Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Papa Cho ima određene košarkaške uspehe, ali da ON nekom priča o muljanju van parketa?! .. kakav liciMur!

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Pa...ako ima dokaze nek ih izbaci...Cekati sudiju na aerodromu bi moralo valjda...Njabolje da ga ne vide do utakmice, jos finale..Ne znam ali mi deluje normalno....

      Ma nebitno skroz...ako ima dokaze neka ih pokaze, ako nema neka cuti..Niko nije iznad CZ, a on je sad blamira...
      Nije normalno , čak nije ni dozvoljeno . Domaćin je u obavezi da dočeka protivničku ekipu a sa sudijama ne bi smeli da imaju nikakav kontakt osim obezbeđenja u samoj hali , pročitaj propozicije Aba lige

      Comment


      • Što se tiče Čoa i njegovih objava, one se štancaju za domaću upotrebu i nije nikakav novitet (pogledati pod opus "sami protiv svih" od DV)...ne tako davno a posle prvih objava velikomučenika Čovića ja sam napisao da je strašno šta je sve izrečeno i predložio sankcije.
        Ja i dalje mislim da je za sve što je izrečeno potrebno u okviru ABA lige oformiti neko telo koje bi sve ispitalo i krivce kaznilo.
        AKO je Čovićevo laprdanje bez osnova, odstraniti ga iz košarke trajno (iz ABA lige, jer ta ABA nema ingerencije nad srpskom košarkom) i kazniti KKCZv, a ako se ustanovi da Čović nije pucao iz prazne puške isto primeniti na Bokana i Budućnost.
        ABA bi prodisala bez te dvojice.
        Last edited by nebitan; 02-05-18, 14:13.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Što se tiče Čoa i njegovih objava, one se štancaju za domaću upotrebu i nije nikakav novitet (pogledati pod opus "sami protiv svih" od DV)...ne tako davno a posle prvih objava velikomučenika Čovića ja sam napisao da je strašno šta je sve izrečeno i predložio sankcije.
          Ja i dalje mislim da je za sve što je izrečeno potrebno u okviru ABA lige oformiti neko telo koje bi sve ispitalo i krivce kaznilo.
          AKO je Čovićevo laprdanje bez osnova, odstraniti ga iz košarke trajno (iz ABA lige, jer ta ABA nema ingerencije nad srpskom košarkom) i kazniti KKCZv, a ako se ustanovi da Čović nije pucao iz prazne puške isto primeniti na Bokana i Budućnost.
          ABA bi prodisala bez te dvojice.

          Svih ovih godina sam "naučio" da čitam Čovićeva saopštenja ...ta sitna podjebavanja sa Bokanom (oko Bokanovog poznavanja košarke) su potpuno nebitna .Suština je da li je sve ovo oko uticaja na sudije tačno ili nije ??? Jedina konstanta u svim saopštenjima do sada je upravo to ...Da li Čović to radi zato što je "poludeo" ili ima dokaze , nadam se da ćemo uskoro saznati

          Comment


          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
            Pored ovakvih cigana Kronos dođe kao osveženje
            Šta je netačno rekao? Ti si veći Zvezdaš od mene, jer je tebi Čović dobar, a meni nije? Svakakve gluposti čovek ovde može da pročita. Budućnost nas je ove sezone nadigrala više puta i na parketu i van njega. To je činjenično stanje. To što ova budala lupeta i blamira se, a neki ga još i podržavaju, je ponižavajuće. Kronos se makar sprda, dobro znamo šta on misli kada bilo šta napiše.

            Comment


            • Nije Covic lud covek.
              On ti je udbaski isprdak, koji svoje informacije
              o dogadjajima u njegovom interesu parcijalno servira.
              To sve sto je napisao za Bokana je tacno.
              Verovatno je jos i gore.
              Medjutim, Covic je zmija i ekstremno sujetan covek,
              koji licni odnos hoce da upgraduje, tako sto ce ovim potpirivati
              strasti huligana i praznoglavaca, za neke buduce potrebe.
              Nesto slicno sto radi grobarski Gebels sa TV Partizan, ali ipak
              sa mnogo nize instance nego sto je funkcija predsednik KK CZ.

