Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Ostoja Limar[emoji23]
    Da se ne lazemo. Nece Covic nigde iz Zvezde. I kada jednog dana bude isao to ce proci uz zestoki sukob.
    Koliko znam njemu mandat tece. Ako nece satro da ostaje u Zvezdi to je trebao da kaze na polovini sezone da se traze resenja.
    I naravno da sam u pravu kada sam pisao da cemo celo leto izgubiti u prici ,,izvolite ako ima boljih,, ,,ko moze bolje, , a onda ce Covic u Avgustu postaviti Topica, Jovanovica na klupu uz pricu istu kao i ove sezone.

    Topic je vec odjavio stan u Bgd tako da ta varijanta trenutno nije u igri.

    Ne postoji klub na svetu koji dan po zavrsetku prvenstva pravi planove za sledecu sezone ako ta ista uprava ne ostaje.

    Mozemo mi ovde da se zezamo, trolujemo, da jedni vredjaju druge bez posledica, ali ako pricamo o ozbiljnim stvarima niko ne pravi planove i realizuje iste ako nema nameru da ostane u tom klubu.

    Teoretski @Ganac ti bi sada da ova uprava u narednih 15 dana postavi trenera npr Sasu Obradovica i dogovoren ugovor na tri godine, i posle samo 7 dana na skupstini podnese neopozivo ostavku. Da li mislis da ce potencijalno sledeca uprava da prihvati sve uslove iz tog ugovora. Naravno klub je obavezi prema treneru da shodno ugovoru da ispuni obaveze jer bas briga Obradovica ko mu je novi predsednik, on ima potpisan ugovor sa klubom a ne sa predsednikom.

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      Topic je vec odjavio stan u Bgd tako da ta varijanta trenutno nije u igri.

      Ne postoji klub na svetu koji dan po zavrsetku prvenstva pravi planove za sledecu sezone ako ta ista uprava ne ostaje.

      Mozemo mi ovde da se zezamo, trolujemo, da jedni vredjaju druge bez posledica, ali ako pricamo o ozbiljnim stvarima niko ne pravi planove i realizuje iste ako nema nameru da ostane u tom klubu.

      Teoretski @Ganac ti bi sada da ova uprava u narednih 15 dana postavi trenera npr Sasu Obradovica i dogovoren ugovor na tri godine, i posle samo 7 dana na skupstini podnese neopozivo ostavku. Da li mislis da ce potencijalno sledeca uprava da prihvati sve uslove iz tog ugovora. Naravno klub je obavezi prema treneru da shodno ugovoru da ispuni obaveze jer bas briga Obradovica ko mu je novi predsednik, on ima potpisan ugovor sa klubom a ne sa predsednikom.
      Aj u 100 marki da Uprava ostaje[emoji51]
      Ako Uprava ne zna dal ostaje do sada kako ce znati za 3 dana?

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Aj u 100 marki da Uprava ostaje[emoji51]
        Ako Uprava ne zna dal ostaje do sada kako ce znati za 3 dana?
        Ceka se zavrsetak prvenstva. Zatvara se ova sezona, ali da li se otvara i nova sezona................#staytuned

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post
          Ceka se zavrsetak prvenstva. Zatvara se ova sezona, ali da li se otvara i nova sezona................#staytuned
          Otvorice se nova svakako.
          Nece Zvezda prestati da postoji i da se takmici.

          Comment


          • Jel ta famozna skustina 22.?
            Ha Lazo?

            Comment


            • Uspesna?

              Ma nema frke, nek zavrse ovo KLS i eto ima manje od 2 nedelje do te famozne skupstine. Pretpostavljam da ce na njoj biti podned izvestaj za celu sezonu, finansije, razlozi za uspehe/neuspehe, kao i glasanje za poverenje upravi?

              Ako bude bilo tako, jel mogu da racunam na tebe da pitas par pitanja koja bih ovde postavio. I prenes info iz prve ruke?

              Comment


              • Originally posted by Guthrie View Post
                Jel ta famozna skustina 22.?
                Ha Lazo?
                Koliko sam cuo da.

