Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Pa pojedinci misle da je istina samo ono sto Covic prezentuje u javnosti.
    Da ne vadim sad razno razne ugovore iz arhive kada sam zastupao pojedine klijente u postupku naplate potrazivanja u odnosu na Zvezdu.
    hahahahahahahahaahah kakav si ti kralj! razmisljas da objavis povjerljive ugovore svojih klijenata na javni forum u kome ucestvuje 10 ljudi i pri tome niko koristi nikakve nema

    Edit: jel bilo tesko pronaci ugovore?
    Last edited by Victor BG; 10-06-18, 14:29.

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Pa pojedinci misle da je istina samo ono sto Covic prezentuje u javnosti.
      Da ne vadim sad razno razne ugovore iz arhive kada sam zastupao pojedine klijente u postupku naplate potrazivanja u odnosu na Zvezdu.
      Pecunia non olet?
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Pa klasika..Ko god nije za nc sto posto, taj je grobar, sns igrac, budala itd..NIsta cudno..Zna se ko uvek ispadne u pravu na kraju..Pre ili kasnije...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by Victor BG View Post
          hahahahahahahahaahah kakav si ti kralj! razmisljas da objavis povjerljive ugovore svojih klijenata na javni forum u kome ucestvuje 10 ljudi i pri tome niko koristi nikakve nema
          Ko je govorio o javnim ugovorima mojih klijenata??????

          Comment


          • ti

            "Da ne vadim sad razno razne ugovore iz arhive kada sam zastupao pojedine klijente u postupku naplate potrazivanja u odnosu na Zvezdu."

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Pecunia non olet? [emoji3]
              Invidia gloriae comes. [emoji41]
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Victor BG View Post
                ti

                "Da ne vadim sad razno razne ugovore iz arhive kada sam zastupao pojedine klijente u postupku naplate potrazivanja u odnosu na Zvezdu."
                Ugovore koji su pravljeni u klubu, sakrivanje potrazivanja itd,itd.
                Da ne idem u off

                Comment


                • Ma ne ides u off. Dobra diskusija..Lagano krcis put da budes prvi na listi...mene sada izoluju..menjaju im se taktike iz dana u dan..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Invidia gloriae comes. [emoji41]

                    Attached Files
                    Last edited by kronostime; 10-06-18, 15:28.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • E al ova sintagma da nas ima na forumu taman toliko da stanemo u jedan kombi pobeda dana. [emoji23]
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Antona View Post
                        Covic da pokusa da dovede ozbiljnog trenera(Obradovic, Trankijeri, Ivanovic, sto da ne i Peras...), i da obezbedi konkurentan tim za napad na ABA.. Ako to ne uspe, ja sam siguran da on to ne moze, treba sam da se povuce i prepusti klub ljudima koji mogu da vode klub kao sto je Zvezda.
                        To mora da se resi u narednih mesec dana, posle moze biti kasno.
                        ovo je vrlo blizu istine ..trenera je vec sada potrebno traziti i to jako ozbiljnog ako hocemo da uradimo nesto sledece godine pre svega u Aba ...sve da bude podredjeno tom takmicenju !
                        Last edited by Ica; 10-06-18, 16:16.

                        Comment


                        • Da ne djubrimo, ali tajac..toliko o informatorima..
                          Last edited by LosmiSK; 10-06-18, 19:17.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Ica View Post
                            ovo je vrlo blizu istine ..trenera je vec sada potrebno traziti i to jako ozbiljnog ako hocemo da uradimo nesto sledece godine pre svega u Aba ...sve da bude podredjeno tom takmicenju !
                            Ko da trazi novog trenera?

                            Comment


                            • Neozbiljna uprava neozbiljno radi, sve da im je dan nakon poslednje utakmice finala plej ofa KLS poslednji dan upravljanja KK-om profesionalno bi bilo (zbog Zvezde i navijača) da se ozbiljno radi i da se traže pojačanja na mestima koja su ocenjena slabim u ovo sezoni a jedno je i mesto trenera.
                              U normalnim sredinama ko god da sedne u stolicu predsednika ima podršku prethodnog i ne počinje od 0...samo kod nas su to krvni neprijatelji.
                              Ponekad poželim da vidim šta će da bude posle Čovića a verujem da neće biti nekih bitnih promena, siledžija će da nasledi siledžiju (zato nas i jebu igrači i menadžeri BAT-om) koji su navikli da u Srbiji budu gospodari života a da pravo služi samo da stoji u nekim ćitabima kao mrtvo slovo na papiru.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Ko da trazi novog trenera?
                                Ostoja Limar[emoji23]
                                Da se ne lazemo. Nece Covic nigde iz Zvezde. I kada jednog dana bude isao to ce proci uz zestoki sukob.
                                Koliko znam njemu mandat tece. Ako nece satro da ostaje u Zvezdi to je trebao da kaze na polovini sezone da se traze resenja.
                                I naravno da sam u pravu kada sam pisao da cemo celo leto izgubiti u prici ,,izvolite ako ima boljih,, ,,ko moze bolje, , a onda ce Covic u Avgustu postaviti Topica, Jovanovica na klupu uz pricu istu kao i ove sezone.

                                Comment

                                Working...
                                X