Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daj ne smarajte.
    Nego da pravimo tim za sledecu sezonu?
    Da cujem predloge[emoji23][emoji23][emoji23]

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Daj ne smarajte.
      Nego da pravimo tim za sledecu sezonu?
      Da cujem predloge[emoji23][emoji23][emoji23]
      Omic,Bilan,kruno simon 😂😂😂😂

      Comment


      • Marko Arapovic

        Comment


        • Roko čoko moko, dobar je u triler završnicama protiv komšija
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Evo mog nekog predvidjanja sto se tice rostera za narednu sezonu.
            Na pozicijama 1-2-3 ocekujem da tu budu Enis, Davidovac, Dobric, Lazic i Radanov kao pridoslica uz dovodenje prvog pleja i beka.
            Dole ocekujem cetvorku umesto mrtvog Bjelice (neki Gabriel za koga mislim da bi ekspodirao kod nas ili Kevin Jones) i Jankelu kao bek apa.
            Na poziciji 5,hm...
            Verujem da ce to izgledati ovako:
            Ristic, Ojo, Jovanovic.
            Lesor ne verujem da ce biti tu, a ne bih mogao i njega i Oja podneti.
            Na 5 bi bili bas neiskusni, ali veoma potentni.

            Lesora smo mogli prodati sada za ozbiljan novac, ali je oduceno da ipak ostane.
            Dobric ako nastavi da reseta, ne bi me cudilo da i on odleprsa
            Za njega je cini mi se 500k obestecenje u ugovoru.

            Comment


            • Originally posted by Jimi22 View Post
              Evo mog nekog predvidjanja sto se tice rostera za narednu sezonu.
              Na pozicijama 1-2-3 ocekujem da tu budu Enis, Davidovac, Dobric, Lazic i Radanov kao pridoslica uz dovodenje prvog pleja i beka.
              Dole ocekujem cetvorku umesto mrtvog Bjelice (neki Gabriel za koga mislim da bi ekspodirao kod nas ili Kevin Jones) i Jankelu kao bek apa.
              Na poziciji 5,hm...
              Verujem da ce to izgledati ovako:
              Ristic, Ojo, Jovanovic.
              Lesor ne verujem da ce biti tu, a ne bih mogao i njega i Oja podneti.
              Na 5 bi bili bas neiskusni, ali veoma potentni.

              Lesora smo mogli prodati sada za ozbiljan novac, ali je oduceno da ipak ostane.
              Dobric ako nastavi da reseta, ne bi me cudilo da i on odleprsa
              Za njega je cini mi se 500k obestecenje u ugovoru.
              DOVESTI NOVICU UBICU

              Comment


              • Lesora ne bih dao ma sile nema...jos godinu dana i da bude zverina...neverovatno se popravio,ja sam i zaboravio cak da je bio rupa,ono sto je kod nas problem su preuzimanja u odbrani,neretko se 2 coveka zalete na jednog njihovog,a to samo treba da se vezba i vezba u nedogled,mada jbg padne i koncentracija pa se pogube,sve je to normalno...neka neko proba pola sata da dzogira i neka ga neko pita 2*3 i odg ce za minut

                Comment


                • Originally posted by darko pancev View Post
                  DOVESTI NOVICU UBICU
                  Da stipka bradavice kada da kos.
                  Neka, on uskoro prelazi u samoubica mod.

                  Comment


                  • Originally posted by Jimi22 View Post
                    Evo mog nekog predvidjanja sto se tice rostera za narednu sezonu.
                    Na pozicijama 1-2-3 ocekujem da tu budu Enis, Davidovac, Dobric, Lazic i Radanov kao pridoslica uz dovodenje prvog pleja i beka.
                    Dole ocekujem cetvorku umesto mrtvog Bjelice (neki Gabriel za koga mislim da bi ekspodirao kod nas ili Kevin Jones) i Jankelu kao bek apa.
                    Na poziciji 5,hm...
                    Verujem da ce to izgledati ovako:
                    Ristic, Ojo, Jovanovic.
                    Lesor ne verujem da ce biti tu, a ne bih mogao i njega i Oja podneti.
                    Na 5 bi bili bas neiskusni, ali veoma potentni.

