Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa dobro, ne bi se bas moglo reci da je Evroliga takmicenje u kome klubovi iskljucivo po zasluzi dobijaju mesto. Sem ako ne mislite da zasluga = pare.

    Comment


    • Ko to nije zasluzan pa da ne igra EL..i ko je zasluzan pa ne igra..ziv nisam da cujem..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Pokušaću da budem nedvosmislen, ako ima istine u ovom što čović piše, ima i pravo da se buni na sve načine pa i nemuštim saopštenjima.
        Ono zbog čega sam stavio AKO, jeste njegov opus u borbama neko bi nazvao epskim... njega i vujoševića.
        Ukoliko ima istine u onome što piše a i ako nema, moralo bi neko telo u okviru ABA lige da ispita i kazni ili ovog ili onog i klubove...ukoliko pak ima istine, morala bi i policija da radi jer su u pitanju kriminalne radnje.

        Što se tiče likovanja i podjebavanja, svakako da je vaše vreme došlo a dokle će? Pa videćemo (nadam se ne 13 godina).
        Na kraju "sam pao, sam ubio" shvatiće i čović na kraju sezone nakon gubitka KLS titule.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Koliko je ovaj govno, još nije nađen način da se opiše.

          Gde ti je jedna jedina reč samokritike, govedo smrdljivo? Gde je jedna reč o tome kako si sklapao nakazu od tima, koga si doveo za trenera? Gde ti je jedna reč o tome koliko si novca ulio u klub mimo države? Mrš stoko.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Ko to nije zasluzan pa da ne igra EL..i ko je zasluzan pa ne igra..ziv nisam da cujem..
            Npr. Milano, oni nisu osvojili prvenstvo Italije.
            Ima tu dosta primera.
            Liga je u neku ruku ''neregularna'' jer timovi koji imaju A licencu uopste ne moraju da se cimaju u svojoj ligi, mesto im je zagarantovano.
            To recimo sa zvezdom nije slucaj, a da ne pricam o komforu i logistici koju oni imaju.

            Comment


            • Ali čime se retard bavi... Jebeno neverovatno. Pa da si sastavio kršten tim i imao krštenog trenera na klupi, tre Remsa im ne bi pomogla. Ne bi im vredelo sve da je javor lično ubacivao koševe. Ne mogu da dođem sebi ko je nama predsednik. Pa jbt.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Originally posted by Guthrie View Post
                Npr. Milano, oni nisu osvojili prvenstvo Italije.
                Ima tu dosta primera.
                Liga je u neku ruku ''neregularna'' jer timovi koji imaju A licencu uopste ne moraju da se cimaju u svojoj ligi, mesto im je zagarantovano.
                To recimo sa zvezdom nije slucaj, a da ne pricam o komforu i logistici koju oni imaju.
                A i Barsa... zadnje 3 sezone nisu osvojili Spaniju a pitanje dal ce i ove, dok gule van plej ofa vec drugu sezonu EL za redom. Ocigledno da postoje i vankosarkaske zasluge.

                Comment


                • Originally posted by Guthrie View Post
                  Npr. Milano, oni nisu osvojili prvenstvo Italije.
                  Ima tu dosta primera.
                  Liga je u neku ruku ''neregularna'' jer timovi koji imaju A licencu uopste ne moraju da se cimaju u svojoj ligi, mesto im je zagarantovano.
                  To recimo sa zvezdom nije slucaj, a da ne pricam o komforu i logistici koju oni imaju.
                  Milano ima prelepu halu gde sam bio..Imaju jezgro navijaca...imaju brdo para i 25-30m budzet...Veliki grad itd...Cilj je NBA Evropa..veliki gradovi puno para...moze biti manjih ali kranje je da se ne igraju domace lige i da bude puno klubova...koliko god moze da se izvuce iz Evrope....

                  Evo doveli su Dela Vale i onog indijanca iz PAO-a..ulazu pare, jednom ce imse poklopiti...itd...Totalno nebitno vise ko je prvak u zemlji vec ko napravi tim, dovuce marketing i pare...NBA je najjaca liga na svetu i posle FIFA najjaca organizacija na svetu u sportu...Sad pitaj njih jel fer da se igra u LA dva tima ili da jedan ima neko manje mesto od 250k itd...Znam sta je sportski ali jbga..

                  PA TA EL je prodala prava za sitne pare...nisu znali sta ce sa tim vasim sampionskim pojmovima...tako da...Djordi radi dobar posao, ovo je tek pocetak long term projekta...ko hoce u kolo..mozes uci ali sine pare...

