Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dok se priča o novoj sezoni, uspesima, neuspesima, mislim da bi ovo trebalo da stoji na vrhu svake stranice. Jeste da je dobrim delom podjebavanje, ali je takođe i istinito.

    Šta si ti, burazeru, radio kada sa svim uslovima koje si imao, nisi uspeo da napraviš ništa sem da popiješ kitu?

    "Kada sam se iz prvog lica uverio u snagu i organizaciju Evrolige, nije mi jasno kako je Zvezda, sa takvom snagom i podrškom koju je imala od Evrolige, to ispustila i zbog čega je došla u situaciju da je Budućnost pobedi sa budžetom od 1,35 miliona evra. Zvezda je imala veliki budžet, imaju grad od dva i po miliona ljudi. Zaista mi nije jasno kako, u takvim uslovima, nemate ekipu da se prošetate ABA ligom", istakao je Bokan
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Samo kakve veze ima grad od 2,5 miliona ljudi (uzgred ima 1,65 miliona) sa setanjem kroz ABA ligu ove godine?

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Ekstaza...od Marcusa losiji ne moze biti
        Pa, onda komotno moze i Pullen. Cherry nas je ove sezone sa onim promasenim slobodnim bacanjima u Podgorici u G1 polufinala playoffa i uneredio. Nije samo do sudija. I on je kriv!

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post

          +sto Djedovic nije bas tako dobar u napadu da nam bude stranac+ sto odbranu nema pojma....Uzeti njega za stranca je po meni smesan potez...
          Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Moja velika zelja je da Zvezda dovede Mateusz Ponitku.
          Sugurno ne kosta mnogo. 24 godine. Sjajan igrac. Po meni unapredjena verzija Jake Blazica u svakom pogledu.
          Kritika prihvacena, zamena izvrsena:

          Jaramaz, Cherry, Radanov
          Dobric, Ponitka
          Davidovac, Todorovic (Dejan)
          Jelovac, Warney, Jankovic
          Zirbes, Jovanovic

          E sad, ko ce da nosi ovu listu Covicu?

          Comment


          • Originally posted by drakon1 View Post
            Pa, onda komotno moze i Pullen. Cherry nas je ove sezone sa onim promasenim slobodnim bacanjima u Podgorici u G1 polufinala playoffa i uneredio. Nije samo do sudija. I on je kriv!
            Tako je zajebao je, zato ce zainteresovanost ostalih klubova biti niza a samim tim i cena....promasena slobodna bacanja u utakmici - to moze svakom da se desi. Cini mi se da taj fail mozemo da pregrmimo. Ima fantastican ulaz sto nam mnogo mnogo fali i treba. Sut sasvim solidan kao i razigravanje igraca. Pulen je vec jednodimenzionalniji.

            Comment


            • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
              Previse je Radonjić imao brainfartova, nesnalazenja sa zonom, jednodimenzionalnog napada i izrabljivanja nosilaca da biste ga bas toliko izdizali, iznad Lepog i oblaka. Dobar trener, u pripremi vise nego odlican, dosta manje u vodjenju utakmice i prilagodjavanju. Radonjicevi tajmauti su vec legendarni, relativno tanak fond akcija, ali ipak autoritet. Pisao sam vise puta da mislim da od Radonjića nema puno boljih trenera kada se posmatra priprema utakmice. Pojedinci koji se druze sa Lazicem su mi pričali da je fascinantna količina informacija koju je taj stručni štab obezbedjivao pred svaki mec.
              Al' izvuci mu neplaniranog keca iz rukava i moze doci do solidnog belaja.
              Slazem se. Imao je on kolosalnih brainfartova u prve dve i po sezone. Sablonske izmene, neprilagodjavanje situaciji, prilagodjavanje protivniku bez da koristi svoje adute i sl...

              ALI, pises i sam, autoritet i ipak vece znanje od sadasnjeg trenera (to nije sramota za Alimpijevica da se kaze, mlad je on jos trener), su OGROMNE razlike. Ja zaista ne sumnjam da bismo sa njim ove sezone dobili ABA i to bez da tankujemo pola utakmica EL. Ali, to se nikad nece moci dokazati i bitno je samo u smislu da ova Zvezda ne izgleda vise ozbiljno na terenu. Ja zaista mislim da je Partizan protiv nas ovakvi kakvi smo trenutno u prednosti. Ev. ako se Antic vrati i iole ozbiljnije bude u stanju da pomogne, onda imamo prevagu (Dangubica sam otpisao), inace ne. Mi trenutno nemamo formu, pogubljeni smo i nemotivisani, imamo trenera koji, iz kog razloga god, nije u stanju da drzi konce i ekipu u svojim rukama. Na klupi komsija je totalno suprotna stvar. Trenutno.

              Comment


              • Pozdrav ljudi.
                Citam vas jako dugo, pa eto, resio sam da se registrujem i ubacim se kad-kad u diskusiju.
                Vidim da se forum osipa vremenom.

                Nego, jel otisao Alimpije?

                Comment


                • Pa vidi majstore ima veze nas klub je udruzenje gradjana sa sedistem u gradu od 1,65 meleona a te iste gradjane stoli bojko za klub mislim vecinu kunemo se da nas navijaca naseg kk ima milion pa dje smo mi smo vlasnici mi se pitamo.
                  Pa mi necemo namerno da se privatizujemo jer tako nekom odgovara ocemo da budemo donicko drustvo necemo ocemo gazdu necemo.
                  Dokle god je tako nece nam biti dobro Covic nikom ne odgovara moze da radi sta oce kazu UO odbio ostavku Alimpija koji UO pa Covic je sam to i jos tim menadzer sportski direktor pa sve do ekonoma pa to svi znaju.
                  I sad da se skupe navijaci i kazu sta misle o stanju u kk niko nesme da pisne jer boze moj Covic ce otici a onda nastaje armagedon potop gasenje pa ugasimo bilje to nego da neko drka mozak hiljadama navijaca ne racunam one podguzne muve oko njega koji primaju platu samo da cute i klimaju glavom.