                    Lesora smo mogli prodati sada za ozbiljan novac, ali je oduceno da ipak ostane.
                    Dobric ako nastavi da reseta, ne bi me cudilo da i on odleprsa
                    Za njega je cini mi se 500k obestecenje u ugovoru.
                    Taman da se nakon toga prijavimo za onaj eurochallenge cup ili kako se već zove.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Taman da se nakon toga prijavimo za onaj eurochallenge cup ili kako se već zove.
                      Jbg. Ja mislim da je to neka realnost i mislim da tim ne bi bio mnogo slabiji od ovogodisnjeg, naravno, uz ozbiljne igrace na pozicijama 1, 2 i 4.
                      Kvalitet nekog Rocestija i Feldina...
                      Na 4 bi bili dosta jaci nego sada, na 5 se jos ne zna, ali ovo sto sam napisao je neki realan scenario, s obzirom na finansije u klubu.
                      I da, postoji interni dogovor Omica i kluba da se produzi ugovor na jos godinu.

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Imaš Peru i Bjelica koje ubrajaš u te iskusne EL igrače, prvi ne može da izdrži ritam igranja, drugi se raspada duže od mesec dana, što je isto posledica previše igranja nego što može da podnese. Laza je takođe taj "iskusni" EL igrač, pa smo svedoci utakmica gde nije mogao da se sastavi ne samo u napadu nego i u odbrani.
                        Feldinu je trebalo vremena da uhvati pravu formu i on je do povrede pružao više nego u Pao-u.
                        Ročesti je u 90% mečeva pružio i više nego što se od njega očekivalo i njegov blagi pad se poklopio sa većim protagonizmom Enisa koji je jednako tako blag, za sada.
                        Ono što sam pisao da očekujem od Dangube na početku sezone sada se u potpunosti ostvaruje i slobodno se može reći da je njegova igra najveća potvrda da se u klubu radi kako treba.
                        Janković je bio basketaš po pisanju forumaša, a izrasta u legitimnu prvu opciju na 4 jednog EL tima.
                        Omiću je cela ova ujdurma pomogla da bude opšteprihvaćen od strane normalnih i uravnoteženih navijača, ali ako gledamo čisto košarkaški još puno vremena će proći dok ne dođe do njegovog potpunog uklapanja u tim.
                        Dobrić je prošle godine ovakve partije pružao u KLS-u, a sad predstavlja legitimnu EL opciju što je za većinu navijača nepojmljiv kvalitativni skok.
                        Tako da tim niti je "nakaradan" niti "perverzan" ima još puno toga što može da se unapredi, individualno i timski, ali je i ovaj nivo u ovom trenutku nedostižan na Jadranu, što je najbitnije.
                        Pera je ovako igrao ali u EL za Fener...bili prvaci, dao 10-12p ufinalu ako se dobro secam...Bjelica je 3 igrac u timu ..igra on ono sto treba itd..glup mi ga braniti ovde..To sto si naveo je krem naseg tima, ovi ostali se menjaju...naravno kad u mecu svi budu solidni da cemo pobediti ili biti dobri ...konkurenti..zavisno skim igramo...

                        Vidis to ti je ono sto pricam, Vi gledate sve short term a ja long term Jankovic je odigrao par tekmi dobro ali celokupno ima jos da vremna da prodje da udje u patike..niti je toliko mlad niti bas sad ubija koliko ti pricas ali zadnje dve tekme se vidi napredak...

                        Dobrica je DR preporodio u KLS GDE JE VIDEO DA MOZE, ovo je samo kontinuitet dobrih partija..O Lazi ko kaze losu rec taj je za mene kosarkaski duduk salim se on meni visi na zidu ..i niko pre ali ni posle...vojnik kluba, igra lose ali bori se..njegov propust u odbrani nema ko da zakrpi...muci se covek ali kad treba on zakljuca...

                        Dangubic je napredovao to priznajem,skoro neverovatno ali bilo je i vreme realno...