                  To i kazem da je NC limitiran..ne idmeo napred i dzaba sve....moras naci bar 10m budzet ili dzabe igras EL...pored budzeta pomoc drzave i kompanija itd...to tako ide..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Mmajsto bi gledao pre Andoru u EL,a nije mu smetalo kad nismo bili prvi Igokea pa onda Cibona...hehe
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Pokušaću da budem nedvosmislen, ako ima istine u ovom što čović piše, ima i pravo da se buni na sve načine pa i nemuštim saopštenjima.
                      Ono zbog čega sam stavio AKO, jeste njegov opus u borbama neko bi nazvao epskim... njega i vujoševića.
                      Ukoliko ima istine u onome što piše a i ako nema, moralo bi neko telo u okviru ABA lige da ispita i kazni ili ovog ili onog i klubove...ukoliko pak ima istine, morala bi i policija da radi jer su u pitanju kriminalne radnje.

                      Što se tiče likovanja i podjebavanja, svakako da je vaše vreme došlo a dokle će? Pa videćemo (nadam se ne 13 godina).
                      Na kraju "sam pao, sam ubio" shvatiće i čović na kraju sezone nakon gubitka KLS titule.
                      Komso, za ovo:
                      Takođe vam neće proći ni “blagi” pritisci na sudije ispred i u svlačionici gde su neki od njih bili “ljubazno zamoljeni” da oralno konzumiraju cevi od pištolja vaših pojedinih “uglednih prijatelja” kluba. Možda su to takozvani “grandovci”, u Srbiji prepoznatljivi kao “bemaksovci”, pretežno visoki bivši funkcioneri ANB Crne Gore. Pitam se da li su to oni isti koji su napali igrače Crvene zvezde u hotelu “Podgorica” na nacionalnoj osnovi zaboravljajući svoju saradnju i sticanje kapitala preko raznih Orića, Keljmendija i ostalih multietničkih egzotičnih likova. No, za sada neću više o njima, da ne bih kvario sponzorske ugovore pojedinim klubovima. Znači, za sudije u Evroligi nisu dovoljni argumenti seksualnih usluga raznih “plesačica”, po imenu Tamara, Bea, Zana, Tijana, Olga... pa sve do šesnaestogodišnjih maloletnica... - kaže Čović za Blicsport.
                      ako nema dokaza - treba ga zestoko osuditi za klevetu i uzeti mu svaki cvonjak koji ima.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Meni je bukvalno počelo da se bljuje na samo pominjanje imena čović. Pa sjaši jbt..........
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • O cemu pricate ljudi? Pa covjek je izmislio hiljadu lazi i hiljadu spinovanja je pusteno u etar, to vise nije ni smijesno.

                          Comment


                          • Neko bi mogao da mu odgovori da je na celu kluba jedan siledzija koji nije odgovarao zbog udaranja jednog novinara. Sve ovo sto je Covic rekao vec godinama kruzi internetom ovde (jedino je on naveo imena, ali i to je verovatno pre njega neko otkrio), pa sto se nije oglasavao pre finala? Sto se nije oglasio pre pocetka lige?

                            On sve ono nije ni spominjao dok Bokan nije izrazio svoje "cudjenje" neuspehom Zvezde. Toliko o svepostenom Nebojsi koji rida gorke suze nad kosarkaskim centrima u zemlji, a FMP mu zauzima mesto u ABA ligi.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Iskreno boli me patka... Zao mi nas kao naroda..slusas politicare kako spinuju, onda slusas ove ''sportske radnike'' fudbal,kosarka nebitno...Realno..i onda se neko pita zasto ljudi beze iz ove zemlje....jbte ne mozes odgledati sportski mec..ili se biju, drzavni udar, tuce...prozivke...jbte..koliko smo mi daleko od civilizacije i ako lazno mislimo da smo vec tamo....Fudbal zbog toga ne gledam 10g...pokusavaju i kosarku da mi zgade...stvarno je ovo sve bolesno..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Laki21 View Post
                                Koliko je ovaj govno, još nije nađen način da se opiše.

                                Gde ti je jedna jedina reč samokritike, govedo smrdljivo? Gde je jedna reč o tome kako si sklapao nakazu od tima, koga si doveo za trenera? Gde ti je jedna reč o tome koliko si novca ulio u klub mimo države? Mrš stoko.
                                Je l ti uopste citas sta je sve ovde napisano ? Pistolji sudijama u usta , podvodjenje maloletnica ...ovo nije zajebavanje . Ili postoje dokazi ili je Covic u ozbiljnom problemu a i kkcz sa njim.

                                Comment

                                Working...
                                X