Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Пан View Post
    Калинићу нико не може да убије самопоуздање, Јовић је добио кључеве екипе у руке, Јака је био луд и до њега ништа није ни допирало, а Волтерс је био једна њежна биљка коју је Радоњић ломио бечењем, гестикулацијама...напросто му је Волтерс био џак за ударање...
    E takve treba saditi u basti, zaljevati, okopavati itd,itd.
    Takvi za kosarku nisu[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

    Comment


    • Covic je na severu bio jednom, na derbiju 2015.Mislim da je taj dolazak bio pomalo marketinski potez, jer je u narednom periodu hteo da preuzme vodjenje FK.Srecom nije mu uspelo.

      Comment


      • Ono što ja jedino zameram Radonjiću i što dan danas mislim da ne zna da radi, to je rad s spoljnim igračima. Znači ne mislim na Jovića, Simonovića, Lazića itd. limitirane igrače iz kojih je izvukao maksimum maksimuma ili ih unapredio do određenog nivoa kao Jovića.

        Mislim kada dobije igrača kao Gudurića, Blažića koji je došao kao jedan od top talenta Evrope, Dangubića itd. da ne ume da ih oblikuje i napravi od njih napadačke ubice. Individualni rad s talentovanim igračima, jedna od stavki koju je mogao da prepiše od Vujoševića. To nije stvar slobode na utakmicama jer su svi oni imali slobodu nego rad na treningu. Pogledajte Bogdanove individualne treninge kod Vujoševića, e pa mislim da tako Blažić i Gudurić nikada nisu radili već su više bile usmereni da nauče da igraju odbranu.
        Last edited by Победа; 22-01-18, 12:26.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          I naravno da mu želim da se vrati u predgrađe.
          #Čovićću odlazi i povedi najvernije#
          I ja, komso, i ja
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Volters je bio u toj grupi "nisam igrao ali znam" i prilagodio se sistemu. Radonji ako treba da se zameri nešto vezano za njega je to da je trebalo više poverenja da mu pokloni kada je Jović bio povređen.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              I ja, komso, i ja
              Za tebe je i logicno da to zelis, posle svih ovih godina tuge i patnje...

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Mene licno ova tema ne zanima. Samo sto su onda uradili onakav sraman intervju sa njim ako je tako kako kazes.

                Ako su mu zamerili na toj izjavi onda stvarno ne znam, pa on je prvi bio na Severu i videlo se taj neki bratski odnos izmedju navijaca na tribini i NC...

                Ne treba da budes drvena advokat nikome valjda, ljudi rezonuju kako vide situaciju iz onoga sto im je predstavljeno u medijima.

                Nisam siguran ni da bi neko sa ovog foruma rekao takodje da izgubimo od Olimpijakosa ako njima treba, ljudi su profesionalci i apsolutno nema nikakvih dodirnih tacaka zimedju njih prosle sezone, ove bi mozda i pustili zbog Kesha i Antica koji ce sigunro biti jako emotivni kao prosli put prema igracima Olija ali i to radovanje kad nekog pobedis u zadnjim momentima utakmice je sasvim logicno...

                Ovo ce biti istorijska sezona zbog mnogo toga ako i neki rekordi su vec sruseni i tek ce biti nadam se...Sve ostalo je za sad manje vazno...
                Ne advokatisem nikome, ali zasto bi iko zamerio igracima Olimpijakosa koji su surovi profesionalci koji igraju za pare kao i ovi nasi, smanjili svoju euforiju sto pobedili pred 20.000 gostujucih navijaca (-500 svojih samo sa srpskim pasosima) kosem tri sekunde do kraja. Pa naravno da ce kao sportista da se raduje i pokaze emociju za ulozeni trud posle 45 minuta. Ja znam kako sam se ja osecao u tom trenutku razocaran sto smo izgubili dobijenu utakmicu skoro, razocaran zato sto sam i ja bio pod ustiskom i kolektivnom svescu forum navijaca sa pricom, njima ne trebaju bodovi a nama trebaju nece valjda da se pokidaju protiv nas jer smo im mi bratski klub. Bratski smo klub isto onoliko koliko smo i ja i ti braca.

