruna sa glave.. Nije ovo forum beckih decaka
                        Elem nema grubih reci i vredjanja.. Ko pretera ide na hladjenje

                        U svakom slucaju prihvatam tvoju sugestiju

                        Comment


                        • Da ismeješ? To nije na tebi da radiš. . .batali to

                          Comment


                          • Originally posted by Ventspils View Post
                            Naravno da je bilo novca, dovedeni su Rochesti, Feldeine, placan je Bjelica, imali smo pod ugovorom jedno 30 igraca sa FMPom. Sad je iluzorno bilo sta pricati jer rosteri nisu formirani. Verujem da cemo biti losiji od Buducnosti, tu negde sa Cedevitom i dosta bolji od Partizana. Gro para ce otici na pleja i cetvorku i tu ce se dovesti skupi igraci.
                            Daj boze da si u pravu da bar tu dvojicu resimo na najbolji nacin.

                            Comment


                            • Bez obmanjivanja naroda, nas budzet je bio jak i prosle sezone. Te price da je kkp imao velik budzet je smesan..nedao Bog nikom onaj tim, kao ni ovaj sad...ako bi da se menjas ti se menjaj sa njima...

                              Solidni igraci su sad dovedeni, strucni stab nije skup i ako tako izgleda...mada nije ni preterano jeftin ako sto se prica...Mene iskljucivo nervira neistina...na to sam alergican, pustite spinovanja, nazalost prosle godine smo bacili pare u vetar...

                              Ove godine se radi bolje, ali mora da se zaokruzi sa dva bas dobra igraca...ako ne i tri..to je minimum koji ocekujem.Ako ne bude tako, ostavke i dovidjenja..svako svojim pute, neko u zeleznik, neko u Pionir..

                              Dosta vise isisavanja iz Zvezde i prica za neke kultne stvari...kad to nije tacno...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Meni ovde fali malo vise od dva igraca. Tanki smo na 1, 2 i 4.
                                Nama bi ostanak dange bio ogromno pojacanje. Ne mogu da verujem da nismo pojurili todorovica recimo. Da li ste sigurni da ako ode feldin mozemo dovesti boljeg igraca?

                                Comment

                                Working...
                                X