Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laki21 View Post
    Pošto se pominje Nazor, samo da naglasim da mi je on jedina želja što se tiče mlađih trenera s ovih prostora.
    моја такође...мени није јасна фасцинација Јововићем...ако је то само зато што би имао као сличан развојни пут као Радоњић...хм...иначе...гледао неко Деју синоћ?...бечио се као у најбољим данима у Звезди...

    Comment


    • "Ostali smo bez našeg trenera. Imali smo samo par dana da smislimo šta ćemo i kako ćemo, ništa se bitnije nije promenilo. Bilo je oscilacija u igri, pogotovo u trećoj četvrtini, kada smo u nekoliko minuta primili lagane poene iz iste akcije, gledaćemo da to ispravimo u narednom periodu, da smanjimo te 'prazne' minute i da postavimo odbranu na viši nivo", rekao je Topić, koji će u poslednja dva kola pokušati da odbrani prvo mesto i prednost domaćeg terena pred četvrtfinale.
      "Imamo još dve utakmice pred sobom u ovoj ligi i gledaćemo da to završimo na pravi način. Pobeda od deset razlike nam omogućuje da budemo prvi, ako ne napravimo neku novu glupost. Posle te dve utakmice imamo nedelju dana zbog pauze i pokušaćemo kroz tih nedejlu dana da nešto promenimo, popravimo, dodamo... Prevashodno da rasteretimo igrače i da ekipu osvežimo psihički. Ništa komplikovano, da pojednostavimo stvari", rekao je trener koji je prihvatio da "čupa" ekipu iz krize koja preti da Crvenu zvezdu ostavi bez ijednog trofeja nakon "Triplete" iz sezone 2016/17.
      http://www.tvarenasport.com/vesti/ko...nije-promenilo

      Comment


      • Ако бирамо странце, ја би пробао Бускаљу и Лајбената.

        Comment


        • Buskalja je dobar ali ovog iz Ulma mislis? hehe taj veze nema...Ocima ga ne volim videti..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Buskalja je dobar ali ovog iz Ulma mislis? hehe taj veze nema...Ocima ga ne volim videti..
            Да, из Улма.Зашто?

            Comment


            • Mozes i ti reci zasto da....On je progurao Brajanta i Guntera, mada ih nije on doveo...Tajsa je progurao..nanjusio Cylburna mada niko ga tad nije teo, pa cak ni u CZ ljudi...koliko se secam...imao par finala, u Evropi uvek brodolom...nema neki poseban stil igre...Sad je uspeo upariti Akinpara i Guntera i naravno izduvao plejof i ako ima dobar budzet tamo..mada ruku na srce prvi put od kada je dosao a ima 7 godina...

              Ne znam, niti mi smrdi, niti mi mirise.....Meni licno je bezlican a i rezultati su mu sve gori...Buskalja je vec lud, generalno u Italiji ima dobrih trenera, pa cak i u drugoj ligi...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Clyburna je zvezda mogla dovesti kada je zavrsio koledz, koliko znam bio je skautiran.
                Ono sto pouzdano znam je da su 2 lika skautirala Khema Bircha(cak ih znam licno, upoznao ih u pioniru, "RSB-ovci") koji uglavnom rade skauting amera za nas klub(oni su skautirali Jenku, Milera, Munforda itd), ali je Radonjic bio izricito protiv jer mu je to bio rizik. On je sada vlazan san, a verujem da ce i tako ostati, a mogli smo imati zverinu koja ovoj Cepanici moze drzati seminar odbrane pick and rolla. Mogli smo ga potpisati za smesne novce na 3 godine i to bi nam kasnije donelo zaradu, ali dobro...
                Ima takvih amera, a trebaju se skautirati i trebaju se kontaktirati ljudi iz SAD i sa njima ostvarivati kontakte, a ne da nam zalizani prodaje bubrege za muda.

                Comment


                • Iskreno meni se on nije svidjao u Ulmu, i tad je bio skautiran mislim ali sam se i ja propisno zajebao tu
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Guthrie View Post
                    Ima takvih amera, a trebaju se skautirati i trebaju se kontaktirati ljudi iz SAD i sa njima ostvarivati kontakte, a ne da nam zalizani prodaje bubrege za muda.
                    Mozda nas natera nuzda pa nam dodje iz bulje u vugla... Ponovio sam nebrojeno puta, ali evo jos jednom - oslanjanje na domace igrace nema veze sa vezom, osim ako su mladi pa potpisu sa nama prvi ugovor. Sve ostalo je poredjenje par parametara - kvalitet, cena, duzina ugovora i visina otkupa. Toliko...

                    Comment


                    • Cak je bila prica i o Babu ovom sto je sad u Kubanu...cak mi se ni on nije svidjao...Gresi se jbga...Doduse u EL CZ mi se ni sad ne svidja..ali dobar igrac, odbrana ali uglavnom je klasican suter pored toga..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Guthrie View Post
                        Clyburna je zvezda mogla dovesti kada je zavrsio koledz, koliko znam bio je skautiran.
                        Ono sto pouzdano znam je da su 2 lika skautirala Khema Bircha(cak ih znam licno, upoznao ih u pioniru, "RSB-ovci") koji uglavnom rade skauting amera za nas klub(oni su skautirali Jenku, Milera, Munforda itd), ali je Radonjic bio izricito protiv jer mu je to bio rizik. On je sada vlazan san, a verujem da ce i tako ostati, a mogli smo imati zverinu koja ovoj Cepanici moze drzati seminar odbrane pick and rolla. Mogli smo ga potpisati za smesne novce na 3 godine i to bi nam kasnije donelo zaradu, ali dobro...
                        Ima takvih amera, a trebaju se skautirati i trebaju se kontaktirati ljudi iz SAD i sa njima ostvarivati kontakte, a ne da nam zalizani prodaje bubrege za muda.
                        Kem Birča je među prvima pomenuo lik koji više ne piše po forumima a pisao je na B92 i dobar je bio sa Dabom i Veteranom...RWD (Red White Dinamit).
                        Ima dobrih Amera ali za to je potrebno ozbiljno pristupiti skautingu, malo i platiti nekome kome je to posao a ne tražiti od amatera i volontera...
                        Last edited by nebitan; 10-05-18, 15:08.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Kem Birča je među prvima pomenuo lik koji više ne piše po forumima a pisao je na B92 i dobar je bio sa Dabom i Veteranom...RWD (Red White Dinamit).
                          Ima dobrih Amera ali za to je potrebno ozbiljno pristupiti skautingu, malo i platiti nekome kome je to posao a ne tražiti od amatera i volontera...
                          Ti likovi koji su skautirali Birca su bivsi kosarkasi zvezde, za vasu informaciju, a inace prijatelji coveka koji vise ne pise ovde.
                          Sarac.

                          Comment


                          • Pa sve je to upitno..Spomenu je i Many dosta igraca, mozda ce mnogi imati dobre karijere. Realno on da dodje do EL morao je odraditi godinu u USAK-u a nije ni odigrao ne znam sta u Olimpijakosu....Dosta je tu pitanja sta i kako, posebno kad mozes da biras par stranaca ili limitiran budzet...

                            Pozovi Sarca, nedostaje mi
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Sarac i dekard napustili ovu zemlju, ne samo forum

                              Comment


                              • Originally posted by Czbg9 View Post
                                Sarac i dekard napustili ovu zemlju, ne samo forum
                                Varas se za dekarda

                                Comment

                                Working...
                                X