Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    Ove propozicije su potpisane 2016 za novi format lige, a Cedevita je igrala EL pre toga.
    Kakva 2016.? Radnicki i nedovoljan broj mesta su bili pre toga, cak i u Ruznalu to pise. Kad smo vec kod tog lista, to je pravi sportski tabloid, a ne ozbiljne novine. Sada su se setili da Moraca ima 4000 mesta (tako su napisali), kao da se to ne zna cele sezone, pa i u trenutku kada se igralo finale. Sto tada nisu napisali da je ispadanjem Cedevite Zvezda automatski u evroligi? Sto ranije nisu pisali da samo Zvezda i Cedevita mogu u evroligu?

    Setili se na 1:1 da loze neobavestene citaoce? Tabloid.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Kad bih hteo da nanesem štetu Zvezdi , naručio bih baš ovakve tekstove . Ako neko ne razume o čemu pišem , neka se seti kako smo otišli u EL posle Cibone . Potvrdio je i Dejan Radonjić da se znalo još pre utakmice da ćemo igrati El umesto Cibone ali nigde nije objavljeno ništa o tome .

      Comment


      • Znaci ovi napadi nasih novina na sudije i da Buducnost nece igrati EL ako pobedi su u stvari da Zvezda izgubi a ne da se izvrsi pritisak na sudije i Buducnost..Zanimljiva konstatacija..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Zbog tebe i tebi sličnih sam napisao situaciju oko Cibone .Takve stvari se ipak rade daleko od javnosti. Ovakvo pisanje nije nikakav pritisak na Budućnost , naprotiv samo može dodatno da ih motiviše . O delegiranju Javora imam izrazito negativan stav i tu nema rasprave.Nikad ne mogu da zaboravim Olimpijakos .Oduzeo je Zvezdi ili ako više voliš Radonjinoj Zvezdi , mogućnost da fenomenalnu sezonu završi igranjem 1/4 f el i realnom šansom za F4 .
          Last edited by Samo Zvezda; 13-04-18, 09:36.

          Comment


          • Veze s mozgom nema da je to pritisak na Budućnost, već da navuče negativan hype na Zvezdu, s jedne strane, s druge strane da se naši igrači opuste pred odlučujuće mečeve, jer ako i postoje pregovori oni se dešavaju mimo njihovog znanja.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Bas mi cudno da se vas dvoje slozite. Naravno da je pritisak na sudije od prvog meca, postavio sam ovde link od pre par godina kad je Mega izbacila Buducnost, plakalo se kako namestaju precrtano..i bilo 2-0 za Megu....

              Naravno da skida pritisak sa nasih igraca sa tim, i oni postavljaju u pritisak, ne kazem da i njihova stampa to ne radi..nego kazem da je sve to jadno..Ne znam sto ljudi misle da oni i ne odu u EL, da im neda EL, sto misle da bi mi otisli..nas finansijski fer plej je ravan nuli...zbog pre svegamog pisanja na ovom forumu i ostalih zlih jezika...

              Poznavanje kosarke nije samo da odes i zauzmes prvi red treba tu iskustva, da te cene,da zaradis od toga neki dinar..da odgledas dnevno takvih 5-6 meceva kad ponuda nije velika itd...ali dobro, svako zna svoju sudbinu

              Sve u svemu nadam se pobedi,cistoj...fer igri...da imamo sve vise fer navijaca, da ovo nije rat, vec jedno lepo finale..itd..uzivajte u kosarci a ne spinovima sa obe strane...
              Last edited by LosmiSK; 13-04-18, 10:10.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • http://informer.rs/sport/kosarka/377...-zaklacemo-vas

                Ne znam jel ovo tacno ali ako nije..ovi iz informera su skroz bolesni..staljudi rade od ovog finala kuku nama..

                https://sport.blic.rs/kosarka/domaca...gorici/gxq2z61

                evo i blic...ovo je stvarno preslo svaki sportski deo...nadamse normalnom mecu i da ihizmetlamo tamo..
                Last edited by LosmiSK; 13-04-18, 10:14.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Ma nista, sad mi njih da nalupamo na terenu, nema nam druge.

