Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odma stisnusti Gordića u drugom pol - kad njega nema i oni su bez igre.
    Teško, mučno...samopouzdanje na nuli.

    Comment


    • sudjenje je podnosljivo ...za sada ...ali ocekujem eskalaciju gluposti u trecoj cetvrtini

      Comment


      • Cudna prva polovina meca na obe strane.

        EDIT: Bjelica ako udje nazad u Srbiju, uhapsiti ga.

        Comment


        • [QUOTE=Seoski Terminator;1810345]Cudna prva polovina meca na obe strane.

          EDIT: Bjelica ako udje nazad u Srbiju, uhapsiti ga.[/QUOTE
          nek ubaci i jovanovica samo ne bjelicu...ja ne znam sta treba da se desi da covek odradi jednu odbranu i u napadu kad je sam kao duh da da kos

          Comment


          • Kakav faul na Enisu kod ovog poslednjeg napada ??? Auuuu mamu vam coravu sudije.
            Koliko mi lose igramo odbranu ja nemam reci. Prosto je smesna ova odbrana pika da to boli i vredja inteligenciju.
            Daj bre napadnite prodorom kad su u bonusu.
            Ulaskom Lesora odbranili smo 2 il 3 napada. Kad on brani pik mozes biti siguran da primamo kos.
            Dobric i Davidovac su sa odbranom na Vi.

            Comment


            • Igrace Bjelica rodjaci i to vec od prvog minuta 3/4

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Kakav faul na Enisu kod ovog poslednjeg napada ??? Auuuu mamu vam coravu sudije.
                Koliko mi lose igramo odbranu ja nemam reci. Prosto je smesna ova odbrana pika da to boli i vredja inteligenciju.
                Daj bre napadnite prodorom kad su u bonusu.
                Ulaskom Lesora odbranili smo 2 il 3 napada. Kad on brani pik mozes biti siguran da primamo kos.
                Dobric i Davidovac su sa odbranom na Vi.
                Ja bas mislim da su ove godine korisniji i Davidovac i Dobric od Lazica ...

                Comment


                • ljudi ja sad razmisljam ja da sam trener ja bih bjelicu o pod razbio ali majke mi, toliko je iritantma glava a pored toga i mlitav....ne bih kao vujosevic za gusu vec bih ga podigao i o pod da se raspadne totalno koliko me nervira njegovo bole me jaje da se cimam

                  Comment


                  • Prišli smo i poveli sa Lazom na terenu.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Treca cetvrtina odlucuje
                      Pomozi boze

                      Comment


                      • Bravo Lazoo, lepi Lazoooo.

                        Comment


                        • neko ce da pomisli da je Gordic Stiv Keri koliko mu sude faulove na ulazu. Evo, opet su krenuli u trecoj cetvrtini.

                          Comment


                          • Valjda će onaj kreten koji je smislio da se igra dva dana za redom odustati od ovog formata.

                            Comment


                            • definitivno su opet krenuli... kakva crna mrtva lopta, faul lesora

                              Comment


                              • NAPUSTITE PARKET DOK JE VREME!!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X