Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I da ne zaboravimo četvrtu stvar, mi smo u Kupu još od Borca trebali da ispadnemo.

    Tako da finale je premija

    Comment


    • Originally posted by Czbg9 View Post
      Nije se rocesti sakrio, oni su ga sjebali iskakanjem i vrlo dobro rotirali pozadi, za promenu bi mogao alimpije da napravi neku akcoju za tejlora ili da nauci da resi ta udvajanja drugacijom postavkom igre u napadu...e sad jedino da je tejlor kobi pa da uzme i sam izdobija sve sto moze
      Како вам се чини, да ли је Рочести ту могао да инуђује фаулове на тим искакањима јер су центри партизана ишли баш широко, са ногама истуреним напред, у раскораку...мени се то баш чини као зицер за изнуђивање фаулова...

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        Mi nemamo tu privilegiju da možemo sebi da dopustimo gubitak ABA.
        Blago sam ironičan, možda malo više zabrinut. Kada pročitam kako neki pišu "nebitan turnir", "tek će Alimpijević da pokaže kakav je trener, kad je najvažnije, pa vam svima zapuši usta", "sačuvaću ove upise, pa ću vas kvotovati na kraju sezone", pomislim da neki ljudi nemaju više od 13-14 godina. Mi smo uveliko u drugom delu sezone, počele su borbe za trofeje, naravno da KRK ne donosi ništa osim da će se zapisati da je 2018. godine turnir osvojio neki tim, koji god, ali nikada utakmice protiv Partizana nisu revijalne. Nikada nisu nebitne. Bitan je Kup. Bitan je svaki trofej. Bitan je za samopouzdanje. Da im pokažemo gde im je mesto. Umesto sada da strepimo od neke Budućnosti ili Cedevite da li ćemo i sledeće godine igrati Evroligu. Da li smo najbolji tim u regionu trenutno? Možda. Ali to sada nismo pokazali. Da li ćemo biti najbolji na kraju sezone? Da li neko to sa sigurnošću može da tvrdi posle tri poraza u ABA ligi, od čega su dva od drugog na tabeli i jedan od trećeg? Da smo gubili od npr. Mornara, FMP-a, Mege, pa da kažemo da je to bilo opuštanje, umor, poraz koji upozorava...Ali izgubiš dva puta od drugog na tabeli, sa kojim ćeš najverovatnije da se sretneš u finalu u borbi za sledeću sezonu i samouvereno tvrdiš da ćemo ih razbiti? A sinoć gubimo od nikad slabijeg Partizana. Svaka njima čast na srcu i borbenosti, oni su osvojili ono što su mogli da osvoje, a nama sledi strepnja i zabrinutost za finiš sezone.

        Comment


        • Originally posted by Пан View Post
          . На твој пост сам се надовезао јер ми није јасно на какав мисмеч си мислио кад си помињао Маринковића- на игру леђима или шут преко руке?
          I na jedno i drugo s obzirom da je 10cm visi od Enisa, mozda vise na sut jer Vanja vise igra spolja. Ali bih opet rizikovao sa tim jer je Enis dosta agresivan u odbrani, a u napadu smo bili u kanalu.
          Last edited by mmajstor; 19-02-18, 10:24.

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Vi se vatate za trofeje, ako uzme trofej onda je trener...slepi ste oko ociju...to je sustina a ima i druga sustina ali se ceka kraj sezone...
            Jer ne igra se zbog ABA trofeja nego zbog umetničkog utiska.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              I da ne zaboravimo četvrtu stvar, mi smo u Kupu još od Borca trebali da ispadnemo.

