Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "Srpskim klubovima nije dozvoljeno da ove godine da budu prvaci ABA lige. Videli ste kako je Budućnost ugošćena u Beogradu. Pa mi se svi prepadosmo što smo došli ovde. Suđenje je bilo skandalozno, ovo je otimačina, krađa... Ovog petka sam prvi put video svašta, još je samo ostalo da sudija da za protivničku ekipu koš. Ovde Javor sudi kako mu narede i kako mu se objasni. Neće da vidi instant riplej da je pogrešio, jer je ta tvrdoglava mazga promenjenog identiteta. I to smo isto rekli, nemojte da gurate Javora jer imamo loše iskustvo. Pitao kako je moguće da se sudije znaju četiri meča unapred? Oni su određeni na proslavama, to vidimo. Ti ljudi su uhvaćeni u laži. Videćemo u subotu šta će biti. Uporedite "Pionir" i "Moraču". Ovo je bruka i sramota. Naša najveća nesreća je što se mi srpski klubovi ne držimo zajedno, već vidite šta nam mešetari rade. Oko 40-50 Zvezdinih navijača u Moskovskoj ulicic su danas zaustavljeni, a samoinicijativno su došli. Isto bih vam sve ovo rekao i da je Lesor ubacio poslednji koš. Zabranjeno je da srpski klub bude prvi... Ako im se scenario ispuni do kraja, ko će da uruči pehar u ABA ligi, a to neće biti po propozicijama. Nedelja je veliki dan.
    Koji to srpski klubovi Covicu? Dva sto se ionako stalno smenjuju na prvom mestu, menadzerski klub i filijala?

    Poslusajte od 12:02 pa nekih 40 sekundi:



    Pa ovde sport, pa i kosarku prate samo zvezdomrsci i partizanomrsci, cas casnim izuzecima. Cela srpska kosarka se oko toga vrti, prestani da izigravas kvazipatriotu tamo gde to nema nikakvog smisla! Kakva domaca liga, sa unapred poznatim finalem i gomilom primitivaca i medju navijacima i medju ovim tzv. novinarima i na jednoj i na drugoj strani sto mrze sebe, pa da bi se oslobodili frustracija i patnje mrznju usmeravaju ka "zlom mutantu" i "crnobeloj hobotnici".

    Srpsku ligu treba ugasiti, odrediti jedan klub da nas predstavlja u evropskim takmicenjima, a ostali da budu na nivou Borca iz Cacka. Ili to, ili provetriti celu atmosferu, pa da se konacno navija za svoj klub a da svakojake njuske ne podsticu mrznju i navijanje protiv onog drugog.
    Last edited by blond; 13-04-18, 23:18.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Pa navijali smo i mi kontra partizana..godinama
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Niste realni ljudi (sto je i razumljivo) da je otvoren sut usao ili zicer onda bi prica bila kako smo i pored njihove kradje i publike i pretnji i tuce na Rocestiju (2 sl bacanja DVA dosudjena nad njim) mi dobili i kako smo pokazali muda i ostali atributi. Nije se desilo, na zalost mi smo na Dangubica razlike da ovo rutiniramo 3:0. Vidjeli ste problem kad su igrali sa dva PG pa smo amortizovali i to i odigrali vrhunski. Zal za loptom posle sl kad ode Dobricu u aut, zal za nesportskom Sehovica, zal za sudjen istek napada a nije bio (nas skok), zal za postenjem i nasom dobrom muskom igrom, al sutra da im naplatite sa kamatom a u moj Beograd kad dodju da im pokazemo sta je familija i ZVEZDA!!!

        Comment


        • https://j.gifs.com/2vE1WN.gif

          jbg samo aut 😂

          Comment


          • A trojka Rocestija sto pokazase dva poena? Snimak da se gleda? Hoce qrac pa da moraju da priznaji gresku

            Comment


            • Razmišljam ima li uopšte smisla igrati sutra utakmicu. Zašto, da uveličamo slavlje njihovom tiraninu u nedelju?
              Mnogo je veći ulog ovde od jedne titule, i sve je urađeno da se unapred napravljeni scenario ostvari.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Naravno da ne treba, u KLS sa Partizanom, Miskom i filijalom pa ce da nas ogreje Sunce. Tamo barem nikada nije bilo navlacenja sudija u borbi za titulu...
                Sustina je da smo imali prednost domaceg terena, bolji sastav, cak i sada priliku da dobijemo (dva velika promasaja na kraju).

