Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
    Zato što branimo predsednika kkcz? Meni je to sasvim u redu ... mnogo bolja varijanta nego braniti Ulija Nebesa[emoji41]

    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
    Henesa , zajebava me telefon

    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Covjek mjesicima upozorava da ima saznanja da ce da nas pokradu.
      Protiv Mornara, pokazna vjezba.
      U Podgorici nas pokradu najstrasnije.
      Uputi protest zbog ocigledne kradje i navijaci naseg kluba u fazonu; ko vas jebe sto niste bili bolji da vas ne mogu pokrasti...
      Pa kako tako?! Nemojte da se zajebavamo, u trecoj utakmici klasicna kradja, koliko su nas tu ostetili za ostale ispade "tendeciono" sudjenje...
      Sad posle mjeseci upozorenja, kad te onako olese, voljni motiv igraca dosta opadne.
      E ajde sve sad nase ljude iz kluba da nabijemo na kolac jer sve vise licimo na onu rulju "they took our jobs"!

      Koliko je za sve imalo opravdanja do ABA, za kls (Cacak & Tamis) nema opravdanja nikakvog.
      Moze da se desi los dan, da ne pogodis nista ali niko nikad ne smije da pokaze vise zelje i borbe od tebe dok nosis Zvezdin dres.

      Comment


      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
        Zato što branimo predsednika kkcz? Meni je to sasvim u redu ... mnogo bolja varijanta nego braniti Ulija Nebesa[emoji41]

        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
        Niko nije napdao ovde Nebojshu od Zeleznika..Bez spinovanja..vec Alimpijevica...on se napada zbog Alimpijevica...pre sam se zajebavao ali pisaj te me ..ove placa NC..cuj on stiti NC...

        Eto vam ALimpije, do beton lige
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Niko nije napdao ovde Nebojshu od Zeleznika..Bez spinovanja..vec Alimpijevica...on se napada zbog Alimpijevica...pre sam se zajebavao ali pisaj te me ..ove placa NC..cuj on stiti NC...

          Eto vam ALimpije, do beton lige
          Koje ove ?

          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Znaci tebe cak i ne placa, pitaj Dekkarda.. ) on ubira lovu

            Eleme....Alimpijevic je meta...evo Dekkard ga brani svim silama ))) koja je to bratina...pitanje dal bi Zoc ostao na klupi da ovako izduva sezonu ali ovo branjenje je ono za

            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Znaci tebe cak i ne placa, pitaj Dekkarda.. ) on ubira lovu [emoji3]

              Eleme....Alimpijevic je meta...evo Dekkard ga brani svim silama ))) koja je to bratina...pitanje dal bi Zoc ostao na klupi da ovako izduva sezonu ali ovo branjenje je ono za

              Vidi ovako ... ponosni sam vlasnik sezonske za "belu" godinama.Naravno , uredno plaćene. Za Čovićevog predsednikovanja gledala se vrhunska košarka i sezonska je bila najbolja moguća kupovina. Ima raznih priča ...jedna je da nisu svi portali , fb stranice dobili akreditacije za praćenje kkcz... pa su se okrenuli protiv kluba. Kao i ova tvoja priča da Čović plaća da ga brane . Svašta ljudi pričaju i pišu...[emoji41]

              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Cuj FB stranica trazila akreditaciju, ne blamiraj se..Naravno da ima takvih, malo preko, malo godisnje, malo u skupstinu itd...Meni je to ok, ali moras imati svoje JA...Ljudi kazu da je radio odlicno, ove godine uzasno...da se ne ponavljam, sin,zet1,2 itd...

                Zamisli prosle godine u Maju...da ti je neko rekao da ce za tacno godinu dana u timu biti Fica Covic, Keselj a trener im biti Alimpijevic...za takvog coveka bi rekli da je debil ili grobar...

                Ljudi prepoznali i nestali..publika treba da ima takav pritisak...

                Secam se u Maju isto ajmo sezonske skupe, bice igraca, pa videcemo ..moglo bi se napasti...ajmo semofor, lasta itd...Doniraj itd...

                MOze se tu pisati do sutra, ali nema poentu, sve moze i dalje da prezivi ako se odrekne DA i ako krene da radi sa nekim i spusti malo loptu...

                Zvezda je veca od NC,niti je on CZ..niti ce Zvezda propasti ako on ne bude tu...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Nisam ga ni ja blokirao, iako se ne slazem sa njegovim upisima.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Čoviću ja lično zameram što nije oterao majmunka neznalicu i što se proserava večito sa ovim oglašavanjima po medijima. . .ostalo mu se nema puno šta zameriti

                    Comment


                    • Originally posted by Ica View Post
                      Čoviću ja lično zameram što nije oterao majmunka neznalicu i što se proserava večito sa ovim oglašavanjima po medijima. . .ostalo mu se nema puno šta zameriti
                      Ja mu zameram samo sto unistava klub, ostalo mu zameram ali manje

                      Comment


                      • Originally posted by Antona View Post
                        Ja mu zameram samo sto unistava klub, ostalo mu zameram ali manje
                        Pogledaj 4 sezone unazad pa vidi koliku glupost si izrekao

                        Comment


                        • Originally posted by Ica View Post
                          Pogledaj 4 sezone unazad pa vidi koliku glupost si izrekao
                          Pogledaj Coviceve sezone pre nego sto je dosao Radonjic, pogledaj i ovu sezonu kad je Covic samostalno vodio klub pa ces videti.... da ti ne odgovaram sad istom ili slicnom merom

                          Comment


                          • Covic samostalno vodi klub 5 god dečko! Uspona i padova ima naravno

                            Comment


                            • Reci da čovek unistava a mi redovan učesnik El,to moze samo neznalica

                              Comment


                              • Polufinale Ec. . Naredne opet necemo biti puki posmatrac kao mučene komšije

                                Comment

                                Working...
                                X