Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pukl će sigurno biti jedan od sudija

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Domacinsko sudjenje ali ne vidim da smo DRASTICNO OSTECENI.
      Sami smo usrali greskama koje su smesne. Totalna pogubljenost Tomica i igraca.
      IDEMO U PONEDELJAK PIONIR DA GORI

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
      Evo neka za na ssviraju ovako u Bg kunem ti se dobijamo 10+ bez rezultatske neizvesnosti.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Jeste lepo na svom terenu i pred svojim navijacima podici pehar, ali meni se ove poslednje dve predstave uopste nisu dopale, na stranu sve. Mnogo problema i falinki, a u petoj ce morati i mnogo toga da se poslozi i nisam uopste spokojna -.-
        Pa normalno da je mnogo problema, nama su dva najbolja igraca out zbog povreda. Ipak, mislim da samo sami sebe mozemo psihicki unistiti u ponedeljak, Buducnost je u Pioniru igrala na nivou Cibone.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Bekovi su bili jezivi u odbrani..Lazic kad je u igri, mi smo jako losi..opet ovi ostali truba u odbrani...Filip nema snage, Davidovac spor..pretrcali su nas ko iz picke...oni igraju celu sezonu kriminalno..opet mi smo bez dva bitna igraca i sa njima bi ova serija bila gotova...

          Evo ti mmajstore Dzeksona kako sipa covek...morao je bar jednu da prospe...a imao je i prostora..takodje sramno...mi nemamo kako filipa da sakrijemo u odbrani a Davidovac je prespor za defanzivnu tranzicju i da cuva bilo kog beka...bice jbno
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Javor je bio odličan, al ova dvojica su se trudila da ih vrate u igru kad god je trebalo. Pogotovo smrad prve klase zvani Nikolić. Što se tiče Pionira, gledati rešiti utakmicu ranije, a mislim da će tako i biti, inače ako uđemo u ovakve neizvesne završnice mož se slikamo.
            Last edited by Karamazov; 19-04-19, 20:29.

            Comment


            • Ako budemo imali fer suđenje sigurno će biti dvocifrena pobjeda. Pored sudija i nekih sramnih odluka 2x je zajebao Tomić. Na +9 oko 3 min pred kraj 3/4 vadi Davidovca i Barona i uvodi Čovića i Riversa, 2 najgora igrača večeras. Na +2 oko 2:30 do kraja izvodi Oja i ubacuje Zirbesa da bi Cole to lagano iskoristio i 2x pogodio, koš za izjednačenje ne bi smio opaliti preko Oja.

              Comment


              • Bolji index a oni 9 asistencija hahahahaha
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Domacinsko sudjenje ali ne vidim da smo DRASTICNO OSTECENI.
                  Sami smo usrali greskama koje su smesne. Totalna pogubljenost Tomica i igraca.
                  IDEMO U PONEDELJAK PIONIR DA GORI

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                  nije drasticno? sta si ti gledao lazo?

                  Comment


                  • Dobijali smo mi u evroligi i timove sa vecim.budzetom od ove Buducnosti, ja iskreno nisam ocekivao dve pobede u Bg ali dole se otvorilo i imali smo momentum, dok ga sudije nisu isekle. U ponedeljak borba pa sta drugo mozemo.

                    Comment


                    • Tomić kaže vidjećemo za Raglanda i Perperoglua do zadnjeg trenutka, usput je odreagovao na jedno pitanje novinara u svom stilu

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        Tomić kaže vidjećemo za Raglanda i Perperoglua do zadnjeg trenutka, usput je odreagovao na jedno pitanje novinara u svom stilu
                        Za njega i njegovu budućnost u klubu je i bolje da zaigraju makar i sa jednom nogom.

                        Comment


                        • Filip Covic nije igrac za Zvezdu. Decku svaka cast na trudu, ali da mi imamo pleja koji igra krstenu odbranu i ume da organizuje napad mi bi vec uzeli Aba titulu.

                          Comment


                          • Originally posted by poacher View Post
                            Za njega i njegovu budućnost u klubu je i bolje da zaigraju makar i sa jednom nogom.
                            Svaka čast care.
                            Nasmejao si me onako od srca,
                            iako mi nije večeras do smeha.
                            Ne mogu da ti dam reputaciju.
                            Jbg, al' ubeleži kao da jesam.

                            Comment


                            • I da se ne zaboravi majstorska igra Fayea. Mo, voleo bih da ostanes i pored onih cigli koje ispaljujes za tri.

                              Comment


                              • Repeša se malo ispravio i rekao usput da nije bila dobra atmosfera u trećoj utakmici. Razlog je vjerovatno što pokušava spustiti loptu pred petu.

                                Comment

                                Working...
                                X