                  Comment


                  • Stoka bezrepa primitivna, i oni bi da igraju EL.

                    Skandal u Podgorici: Navijači Budućnosti napali igrače Zvezde!

                    Košarkaši Crvene zvezde verbalno su napadnuti u hotelu u Podgorici, potvrđeno je za B92.net iz kluba.
                    Izvor: B92 petak, 13.04.2018. | 09:55

                    Nedugo pošto su se smestili u hotel "Podgorica", Branko Lazić, Alen Omić i Pero Antić zaputili su se na terasu restorana kako bi večerali, kada je grupa od nekoliko navijača Budućnosti krenula da ih vređa.

                    Neimenovani izdgrednici uzvikivali su "prebićemo vas", "zaklaćemo vas" i "razbićemo vas", a eskalaciju incidenta, odnosno prelazak na fizički sukob, sprečilo je klupsko obezbeđenje uz asistenciju lokalne policije, dok je u opštem komešanju jedan od pripadnika Zvezdinog obezbeđenja zadobio lakši udarac.

                    Sprečeni su bilo kakvi veći incidenti, ali ovo nikako ne ide u prilog oragnizatorima ovog meča.

                    Košarkaši Crvene zvezde od 20 časova gostuju Budućnosti u trećem meču finala ABA lige. U seriji je trenutno 1:1 i utakmice u Podgorici mogle bi da budu odlučujuće.

                    Pred ovaj meč velike mere bezbednosti biće pri ulazu u halu i duel je okarakterisan kao 'utakmica visokog rizika'. U "Moraču" večeras će moći da se uđe samo uz pomoć lične karte, što takođe govori o kakvom se stanju radi.

                    Pre nego što je krenula finalna serija ABA lige krenulo je sa podizanjem tenzije i saopštenjima iz klubova, ali su strasti smirile dan/dva pred meč. U Beogradu gotovo da nije bilo incidenata, osim onog manjeg na kraju drugog meča.

                    Treći meč na programu je od 20 časova, četvrti u subotu od 21.00, dok će se eventualni pet igrati u ponedaljk u Beogradu od 19.00.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Bas mi cudno da se vas dvoje slozite

                      Sve u svemu nadam se pobedi,cistoj...fer igri...da imamo sve vise fer navijaca, da ovo nije rat, vec jedno lepo finale..itd..uzivajte u kosarci a ne spinovima sa obe strane...

                      Bold 1-Što bi bilo čudno ...kao i što nije čudno da se ti ne slažeš .
                      Bold 2- Samo ti fali još "mir u svetu"...

                      Comment


                      • Mslim, incident je za osudu, ali nista neobicno sto se ne desava kada su u pitanju gostujuce ekipe.

                        I voleo bih da vidim te junacine da nasrnu na Lazu i Pero-u

                        Comment


                        • Originally posted by Klaymen View Post
                          Mslim, incident je za osudu, ali nista neobicno sto se ne desava kada su u pitanju gostujuce ekipe.

                          I voleo bih da vidim te junacine da nasrnu na Lazu i Pero-u
                          Jesu li njihovi igrači napadnuti u Beogradu? Jesmo li mi bilo koje igrače u EL napali? Nismo čak ni grobare u ABA. Pusti tu priču da je isto i ovde. Nije.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Ovo samo moze da bude dodatna motivacija za nase momke...da se maloumnicima zapuse usta prikazanim na terenu

                            Comment


                            • Idealno bi bilo da se vec veceras vrati brejk, jer u subotu ce tek na noz biti, a pritom imam neki osecaj da dobijamo veceras.

                              Comment


                              • Mi smo u zescem kanalu bili i u drugoj utakmici, a podigla nas je publika. Nisam verovao na koji nacin sa onom igrom je bilo moguce preokrenuti rezultat, ali se ispostavilo po XY put koliko publika moze da utice na ishod utakmice. Toga veceras i sutra nece biti, tj bice ali kao pomoc protivniku....jedino ako se budu stegli zbog pritiska i vaznosti utakmica, u sta ne verujem jer deluje da Dzikic to hendluje vrlo dobro. Uz to jos i izbori u nedelju...meni bas neki negativan osecaj.

                                Comment

                                Working...
                                X