Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Već ste rekli da imate temu klađenje/kladionica (kako god se zvala) pa se tamo do mile volje kladite u šta god hoćete (ako vam dozvole) ostavite nam temu bez toga, plz.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      Jel i dalje primas opklade oko ovoga da li ostaje ili ne. Ja i ti ?
      Pa jesam ti nudio opkladu 5 puta.

      Comment


      • Sarac jes na svadbi? Ima li kakvih novosti[emoji23]

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Sarac jes na svadbi? Ima li kakvih novosti[emoji23]
          Nisam pozvan, politicki se ne slazemo niti cemo se ikad sloziti.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Nisam pozvan, politicki se ne slazemo niti cemo se ikad sloziti.
            Boli Nesu uvo za politiku.

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Boli Nesu uvo za politiku.
              Salim se naravno, ali ako ga boli uvo za politiku onda se zahvalis na ponudi da svoje ime vezujes za tu partiju. Sto znaci da ga ne boli uvo cim je pristao i ja tu ne mogu da ga osudjujem. 53 % izaslih na izbore ima isti takav stav a ostali sto ne izlaze ili su protiv neka i dalje seru po forumima i twiterima i neka uzivaju u blagostanju.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Salim se naravno, ali ako ga boli uvo za politiku onda se zahvalis na ponudi da svoje ime vezujes za tu partiju. Sto znaci da ga ne boli uvo cim je pristao i ja tu ne mogu da ga osudjujem. 53 % izaslih na izbore ima isti takav stav a ostali sto ne izlaze ili su protiv neka i dalje seru po forumima i twiterima i neka uzivaju u blagostanju.
                A jbg. Politika je kurva bila i ostala.
                Ljudi su spremni zarad sitnih interesa sve.

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Salim se naravno, ali ako ga boli uvo za politiku onda se zahvalis na ponudi da svoje ime vezujes za tu partiju. Sto znaci da ga ne boli uvo cim je pristao i ja tu ne mogu da ga osudjujem. 53 % izaslih na izbore ima isti takav stav a ostali sto ne izlaze ili su protiv neka i dalje seru po forumima i twiterima i neka uzivaju u blagostanju.
                  Nije politika za ovu butigu, ali moje mišljenje o njima (političarima) je: treba imati za koga glasati, ovo na paleti je "plač majke Božje", prodavci magle i secikese.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Ma mi smo ko narod otisli u 3 lepe.
                    Nikog ne zanima sport jedino ovaj bedni fudbal koji treba svesti na nivo amatera.
                    Svugde u svetu najbogatiji ulazu u sport osim kod nas.
                    Jbt ne mozes da obezbedis 5 miliona za jedan kosarkaski klub???
                    Kako svugde u svetu najvece kompanije ulazu u sport osim kod nas?? Svi politicari su govna.
                    Jbt Gasprom daje 4 mil FK. To je 1% njihove godisnje zarade u Srbiji.
                    De su Miskovic, Beko, Kostic, velike kompanije, desetine banaka itd,itd,itd ????
                    Huawei da Zvezdi 150.000 evra. To je ponizenje klasicno.

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Ma mi smo ko narod otisli u 3 lepe.
                      Nikog ne zanima sport jedino ovaj bedni fudbal koji treba svesti na nivo amatera.
                      Svugde u svetu najbogatiji ulazu u sport osim kod nas.
                      Jbt ne mozes da obezbedis 5 miliona za jedan kosarkaski klub???
                      Kako svugde u svetu najvece kompanije ulazu u sport osim kod nas?? Svi politicari su govna.
                      Jbt Gasprom daje 4 mil FK. To je 1% njihove godisnje zarade u Srbiji.
                      De su Miskovic, Beko, Kostic, velike kompanije, desetine banaka itd,itd,itd ????
                      Huawei da Zvezdi 150.000 evra. To je ponizenje klasicno.

                      Vec sam pisao o opravdanosti i racunici bilo koga sponzora ovde u Srbiji da se reklamira kroz sport.