              Tako da finale je premija
              Bolje bi bilo.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Пан View Post
                Како вам се чини, да ли је Рочести ту могао да инуђује фаулове на тим искакањима јер су центри партизана ишли баш широко, са ногама истуреним напред, у раскораку...мени се то баш чини као зицер за изнуђивање фаулова...
                To sam i ja primetio nismo iskoristili iskakanje dva tupana..skoro pa neverovatno..oni su bili na ivici faulova a mi se svaki put izmaknemo ..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Пан View Post
                  Како вам се чини, да ли је Рочести ту могао да инуђује фаулове на тим искакањима јер су центри партизана ишли баш широко, са ногама истуреним напред, у раскораку...мени се то баш чини као зицер за изнуђивање фаулова...
                  Da ali Roč izbegava kontakt, baš ne voli kontakt i to se dobro eksploatisao i od strane Budućnosti i sinoć.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Ne shvatam ja ovo ni malo tragicno. Tragicno mi je bilo posle Cibone, cak ni tad nisam krivio Radonju a imao je on svojih bisera. To se u sportu cesto desi, da izgubis kad si realno mnogo jaci, da nije tako mi ne bi imali 9 pobjeda u EL. Postoji mnogo razloga sto smo otvorili sa 25-9, njihova odbrana da svih pet pravi faul a jedan na lopti da se svira, agresivno iskakanje na Roca i promaseni otvoreni sutevi. Opet njima ulazilo sve al nije moglo 40' tako pa smo ih pametnom igrom u 3/4 lagano stigli. Ok izgubljen je trofej efektivne vrijednosti 150€, gubili smo ga i prije. Ne bi smjeli toliko da govnima mazemo momke i upravu koji su nam tolike radosti donijeli.

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Jer ne igra se zbog ABA trofeja nego zbog umetničkog utiska.
                      Ti ne vidis nesto ocito...Da smo se ove sezone zajebali u svemu. Prvo tu mislim na publiku...na mali broj ljudi gde ne mozes da napunis ni Pionir. Ne moze nijedan trol, bot to da ispravi...To je greska uprave koja jos ne moze da se snadje..Dostigli su jedan nivo i dalje izgleda ne moze, mislim na finansije,marketing itd...

                      Na sve to su doveli trenera koji se za uspeh tima pita koliko i Keselj...Neki ovde sa izvorima, nisu napisali da do izvora ima dva putica...

                      Naravno da nije stvar sve samo ABA titule, ovakvi kakvi smo, nismo potrebni EL u to budi siguran...

                      Keselj- nemas para... on ti stoji kao navijac...pogodio je tri suta do kupa...u sezoni...onda igra kup, mrsomudi u Atini sa Anticem, igraju kad hoce..itd...ne moze snista reci o tome,posto su to veliki zvezdasi a mi smo ovde iskokomplekisarni indijanci koji misle samo lose klubu...

