Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [emoji23][emoji23][emoji23]

    Comment


    • Treba nam titula i sok terapija...to je sustina..ako se nadje prelazno resenje, ono ce da deluje kao sok terapija..I to je to..Da, vidis kao u Barsi, Broseu, kod nas kad je dosao DR u Aprilu isto..Baskoniji...Bayernu, tebi ne tako omiljena prica...Oni su sad glupi a mi pametni da ostavio trenera koji je sve izgubio i koji ni ne izgleda na trenera a jos manje je to u praksi...Sad mi reci jesi realan...

      Sale tvoj bi uzeo titulu cak...gotovo sam siguran da bi je uzeo nekako...
      Last edited by LosmiSK; 25-04-18, 22:11.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Дијаз View Post
        Михајло Павићевић се спомиње.
        Pa pre par dana se govorilo o podrsci DA ali su se spominjala i neka imena, neka velika imena koja su sad slobodna bar klubski. Danas sam cuo o Pavicevicu i vidim nije sala ali iskreno nisam zadovoljan.

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          [emoji23][emoji23][emoji23]
          Moka je za Pajsera Greg Popović lično & personalno. Ako ništa drugo, bili motivisani i napaljeni do ludila.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Pavicevic do kraja sezone, meni skroz ok...Lik da je imao Lukovica i jos jednog bar polovnjaka bi nas dobio...Jbs mi sve...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Ja sam iskreno ocekivao da Zvezdan Mitrovic preuzme Zvezdu proslo leto.
              Medjutim Covic bi pre crkao nego doveo kuma DR.
              Mitrovic je fenomenalan trener. De god radio pravio je uspehe.

              Comment


              • upload gifs
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Pavicevic do kraja sezone, meni skroz ok...Lik da je imao Lukovica i jos jednog bar polovnjaka bi nas dobio...Jbs mi sve...
                  Znajuci Covica, ako bude menjao trenera to nece biti samo do kraja KLS-a vec na mnogo duze. Zato mislim da ako se vec dovodi trener da to bude neko ko ima NESTO iza sebe, a ako takvog nema onda je bolje sacekati kraj sezone kada ponuda bude bila veca. Mnogo nam vise treba kontinuitet sa novim trenerom, nego sok terapija koja nece dovesti do dugorocnog uspostavljanja sistema u igri. Pavicevic takodje mislim da nije na nivou Zvezde, ali izgleda da smo mi zestoko snizili standarde cim se ne spominje nijedno ozbiljnije ime.

                  Comment


                  • Mislim da nismo više ni favorit za osvajanje Kls!
                    Sta uradiste ljudi za samo pola godine. . . Užas!

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Znajuci Covica, ako bude menjao trenera to nece biti samo do kraja KLS-a vec na mnogo duze. Zato mislim da ako se vec dovodi trener da to bude neko ko ima NESTO iza sebe, a ako takvog nema onda je bolje sacekati kraj sezone kada ponuda bude bila veca. Mnogo nam vise treba kontinuitet sa novim trenerom, nego sok terapija koja nece dovesti do dugorocnog uspostavljanja sistema u igri. Pavicevic takodje mislim da nije na nivou Zvezde, ali izgleda da smo mi zestoko snizili standarde cim se ne spominje nijedno ozbiljnije ime.
                      Druze taj Pavicevic je dao Koponenu sansu..mislim i Raniku,Hafu u Finskoj...tamo se ustane mirno kad on dodje...Dobar trener, ostar..strog..Uzeo i Laletu titulu Tad je bio, a sad nije? Po kojim to parametrima?

                      Bold-slatko si me nasmejao...

                      Sok terapija je najbolja, trebaju ovi bre nekog ko ce im strah uneti...Covek je dobar strucnjak..ima love, autoritet..nece jebati nista pet posto...Cuj on nije nivo za CZ a gledao si celu sezonu KLSnivo trenera...hehe...a nisi se bunio..eto sad si nasao..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Druze taj Pavicevic je dao Koponenu sansu..mislim i Raniku,Hafu u Finskoj...tamo se ustane mirno kad on dodje...Dobar trener, ostar..strog..Uzeo i Laletu titulu Tad je bio, a sad nije? Po kojim to parametrima?

                        Bold-slatko si me nasmejao...

                        Cuj on nije nivo za CZ a gledao si celu sezonu KLSnivo trenera...hehe...a nisi se bunio..eto sad si nasao..
                        To je trener koji u celoj karijeri nije vodio nijedan poznatiji klub u evropi, a kruna karijere mu je posao prvog trenera Zvezde pre 20 godina. Ako je on nas nivo onda smo zestoko zestoko spucali standarde. To je KLS nivo trenera. I ti si mene slatko nasmejao sa boldom

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          To je trener koji u celoj karijeri nije vodio nijedan poznatiji klub u evropi, a kruna karijere mu je posao prvog trenera Zvezde pre 20 godina. Ako je on nas nivo onda smo zestoko zestoko spucali standarde. To je KLS nivo trenera. I ti si mene slatko nasmejao sa boldom
                          To je nas nivo. Vrv nisi ni svestan koliko smo se srozali zato sto se sve desilo veoma brzo.