                        Pa tim jeste bio nakaradan sa nekim psotavkama da ne ulazim na sta su licli sa Keseljom i Radicevicem na terenu itd..uigrali su se sto je i normalno, gle cuda zajedno su 8 meseci...Perverzan jeste, imas 6 stranaca..Lazica,Dangubica, Bjelicu,Jankovica, Davidovca, Dobrica...Jovanovic i Keselj nose torbe..u fmp Apic, Lazarevic i Simanic itd...da ne ulazim previse...od toga Rocesti,Bjelica i Antic imaju EL dosta bas..Lazic i Dangubic isto koliko sezona..pa onda da spomenem i Omica..Feldina..itd...7 IGRACA..OD toga su 4 dosla u klub ove sezone..i plus ostali svi uz dobar CV za mesto gde se nalazimo..Ne treba biti previse pametan pa znati ove stvari i sta i kako..treba biti realan i reci da na papiru nikad nismo imali ovakav tim...a ne pricati gluposti kako je tim od prosle sezone bio skuplji i na papiru bolji...itd..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • +Zivo me zanima kolika ce kazna biti...Sto se klub nije ogradio od navijaca...crna nam je sudbina u EL kako god okrenes...ovo je samo pomoc da bude jos gore...sramotno..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Ponekad poželim da ljudi mogu da pogledaju paralelnu dimenziju u kojoj smo okupili baš onakav tim kakav su priželjkivali, i da gledam njihove užasnute Izraze lica dok nas rutiniraju razne Olimpije i Igokee.

                            Comment


                            • Ako ćemo ozbiljno o rosteru za sl sezonu mada ne vidim zašto sad pokrećemo tu temu pored brojnih drugih, ja bih da naručim Lamara Pettersona.

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Pera je ovako igrao ali u EL za Fener...bili prvaci, dao 10-12p ufinalu ako se dobro secam...Bjelica je 3 igrac u timu ..igra on ono sto treba itd..glup mi ga braniti ovde..To sto si naveo je krem naseg tima, ovi ostali se menjaju...naravno kad u mecu svi budu solidni da cemo pobediti ili biti dobri ...konkurenti..zavisno skim igramo...

                                Vidis to ti je ono sto pricam, Vi gledate sve short term a ja long term Jankovic je odigrao par tekmi dobro ali celokupno ima jos da vremna da prodje da udje u patike..niti je toliko mlad niti bas sad ubija koliko ti pricas ali zadnje dve tekme se vidi napredak...

                                Dobrica je DR preporodio u KLS GDE JE VIDEO DA MOZE, ovo je samo kontinuitet dobrih partija..O Lazi ko kaze losu rec taj je za mene kosarkaski duduk salim se on meni visi na zidu ..i niko pre ali ni posle...vojnik kluba, igra lose ali bori se..njegov propust u odbrani nema ko da zakrpi...muci se covek ali kad treba on zakljuca...

                                Dangubic je napredovao to priznajem,skoro neverovatno ali bilo je i vreme realno...

                                Pa tim jeste bio nakaradan sa nekim psotavkama da ne ulazim na sta su licli sa Keseljom i Radicevicem na terenu itd..uigrali su se sto je i normalno, gle cuda zajedno su 8 meseci...Perverzan jeste, imas 6 stranaca..Lazica,Dangubica, Bjelicu,Jankovica, Davidovca, Dobrica...Jovanovic i Keselj nose torbe..u fmp Apic, Lazarevic i Simanic itd...da ne ulazim previse...od toga Rocesti,Bjelica i Antic imaju EL dosta bas..Lazic i Dangubic isto koliko sezona..pa onda da spomenem i Omica..Feldina..itd...7 IGRACA..OD toga su 4 dosla u klub ove sezone..i plus ostali svi uz dobar CV za mesto gde se nalazimo..Ne treba biti previse pametan pa znati ove stvari i sta i kako..treba biti realan i reci da na papiru nikad nismo imali ovakav tim...a ne pricati gluposti kako je tim od prosle sezone bio skuplji i na papiru bolji...itd..
                                Hipoteticki jedno pitanje, kada pogledas sada nasa ekipu (ocisceno od Radicevica, Lazarevica, Apica i Keselja) i sa svim zdravim igracima, plus ovih 8 meseci neophodnog uigravanja i upoznavanja kako igraca medjusobno, tako i igraca i trenera, da sada pocne El da li bi smeo da predvidis nase domete u njoj. Da li bi da sada pocinje El imali skor 12/8 mozda umesto sadasnjih 8/12, tj da li mislis da li bi imali ijedan poraz u ABA ligi.

                                I da li ce na kraju sezone kada osvojimo nadam se sve trofeje biti kuknjave za nekim igracima sto ih prodaje Covic ( a bice) krenuti opet prica zasto rasprodaja kada cemo da zadrzimo svih 12 igraca radi kontinuiteta.
                                unapred hvala na odgovoru

                                Comment

                                Working...
                                X