Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za sledecu sezonu nam ostaju-

    Fica
    Laza, Dobric
    Davidovac, Radanov
    Jankovic
    Jovanovic

    Dangubi i Omicu istice ugovor i ne bi me zacudilo da ih Dzile pokupi ako stvarno budu imali 5m za plate igraca kao sto se prica.
    Ovo sto ostaje je pretanko.. Ne vidim kako cemo se sledece godine vratiti u EL, ako nam to uopste i bude cilj.

    Comment


    • Originally posted by Дијаз View Post
      Можда сам употребио прејаку реч ”кикс”, али не слажем се ни да је било 50-50.Били смо фаворити, не велики, али смо били.
      Samo budala ili potpuni dunster što se košarke tiče bi nas tada svrstao u favorita.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Originally posted by Antona View Post
        Za sledecu sezonu nam ostaju-

        Fica
        Laza, Dobric
        Davidovac, Radanov
        Jankovic
        Jovanovic

        Dangubi i Omicu istice ugovor i ne bi me zacudilo da ih Dzile pokupi ako stvarno budu imali 5m za plate igraca kao sto se prica.
        Ovo sto ostaje je pretanko.. Ne vidim kako cemo se sledece godine vratiti u EL, ako nam to uopste i bude cilj.
        Ako Fica bude ostao to nema smisla vise gledati....ja bi jurio Jelovca, Jaramaza i Todorovica (Dejana) od domacih.
        Last edited by mmajstor; 25-04-18, 20:49.

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Oce li to Alimpije ipak biti oteran?
          Odakle ti to?
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Samo cujem da je moguci naslednik Gurovic. Videcemo sutra

            Comment


            • Sve lepse od lepseg...covic prso nacisto

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Samo cujem da je moguci naslednik Gurovic. Videcemo sutra
                Zestoki uzas, vec sam govorio da ako se govori o Alimpijevom otkazu da pre toga treba prvo da se vidi ko bi bio naslednik. Ovo je gore od losega.

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Ako Fica bude ostao to nema smisla vise gledati....
                  Ako Cova ostane na celu kluba ostaje i Fica 100%, uz aktivnu kampanju botova po drustvenim mrezama... To se i sad moze videti, tipa "sta prozivate Ficu kad je bio najbolji, jel znate nekog boljeg srpskog pleja od Fice"

                  Mnogo me nerviraju takvi likovi

                  Fica je kosarkaska karikatura i sinonim srozavanja kluba.. Suvisan je bio i u FMPu, ovo vracanje u Zvezdu nemam reci da opisem sta mislim i osecam o tome.

                  Comment


                  • Originally posted by Laki21 View Post
                    Samo budala ili potpuni dunster što se košarke tiče bi nas tada svrstao u favorita.
                    Хвала што ме називаш будалом.
                    Хвала и модерацији.

                    Comment


                    • Covic aka 30% procenti suta kroz celu karijeru

                      Comment


                      • Da čujemo šta kažu pravi insajderi

                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Za sledecu sezonu nam ostaju-

                          Fica
                          Laza, Dobric
                          Davidovac, Radanov
                          Jankovic
                          Jovanovic

                          Covic je ocigledno doveden jer je procenjeno da je bolje imati bilo kakvog plejmekera umesto Enisa , on sigurno nece igrati sledece sezone ko god bio trener. Kljuc uspeha sledece sezone bice dovodjenje dva plejmekera koji mogu da igraju u oba pravca. Ostatak ekipe nije toliko los za EK uslove i verovatno bi se kao i obicno pojacavao tokom sezone tamo gde bude skripalo.
                          1 2 pojacanja
                          2-3 Dobric , Lazic , Davidovac , Radanov , Lazarevic , Nenadic
                          4 Jankovic , pojacanje
                          5 Omic , Ristic , Jovanovic/Odzo
                          Ovo bi za pocetak bila sasvim korektna osnova , pod uslovom da zadrzimo Omica i zaista se vrati Ristic i naravno da pogodimo sa pojacanjima.
                          Pretpostavljam da bi se u tom slucaju dovodila nova pojacanju u zavisnosti od toga kaliko bismo bili konkurentni u ABA ligi.

                          Comment


                          • Vidi, kakav god da je Gurovic, nije gori kao trener od ovoga...Kao covek, mislim da je gori ipak...Sa njegovim ulaskom to je SNS, nema trika da bude drugacije...Ne znam sta bih rekao, da mi se gadi, gadi mi se...i to oba....Ovim putem, ako neko cita a blizak je Covicu. Neka ga zamoli da za trenera postavi cunj....bukvalno obican cunj...

                            Ovo je trebao da odradi neko ko ce to uraditi do kraja sezone...tipa Djurovic, neka stara kajla..moze cak i Lukajic..samo da zavrsi sezonu...i posle lepo videti..pa cak i Topic je mozda najbolje resenje..meseca dana i da se napravi restart....Gurovic mozda i nije los covek, ali je sigurno glup...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Topic vec moze, al gurovic jok...

                              Comment


                              • Originally posted by Дијаз View Post
                                Хвала што ме називаш будалом.
                                Хвала и модерацији.
                                Pardon, nisam hteo lično tebe da uvredim. Razumeo sam da prenosiš neko opšte gledište a ne svoje "bili smo favoriti".
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X