                Sada se stvara opet ista atmosfera kao i prosle sezone samo sto je razlika u tome da nama sada ne gori ta jos jedna pobeda za top 8 , ali u poslednje dve utakmice Olimpijakos na strani gubi sa preko 30 razlike svaku utakmicu. I svaka njihova eventualna pobeda protiv nas ce biti isto prokomentarisana, prethodne dve su tankirali i sada kidaju protiv nas. Svako ko dolazi u Pionir moze da svojim ocima da vidi koliko je B tribina popunjena a koliko su ostale tribine. Cak i ta B tribina nije popunjena bas hardcore navijacima tako da u petak cemo imati situaciju zbog njihove mobilizacije valjda da se slucajno ne obrukaju u sudaru sa simpatizerima i semenkarima koji su jos uvek pod utiskom radovanja igraca Olimpijakosa na nasem centru i zbog cega smo ispali iz top 8.
                Dolazak Omica je minoran slucaj za grupu u odnosu na neizvesnost utakmice u petak i ponasanja ostatka tribine.

                Zato sam i naivno napisao u petak vece negde oko 22.13 kada sam saznao da dolazi Omic da je doslo do veleobrta.Bas iz tog verovanja da eto Covic ne sme da dovede igraca bez odobrenja grupe, Da li je postignut dogovor ili ih niko ni za sta nije pitao to cemo vec videti odgovor u petak vece u Pioniru.

                Comment


                • Originally posted by Победа View Post
                  Ono što ja jedino zameram Radonjiću i što dan danas mislim da ne zna da radi, to je rad s spoljnim igračima. Znači ne mislim na Jovića, Simonovića, Lazića itd. limitirane igrače iz kojih je izvukao maksimum maksimuma ili ih unapredio do određenog nivoa kao Jovića.

                  Mislim kada dobije igrača kao Gudurića, Blažića koji je došao kao jedan od top talenta Evrope, Dangubića itd. da ne ume da ih oblikuje i napravi od njih napadačke ubice. Individualni rad s talentovanim igračima, jedna od stavki koju je mogao da prepiše od Vujoševića. To nije stvar slobode na utakmicama jer su svi oni imali slobodu nego rad na treningu. Pogledajte Bogdanove individualne treninge kod Vujoševića, e pa mislim da tako Blažić i Gudurić nikada nisu radili već su više bile usmereni da nauče da igraju odbranu.
                  Blazic dosao kao top talenat Evrope?Da li se salis?Decko je dosao s 23 godine i jednom solidnom EL sezonom iza sebe.
                  Ne moze nijedan trener od svih igraca da napravi zveri.Nije ni DV sve svoje igrace unapredio.

                  Comment


                  • Originally posted by Победа View Post
                    Ono što ja jedino zameram Radonjiću i što dan danas mislim da ne zna da radi, to je rad s spoljnim igračima. Znači ne mislim na Jovića, Simonovića, Lazića itd. limitirane igrače iz kojih je izvukao maksimum maksimuma ili ih unapredio do određenog nivoa kao Jovića.

                    Mislim kada dobije igrača kao Gudurića, Blažića koji je došao kao jedan od top talenta Evrope, Dangubića itd. da ne ume da ih oblikuje i napravi od njih napadačke ubice. Individualni rad s talentovanim igračima, jedna od stavki koju je mogao da prepiše od Vujoševića. To nije stvar slobode na utakmicama jer su svi oni imali slobodu nego rad na treningu. Pogledajte Bogdanove individualne treninge kod Vujoševića, e pa mislim da tako Blažić i Gudurić nikada nisu radili već su više bile usmereni da nauče da igraju odbranu.
                    Мени је као тренер најнеубједљивије дјеловао прилагођавањем на противничку игру без класичног центра...отужно смо дјеловали против партизана са Марјановићем, против Барсе прошле године у утакмици одлуке кад су нас дочекали такорећи без центара...

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Ne advokatisem nikome, ali zasto bi iko zamerio igracima Olimpijakosa koji su surovi profesionalci koji igraju za pare kao i ovi nasi, smanjili svoju euforiju sto pobedili pred 20.000 gostujucih navijaca (-500 svojih samo sa srpskim pasosima) kosem tri sekunde do kraja. Pa naravno da ce kao sportista da se raduje i pokaze emociju za ulozeni trud posle 45 minuta. Ja znam kako sam se ja osecao u tom trenutku razocaran sto smo izgubili dobijenu utakmicu skoro, razocaran zato sto sam i ja bio pod ustiskom i kolektivnom svescu forum navijaca sa pricom, njima ne trebaju bodovi a nama trebaju nece valjda da se pokidaju protiv nas jer smo im mi bratski klub. Bratski smo klub isto onoliko koliko smo i ja i ti braca.