                      Sve dok jebeni uzivalac opijata zaradi 7 miliona na sms glasanju za raspale prostituke, propale pevace i reality igrace, da finalo vece bude gledanije od utakmice izmedju Srbije i Svajcarske, kako ti ocekujes da bilo koga privuces da sponzorise KKCz ili KKP nije bitno. Gde oni vidi tu masovnost pracenja tog sporta. 2500 sezonaca i 850 donatora su ljudi koji su spremni da daju pare u KKCZ sa ili bez nekog svog interesa, To je izuzetno mali broj ljudi oko koga bi se sponzori nesto vezivali i da mogu od toga da nesto zarade na reklami svog proizvoda.

                      Btwin je odvojio 2 miliona ove godine da bude generalni sponzor Olimpijakosa. Znaci 2 miliona za jednu zemlju Eu. Mi smo jos i dobri bili sa 800 od Mts. OVe godine je ponuda na 650.000 k isto kao i KKP, stim sto MTS nije gen sponzor KKP vec NIS koji daje 800 k. Dodaj jos Vesu zvezdasa koji je prepoznao svoj marketinski interes da bas preko KKP reklamira Teslu i "svojevoljno"uplati 400 k. Neko bi rekao da je Ostoja mnogo sposoban manager. Cekajte sutra konferenciju kako ce avioni i kamioni da lete za sledecu sezonu.

                      Tako da zaboravi da ce bilo ko od drzavnih preduzeca da se otvori za vece pare. nama ili njima svejedno.

                      O privatnim parama, kako da ne. Secas li se spina za Bogoljuba pa su se neki i primili da ce Bogoljub da se pojavi kao veliki lovadjija u klubu. How yes know.

                      Ove gore sto si spomenuo, pa ne bi imali da su bacali pare u sport koji im na kraju godine ne donese makar 15% preko onoga sto su ulozili. Taj povracaj novca od sporta ovde nemas kroz sponzorstvo ili reklamu.

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Vec sam pisao o opravdanosti i racunici bilo koga sponzora ovde u Srbiji da se reklamira kroz sport.

                        Sve dok jebeni uzivalac opijata zaradi 7 miliona na sms glasanju za raspale prostituke, propale pevace i reality igrace, da finalo vece bude gledanije od utakmice izmedju Srbije i Svajcarske, kako ti ocekujes da bilo koga privuces da sponzorise KKCz ili KKP nije bitno. Gde oni vidi tu masovnost pracenja tog sporta. 2500 sezonaca i 850 donatora su ljudi koji su spremni da daju pare u KKCZ sa ili bez nekog svog interesa, To je izuzetno mali broj ljudi oko koga bi se sponzori nesto vezivali i da mogu od toga da nesto zarade na reklami svog proizvoda.

                        Btwin je odvojio 2 miliona ove godine da bude generalni sponzor Olimpijakosa. Znaci 2 miliona za jednu zemlju Eu. Mi smo jos i dobri bili sa 800 od Mts. OVe godine je ponuda na 650.000 k isto kao i KKP, stim sto MTS nije gen sponzor KKP vec NIS koji daje 800 k. Dodaj jos Vesu zvezdasa koji je prepoznao svoj marketinski interes da bas preko KKP reklamira Teslu i "svojevoljno"uplati 400 k. Neko bi rekao da je Ostoja mnogo sposoban manager. Cekajte sutra konferenciju kako ce avioni i kamioni da lete za sledecu sezonu.

                        Tako da zaboravi da ce bilo ko od drzavnih preduzeca da se otvori za vece pare. nama ili njima svejedno.

                        O privatnim parama, kako da ne. Secas li se spina za Bogoljuba pa su se neki i primili da ce Bogoljub da se pojavi kao veliki lovadjija u klubu. How yes know.

                        Ove gore sto si spomenuo, pa ne bi imali da su bacali pare u sport koji im na kraju godine ne donese makar 15% preko onoga sto su ulozili. Taj povracaj novca od sporta ovde nemas kroz sponzorstvo ili reklamu.
                        Povracaj sponzorskih para preko reklame imas mozda u 5% slucajeva. Vecina donatora, sponzora ne ocekuje zaradu. Zar mislis da Dogus grupa, vlasnici PAO i OLY, Djordjo Armani, itd,itd pivrate novac ulozen u klubove? Todeski takodje.
                        Prosto kod nas nema te ljubavi prema sportu. Nasi najbogati ljudi su bili oslobodjeni fizickog. Jedan Djordjo Armani prati svaki mec.
                        Spin za Karica je potekao od Covica licno. Iako bi Karic se prejebao nego dinar dao.
                        Moze to drzava lako da uredi.
                        Ako nece, ne zeli da da pare neka uredi kroz ozbiljan Zakon privatizaciju klubova.
                        100 puta bih vise cenio Covica da sazove konferenciju, objasni da drzava ne zeli da da pare Zvezdi i da se lepo povuce. Postavlja se pitanje kako ljudi koji su Zvezdasiba na vlasti su daju vise para Partizanu???? Dal se to Covic suprostavio njima? Zasto onda cuti? Zbog cijeg interesa im se ne suprostavi i javno bez uvijanja sve iznese??? Jel se boji za svoju guzicu ili za Zvezdu?
                        Last edited by Laza Kacanski; 24-06-18, 21:56.