                      Mi smo po svemu ako ne gledamo samo rezultat, ubedljivo najgori klub u EL...sa tako nestabilnim finasnijama, bez svoje hale, bez i publike itd..mi nismo interesantni nikome u EL...jos sa fasistickim parolama prema svom igracu druge veroispovesti itd...stvarno ne znam gde smo to napredovali..ali bice one ah gde mso bili 2011...ako ovako nastavimo tu cemo se i vratiti..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Victor BG View Post
                        Ne shvatam ja ovo ni malo tragicno. Tragicno mi je bilo posle Cibone, cak ni tad nisam krivio Radonju a imao je on svojih bisera. To se u sportu cesto desi, da izgubis kad si realno mnogo jaci, da nije tako mi ne bi imali 9 pobjeda u EL. Postoji mnogo razloga sto smo otvorili sa 25-9, njihova odbrana da svih pet pravi faul a jedan na lopti da se svira, agresivno iskakanje na Roca i promaseni otvoreni sutevi. Opet njima ulazilo sve al nije moglo 40' tako pa smo ih pametnom igrom u 3/4 lagano stigli. Ok izgubljen je trofej efektivne vrijednosti 150€, gubili smo ga i prije. Ne bi smjeli toliko da govnima mazemo momke i upravu koji su nam tolike radosti donijeli.
                        Pa i tad si oterao najboljeg igraca a doveo Lipovija..nije to sigurno bilo samo do DR-a...ta Cibona je dobila i Cedevitu u finalu...i imala najboljeg igraca ABA lige u tom momentu i buducu NBA zvezdu..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Zbog blamaže u kupu, ova sezona po mom mišljenju nikako ne može biti okarakterisana kao odlična, šta god uradili do kraja sezone. Plej-of Evrolige nećemo igrati, a sa 2 trofeja može se pričati o dobroj sezoni, nikako odličnoj. Mene osvajanje ABA lige neće zadovoljiti, jer ako ne uzmemo i prvenstvo Srbije, to bi bila bruka i sramota. Imamo za minimum 15 koševa razlike kvalitetniji roster od Partizana, ako nam uzmu i prvenstvo, što se mene tiče neka idu iz kluba svi, koliko god ih ja volio, a volim ih. Pa majku mu, nemojte se blamirati, ako je našim centrima problem zaustaviti igrača koji se zove Đorđe Gagić, nemojte ni igrati ovaj sport. Možda će mnogi reći da sam previše oštar, pogotovo jer sam branio ovaj tim cijelu sezonu, ali ovaj sinoćnji poraz me je baš zabolio, baš! Ročesti i Feldin su mi pali u očima zbog onog od sinoć, njih dvojica zajedno nisu postigli 15 poena protiv Aranitovića i društva. Ne treba nam vaših 30 poena protiv Cibone i Mornara, sinoć ste trebali napraviti razliku u našu korist, zato ste i dovedeni. Ovo sa Antićem ne kontam uopšte, Pero brate nisi Lebron Džejms, igraš svaku 6. utakmicu, a u većini slučajeva i to što odigraš nije ništa spektakularno (sem mečeva protiv Barse, Reala, Valensije, Žalgirisa), klasično ispucavanje trojki. Umjesto da budeš motivator kao Veličković, u pogledu ti se vidjela nezainteresovanost, u fazonu bude kako bude, kup je nebitan. E baš tako ako budemo razmišljali, ništa uraditi nećemo. Pero i mnogi u Niš su došli razmišljajući kad će ta nedelja da se podigne pehar, trofej će se uzeti bez znoja. Nervira me što neki misle da je kup nebitan. Malo smo mi previše razmaženi i umislili smo da smo Golden Stejt, a do prije nekoliko godina taj kup nam je bio jedina šansa za trofej, ne zaboravite to. Spustimo se malo na zemlju, to nam može samo pomoći, nikako odmoći. Zapamtite, Partizan da ima roster kao mi, a mi da imamo roster kao oni, lagano bi nas dobijali 20 razlike svaki meć, u to budite sigurni. Zaista mi nije jasno zašto mi imamo toliki strah od njih i zašto su uvijek napaljeniji od nas. Da li ima iko da se spusti u svlačionicu Zvezde i naloži te igrače da se svaki derbi igra sa 150% mogućnosti?
                          Last edited by mikara92; 19-02-18, 11:13.

                          Comment


                          • Evo ja priznajem da sam priglup jebiga imam neku godinu ceo zivot pratim kosarku ucio sam i od ozbiljnih strucnjaka (npr. Faruk Kulenovic) ali ajde da mi neko objasni koliko je unapredio Alimpije nasu igru od pocetka sezone.
                            Dzile ili jos pre Miki Pavicevic ce napraviti majmuna od njega covek je jednostavno zalutao u ZVEZDU ili bolje receno gazda mu je reko ti ces biti trener a on od straha nije umeo sta da kaze pa je prihvatio.
                            Ja nikada necu zaboraviti Lazara Lecica koji je tuko igrace ako ga nisu slusali i to javno za vreme utakmice aman trener mora biti autoritet da se muva ne cuje kad on prica ovog naseg niko ne jebe tri posto.
                            Covek je cak uspeo da upropasti igru jednog Branka Lazica koji u pojedinim trenutcima izgleda smesno.

