Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam isto za gejlije cuo da nece dolaziti i naredne sezone.

    Comment


    • Ne bavim se vise, niti me zanima bilo sta. Svaka borba za nesto bolje je trenutno iluzorna. Ti ljudi sto mogu, ne zele...takvo je doba doslo, kada pamet zacuti, budala progovori, a fukara se obogati.

      Samo, da kazem jos..spinujes kvalitetno..skidam ti kapu na tome...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Ne bavim se vise, niti me zanima bilo sta. Svaka borba za nesto bolje je trenutno iluzorna. Ti ljudi sto mogu, ne zele...takvo je doba doslo, kada pamet zacuti, budala progovori, a fukara se obogati.

        Samo, da kazem jos..spinujes kvalitetno..skidam ti kapu na tome...
        Kao sto vi vodite ono smece.

        Comment


        • Ne moras da mi persiras. Nemoj tako dugacke recenice da pises, zablokiraces..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Guthrie View Post
            Kao sto vi vodite ono smece.
            Ta stranica je jedina normalna i objektivna stranica na FB-u i jedina vredna praćena, a i sami su dobili nagradu tako što su postali verifikovani.
            Kad budeš postigao nešto približno veliko kao što je ta stranica, možeš da je nazivaš smećem, a do tada ćuti.

            Comment


            • Mahom čitajući postove na ovom mestu, a veoma retko pišući, ostavio sam slobodne foldere u memoriji i bez dileme znam da su se i ovde zdušno pominjale konstatacije kako vrh vlasti, a ne neki njeni nevažni delovi, želi da sruši Čovića kako bi preuzeli KKCZ.

              Pa su se tako ovde izdvajali i "otac nacije" i "stric nacije" kao oni koji samo što nisu gurnuli doktora robotike u provaliju, uz obaveznu konstataciju da ćemo tada izgubiti dotadašnji status u Aba ligi i Evroligi. A sad, kada se to ispostavilo kao besmislica i kada smo izgubili predmetni status iako niko nije ni dotakao Čovića, niti ikome pada na pamet da ga sklanja sa čela Crvene zvezde jer je, između ostalog, na na nekim poslednjim TV gostovanjima kada nije ni pomenuo klub bio puki megafon vlasti, dolazimo do revizionizma i pitanja - ko nas, bre, zavadi sa režimom.

              A izvor tih konstrukcija po kojima su Čoviću odbrojani dani nije bio ni u Nemanjinoj ni na Andrićevom vencu. Jer su bile puštene među navijače iz jednog veoma prizemnog razloga - kao alibi za nešto što može da krene po zlu. A i za neki budući period na srpskoj političkpj sceni, kada se opet budu mešale karte.

              I sada kada vidimo da Čoviću ne samo da ne preti teranje iz kluba, već i u neku ruku avanzuje tako što preuzima kontrolu u Sportskom društvu (gde se nada da će preveslati Terzića i preusmeriti deo državnog novca), ta priča o njegovom sukobu sa nosiocima vlasti ostaje na onima koji su je pronosili kao margarin kome je istekao rok trajanja.

              Da ironija bude veća, ispred sportskih tema opet je iskočila politika kao čupavac iz šešira, budući da je potpuno jasno da je Čovićevo postavljenje na čelo SD CZ čisto političke prirode...

              Dok istovremeno, o košarci još uvek niti jedne jedine reči.
              Last edited by Grmoje; 07-07-18, 14:36.

              Comment


              • Mogli bi mi jos malo pa da znamo ime trenera, mislim da bi red bio...

                Comment


                • Originally posted by Grmoje View Post
                  Mahom čitajući postove na ovom mestu, a veoma retko pišući, ostavio sam slobodne foldere u memoriji i bez dileme znam da su se i ovde zdušno pominjale konstatacije kako vrh vlasti, a ne neki njeni nevažni delovi, želi da sruši Čovića kako bi preuzeli KKCZ.

                  Pa su se tako ovde izdvajali i "otac nacije" i "stric nacije" kao oni koji samo što nisu gurnuli doktora robotike u provaliju, uz obaveznu konstataciju da ćemo tada izgubiti dotadašnji status u Aba ligi i Evroligi. A sad, kada se to ispostavilo kao besmislica i kada smo izgubili predmetni status iako niko nije ni dotakao Čovića, niti ikome pada na pamet da ga sklanja sa čela Crvene zvezde jer je, između ostalog, na na nekim poslednjim TV gostovanjima kada nije ni pomenuo klub bio puki megafon vlasti, dolazimo do revizionizma i pitanja - ko nas, bre, zavadi sa režimom.

