Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Czbg9 View Post
    Pa vidim koliko ih pazimo, protiv borca je cak rocesti igrao 25+ minuta itd itd...to su sve sami izgovori za neznalicu na klupi
    Odličan je Alimpijević.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Победа View Post
      Neka, ja sam odlučio da ne pišem na ovom delu foruma iz više razloga, ali doći ću verovatno negde u aprilu martu kada budemo slavili 3:0 protiv Budućnosti/Cedevite u finalu. Pozdrav.
      Ponesi i pehar od kupa kad budeš svraćao.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Odličan je Alimpijević.
        Mhm i ja sam tesla

        Comment


        • Originally posted by Czbg9 View Post
          Mhm i ja sam tesla
          Nemoguće, Tesla je bio pismen.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Победа View Post
            Neka, ja sam odlučio da ne pišem na ovom delu foruma iz više razloga, ali doći ću verovatno negde u aprilu martu kada budemo slavili 3:0 protiv Budućnosti/Cedevite u finalu. Pozdrav.
            Sto? Mislis mi cemo biti tuzni pa ces nas ubedjivati kako je Alimpije trener i kako mi nemamo pojma...Mi smo tu kad dobijamo i kad gubimo...Ovo je forum gde svako pise svoje misljenje..jedno od retkih mesta gde se moze cuti vise strana...

            Najlakse je doci i reci, napred Zvezdo... momci uz vas smo itd...to nije poenta foruma..xD
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              Potpuno identično.

              Identifikacija je moguća samo sa onima kojima je stalo do nečaga. S mrtvim puvalima ni malo.

              Ja i dalje držim Kalinu na avataru a Đenku na kalendaru na zidu iz februara 2017te zato jer im je STALO. Zato što su kidali na terenu, pišali krv i borili se za svaku loptu. Zato neću opljunuti Lazu što ne zna jer je uvek činio onoliko KOLIKO MOŽE, bilo to malo ili puno.

              To su ljudi sa kojima se identifikujem a ne lešine poput bjelice i sličnih koji samo smrde na terenu. Janković možda ne zna koliko ovaj, ali mi je milijardu puta draži jer se dečko bori - daje sve od sebe u skladu sa svojim (trenutnim) mogućnostima. Isto važi i za Lesora, Dilana, Dangubu pa i Dobrića...

              Pobednika čini stav, želja i karakter, mnogi znaju ali nemaju to u sebi... Takvi zadive ponekad umećem, ali kada se trofeji osvajaju nigde ih nema...(ko je rekao Feldain...? A nije jedini u našem timu...)
              Poenta ^, s' tim da necu da imenujem igrace jer svakom moze da se desi los dan, ili kraci period. Takodje, pad energije je moguc, pa da prosto ne mozes da se pomeris.

              Ja jesam razocaran.
              Ne pije vodu ta prica o kidanju i potrosnji. Sta, kao da ne pregore... Vazi...

              I sto neko rece - nismo mi Real pa da nam je vitrina prepuna, a pogotovo sto nov trener i vecina igraca nemaju nista osvojeno...

              Jeste ABA najvaznija, ali je ipak sramota sa ovakvim timom (u smislu da je daleko jaci od srpske konkurencije) ne uzeti sve domace trofeje lagano.

              Tako da ono... Alimpijevic, prvi minus od mene.

              Comment


              • Ajde jedan sprdnja rumor [emoji23][emoji23][emoji23]

                Sutra ujutro zaseda UO Bamberga (istina) oko otkaza Trinkijeriju.

                Isto vece Covic tankuje KRK. [emoji16][emoji16][emoji16]

                Slucajnost?

                [emoji41][emoji41][emoji41]

                Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Sto? Mislis mi cemo biti tuzni pa ces nas ubedjivati kako je Alimpije trener i kako mi nemamo pojma...Mi smo tu kad dobijamo i kad gubimo...Ovo je forum gde svako pise svoje misljenje..jedno od retkih mesta gde se moze cuti vise strana...

                  Najlakse je doci i reci, napred Zvezdo... momci uz vas smo itd...to nije poenta foruma..xD
                  Zato što se jebe sve igračima i treneru u toku meča, klasični ljudi koji kada odu u pionir odu da izbace sve frustracije iz sebe. Mislio da jeste ovo mesto drugačije, ali prevario sam se. Ima izuzetaka naravno svuda. Ja sam prvi u toku meča kritikovao Alimpijevića, ali jedno je kritika, drugo je terati ga posle jedne utakmice, psovanje njega i igrača itd.

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    kako mi nemamo pojma...
                    Ovo baš i ne mora da nas ubeđuje
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Jesu bar pogodili autobus za bg?

                      Comment


                      • Trinkijeri je gotov, izgleda su ga igraci bojkotovali,sanse da ostane su 5% max...zivo me zanima ko ce ga zameniti...to im je veci problem od samog otkaza...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Manda77 View Post
                          Jesu bar pogodili autobus za bg?
                          Cuj ti njega autobus. Milko seda samo u prajvat djet [emoji23][emoji23][emoji23]

                          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Trinkijeri je gotov, izgleda su ga igraci bojkotovali,sanse da ostane su 5% max...zivo me zanima ko ce ga zameniti...to im je veci problem od samog otkaza...
                            Salji Dabu i bus po njega [emoji23][emoji23][emoji23]

                            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by Победа View Post
                              Zato što se jebe sve igračima i treneru u toku meča, klasični ljudi koji kada odu u pionir odu da izbace sve frustracije iz sebe. Mislio da jeste ovo mesto drugačije, ali prevario sam se. Ima izuzetaka naravno svuda. Ja sam prvi u toku meča kritikovao Alimpijevića, ali jedno je kritika, drugo je terati ga posle jedne utakmice, psovanje njega i igrača itd.
                              To tebi nije normalno u Srbiji? haha...Mislim ja nikad nikog ne psujem...ali razumem ljude to su emocije i dobro da je tako...zato smo u sportu dobri..ciste emocije..ima budala ali gde nema...u Srbiji

                              Opusti se, ovo je kosarka, nije pitanje zivota i smrti..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                                Salji Dabu i bus po njega [emoji23][emoji23][emoji23]

                                Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X