                        Comment


                        • Retko ogavna tema. Ova zemlja je uspela da je zamrze rodjeni gradjani, kao i klubove rodjeni navijaci. Retko gde to moze...sns mi se gadi ali vise od njih, samo njihovi glasaci...Ovo je sva prica, presipanje iz supljeg u prazno..dok god je ovakva drzava i dok je ovakvi ljudi vode...pametni cute, krezubi su se povampirili..to svi znamo...iz licnih zivota...sa te strane mislim da nam nikada nece biti bolje...
                          Nije to do ostoje ili nc, to je zajebancija vlasti, kako im se dize...bedno i zalsono...itd..ali navijaci ..mi npr..dobijemo 4m...eee sve super, hebi grobare, ili obratno..muka mi je vise od tih prica...da ne ulazim u ostale price, ovo je presipanje iz supljeg u prazno, bukvalno..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Povracaj sponzorskih para preko reklame imas mozda u 5% slucajeva. Vecina donatora, sponzora ne ocekuje zaradu. Zar mislis da Dogus grupa, vlasnici PAO i OLY, Djordjo Armani, itd,itd pivrate novac ulozen u klubove? Todeski takodje.
                            Prosto kod nas nema te ljubavi prema sportu. Nasi najbogati ljudi su bili oslobodjeni fizickog. Jedan Djordjo Armani prati svaki mec.
                            Spin za Karica je potekao od Covica licno. Iako bi Karic se prejebao nego dinar dao.
                            Moze to drzava lako da uredi.
                            Ako nece, ne zeli da da pare neka uredi kroz ozbiljan Zakon privatizaciju klubova.
                            100 puta bih vise cenio Covica da sazove konferenciju, objasni da drzava ne zeli da da pare Zvezdi i da se lepo povuce. Postavlja se pitanje kako ljudi koji su Zvezdasiba na vlasti su daju vise para Partizanu???? Dal se to Covic suprostavio njima? Zasto onda cuti? Zbog cijeg interesa im se ne suprostavi i javno bez uvijanja sve iznese??? Jel se boji za svoju guzicu ili za Zvezdu?


                            Sto se tice Covic /Karic....... ni reci nisu progovorili o bilo kakvom sponzorstvu.... sedili su u Budvi, neko ih snimio i klasican klikportal okacio sa Senzacionalno, Exclusive itd samo da bi napisali da li je na pomolu novi sponzor.
                            Mislim da sam ovde pisao moj licniposlovni odnos sa Bogoljubom i kakav je on poslodavac i jos tada sam napisao misljenje da nema nisto od toga. Nepunih godinu dana posle dobio sam i potvrdu istog da nikakvog razgovora o sponzorstvu i parama nije bilo. Covic je samo iskoristio medijsku hajku stvorena oko slika u novinama da kaze da ce poslati ponudu Karicu za sponzorisanje chartera itd znajuci unapred da od toga nema nista.

                            Ti poredis zakonom uredjene zemlje gde imas poresko oslobodjenje za ulaganje u sport i nasu zemlju gde to nije odbitna stavka za porez.

                            Evo iz glave napisi 5 privatnih firmi koji imaju 1 milion godisnje za bacanje.

                            Ja kada sam napisao da Covic nece pod ovakvim odnosom drzave da nastavi da radi ovde me sacekate da botujem za sendvic i da spinujem. OK , da li je ono sto se pise po twiteru i po Rsbu moj spin ili ima ljudi koji o ovoj temi isto komentarisu ili smatras da imam dvadeset razlicitih naloga i da nista drugo u zivotu ne radim drugo nego da se bavim KKCZ. Broj mojih upisa ovde ti dovoljno govori koliko imam vremena da se bavim pisanjem ovde.