                      Sada se stvara opet ista atmosfera kao i prosle sezone samo sto je razlika u tome da nama sada ne gori ta jos jedna pobeda za top 8 , ali u poslednje dve utakmice Olimpijakos na strani gubi sa preko 30 razlike svaku utakmicu. I svaka njihova eventualna pobeda protiv nas ce biti isto prokomentarisana, prethodne dve su tankirali i sada kidaju protiv nas. Svako ko dolazi u Pionir moze da svojim ocima da vidi koliko je B tribina popunjena a koliko su ostale tribine. Cak i ta B tribina nije popunjena bas hardcore navijacima tako da u petak cemo imati situaciju zbog njihove mobilizacije valjda da se slucajno ne obrukaju u sudaru sa simpatizerima i semenkarima koji su jos uvek pod utiskom radovanja igraca Olimpijakosa na nasem centru i zbog cega smo ispali iz top 8.
                      Dolazak Omica je minoran slucaj za grupu u odnosu na neizvesnost utakmice u petak i ponasanja ostatka tribine.

                      Zato sam i naivno napisao u petak vece negde oko 22.13 kada sam saznao da dolazi Omic da je doslo do veleobrta.Bas iz tog verovanja da eto Covic ne sme da dovede igraca bez odobrenja grupe, Da li je postignut dogovor ili ih niko ni za sta nije pitao to cemo vec videti odgovor u petak vece u Pioniru.
                      Meni jedna stvar smeta što se tiče Olimpijakosa. Oni su od poslednjih 5 utakmca regularnog dela EL, izgubili četiri koliko se sećam. Dobili su nas, a protiv Galatasaraja su izgubili kući i bolela ih ona stvar da se iscimaju da dobiju to. Ja nikada nisam bio u tom fazonu braća smo, pustiće nas ili braća smo, neće zapinjati, ali ako zapinju, nek zapnu i protiv drugih, ne samo protiv nas.

                      Comment


                      • Originally posted by Beli View Post
                        Blazic dosao kao top talenat Evrope?Da li se salis?Decko je dosao s 23 godine i jednom solidnom EL sezonom iza sebe.
                        Ne moze nijedan trener od svih igraca da napravi zveri.Nije ni DV sve svoje igrace unapredio.
                        Blažić je došao kao igrač neverovatnih fizičkih predispozicija s dobrom sezonom u EL, 23 godine i solidnim šutem. Takvog igrača moraš da unaprediš. Od Milosavljevića, Lučića, Bogdanovića je Vujošević napravio zveri, a samo je Bogdan važio za veoma talentovanog igrača, naravno neke je kasnije preforsiranjem možda i unazadio, ali nebitno je to sada.

                        Originally posted by Пан View Post
                        Мени је као тренер најнеубједљивије дјеловао прилагођавањем на противничку игру без класичног центра...отужно смо дјеловали против партизана са Марјановићем, против Барсе прошле године у утакмици одлуке кад су нас дочекали такорећи без центара...
                        Tu se slažem i ne slažem. Imao sam raspravu s bratom dosta puta oko te utakmice s Barselonom u gostima, baš oko Kuzmića i prilagođavanja postave njihovoj. Ja tu ne znam šta bih uradio, ali je činjenica da ako bi igrao Kuz to bi bio mač s dve oštrice, mogli su da nas napune onda trojkama i njega bi samo napolje izvlačili, a mogao je i on njih da pod košem uništi.

                        Comment


                        • Imao je 20+ minuta...Igrao sasvim dovoljno..Samo su je pomerio linije malo sa Dzenkinsom...DR je tu imoa dva igraca u koje je imoa poverenje kao Jovic i Dzenkins...+je Volters dosao kasnije i nije radio pripreme...

                          Bogdanovic jeste dobro prosao sa DV ali DV je jedan od najboljih trenera ikada koji su radili na ovim prostorima+ je priskusan i dugo u kosarci kao trener jos od 198? i ti sad kazes DV zna bolje..Jasno da zna, izbacio je on Bogdanovica ali je ispusio od Cedevite....

                          Sve ima svoje zrtve, Doncic nece qrca osvojiti sa Realom kao nosilac...Cedevita sa Musom....Guduric jeste dobar ali nije nivo kao Bogdan, Musa, Doncic ni blizu bar po meni...

                          Morate vagati sta hocete, ne moze mladi i titule, ne moze mladi i F8..Pa Rebic, Simanic, Tejic Guduric,Dangubic pa i Blazic, Mitrovic su dobili sansu kod DR sa koliko godina...

