Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gori je Gurovic. Potpuno neartikulisan temperament sa ne vecim iskustvom od Alimpijevica i upitnom inteligencijom (da izvine covek). Ako Covic ne moze da podnese dokazanog trenera, nego samo ove polupolovnjake, onda je sasvim jasno sta je kod nas slaba karika....

    ...sa Topicem definitivno ne mozemo uzeti KLS.
    Last edited by mmajstor; 25-04-18, 21:09.

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Da čujemo šta kažu pravi insajderi


      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Mogao bi i Grbović, konačno da nađe neki posao posle 30 godina [emoji41]
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Gori je Gurovic. Potpuno neartikulisan temperament sa ne vecim iskustvom od Alimpijevica i upitnom inteligencijom (da izvine covek). Ako Covic ne moze da podnese dokazanog trenera, nego samo ove polupolovnjake, onda je sasvim jasno sta je kod nas slaba karika....

          ...sa Topicem definitivno ne mozemo uzeti KLS.
          Druze, sve vise i vise mislim da si prave Sale..Cuj sa Topicem ne moze uzeti...dal si ti realan, ovo je vec ozbiljno pitanje?
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Udomili su Grbovica...potpredsednik sportskog saveza Srbije (preko Grbe sam i prvi put cuo za ovaj savez)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Druze, sve vise i vise mislim da si prave Sale..Cuj sa Topicem ne moze uzeti...dal si ti realan, ovo je vec ozbiljno pitanje?
              I sa Topicem i sa Gurovicem imamo manje sansi nego sa Alimpijem, koji koliko god da je los ima kakav takav kontinuitet....ovo su potezi jos brzeg padanja u ambis. Ili nek stavi nekog trenera u pravom smislu te reci, ili nek ne dira nista da ne pokvari jos vise. Besmisleno je vaditi se kroz KLS, trebalo bi poceti pregovore sa ozbiljnim trenerom za sledecu sezonu a ne ovi navrat nanos potezi sa ljudima nedostojnog iskustva kao prvih trenera. Nek se uce u FMP-u.

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Zna se dobro ko vam je bio Bog i batina.
                I ja bih bio bog i batina da izvedem 120+ bacanja , vecinu sviranih za preki pogled.

                Ako drNC smeni Al-a i na njegovo mesto dovede Top-a (svaka cast za igracku karijeru, jedan od omiljenih igraca eva ) ili SNS potrcka, mozemo definitivno napisati da je prolupao i da ne zna sta radi.

                Ili da prevedem na srpski, kakav qrac pocetnici, ili ostavi malog od palube da zavrsi zapoceto ( da nas totalno pokopa) ili dovedi ozbiljnog, provernog trenera, dostojnog renomea kluba i EL/EC.

                Jedini mladi trener koji koliko toliko ima "stofa" je Djokic, ostali su ..... na biciklu.

                Comment


                • A i Alimpijević je jedini od svih spomenutih koji ima barem finale KLS-a.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Al je svako finale izgubio do sada

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      I sa Topicem i sa Gurovicem imamo manje sansi nego sa Alimpijem, koji koliko god da je los ima kakav takav kontinuitet....ovo su potezi jos brzeg padanja u ambis. Ili nek stavi nekog trenera u pravom smislu te reci, ili nek ne dira nista da ne pokvari jos vise. Besmisleno je vaditi se kroz KLS, trebalo bi poceti pregovore sa ozbiljnim trenerom za sledecu sezonu a ne ovi navrat nanos potezi sa ljudima nedostojnog iskustva kao prvih trenera. Nek se uce u FMP-u.
                      Druze, tii Dekkard ste u nekoj ravni po znanju. Vidi, ekipa ne slusa trenera...trener nema autoritet...trener nema pojma sa zivotom...Ti meni sad hoces da kazes, da jedan Topic koji je igrao 15godina ozbiljnu kosarku, zna manje od nesretnog Alimpijevica..koji nije u Vosi radio kao neki asistent, verovatno cale nije znao sta sa njim da radi....