                            Prvo skupsitna SD gde moze vrlo verovatno da dodje do odredjenih promena, pa posle toga na osnovu odluka SD cemo videti da li ce se nesto promeniti oko rukovodjenja u KK CZ. Pocetak/kraja ove ili neko nove uprave ce biti zvanicno sa skupstinom 10 jula.

                            Za sve koji misle da je to kasno, zao mi je ali KKCZ ne mora da renovira halu da bi igrala El jer u njoj i ne ucestvuje, KKCZ je samo imala tu privelegiju da je drzava izbacuje iz te iste hale i da se seli 100 km dalje od svog grada da bi igrala tu istu EL. Nikada KKCZ nije dovodila igrace vec 15 juna i to za cifru od preko 1.6 miliona samo za tri igraca. Ocigledno da ta drzava ima "veci"interes da promovise svoj klub u odnosu na nasu drzavu ovde.
                            Sta mislis da ce da se desi kada on bude na skupstini izneo u dinar sve sto je kroz klub proslo od para od prvod dana ulaska u klub pa do 30.06.2018. Jedan od razloga zasto se ne oglasavaju, hoce da sa poslednjim danom za predaju finansijskog izvestaja svedu finansije da u slucaju odlaska buduca uprava ima sve crno na belo. A i zakonska obaveza naravno.

                            I naravno da ce reci toliko i toliko je dobila od drzave, a neka onda i druga strana u koju mi svi gledamo kaze koliko si i oni dobili i da se postavi pitanje zasto mi ovoliko a oni toliko. PO kojem kriterijumima se te pare od drzave dele ako je odnos vec 5 godina 2/1 u koristi kluba koji u poslednih 5 godina ima 2 trofeja i sa jednim ucescem u EC.

                            To sto drzava ne zeli da uredi pa ne moze NC biti kriv za to.,a NC je na mnogo intervjua trazio da se uredi zakon o finansiranju sporta i da se javno i transparetno objavi koliko je ko dobio i kako potrosio. Druga je stvar sto mnogi to i ne cuju ili ne zele nego se obicno zakace kada ce petica doci, i koliko je puta isprozivao OstojuDW,Radonju Peru ili Ziku.

                            Ajde jos malo da uzivamo u Sp, da mozda ovi nasi iznenade sebe pa onda nas i izbace Brazil, vrlo brzo ce i Jul pa ce sve biti mnogo jasnije. Sto bi se reklo dok se nesto drugo desava brze ce proci vreme.

                            Comment


                            • Nista se epohalno nece promjeniti za ovih 10 dana. Da je klub mogao da nadje pare, do sad bi se oglasio. Znaci da ce se na sjednici svesti racuni i vjerovatno klub prepustiti nekom drugom da se snalazi. Cisto sumnjam da ce u zadnji cas drzava da odvoji 2m€ koliko nam je potrebno za kakvu takvu konkurentnost.

                              Comment


                              • Pa znalo se to da ce NC biti krckan na tihoj vatri. Tako su krckali i DV-a, oproban recept, tada vam se svidelo a sada neki kukaju. Ne mozes samo od drzave da primias pare, moras i nesto drugo...

                                Napravis brodolom sezonu, zaseres sve sto si radio 4-5 godina i onda, eto neka bude skupstina 10 Jula..Mislim da prvo treba da kaze nesto o promasajima za ovu sezonu i kako je radio na terenu. Onda,a cisto sumanjam da se nece zahvaliti AV, to prosto ne verujem da ce biti. Niti i sad verujem da ce otici zbog vlade, vec ce otici sto ne moze da se pokrpi...Bice zanimljivo slusati sta ce pricati i okrenuti pricu u pravcu sponzorskih ugovora itd...Smesna je ova prica...spinovanje klasicno, ali eto doce taj 10 Jul pa cemo videti.

                                Velikomucenik ce ispasti sa najskupljim timom u istoriji kkcz i sa najvise stranaca ikada i to odlicnih stranaca...popusis EL i onda pobegnes...svoj drugi klub obezbedis i mirna Backa..Onda krenu ovakvi spinovi oko ugovora i gluposti nevidjenih razmera..Da nije bilo te iste drzave, iskreno mi EL ne bi igrali..ili bi je igrali godinu dana...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X