Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da je neko ponudio 6-9 pre pocetka sezone verujem da bi vecina prihvatila, mislim vecina realnih, bravo momci..Sad malo konacno kuci, zmajceki pa Zelena suma..

    Comment


    • Napišeš da se piše pobeda, iako je igra u odbrani veoma slaba, a neko to okrene i napiše kako pljuvači nisu zadovoljni, iako imamo odličnih 6-9. Hm, ta vrsta spina mi je tako poznata. Na vrh mi je jezika ko to konstantno koristi...

      Comment


      • Originally posted by MannyCalavera View Post
        Toko vise poena, duplo vise skokova, veci index, bez turnovera. Duplo manje licnih. Itd..

        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
        Bjelica je sinoc proglasen igracem utakmice.
        Postigao 18 p uz odlican sut iz igre, nad njim napravljeno 10 f. plus 2-3 koja nisu svirana i imao 7r i 3 as.
        Ukupno svirano 25 prekrsaja (ukljucujuci 2-3 u zadnjem minutu) od toga 10 nad Bjelicom

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Hvala na sugestiji, ali nije mi potrebno znam sve što treba da znam, a jedno je copy paste nekog random tutoriala, a nešto sasvim deseto razumevanje igre.
          Ok, ti sve znaš najbolje, sa tobom nema diskusije. Zanimljiv stav.

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Bjelica pored svih poena, odbranu sa Rocestijem igra najgore...

            Danga i Lazic dobar def mec i tu se nema sta dodati..Raduje Dangubic jako i poceo je da napada opasno obruc.

            Lesort, sad dobar? Bice to zverina tek...sledece sezone...

            Alimpije bas zabagovao par puta, losi potezi..ali imamo preiskusne igrace na terenu...

            Feldinu je nasao dobru ulogu i to mu prepisujem, dobio je lidersku ulogu i vidi se da mu to bas prija...

            Enis je basketas...on Davidovac i Radicevic kad bi se sklopili u jednog igraca

            Teodore najveca prevara i privatnih u EL od americkih igraca..njemu i Dzeralsu sutra bih otkaz dao...

            Sudije odlicne.. za nas

            Realno je da u sledecih 15 meceva imamo tako oko6 pobeda max...preteruju ovde ljudi bas bas..I ovo je ogroman uspehdo sada, ali se vidi da igramo El bez pritiska niti ganjamo neki rezultat..

            Treba ipak i reci da Milano nije vodio ceo mec, branili smo prednost svih 40 minuta dobro..bilo je dosta navijaca iz BG sto je malo bilo cudno i neocekivano kad se vide neki zadnji mecevi ali veliki vetar u ledja u ovom milenijumu koji je u prvih 10-15minuta bio na mute...

            Bez kalkulacija za F8, nije nemoguce ali sanse su bas bizarne...nek pojacaju formu i igraju lepu kosarku, sa ABA i KLS ja zadovoljan sezonom.
            Uz to bih i dodao najveceg indijanca na El parketima Gaudloka.. S tim sto je Theodore sasvim solidan asistent

            Comment


            • https://www.b92.net/sport/kosarka/ve...nav_id=1342113

              Comment


              • 45 games of the @EuroLeague #NewEra
                CSKA 34-11
                Real 32-13
                Oly 30-15
                Pana 29-16
                Fener 27-18
                Baskonia 24-21
                Zalgiris 24-21
                Crvena Zvezda 22-23
                Efes 21-24
                Maccabi 18-27
                Barcelona 17-28
                Bamberg 16-29
                Milano 12-33

                Comment


                • Originally posted by Antona View Post
                  Laki, secam se da si prosle godine, kad smo potpisali Milka i kad su forumaski mudraci u glas poceli da objasnjavaju da se radi o nevidjenom pojacanju, napisao parafraziram- Godinama sam jedva cekao da ode iz Zvezde i vi mi sad objasnjavate da se radi o velikom pojacanju ������
                  Tako je. Kad je u prošlom mandatu otišao, slavio sam tri dana.

                  Jbg, meni je Bjelica esencija mlitavosti, osobine koja mi je nepodnošljiva u bilo kom sportu, bio amaterski ili profesionalni.