                      Vi bre ljudi nemate osnovno kosarkasko znanje i pricate svasta...CUJ ALIMPIJEVIC IMA KONTINUITET a ekipa ga ocigledno jebe, i ne zele ga za trenera...hahah...KOmedija..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Po prvi put je igrao finale ABA ove godine, prošle godine nije bio ni u 4. Prošle godine je došao do finala KLS-a, ove... [emoji41]
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Pa ti si prvi rekao da ako izgubi od Cacka da ne treba vise da bude trener Zvezde...Znas da ima i dokaz za to...Sto sad trolujes?
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Braćo, što se tiče trofeja to je to. Što bi pokojni Minimaks rekao "ćao nema više!". Videćemo šta će biti sutra na toj KZŠ, lično mislim ništa. Gazda će da oplete monolog ko poslednjih dana na svim TV, od Pinka do Arene. Biće bočnih vetrova, Vatikana, Kominterne... Možda i promeni trenera, šutne pojedine igrače, ali bojim se, spasa nam nema. Problem je u tome, što on ne vidi, bolje reći, ne želi da vidi, da je on glavni problem. Jednostavno nije dorastao ovom nivou igrice ali pošto poto želi o svemu sam da odlučuje. Čuj, struka je htela Fiću a ko je on da se protivi mišljenju struke. Tako da, ako i promeni ovog mutanta, opet će dovesti poslušnika i ajde opet isto. Niti jedan trener sa integritetom i znanjem neće preuzeti ovakav nakaradno sklepani tim pa uz još i to da se ništa ne pita. Čovićev problem je u tome što se zavadi sa svakim sa kim sarađuje. Tako je odbio od kluba mnoge koji bi možda i pomogli. Kuburili smo sa sponzorima samo tako, a šta mislite kako će biti kad ne igramo EL? Sponzori će nas obilaziti u širokom luku. Sve što vredi sa ovih prostora kupiće Futura, sokići i Partizan. Jer ko će hteti da igra u FMP 2 (ili 1kako hoćete)? Što se ABA lige tiče, mislim da smo ga ugasili za duži period, a samim tim i za EL. Budućnost je ponovo postala državni projekat i mislim da im nećemo moći parirati finansijski, kao ni sokićima i komšijama. Jedino ako se neko čudo desi pa Čović digne ruke od Zvezde. U tom slučaju znamo ko će da nas preuzme a to je tek crno bez imalo belog! Sve u svemu, bio bih najsrećniji da mi se stvarnost posere na glavu i da potpuno grešim, kako se kaže nada umire poslednja
                            Dok ne probam lava, prase je za mene car životinja!

                            Comment


                            • Михајло Павићевић се спомиње.

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Druze, tii Dekkard ste u nekoj ravni po znanju. Vidi, ekipa ne slusa trenera...trener nema autoritet...trener nema pojma sa zivotom...Ti meni sad hoces da kazes, da jedan Topic koji je igrao 15godina ozbiljnu kosarku, zna manje od nesretnog Alimpijevica..koji nije u Vosi radio kao neki asistent, verovatno cale nije znao sta sa njim da radi....

                                Vi bre ljudi nemate osnovno kosarkasko znanje i pricate svasta...CUJ ALIMPIJEVIC IMA KONTINUITET a ekipa ga ocigledno jebe, i ne zele ga za trenera...hahah...KOmedija..
                                Slazem se da sadasnji trener nema autoritet. Topic nikada u zivotu nije trenirao nijedan klub i ima energiju bika Ferdinanda koji mirise cvece. Da je bilo autoriteta barem u strucnom stabu. drugacije bi nam tim izgledao. Iz cega sledi - Topic takodje nema autoritet, prosto nema tu energiju. niti iskustvo, niti trenersko znanje. Svakako je on bolje resenje nego Gurovic, ali po meni treba misliti na sledecu sezonu i sezone i dovesti trenera na duzi period, a trener na duzi period nisu ni Topic ni Gurovic. Cemu onda sve ovo....zato sto oni mogu da uzmu KLS a Alimpije ne moze? I sta i da uzmemo KLS, da se zakucamo sa njima jos ko zna koliko sezona i da pricamo istu pricu?

                                Comment

                                Working...
                                X