Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Ljudi ako ste bar malo gledali mec, videli ste kako su nas vozali kao sarane..Radio je sve ..jebu nas svi na istu foru...mi smo na silu davali a oni davali lakse poene..itd..dosta samih zicera...lepo izgradjeni sutevi za tri itd...Nije da ih je sralo, vec su takticki odigrali mec...Ovaj kad naidje na takticara, nema ga nigde...
    Pa za ovog soma su svi treneri taktičari. Njemu je sigurica FMP (a za bolje i nije).
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Ima slika gde se vidi kako Feldin vuce ovog za dres na 4 sek do kraja Mogao bi Nesha da napravi konferenciju u vezi ovoga...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Cek kako se bese gleda u kls ko ima prednost domaceg terena? Jel po pozicijama u aba ligi ili?

        Comment


        • Po pozicijama u ABA ligi,pa onda KLS,tako nesto.

          Ocigledna slaba forma,ocigledna losa igra. Nista sto ne ide u korist Zvezde i Dusana. Ja se licno plasim i za trofej ove sezone a mislim da je za smenu trenera se zakasnilo.
          Сутра брзо долази - треба човек постати
          Нестали су кодекси, остали су комплекси
          Победе су порази, а исходи су потресни!

          Comment


          • Originally posted by Kosjerac View Post
            Po pozicijama u ABA ligi,pa onda KLS,tako nesto.

            Ocigledna slaba forma,ocigledna losa igra. Nista sto ne ide u korist Zvezde i Dusana. Ja se licno plasim i za trofej ove sezone a mislim da je za smenu trenera se zakasnilo.
            Mislim da nema sanse da osvojimo ni ovo jadno i bedno takmicenje.Sto se tice majmunka na klubi smenio bi ga odma, dati totalnu slobodu mladima, videti sta valja, pa sve iz pocetka, bez cokija i majmunka na klupi.

            Comment


            • Sreća, te sam bio sprečen da gledam.
              Dubok Tamiš u ovo doba godine, majku mu.. Nego, kakav je bio Radanov, vidim loš šut, ali dosta uhvaćenih lopti. Jel ga opet baby Cho ubio u pojam, ili nije imao svoj dan ??

              Comment


              • Originally posted by salelesa View Post
                Sreća, te sam bio sprečen da gledam.
                Dubok Tamiš u ovo doba godine, majku mu.. Nego, kakav je bio Radanov, vidim loš šut, ali dosta uhvaćenih lopti. Jel ga opet baby Cho ubio u pojam, ili nije imao svoj dan ??
                Nisam pazljivo gledao, valjda od soka i prikazanog amaterizma obje ekipe.
                Sve se vidi na kraju utakmice posle zvizduka sudije, nekima je stalo neke libo tuki.

                Comment


                • Ima li izjava posle utakmice? Da čujem majmunko šta kaže

                  Comment


                  • Originally posted by Ica View Post
                    Ima li izjava posle utakmice? Da čujem majmunko šta kaže
                    Ima:
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Zaista ne znam sta treba da se desi da nazovi trener ode. I ja sam misljenja da cemo tesko odbraniti titulu. Jedva cekam da se ova sezona zavrsi.Ne znam koliki cu biti mazohista da uopste i gledam finale. ako i dodjemo do njega.

                      Comment


                      • Videlo se na zagrevanju da je ovaj tim skup placenika sa prevarom na klupi.
                        Poslom bejah u Pancevu pa se prevarih da pogledam mec. Totalna nezainteresovanost, bez trunke zara, bez timske hemije. Mi nismo ni T od tima.
                        Pisao sam da smo trebali u prvoj cetvrtini primiti 30+.
                        Kad god mislim da gore ne moze Alimpije i ekipa me razuvere.

                        Comment


                        • Posto do kraja sezone nema svrhe trositi energiju na Alimpija i njegovo vodjenje ekipi, bolje je usmeriti na pozitivne stvari istu. Pa da krenemo da apelujemo od starta na igrace koje bi voleli da vidimo sledece sezone u CZ. Krecemo sa PG pozicijom.

                          PG - Aaron Craft

                          Amerikanac koji je trenutno u Monaku, ali mu na kraju sezone istice ugovor. Radi se o Stefan Jovic profilu igraca koji uz to ima i neke prednosti u odnosu na naseg reprezentativca. Radi se Top 3, ako ne i najboljem on-the-ball defanzivcu na poziciji plejmejkera u Evropi. Znaci nemilosrdan je sta radi plejevima i priuchenim komboima. Ima fantastacnu eksplozivnost i snagu, i lagano probija reket. Efikasan je passer (3 prema 1 odnos asistencija i izgubljenih lopti). Nije skorer, ali moze da povuce kad treba. Godinama ga je pratila reputacija loseg sutera ali on je svake godine napredovao i sada bije preko 40% spolja. Ima 27 godina i itekako puno motiva da se dokazuje jer je cele karijere osporavan zbog loseg izbacaja prilikom suta (sto utice na brzinu izbacaja ali eto kao sto se vidi ne i na preciznost). Moze da igra i u tempu i pozicioni napad. Recimo bolji je suter od naseg Jovica i defanzivac, ali recimo nije na tom nivou u PnR ali daleko od toga da je slab.

                          Ima sampionski mentalitet (osvojio G League), bio je Defanzivni MPV G Lige, dva puta prvi tim defanzivni. Ima iskustva u Evropi, sa Trentom je przio bas dobro. Iskreno moja broj 1 zelja na poziciji PG.

                          Last edited by MannyCalavera; 01-05-18, 16:19.

                          Comment


                          • Hm, a da otvori neko od vas temu Prelazni rok?
                            Znam, znam - nije lako...

                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Strasan igrac, ali otici iz Monaka u Evro kup Zvezdu...heheh nema trika ali dobra ideja, slazem se..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Strasan igrac, ali otici iz Monaka u Evro kup Zvezdu...heheh nema trika ali dobra ideja, slazem se..
                                Istice mu ugovor. Oni ga ne koriste previse a i plata mu nije besna. Ako mu damo 300k i mesto lidera u ekipi, dolazi. Naravno, prvi uslov je da ode Djusna...

                                Comment

                                Working...
                                X