                  Comment


                  • Originally posted by Guthrie View Post
                    Pozdrav ljudi.
                    Citam vas jako dugo, pa eto, resio sam da se registrujem i ubacim se kad-kad u diskusiju.
                    Vidim da se forum osipa vremenom.

                    Nego, jel otisao Alimpije?
                    Welcome. But, this was not a good start...

                    Comment


                    • Originally posted by drakon1 View Post
                      Welcome. But, this was not a good start...
                      Sto?

                      Decko je izgubljen kao guska u magli, usrao nam je sezonu.

                      Pozdrav za Manny-a, nadam se da ce mu zelja biti ispunjena i da ce brat Djamil doci.
                      Zanimljiv igrac, a prica se da je i on bio skautiran tokom leta.

                      Comment


                      • Ja sam izneo moje crne slutnje, da će nas groblje počititi u eventualnom finalu ako ova spodoba ostane na mestu trenera a i ovaj stručni štab mi ne odaje neku sigurnost.
                        Da ponovim i onu o Topu, žao mi je što su ga majmuni ovako potrošili.
                        Što se tiče eventualnog prelaznog roka, kakav crni Čeri...dečko je gubitnik kao i *ovi koji sada igraju u Zvezdi. Moože tokom sezone da bude dobar, čak i odličan, može da zatrpa nekog ali odlučujuće šuteve neće nikada da ubaci (čini mi se ko i F. i Roč).
                        Znači ne smemo da selektiramo igrače sa tom gubitničkom crtom, moramo fajtere i pobednike, ovi to nisu.

                        * mislim na F i R...
                        Last edited by nebitan; 29-04-18, 11:39.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Guthrie View Post
                          Vidim da se forum osipa vremenom.

                          Nego, jel otisao Alimpije?
                          Osipanje foruma je obrnuto proporcionalno od uspeha koji belezi KKCZV. Uspesi smanjuju osipanje i obrnuto. A sto se tice Alimpija deluje kao da cemo se cerati jos

                          Originally posted by ajkisloba View Post
                          Pa vidi majstore ima veze nas klub je udruzenje gradjana sa sedistem u gradu od 1,65 meleona a te iste gradjane stoli bojko za klub mislim vecinu kunemo se da nas navijaca naseg kk ima milion pa dje smo mi smo vlasnici mi se pitamo.
                          m.
                          Sve si u pravu sto si napisao, mada taj grado od 1,65 miliona nema samo jedan klub nego dva....a mozemo reci i tri, a ako se ne varam oni su zajedno doneli 11 ABA titula. Ocekivati da se svake godine prosetamo ABA ligom zbog faktora velicine grada je prilicino maliciozno a i moram reci glupo od strane Bokana.

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Da ponovim i onu o Topu, žao mi je što su ga majmuni ovako potrošili.
                            Što se tiče eventualnog prelaznog roka, kakav crni Čeri...dečko je gubitnik kao i *ovi koji sada igraju u Zvezdi. Moože tokom sezone da bude dobar, čak i odličan, može da zatrpa nekog ali odlučujuće šuteve neće nikada da ubaci (čini mi se ko i F. i Roč)..
                            Ok, ajde dajte onda zamene za Cerija. Delovalo mi je da je odnos cena/kvalitet plus prilagodjavanje ABA ligi i zivotu na ovim prostorima, je skroz zadovoljavajuc za nas.
                            A to za oreol gubitnika mislim da se malko i preteruje za njega....trebalo bi pogledati kako je odigrao celu seriju a ne samo finis. Ima to malo i do trenera, ali i to je sport. Nece ni svaki pobednik i fajter pogadjati stalno te suteve.

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Ok, ajde dajte onda zamene za Cerija. Delovalo mi je da je odnos cena/kvalitet plus prilagodjavanje ABA ligi i zivotu na ovim prostorima, je skroz zadovoljavajuc za nas.
                              A to za oreol gubitnika mislim da se malko i preteruje za njega....trebalo bi pogledati kako je odigrao celu seriju a ne samo finis. Ima to malo i do trenera, ali i to je sport. Nece ni svaki pobednik i fajter pogadjati stalno te suteve.
                              Munford.

                              Comment


                              • Originally posted by Guthrie View Post
                                Pozdrav ljudi.
                                Citam vas jako dugo, pa eto, resio sam da se registrujem i ubacim se kad-kad u diskusiju.
                                Vidim da se forum osipa vremenom.

                                Nego, jel otisao Alimpije?
                                Dobro dosao.. Bas mi je drago kad vidim novog clana.

                                Ja od kad sam ovde forum se ne osipa( ne zbog mene nego se trend osipanja zaustavio pre nego sto sam se registrovao). Napustili su nas samo Daba i Kankunen jer nisu mogli da podnesu pljuvanje Covica i nazivanje stvari pravim imenom, ali mislim da je sada i njima jasno o cemu smo pisali.. Rekao bih da se u zadnjih nekoliko meseci aktiviralo/registrovalo vise clanova, kao ti sada..
                                Forum je odlican i ima zivinu, potpuna sloboda za razliku od B92, RsBa i ostalih foruma..
                                Po meni fali jos 20ak Grobara i 10ak Cigana da forum bude idealan.. Moze se ocekivati da cemo i dobiti nove clanove za godinu, dve, ako se ovakav trend nastavi.. Ne znaju ljudi za ovaj forum inace bi pohrlili.. I ja sam slucajno saznao

                                Comment

                                Working...
                                X