                  Njegovi omašeni zicei nisu ono glavno što me nervira, ne mogu da podnesem njegov stav na terenu, nezalaganje u odbrani, nepostojanje u skoku, sve dobre stvari koje poseduje (košarkaški kliker pre svega) nisu u stanju da mi amortizuju tu nepodnošljivost.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • sto se rocestija tice mislim da bi najveca greska bila upravo to pokusavati od njega napraviti pass first pleja, a cini mi se da se upravo to pokusava poslenjih mesec, dva. decko jednsotavno nije taj tip igraca i nikad to nece biti. s druge strane, izuzev lesora, ne vidim kojeg to igraca rocesti svojim asistencijama unaprediti. potpuno je suludo terati ga da prvo gleda saigrace a ne kos kad ovo drugo on mnogo bolje radi, a opet upravo kad je tako poenterski orjentisan on lakse pronalazi linije dodavanja. pomerati ga na dva nema nikakvog rezona, jer da smo to zeleli trebalo je da dovedemo tulsona. rocesti je ovoj zvezdi najkorisniji u modu 15+ poena i 3-5 asistencija

                    sto se bjelice tice, moram reci da mi je uz dejana miskovica oduvek bio jedan od neomiljenijih kosarkasa. sto kaze laki obojca su mi nekako sinonim za mlohavost, nezainteresovanost, kuvanonoznost. i sama pomen prosle godine da ce dobiti lovu koju je trazio je za mene bila sokantna i mislim da je to jedan od najvecih radonjicevih promasaja. tvrdim da smo umesto bjelice i voltersa imali dva ozbiljna igraca da bismo napadali ako ne F4 ono bar top8. pored svega nabrojanog, mora se prizbati da je ovaj bjelica za proslogodisnjeg bog otac i koliki god stetocina bio njegov pozitivan ucinak je daleko veci od negativnog. njegove zicere je stvarno smesno i komentarisati, njegova nezainteresovanost ili kurcobolja da potrci nedaj boze baci se za loptom je bolna za gledanje, ali postoje stvari koje on odlicno radi i koje su jako, jako potrebne ovom timu. momenti kad napada nizeg ili slabijeg igraca i kada po pravilu iznudjuje faulove su jako bitni za kontrolu meca ekipeke kao sto smo mi. ekipe koja izuzev neog individuanog kvaliteta nema neki veliki napadacki potencijal i u trenucima kada rocesti ili feldin posustanu ti faulovi mnogo znace. sreca nasa pa protivnici insitiktivno prve faulove ne znajuci da je veca sansa da bjelica iz dobre pozicije za koju se izborio promasi zicer. potpuno razumem sve bjelicine kriticare jer sam i ja od prvog dana jedan od njih ali nekad treba biti realan i reci da je na zalost po zvezdu bjelica kvalitetom trenutno daleko ispred ostalih konkurenata na pozicijama 4 i 5 izuzev pere naravno. zalosno je sto je to tako ali to je fakat. i pored svog ludila sinoc, trojka koju je iz ciste situacije podbacio metar, dva nestvarna promasena zicera, dve lopte koje prolaze pored njega a on ih prati pogledom, bjelica je juce odigrao vrlo dobru partiju i uz feldina je najzasluzniji za pobedu, ali je isto tako mogao biti i najkrivlji za eventualni poraz. sto neko rece, hvala mu za sve, ali slavicu dan kad mu u zvezdi budemo videli ledja
                    Last edited by NateHuffman; 30-12-17, 21:53.

                    Comment


                    • На целом свету само Црвена звезда оооо..

                      Comment


                      • Dzordan je amater Nije to taj nivo do kojeg je dosao ne znam ni ja kako...Kakav potrosac vremena i lopti to nema nigde....Neverovatno...na toliko igraca na kecu, oni dovode raspalog Dzerelsa...koji da 3 litre mleka pa prospe sve u toku jedne utakmice...Imaju dobru podlogu i verujem da ce to Pjanidjani doterati, mada mi taj dolazak ovog nesretnog Dzeralsa ne uliva nadu za njih..