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Otvorice se nova svakako.
                  Nece Zvezda prestati da postoji i da se takmici.
                  Zamalo da se desi 2011-te ...neki bi rekli da se to i desilo [emoji34]

                  Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                    Zamalo da se desi 2011-te ...neki bi rekli da se to i desilo [emoji34]

                    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                    Lepo rekoh da postavimo Covica za dozivotnog predsednika posto je pojesince ubedio u ZVEZDA TO JE COVIC, POSLE NJEGA POTOP.

                    Comment


                    • Originally posted by MannyCalavera View Post
                      Uspesna?

                      Ma nema frke, nek zavrse ovo KLS i eto ima manje od 2 nedelje do te famozne skupstine. Pretpostavljam da ce na njoj biti podned izvestaj za celu sezonu, finansije, razlozi za uspehe/neuspehe, kao i glasanje za poverenje upravi?

                      Ako bude bilo tako, jel mogu da racunam na tebe da pitas par pitanja koja bih ovde postavio. I prenes info iz prve ruke?


                      Jel se meni obracas? Naravno, pucaj!

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Jel se meni obracas? Naravno, pucaj!
                        Da. OK, bice pitanja kad se zavrsi i zvanicno sezona.

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Lepo rekoh da postavimo Covica za dozivotnog predsednika posto je pojesince ubedio u ZVEZDA TO JE COVIC, POSLE NJEGA POTOP.
                          Ozbiljno je to pitanje , mnogo ozbiljnije od virtuelne rasprave na forumu.


                          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Nije neophodno da se potpisuju igrači, trener ali je neophodno da se radi na tome, da se razgovara sa kandidatima za trenera a da to ako ne budu dalje u upravi bude dostupno novoj upravi, kao i potencijalna pojačanja jer ovosezonski roster bih raspustio bez griže savesti i zadržao samo 3-4 igrača (takođe i stručni štab.... isključujem samo legendu iz planova za nogobulj). Znači nije preko potrebno da se dan nakon finala plej ofa potpiše novi trener ali da se radi na dovođenju trenera da, ako ne računaju na Topa.
                            Ubeđen sam da od UPPRa 2011 ne bi bilo ništa da nije politika dala amin...Čović je pomogao jer je uneo 6-7 igrača i te godine je Železnik bio baza gde se treniralo i igralo. Moglo je i bez Čovića i bilo bi malo teže i duži put oporavka ali svakako ne bi propali, kao što nećemo ni sada ako ode ili ga oteraju.
                            Ja navijam za Zvezdu a ne za Čovića ili brudere.
                            Last edited by nebitan; 10-06-18, 20:47.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Pa dobro je sto nema prihoda, ali zato rashoda ima...Mislim da bi on najradije otisao, ali da to nece biti bas tako lako...NC kad bi mu neko sad rekao idi..sve nogom u dupe...

                              Potrazivanja postoje, para nema na vidiku...imas dva kluba, sta raditi...kljucan je bio poziv proslog leta..niko nije dizao slusalicu..i onda nastaje to sto nastaje..cestitke rodjendanske nema..Bjeli se put, bice tesko..

                              Teska situacija, sta ce skupstina odluciti, kako ce oni glasati
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Nije neophodno da se potpisuju igrači, trener ali je neophodno da se rai na tome, da se razgovara sa kandidatima za trenera a da to ako ne budu dalje u upravi bude dostupno novoj upravi, kao i potencijalna pojačanja jer ovosezonski roster bih raspustio bez griže savesti i zadržao samo 3-4 igrača (takođe i stručni štab.... isključujem samo legendu iz planova za nogobulj). Znači nije preko potrebno da se dan nakon finala plej ofa potpiše novi trener ali da se radi na dovođenju trenera da, ako ne računaju na Topa.
                                Ubeđen sam da od UPPRa 2011 ne bi bilo ništa da nije politika dala amin...Čović je pomogao jer je uneo 6-7 igrača i te godine je Železnik bio baza gde se treniralo i igralo. Moglo je i bez Čovića i bilo bi malo teže i duži put oporavka ali svakako ne bi propali, kao što nećemo ni sada ako ode ili ga oteraju.
                                Ja navijam za Zvezdu a ne za Čovića ili brudere.
                                Nemoj i ti da "čitaš" sa predubeđenjem , tipa botovi , sendvičari, molim te.




                                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X