Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma moraju da se pobiju, nek pokazu zasto igraju za ZVEZDU, ne mogu nas oni dobiti bas 2 puta u dva dana..ako dobijemo prvu, pasce im motivacija itd...mada i nama..posto cemo imati penal kuci pa se verovatno necemo maximalno trositi bez potrebe 4u..igra nerava, sah.....Ako Alimpije spremi dobro mec u smislu sampouzdanja i rotacije igraca.. pobeda nije daleko...

    Cemo vidimo...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Jesu li njihovi igrači napadnuti u Beogradu? Jesmo li mi bilo koje igrače u EL napali? Nismo čak ni grobare u ABA. Pusti tu priču da je isto i ovde. Nije.
      Hajde jos jednom. Pokusaj da razumes procitano : Verbalni napad na igrace i/ili strucni stab je nesto sto cesto imamo prilike da vidimo na samo u ovim nasim vukojebinama vec sirom sveta, i to bukvalno svakodnevno . Pojedini portali bombasticnim naslovima koji nemaju veze sa dogadjajem dizu sebi rejting i posetu i stvaraju vestacku tenziju.

      To nije nikakavo opravdanje za ponasanje par huligana i idiota (cijih vec navijaca, ako su uopste navijaci ).

      To sto mi (tj navijaci Cz ) nisu napali igrace Bud ili nekog drugog je samo jos jedan plus za nas. Ali nisam bas siguran da nismo imali slicne ispade u blizoj prosloti.

      Comment


      • Pa posle meca su bili napadnuti..tako prenose njihovi portali......Sad da li je istina ili ne..nebitno...mi smo zapalili vatru...prozivkama i sad to krece..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Inače bi bilo mirno u Morači , koja je poznata po izuzetno fer i sportskom navijanju , gde nikad protivnički igrači nisu u fizičkoj opasnosti . Pitaj Kronosa ...imali su i komšije lepih uspomena iz Morače

          Inače sudijska trojka za sutra kao i što je najavljivano još pre nedelju dana

          Referees: Sreten Radović, Saša Pukl, Sašo Petek
          Last edited by Samo Zvezda; 13-04-18, 11:39.

          Comment


          • Originally posted by Klaymen View Post
            Hajde jos jednom. Pokusaj da razumes procitano : Verbalni napad na igrace i/ili strucni stab je nesto sto cesto imamo prilike da vidimo na samo u ovim nasim vukojebinama vec sirom sveta, i to bukvalno svakodnevno . Pojedini portali bombasticnim naslovima koji nemaju veze sa dogadjajem dizu sebi rejting i posetu i stvaraju vestacku tenziju.

            To nije nikakavo opravdanje za ponasanje par huligana i idiota (cijih vec navijaca, ako su uopste navijaci ).

            To sto mi (tj navijaci Cz ) nisu napali igrace Bud ili nekog drugog je samo jos jedan plus za nas. Ali nisam bas siguran da nismo imali slicne ispade u blizoj prosloti.
            Ne pristajem na relativizaciju bilo kojeg događaja, već svaki posmatram izolovano i ocenjujem pa tako i ovaj.
            Dakle, nismo ništa uradili da bismo imali reakciju ovih primitivnih maloumnika, klub Budućnost je uživala pun komfor dok su bili u Beogradu i to je jedino što me zanima.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Sve ovo oko desavanja u Podgorici je ocekivano.

              Comment


              • Ništa novo, uoobičajeni folklor kad je veliki ulog u pitanju. Nek naše primadone pokažu večeras da imaju muda i neka ne traže izgovore. Ball don't lie
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Kada vidim da Radovic sudi utakmicu, nezavisno od ekipa koje igraju, dobijam napad. Ocajan, sudija zadatka. Nadam se da ce ova najava monitoringa sudjenja od strane ULEB-a uticati da malo 'normalnije' sude.

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Mi smo u zescem kanalu bili i u drugoj utakmici, a podigla nas je publika. Nisam verovao na koji nacin sa onom igrom je bilo moguce preokrenuti rezultat, ali se ispostavilo po XY put koliko publika moze da utice na ishod utakmice. Toga veceras i sutra nece biti, tj bice ali kao pomoc protivniku....jedino ako se budu stegli zbog pritiska i vaznosti utakmica, u sta ne verujem jer deluje da Dzikic to hendluje vrlo dobro. Uz to jos i izbori u nedelju...meni bas neki negativan osecaj.
                    Slazem se. Mislim da u ovakvim utakmicama uticaj publike blokiras ako odlicno krenes u tekmu, napravis razliku i ne dozvolis gluposti (tj. neke vezane trojke ili serije 10:0 i sl.) da ludilo sa tribina (koje si uspavao na pocetku) krene i onda imas rusvaj. Padaju mi na pamet nase utakmice protiv Zalgirisa prosle sezone u Kaunasu ili Baskonije. Krenuli, napravili razliku i manje-vise nespektakularno drzali rezultat ne dozvoljavajuci domacinima da se vrate ni pod tackom razno.

                    Druga opcija je rat od pocetka, tvrda utakmica i nada da smo mentalno jaci u momentu kad se bude odlucivalo na jednu loptu (ako se pod takvim uslovima uopste dovucemo do takve situacije).
                    Last edited by drakon1; 13-04-18, 12:31.

                    Comment


                    • Originally posted by Laki21 View Post
                      Ništa novo, uoobičajeni folklor kad je veliki ulog u pitanju.
                      Tačno tako .. za neupućene, nek pogledaju "doček" igrača Sitija u Liverpulu pre 10ak dana!

                      Comment


                      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        Inače bi bilo mirno u Morači , koja je poznata po izuzetno fer i sportskom navijanju , gde nikad protivnički igrači nisu u fizičkoj opasnosti . Pitaj Kronosa ...imali su i komšije lepih uspomena iz Morače

                        Inače sudijska trojka za sutra kao i što je najavljivano još pre nedelju dana

                        Referees: Sreten Radović, Saša Pukl, Sašo Petek
                        He, he - bese dinamicno.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Bice ovo povuci me a malo me potegni mec...Kad oba tima igraju dobru napadacki...videli smo kako se zavrsio prvi mec dole...Znaci samo odbrana..Mislim da smo mi Omica doveli iskljucivo zbog ove finalne serije..posto mu ''leze'' podgoricani...samo je pitanje kako ce on bacanja izvoditi u Moraci..

                          Mi ako udjemo meko u mec, najebali smo..ovi sto su ih dobili dole, uglavnom su ih prebili fizicki a i to su tesko dobili i sa tim...Danga i Antic su bitni srafovi u tim tucama da mozemo reci da mozemo to da nadoknadimo...U ovakvim atmosferama pre bih dao prednost iskusnim igracima, nego onim neiskusnim..

                          Ako ih spustimo ispod 70 poena pobedujemo..u ostaloj prici jako tesko..maximum je 75p sto mozemo dozvoiliti to je neka crvena linija...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            He, he - bese dinamicno.
                            Valjda imamo i mi nekog mudonju kao što je DMB

                            Comment


                            • Nisam optimistican sto se tice meca veceras.
                              Bojim se da ce nas Buducnost vrlo lako dobiti. Daj boze da gresim.

                              Comment


                              • Ako im dopustimo divljanje i udjemo im u masinu mrka kapa ako bude opet 16 od 20 trojke ali sve u svemu od nas zavisi i nase odbrane koju mi tesko igramo.

                                Comment

                                Working...
                                X