                            Comment


                            • Originally posted by ajkisloba View Post
                              Evo ja priznajem da sam priglup jebiga imam neku godinu ceo zivot pratim kosarku ucio sam i od ozbiljnih strucnjaka (npr. Faruk Kulenovic) ali ajde da mi neko objasni koliko je unapredio Alimpije nasu igru od pocetka sezone.
                              Dzile ili jos pre Miki Pavicevic ce napraviti majmuna od njega covek je jednostavno zalutao u ZVEZDU ili bolje receno gazda mu je reko ti ces biti trener a on od straha nije umeo sta da kaze pa je prihvatio.
                              Ja nikada necu zaboraviti Lazara Lecica koji je tuko igrace ako ga nisu slusali i to javno za vreme utakmice aman trener mora biti autoritet da se muva ne cuje kad on prica ovog naseg niko ne jebe tri posto.
                              Covek je cak uspeo da upropasti igru jednog Branka Lazica koji u pojedinim trenutcima izgleda smesno.
                              Strucno ga ne moze niko opravdati ali mogu da ga opravdaju da je mlad i da je perspektivan, da je novi Zoc i ako nisu imali pojma ko je on pre godinu dana... Ima koji misle tako ali ima i botova koji zarad karte i par sitnih stvari trebaju da hvale...oni ce se prepoznati...e sad sto mi posle 5 meseci pljujemo najboljeg trenera zadnjih xx godina i sto mu se neki smeju sto nema aganzman to je vec za razmatranje itd..xD
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Evo odgovora, stavka po stavka:
                                Originally posted by LosmiSK View Post
                                Ti ne vidis nesto ocito...Da smo se ove sezone zajebali u svemu. Prvo tu mislim na publiku...na mali broj ljudi gde ne mozes da napunis ni Pionir. Ne moze nijedan trol, bot to da ispravi...To je greska uprave koja jos ne moze da se snadje..Dostigli su jedan nivo i dalje izgleda ne moze, mislim na finansije,marketing itd...
                                1. Drugi najgledaniji smo tim u ABA, pri čemu je razlika u odnosu na prvog nešto više od 300 gledalaca i u gornjoj polovini gledanosti u EL

                                Na sve to su doveli trenera koji se za uspeh tima pita koliko i Keselj...Neki ovde sa izvorima, nisu napisali da do izvora ima dva putica...
                                2.Ovo se ocenjuje na kraju sezone.

                                Naravno da nije stvar sve samo ABA titule, ovakvi kakvi smo, nismo potrebni EL u to budi siguran...
                                3.Nema ni naznaka da je tako ni od koga tako da je to obična zlonamerna izmišljotina.

                                Keselj- nemas para... on ti stoji kao navijac...pogodio je tri suta do kupa...u sezoni...onda igra kup, mrsomudi u Atini sa Anticem, igraju kad hoce..itd...ne moze snista reci o tome,posto su to veliki zvezdasi a mi smo ovde iskokomplekisarni indijanci koji misle samo lose klubu...
                                4.Slažem se oko toga da nam nije trebao, rekao bih isto što i na početku sezone - liči mi na uzvraćanje usluge Zalizanom, a i samom Kešelju.
                                Mi smo po svemu ako ne gledamo samo rezultat, ubedljivo najgori klub u EL...
                                5.Netačno, trenutno smo 11-ti, samo se rezultat gleda, ostalo je prodaja magla.
                                sa tako nestabilnim finasnijama, bez svoje hale, bez i publike itd..mi nismo interesantni nikome u EL...
                                6.Ponavljaš se, pogledaj odgovor pod tri.
                                jos sa fasistickim parolama prema svom igracu druge veroispovesti itd...
                                7. Slažem se, neoprostivo, srećom pa smo se te bagre rešili na neki period.
                                stvarno ne znam gde smo to napredovali..
                                8.Počni možda onda da razmišljaš da pratiš neki drugi sport? Moj predlog - karling.
                                ali bice one ah gde mso bili 2011...ako ovako nastavimo tu cemo se i vratiti..
                                9. Živi bili pa videli, niko ne može da ti zabrani da budeš pesimista i nihilista samo to treba jasno primetiti.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X