                          Pre 23ce a sad je najmaldji igrac sa 23 godine...Secam se izjave Simnicevog calte kad je napisao da je Da zna da radi sa mladima a ovog poslao u FMP a nema mladjeg od 23...jedino je Davidovac preziveo secu, sad ce i Jovanovic ispasti...sasvim legitimno samo ove vase price kako ne zna samladima su smesnu...Dok mu igraci igraju u Feneru,Realu, NBA , EL itd...

                          EL tim treba da uzme gotov prozivod mozda 1-2 mlada i to relativno mlade..80 i pocetkom 90ihje bilo malo stranaca uopste u evropi pa se daval sansa mladima itd...

                          Milojevic ako npr ne uzme neku titulu i nema rezultat kad zavrsi karijeru niko ga se nece secati bez obzira sto se lozi da je odveo ne znam koliko igraca u NBA...itd
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Grupa se trenutno ne bavi KK klubom u punom kapacitetu. Verovatno ce sada pokusati da se mobilisu za dolazak njihovih bratskih navijaca i verovatno razmisljaju kako da odbrane cast njihove tribine prema njihovoj braci i razmisljaju kako ce vise od 3/4 ostatka hale da reaguje na pozive da se aplaudira Olimpijakosu. Njima nije do toga da li cemo mi pobediti ili izgubiti vec kako ce se oni pokazati u podrski Olimpijakosu.Oni jos uvek ne mogu da oproste Covicu izjavu od prosle sezone pre utakmice sa Olimpijakosom da kada bi igrao i protiv rodjenog brata bi zeleo da pobedi, i smatraju ga glavnim krivcem sto je eto nagovorio 17.000 ljudi da navija za KKCZ a ne za Olimpijakos.
                            Samo da napomenem da me je Laza demonstrativnim odlaskom u pravo u svlačionicu po završetku meča i odbijanjem da bude deo cirkusa kupio za sva vremena.

                            Što se mene tiče nakon toga može da se posere na sred terena, ja ću mu aplaudirati.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Imao je 20+ minuta...Igrao sasvim dovoljno..Samo su je pomerio linije malo sa Dzenkinsom...DR je tu imoa dva igraca u koje je imoa poverenje kao Jovic i Dzenkins...+je Volters dosao kasnije i nije radio pripreme...

                              Bogdanovic jeste dobro prosao sa DV ali DV je jedan od najboljih trenera ikada koji su radili na ovim prostorima+ je priskusan i dugo u kosarci kao trener jos od 198? i ti sad kazes DV zna bolje..Jasno da zna, izbacio je on Bogdanovica ali je ispusio od Cedevite....

                              Sve ima svoje zrtve, Doncic nece qrca osvojiti sa Realom kao nosilac...Cedevita sa Musom....Guduric jeste dobar ali nije nivo kao Bogdan, Musa, Doncic ni blizu bar po meni...

                              Morate vagati sta hocete, ne moze mladi i titule, ne moze mladi i F8..Pa Rebic, Simanic, Tejic Guduric,Dangubic pa i Blazic, Mitrovic su dobili sansu kod DR sa koliko godina...

                              Pre 23ce a sad je najmaldji igrac sa 23 godine...Secam se izjave Simnicevog calte kad je napisao da je Da zna da radi sa mladima a ovog poslao u FMP a nema mladjeg od 23...jedino je Davidovac preziveo secu, sad ce i Jovanovic ispasti...sasvim legitimno samo ove vase price kako ne zna samladima su smesnu...Dok mu igraci igraju u Feneru,Realu, NBA , EL itd...

                              EL tim treba da uzme gotov prozivod mozda 1-2 mlada i to relativno mlade..80 i pocetkom 90ihje bilo malo stranaca uopste u evropi pa se daval sansa mladima itd...

                              Milojevic ako npr ne uzme neku titulu i nema rezultat kad zavrsi karijeru niko ga se nece secati bez obzira sto se lozi da je odveo ne znam koliko igraca u NBA...itd
                              Ti si toliko pogrešnih stvari napisao ovde. Ja sam samo rekao da zameram individualni rad s spoljnim igračima Radonjiću i da je tu Vujošević bolji. Niti sam rekao da je bolji trener, niti sam spominjao Cedevitu.

                              Takođe sam napisao da igračima nije falilo minuta, nego kvalitetnog treninga.

                              Comment


                              • Srecan Nikola Radicevic svima koji slave.
                                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                                Ljuba Tadić.

                                Comment

                                Working...
                                X