              Comment


              • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                Šta je netačno rekao? Ti si veći Zvezdaš od mene, jer je tebi Čović dobar, a meni nije? Svakakve gluposti čovek ovde može da pročita. Budućnost nas je ove sezone nadigrala više puta i na parketu i van njega. To je činjenično stanje. To što ova budala lupeta i blamira se, a neki ga još i podržavaju, je ponižavajuće. Kronos se makar sprda, dobro znamo šta on misli kada bilo šta napiše.
                Ne slažem se sa ovim što je napisao "pogotovo ona saopstenja za finale ABA lige, za koja se buni potpuno neopravdano" I te kako je opravdano . Ne razumem baš najbolje da se ova finalna serija , prihvata kao regularna .Jedno je ljutnja zbog Radonje , dovođenje DA i još puno drugih stvari ali to nikakve veze nema sa krađom u finalnoj seriji . I nije Čović izgubio nego Zvezda ...ako me razumeš

                Comment


                • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                  Ne slažem se sa ovim što je napisao "pogotovo ona saopstenja za finale ABA lige, za koja se buni potpuno neopravdano" I te kako je opravdano . Ne razumem baš najbolje da se ova finalna serija , prihvata kao regularna .Jedno je ljutnja zbog Radonje , dovođenje DA i još puno drugih stvari ali to nikakve veze nema sa krađom u finalnoj seriji . I nije Čović izgubio nego Zvezda ...ako me razumeš
                  Zvezda najvise gubi ovakvim "saopstenjima" Covica.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Zvezda najvise gubi ovakvim "saopstenjima" Covica.
                    Dirnut sam tvojom brigom za kkcz

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Ne slažem se sa ovim što je napisao "pogotovo ona saopstenja za finale ABA lige, za koja se buni potpuno neopravdano" I te kako je opravdano . Ne razumem baš najbolje da se ova finalna serija , prihvata kao regularna .Jedno je ljutnja zbog Radonje , dovođenje DA i još puno drugih stvari ali to nikakve veze nema sa krađom u finalnoj seriji . I nije Čović izgubio nego Zvezda ...ako me razumeš
                      Potpuno neopravdano se bunio sto se tice finala ABA lige, kakve to veze ima sto je na primer tolika razlika u bacanjima, njihovi bekovi su probijali nas samo tako, kao da ne postoje i odlazili do kraja ili dobijali faulove za to, bilo je i diskutabilnih ali je vecina bila na mestu.U neku ruku je to i normalan odnos bacanja kad u timu imas igrace koji vise vole da sutnu za tri neko 'leba da jedu, i koji beze od kontakta kao djavo od krsta, Rocestija, Feldina, Dobrica, Antica, Bjelica nas je usrao za sve pare.

                      Comment


                      • Originally posted by Manda77 View Post
                        Potpuno neopravdano se bunio sto se tice finala ABA lige, kakve to veze ima sto je na primer tolika razlika u bacanjima, njihovi bekovi su probijali nas samo tako, kao da ne postoje i odlazili do kraja ili dobijali faulove za to, bilo je i diskutabilnih ali je vecina bila na mestu.U neku ruku je to i normalan odnos bacanja kad u timu imas igrace koji vise vole da sutnu za tri neko 'leba da jedu, i koji beze od kontakta kao djavo od krsta, Rocestija, Feldina, Dobrica, Antica, Bjelica nas je usrao za sve pare.
                        A jeste, svi su videli da smo u trecem mecu brutalno pokradeni, samo ti nisi.
                        I mene nerviraju ovolika saopstenja Covica, ali dajmo malo realnosti.

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Dirnut sam tvojom brigom za kkcz
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Kako nekog staviti na ignor listu?

                            Comment


                            • Podesavanja, i onda sa leve strane pod ''Moj nalog" imas izmeniti listu ignorisanih.

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Kako nekog staviti na ignor listu?
                                Moderatora i Admina ne mozes - da se ne trudis dzabe.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X