                          Comment


                          • Originally posted by Victor BG View Post
                            Pa pre par dana se govorilo o podrsci DA ali su se spominjala i neka imena, neka velika imena koja su sad slobodna bar klubski. Danas sam cuo o Pavicevicu i vidim nije sala ali iskreno nisam zadovoljan.
                            Koja su to velika imena, a koja su slobodna?
                            Po meni, to ne bi bilo lose resenje, ako zaista ima neko ko je dobar, pa da ostane i za sledecu sezonu.

                            Ja sam citave sezone bio za to da se zakljucci donose na kraju, tj. posle zavrsene ABA. Cilj nije ispunjen.
                            I dalje tvrdim da ne smemo da prenebregavamo cinjenice koje su do toga dovele. Te price da su nas pobedili 100 puta u sezoni su nebitne. Oni su zavrsili kao drugi regularni deo. Znaci KKCZ je bila bolja u regularnom delu. Ostalo je da se odradi finalna serija i da se izvlace zakljucci iz poraza u regularnom delu.
                            U finalnoj seriji smo bili u podredjenom polozaju, a tu mislim na sudjenje. Price da je Dzile razbio DA su smesne. Uz kradju i navlacenje mi smo imali suteve za pobedu...
                            Mora da postoji sistem da ako si bolji za pola kosa, za toliko i pobedis, a ne da moras da budes bolji za 15 da bi pobedio.
                            Po meni, mi smo od Buducnosti bolji za par koseva, uz ovakvog trenera i uz ovakav roster.
                            Ono sto je (opet po meni), ocigledno je da DA nema uticaj na svlacionicu. Da li je to sto nema pojma (kao sto mnogi ovde pricaju), a to igraci naravno vide, ili zato sto je dobio takvu skupinu individua, ne znam.
                            Ono sto je nedavno izjavio na konferenciji za stampu je pljuvanje samog sebe, mada on to ionako nije shvatio. Reci da su igraci dosli u Cacak nemotivisani i da odrade utakmicu je na nivou izjave nekog ko je bio autoprevoznik, pa je iskomentarisao ponasanje putnika koje je vozio.

                            Ono sto je takodje jako bitno je dinamika grupe i odnosi u njoj. Ovo se odnosi na tim, strucni stab i NC.
                            Mnoge stvari mi ne znamo, a svi imamo svoje misljenje. Mozda DA zna, ali se neki ne slazu sa njegovim vidjenjem, pa teraju po svome, ili nemaju kapacitet da zapamte, ili su radili skroz drugacije ranije, pa ne mogu da se naviknu... Mozda trener i nema pojma, ali valjda tamo jos neko radi, pa moze da ukaze na propuste.
                            Sezona je pocela, kako je pocela, prodati su igraci jer je tako moralo. Price o tome kako nije moralo su totalno nerealne. Zasto bi neko rasprodavao tim koji je bio dobar, ako je mogao da ga ima na okupu. Nema logike. NC rece da je cekao DR-a do jula valjda, pa je zato sve kasnilo. To moze da bude tacno, a i moze da bude alibi. Opet ne znamo, vec svako ima svoje vidjenje.
                            Tim je prakticno skrpljen od igraca koji su bili dostupni, a mozda mogli da nesto garantuju. Probalo se, nije se uspelo.
                            Da li je greska takav tim poveriti mladom treneru? Mozda jeste, a mozda nije bilo drugog izbora.
                            Mozda decko zna, ali nije uspeo da pokaze i da se dokaze zbog vec navedenog.
                            U svakom slucaju, cini se da je sezona otisla niz vodu i da verovatno necemo videti ni jedan trofej ove godine, tako da ce se na Kalis u junu ici samo u setnju...

                            Ako je ovo godina reseta, super. Mozemo mi to da istrpimo, ali da se onda pokusa sledece malo sistematicnije i na vreme odraditi to sto treba.

                            Comment


                            • Ako se vec menja trener, mada to nije pametno u ovom trenutku, ja bi opet potegao crnogorsku vezu: Igora Jovovica
                              Kakvi Gurovici, Pavicevici, Topici....gde ide prelaziti sa konja na magarca...

                              Comment


                              • Pavicevic ima autoritet , odusevljen sam sta je sve uradio sa Mornarom drugo ume da nadje jeftine i dobre Amere, videcemo mislim da je samo buva al sacekajmo.

                                Comment

                                Working...
                                X