Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve ovo smo zasluzili. Postavio je kao vucic oko sebe sve same idiote. Od trenera, strucnog staba, do nese ilica, onog nesretnog ristovica...pa i pr je onako blago...Sve semi amateri ....NC je sve u karijeri uradio zbog politike...moze on da prica sta hoce, ali tih 40g sto spominje su smesni...igrom slucaja je dosao kod nas...prvih par godina je bio los kao i sada...onda su dosle malo vece batica sa dr i krenula je prica...da se pitao covic nikada el ne bi igrali...Ali se zaigraopa koliko nas voli ajde da uzme i fudbal....

    Sve u svemu ovo sad mogu reci atribute za klub za necu da gledam..pokazao je da je i poltron vucicev...pin ...nesha ilic itd...samo sad recite da nije ...Imao je ove godine i para, to redovno..imao je sve...ali zbog ega manijaka morao je da dovede novog zeta sps-sns sina alimpijevica a onda i keselja i to samo zbog onog smradonja...mogu da dam sta hocete....

    Za covica bar svi znamo ko je i sta je ali ovi nasi navijaci..takozvani...su jos gori...mi ljudi ne zasluzujemo el...ono malo govance ne zasluzuje da bude trener a covic takodje dosta toga....Evo od kraja finala meni nije dobro a ovaj mali se jos zajebava sa sve Covicem..koji se tako izlupetao pred kamerama da to nema nigde....

    PA MAJSTORE IMAS DVA KLUBA, PREBACUJES IGRACE, ZAJEBAVAS SE, PREDSEDNIK ABA lige... PA NE VOLI TE NIKO, SEM JEDAN DEO CZ navijaca..da nema titule niko ga ne bi ni voleo na svetuuuuu. NA CEO BEZOBRAZLUK dovodi sina opet u klub jos kaze on NEMA VEZE SA TIM..

    Opet ''strucnjaci'' krenuli da pricaju kako je FC dobar plej )))))))) ovaj narod ne zasluzuje nista bolje od ove zvezde i stanja u kojem se nalazi...Ovom sns-smp klubu ne zelim nista i tacno me vise boli uvo dok ovi ne ode i to oba....Vama sve najbolje i bez zagadjivanja dole teme...za ove ljude prosto necu vise da cujem,,

    Ne radi se o titulama i EL..vec opisanju u usta..direktala ljudi...Mi kao narod smo teski mazohisti na stranu stosmo extremno glupi..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Za ovaj nivo tj Kls Filip je itekako dobar plej naravno da za evroambicije nije, elem to cak i nije toliko vazno koliko da ce se on vise truditi i cimati nego svi nasi stranci. Sta vredi sto je Roc bolji igrac od Gordica kad je ovaj na volju i htenhe uzeo titulu, to he poenta. Mislim da prica oko evrolige nije zavrsena a iako jeste boze moj bili smo u tezim situacijama. Vise me brine ladovina Alimpijevica koji prica o Bjelici a oba finala je vec izgibio, daj malo i sopstvene odgovornosti.

      Comment


      • Koliko sam ja upucen, ti razgovori Zvezde sa EL oko dobijanja uslovne licence na godinu-dvije su bili uslovljeni ogromnom kolicinom novca za roster + tv prava+neki vid depozita. Lupam sad al nesto kao tipa destomilionski budzet osiguran za tri sezone dakle da bude zatvoren. Zatvoren budzet imaju CSKA, Fener, Real, Makabi, Armani, svi ostali moraju da planiraju na ulaznice i marketing. Nabrojani klubovi vec od sept znaju sa kojim novcem raspolazu i sa tim kroje roster cije plate ne kasne, svi ostali budzet dopunjuju i shodno tome se desava kasnjenje u isplati. To je bilo vazno EL i pristala bi da Zvezda ima to mjesto ako bi pokazala sigurnost u finansiranju e tu je drzava obecala pomoc sistemsku do koje nije doslo.

        Comment


        • Originally posted by Дијаз View Post
          Јесте, у праву си да је ДР 2013.<ДР 2017. с тим што је ДР 2013. имао вишегодишње искуство вођења једне озбиљне екипе, резултате у Еврокупу, доказану и успешну филозофију игре.

          Занимљиво је да незналица у овој првој сезони није имао ни изблиза велики притисак и негативан став навијача према себи, као Дејо на свом почетку.Мислим да ће после ове изгубљене титуле и лоше сезоне притисак постати енорман и сваки лош потез ће му се на нос набијати горе него Дејану.
          U pravu si , bar što se Pionira tiče .Čak je dočekivan aplauzima , koje je Radonja teškom mukom zaslužio. Mislim da je to vreme prošlo ...

          Comment


          • Jel otiso nije jos pa sta ceka govnjivu motku onaj ko je revolucijom dovodio NC u klub taj neka ga revolucijom i otera lepu nam je corbu zakuvo sve sns-ovci u klubu jos Grba samo fali.
            JOJ ZVEZDO STA SI DOCEKALA DA SE NEBOJSA POPOVIC DIGNE ILI PROFESOR PA DA ODDMA SAMI VRATE.
            JA NE UMEM ZA DRUGI KLUB DA NAVIJAM ALI DA MOGU VERUJTE DA BI SVE ODJEBO ISKREN DA BUDEM SVE MI SE OVO SMUCILO.