                Ako se sve znalo i ranije, sto niko o tome nije govorio? Ne moze da se kaze juce da cemo ih zgaziti, a danas da se prica o unapred planiranom scenariju.

                Ova sezona je ionako promasaj i u igrackom i u rezultatskom i u planiranju rostera za sledecu sezonu. Nece to promeniti price da Alimpijevic nije mogao da utice na sudjenje.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  gde si to video? Moguce da mu je trebalo malo da se izduva jedan napad, ali nema potrebe cela 2 minuta. I zasto Bjelica....kakvo opravdanje moze biti da on odigra zadnja 2 minuta??
                  Bio na utakmici. Poslije faula je otisao do klupe i rekao da ne moze.. Da se razumijemo ne branim ja Alimpija, ja sam iz podgorickog tabora samo se pojedine stvari ne vide preko TV-a pa sam se samo ubacio da objasnim sta se desilo.. je li ovaj mogao da odmori napad ili je morao da zavrsi mec nemam pojma..

                  Comment


                  • Jos nesto, prosle godine u polufinalu smo takodje igrali protiv Buducnosti (bez motora ekipe Jovica), u sred evrolige i dobili ih sa 2:1. Znaci, ili tada nisu imali ambicija pa nije sve rezirano ili smo bolje igrali.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Klasicna otimacina i organizovana pljacka veceras vidjena u moraci. Svaka cast igracima i treneru na borbi i dobroj utakmici veceras. Ima li su i oni mnogo gresaka veceras ali sve to pada u drugi plan pored ovakve otimacine. Sutra posle prve kradje treba napustiti teren i nikako ne uvelicavati slavlje milogoraca i unapred pripremljeni scenario.

                      Comment


                      • Ja se stvarno divim ljudima koji uspeju da se iskontrolisu i ne udare sudiju, majke mi moje...kod ocigledne kradje ne znam dal bih izdrzao da ga ne posaljem u urgentni, bez zajebancije

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Razmišljam ima li uopšte smisla igrati sutra utakmicu. Zašto, da uveličamo slavlje njihovom tiraninu u nedelju?
                          Mnogo je veći ulog ovde od jedne titule, i sve je urađeno da se unapred napravljeni scenario ostvari.
                          Ovo je suština cele priče! Ali zar mislite da nije moguce vratiti seriju u Bg i zgaziti ih ovde sa sve sudijama? Ja mislim da je MOGUĆE! VERUJEM U TO!

                          Comment


                          • Krive sudije a ne NC sto nam je doveo trenera sto gubi u sezoni 4-1 od buducnosti,sto u 2018 ne mozemo dobiti nikog zivog...na strani...sto Antic igra 10meceva godisnje..sto Keselj se zajebava na klupi dok nam neki came u FMP-u...Sto smo morali promeniti ceo tim, sto smo bili u dugu posle 3 el sezone itd itd...

                            Spinovanje spinovanje spinovanje....IZADJI NA TEREN I POBEDI i bez demamogije...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Da smo dobili dve u Beogradu sve bi bilo drugacije. Ali posto su trener i igraci u prvom mecu igrali ko sise sada su svi drugi krivi.
                              U prvom mecu rekose Buducnost vise zelela pobedu? Jel i za to kriv neko drugi ?
                              Najveci krivac je ova prevara na klupi. To pisem cele sezone.

                              Comment


                              • sve to stoji sto kaze losmi i laza, ali i pored toga budimo realni sinoc je bila epska kradja...jeste ovaj kvazi trener,jeste bjelica mlitavko,jeste antic fazom igram kad hocu,keselja da ne spomenem sve to stoji,cinjenica je to, ali isto tako je cinjenica da je sinoc ono odavno nike vidjeno u kosarci...

                                Comment

                                Working...
                                X