                  A izvor tih konstrukcija po kojima su Čoviću odbrojani dani nije bio ni u Nemanjinoj ni na Andrićevom vencu. Jer su bile puštene među navijače iz jednog veoma prizemnog razloga - kao alibi za nešto što može da krene po zlu. A i za neki budući period na srpskoj političkpj sceni, kada se opet budu mešale karte.

                  I sada kada vidimo da Čoviću ne samo da ne preti teranje iz kluba, već i u neku ruku avanzuje tako što preuzima kontrolu u Sportskom društvu (gde se nada da će preveslati Terzića i preusmeriti deo državnog novca), ta priča o njegovom sukobu sa nosiocima vlasti ostaje na onima koji su je pronosili kao margarin kome je istekao rok trajanja.

                  Da ironija bude veća, ispred sportskih tema opet je iskočila politika kao čupavac iz šešira, budući da je potpuno jasno da je Čovićevo postavljenje na čelo SD CZ čisto političke prirode...

                  Dok istovremeno, o košarci još uvek niti jedne jedine reči.
                  Odlican post.
                  Sve objasnjeno.

                  Comment


                  • Konšije su izašle sa prilično zanimljivim načinom prodaje sezonskih , cena posebna priča Baš me zanima kako će kkcz reagovati .

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Konšije su izašle sa prilično zanimljivim načinom prodaje sezonskih , cena posebna priča Baš me zanima kako će kkcz reagovati .
                      Imaju dva izbora:
                      - Da prate komšije i
                      - Da autistično nastave dalje sa onim "meni toliko treba za budžet"...
                      Rezultat ćemo vdeti do Septembra.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Imaju dva izbora:
                        - Da prate komšije i
                        - Da autistično nastave dalje sa onim "meni toliko treba za budžet"...
                        Rezultat ćemo vdeti do Septembra.
                        Sa pozicije navijaca KKCZ ne vidim zasto bi cena sezonske za KKCZ bila razlicita od njihove jer igramo isti rang takmicenja u Ec, kao i ABA, KLS. JEdina razlika u ceni moze biti u projekciji da KKCZ moze proci grupu a KKP ne moze i da nece igrati play off ABA (tada i ovako i onako mi pustamo free ulaz zbor radi vernosti nasih navijaca).

                        KKCZ je i sa skoro tri puta vecom cenom za sezonske od KKP imao tri puta i vecu prodaju ali sada ce Filip S morati dobro da se zamisli sa kojom cenom ce sada izaci pred navijace.

                        Skupstina je trebala biti u utorak ali se pomera za petak ili subotu (vece sanse u subotu).

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Sa pozicije navijaca KKCZ ne vidim zasto bi cena sezonske za KKCZ bila razlicita od njihove jer igramo isti rang takmicenja u Ec, kao i ABA, KLS. JEdina razlika u ceni moze biti u projekciji da KKCZ moze proci grupu a KKP ne moze[emoji3] i da nece igrati play off ABA[emoji3] (tada i ovako i onako mi pustamo free ulaz zbor radi vernosti nasih navijaca).

                          KKCZ je i sa skoro tri puta vecom cenom za sezonske od KKP imao tri puta i vecu prodaju ali sada ce Filip S morati dobro da se zamisli sa kojom cenom ce sada izaci pred navijace.

                          Skupstina je trebala biti u utorak ali se pomera za petak ili subotu (vece sanse u subotu).
                          Bilo je za očekivati da sezonska bude jeftinija ali ovi (komšije) su baš dobrano spustili cene...malo više od džabe

                          Neko bi rekao da im ne zapinje za pare[emoji41]

                          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                            Bilo je za očekivati da sezonska bude jeftinija ali ovi (komšije) su baš dobrano spustili cene...malo više od džabe

                            Neko bi rekao da im ne zapinje za pare[emoji41]

                            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka



                            Neko bi rekao prava sporCka prica, ali kod Kimija ce moci da se kupi tribina za 2 crvene verovatno. Stara ljubav zaborava nema.

                            Comment


                            • S obzirom na odlaganje odluka, meni se vec nazire da ce novi trener biti stari - Topa.

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                S obzirom na odlaganje odluka, meni se vec nazire da ce novi trener biti stari - Topa.
                                E to bi nas usrecilo.
                                Lepo napisa Losmi. Kada vidimo ko nam je trener videcemo I sve oatalo.

                                Comment

                                Working...
                                X