            Comment


            • Originally posted by Victor BG View Post
              Obrazlozio ga vise puta u fazonu ako se neces truditi da igras odbranu, ne trebas mi ni u napadu.
              а јуниор је баш одувијек био прототип специјалца у одбрани за разлику од Недовића...

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Najuspesniji period KK Crvene Zvezde jeste bio za vreme Nebojse, ali Popovica.
                Polako samo.

                Comment


                • Originally posted by Пан View Post
                  а јуниор је баш одувијек био прототип специјалца у одбрани за разлику од Недовића...
                  Ne usudjujem se da kritikujem nekog ko se dokazao kao odlican strateg u svijetu. Vjerujem da je od Nedovica trazio kompletan paket sto je ovaj bio u mogucnosti da pruzi i da ce dobiti minite kad sredi glavu i shvati. Kasnije smo vidjeli u sta je momak izrastao.

                  Comment


                  • Originally posted by Пан View Post
                    а јуниор је баш одувијек био прототип специјалца у одбрани за разлику од Недовића...
                    .. pritom, junior ima šut iz igre 30-35% na povećem uzorku per game, i pregršt izgubljenih lopti!

                    Comment


                    • Ja sam ubedjen da nas kosarkaski klub postaje talac Covica kao sto je Partizan bio talac Vujosevica.
                      Ti ljudi su donosili trofeje, imali ogromne uspehe ali su sa druge strane stvarali eprijatelje na svakom koraku. Mrznja, svadjalacki nagon doveli su do toga da ogroman broj trenera nece da radi sa Covicem, da je ogroman broj bivsih igraca u svadji sa Covicem. Sportski radnici, bivsi kosarkasi koji nemaju medjusobni interesa Covicem nisu dobrodosli.
                      Ta zelja da se klub privatuzuje, da Covic bude i trener i ekonom i menadzer i cistacica cine
                      ogromnu stetu Zvezdi. Isto se tako Vujosevic pitao za sve pa vidimo de sada Partizan. Oni su toliko slicni karakteri da je to neverovatno.
                      Odbijanje da u klubu bude neko ko ne misli isto je neispravno.
                      Postaviti posluska na klupu kako bi mogao da kontrolises i tim nam se obilo o glavu.
                      Uvek sam se pitao kako u Zvezdi nema mesta za Jovu Stanojevica, Rakocevica, Stojakovica ljude.koji bi itekako mogli pomoci.
                      Ne moze jedan Davor faking Ristovic da bude direktor. Ko je on? Cime je to zasluzio mesto ?
                      Unistice nas sujeta pojedinca.

                      Comment


                      • Шта би Ракоч помогао?Исто ко Партизану Кецман.
                        Чуј Јово Станојевић...Дај још Вујанића и Луку Богдановића.

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          Ne usudjujem se da kritikujem nekog ko se dokazao kao odlican strateg u svijetu. Vjerujem da je od Nedovica trazio kompletan paket sto je ovaj bio u mogucnosti da pruzi i da ce dobiti minite kad sredi glavu i shvati. Kasnije smo vidjeli u sta je momak izrastao.
                          далеко од помисли да критикујем Пешића....мени је та сезона, гледано почетак крај, највећи напредак једног Звездиног тима...мислим да је заиста из њих извукао све и није много фалило да се преломи и узме титула...то је све супротно од ове сезоне и онога што овај пајац на клупи ради...

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Ja sam ubedjen da nas kosarkaski klub postaje talac Covica kao sto je Partizan bio talac Vujosevica.
                            Ti ljudi su donosili trofeje, imali ogromne uspehe ali su sa druge strane stvarali eprijatelje na svakom koraku. Mrznja, svadjalacki nagon doveli su do toga da ogroman broj trenera nece da radi sa Covicem, da je ogroman broj bivsih igraca u svadji sa Covicem. Sportski radnici, bivsi kosarkasi koji nemaju medjusobni interesa Covicem nisu dobrodosli.
                            Ta zelja da se klub privatuzuje, da Covic bude i trener i ekonom i menadzer i cistacica cine
                            ogromnu stetu Zvezdi. Isto se tako Vujosevic pitao za sve pa vidimo de sada Partizan. Oni su toliko slicni karakteri da je to neverovatno.
                            Odbijanje da u klubu bude neko ko ne misli isto je neispravno.
                            Postaviti posluska na klupu kako bi mogao da kontrolises i tim nam se obilo o glavu.
                            Uvek sam se pitao kako u Zvezdi nema mesta za Jovu Stanojevica, Rakocevica, Stojakovica ljude.koji bi itekako mogli pomoci.
                            Ne moze jedan Davor faking Ristovic da bude direktor. Ko je on? Cime je to zasluzio mesto ?
                            Unistice nas sujeta pojedinca.
                            Svi sem Stojakovića su zalutali u taj kontekst.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Originally posted by Laki21 View Post
                              Svi sem Stojakovića su zalutali u taj kontekst.
                              Sto Stanjevic ne bi radio sa centrima ????
                              Ne nego ce Alimpijevic koji u zivotu nije odigrao ozbiljnu utakmicu.

                              Comment


                              • https://m.facebook.com/story.php?sto...id=34072349947

                                Pero malo da protegne noge pre no što se preda teškim obavezama koje ga čekaju.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X