                        Mbaye je zver, neverovatan...Bertrans skolovan..Cinci i Dado domaci i bore se sa klub..centri ok ali bez nekih pasera da budu opasniji...ostalo rasterati motkama ...Menjati Teodore,Dzerals za onog malog Kupera...

                        Mi znamo sa tim divljacima, sa ovim vojnicima( Zalgiris ) to ide malo teze...Imamo bas dosta mana ali smo nepredvidivi...
                        Last edited by LosmiSK; 31-12-17, 00:35.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Dzordan je amater Nije to taj nivo do kojeg je dosao ne znam ni ja kako...Kakav potrosac vremena i lopti to nema nigde....Neverovatno...na toliko igraca na kecu, oni dovode raspalog Dzerelsa...koji da 3 litre mleka pa prospe sve u toku jedne utakmice...Imaju dobru podlogu i verujem da ce to Pjanidjani doterati, mada mi taj dolazak ovog nesretnog Dzeralsa ne uliva nadu za njih..

                          Mbaye je zver, neverovatan...Bertrans skolovan..Cinci i Dado domaci i bore se sa klub..centri ok ali bez nekih pasera da budu opasniji...ostalo rasterati motkama ...Menjati Teodore,Dzerals za onog malog Kupera...

                          Mi znamo sa tim divljacima, sa ovim vojnicima( Zalgiris ) to ide malo teze...Imamo bas dosta mana ali smo nepredvidivi...
                          Dobra analiza s tim sto bih dodao uz Bertansa je Micov najskolovaniji igrac. Ne mogu da verujem koliko se Jefferson ne moze uklopiti a stvarno dobar igrac. Mada kad vidim koliko se Thompson muci u Feneru, ocigledno se ne mogu navici na Evropski stil. Thomas iz Khimkija jos pa i najbolji ispade mada je on imao neku kratku doduse neuspesnu epizodu u Makabiju pre nekoliko godina.

                          Cestitke Alimpijevu i ekipi na uspehu.

                          Comment


                          • Ovo je veoma dobar rezultat ako se uzme u obzir koliko poena primamo. Jbg ... rposle sezone je na prvoj odbranbenoj liniji bio Jovic i naravno da Rocesti to ne moze odradjivati na isti nacin.
                            Mene je iznenadilo kako se Feldin podize sto se tice bolje i bolje igre u odbrani.

                            Comment


                            • Originally posted by ThundeR ThoR View Post
                              Dobra analiza s tim sto bih dodao uz Bertansa je Micov najskolovaniji igrac. Ne mogu da verujem koliko se Jefferson ne moze uklopiti a stvarno dobar igrac. Mada kad vidim koliko se Thompson muci u Feneru, ocigledno se ne mogu navici na Evropski stil. Thomas iz Khimkija jos pa i najbolji ispade mada je on imao neku kratku doduse neuspesnu epizodu u Makabiju pre nekoliko godina.

                              Cestitke Alimpijevu i ekipi na uspehu.
                              Da, Bertrans i Micov vidi se to jasno...Micov koliko sam slusao ove babe oko sebe, one balave na njega tacno da kos ne da nijedan...Dobar je igrac i skolovan ali deluje da se ne trudi ni malo....Igra prkeo one stvari..Dzeferson ima problem nekog Rajana Tompsona, gledaju mu svaki pokret sa uzdasima mada realno na terenu izgleda kao da je pao sa marsa i tu se slazemo sve..

                              Milano nas je nekako podcenio na pocetku, mislili us lako, ispucavali su se a mi hrabro isli poen po poen...i napravili razliku koju nisu mogli da okrenu tako lako...Generalno, uz sitne korekcije slicni timovi..razlika je u timskom duhu...oni su na papiru nesto kvalitetniji a mi kao tim itd....
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Micov: "Nisam klinac da me neko gura"

                                Prosecan olraund igrac. A i Jokic je na isti fazon ko i Milko mlitav, pa ga opet tako mlitavo i ugura. Ja sam i rekao da smo se na Milku mi forumasi, ukljucujuci i sebe, pokazali koliki smo ficfirici, teravsi ga u Mornar na pocetku sezone.

                                Comment

                                Working...
                                X