Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koja hala ljudi Losmi daj malo objektivnosti, kao sto Sarac rece to se moglo nekad kad je zemlja bila jaka i ekonomija odakle sad , pustite te price, ovo do sada izuzev Borca i kuci protiv Buducnosti je realan ucinak tima i maldog trenera, cilj je da se raste da se ide postepeno, ukoliko naredne sezone ne vidimo napredak tvoja cela prica imace osnova, sad je jos prerano za prognoze o karijeri kako igraca tako trenera.

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Realno mislim da se slabo razumes u materiju. Onako, povrsno..imas zelju ali nemas filing. Da EL je najslabija ikada..dete prska 22ppg.. itd..meni je tanko..eto ti reci kad je bila slabija..

      Za trenera sam rekao sve..od prvog dana..i to je to..nikakve titule to promeniti nece..bilo ko sa foruma bi je uzeo..
      slabo se razumem u materiju slazem se ...EL najslabija ikada ...Dete koje ce biti 1.pik na draftu i imati NBA karijeru kao ni jedan evropljanin do sada ..ali sta ja znam ipak se ti razumes u materiju

      Comment


      • Evroliga jeste najslabija do sad ali ne zato sto dete ubija, to nije dete to je monstrum. I ranije su deca ubijala ali je i bilo mnogo boljih igraca.

        Comment


        • Originally posted by Svarog View Post
          Evroliga jeste najslabija do sad ali ne zato sto dete ubija, to nije dete to je monstrum. I ranije su deca ubijala ali je i bilo mnogo boljih igraca.
          Nanter,Limož,Ortez,Neptunas,Olimpija,Alba,,Strazbu r,Galatasaraj. .,Cedevita,Buducnost,partizan .to je bila El a ne ovo sad,sada je El nikad gora kazu strucnjaci(koji prate kosarku od preključe)
          Last edited by Ica; 16-02-18, 20:16.

          Comment


          • 70% ekipa iz top 16 osvajalo El,nikad gora El

            Comment


            • Ne znam stvarno na osnovu kojih kriterijuma rangirate neko takmicenje koje je btw najkvalitetnije u Evropi. Koja je to skala u kojom mjerite tezinu? Koliko znam, ulaganja u EL su sve veca, to dal talenti u vecem broju ranije odlaze ka NBA pa i prije je tako bilo, sta je novo? Bolje je organizovana, bolje je placena, vise sponzora i gledalaca...

              Comment


              • Lupetaju gluposti da im prodje vreme,dečija posla

                Comment


                • Igraci. Cak se sad i ne ulaze najvise u kosarku u Evropi, setimo se Cajldersa koji je odbio 6.5m dolara od Atlante da bi presao u Oly...O PAO i eri Obradovica prvoj da ne pricam..Beneton, bolonja timovi..nenormalne pare itd....da ne idem u of...razlika je bas velika i NBA smo postali razvojni deo...kad odu Fernandez..Reyes,Spanulis,Printezis itd...gde su mladi talenti? Odigra par dobrih i ode u NBA..bice sve slabije..krpice se to ali to nije taj kvalitet...bice uspona i padova u kvalitetu ali to je to..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Igraci. Cak se sad i ne ulaze najvise u kosarku u Evropi, setimo se Cajldersa koji je odbio 6.5m dolara od Atlante da bi presao u Oly...O PAO i eri Obradovica prvoj da ne pricam..Beneton, bolonja timovi..nenormalne pare itd....da ne idem u of...razlika je bas velika i NBA smo postali razvojni deo...kad odu Fernandez..Reyes,Spanulis,Printezis itd...gde su mladi talenti? Odigra par dobrih i ode u NBA..bice sve slabije..krpice se to ali to nije taj kvalitet...bice uspona i padova u kvalitetu ali to je to..

                    Za koje pare su igrali Dr J, Magic Johnson, MJ, Stockton, Maloun, a kolike pare uzima Bobi Marjanovic ili Plumlee ili Paculia. Pa i Alen Ajverson je napustio Nba da bi igrao u Realu, ups u Besiktasu.

                    Prokom i Budevilnik su bas merilo kvaliteta tadasnje El, gde si i sa 50 % uspesnosti po grupama mogao doci do f4, a videli smo po ovim sistemu takmicenju da mi i sa plus 50 % ne mozemo u playoff.

                    Koliko utakmica u El moras odigrati da bi sada dosao do prvaka El a koliko si tada morao odigrati sa sve playoffom.

                    Dok god Bobi Marjanovic moze da glumi klupsku maskotu za 7 miliona USd godisnje i sa minutazom koje se meri u sekundama, ne mozes pljuvati po uslovima za koje igrace igraju ovde.

                    Sreca nasa da mozemo uopste i gledati El ovde u nasem gradu. Da ta El ne valja ne bi svake godine po par igraca iz te iste lige odlazila u NBA.
                    Last edited by Šarac; 16-02-18, 21:00.

                    Comment


                    • Pisao sam za hale i izbrisao....Kalvera je pisao vec..infrastruktura je jako bitna.. a licenca moze doci ali treba hala, siguran budzet, privatizacija..moze se to desiti onog momenta kad se razdvoji od politike a to ce se desiti kad se otvore ta poglavlja i kad budu morali to da urade..a oni ce cekati nazalost zadnji cas...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Za koje pare su igrali Dr J, Magic Johnson, MJ, Stockton, Maloun, a kolike pare uzima Bobi Marjanovic ili Plumlee ili Paculia. Pa i Alen Ajverson je napustio Nba da bi igrao u Realu, ups u Besiktasu.

                        Prokom i Budevilnik su bas merilo kvaliteta tadasnje El, gde si i sa 50 % uspesnosti po grupama mogao doci do f4, a videli smo po ovim sistemu takmicenju da mi i sa plus 50 % ne mozemo u playoff.

                        Koliko utakmica u El moras odigrati da bi sada dosao do prvaka El a koliko si tada morao odigrati sa sve playoffom.

                        Dok god Bobi Marjanovic moze da glumi klupsku maskotu za 7 miliona USd godisnje i sa minutazom koje se meri u sekundama, ne mozes pljuvati po uslovima za koje igrace igraju ovde.

                        Sreca nasa da mozemo uopste i gledati El ovde u nasem gradu. Da ta El ne valja ne bi svake godine po par igraca iz te iste lige odlazila u NBA.
                        Pa nema ni NBA kvalitet kao pre, kosarka je u ozbiljnom padu generalno..90-2000 su bila najbolja era kosarke nazalost zauvek..tu se magija zavrsava..

                        NE MOZES IGRATI 40EL MECEVA i igrati LIGE, KUPOVE ITD...opada kvalitet...KOJA JE RAZLIKA BITI 1-4 ILI 4-8 ili 9-16...Bartomeu ima dobar plan da spasi sta se moze spasiti i on ocekuje da udju jaki gradovi, regioni...ali to je proces....

                        Meni je uvek cast da gledam EL..pa gledam estonski derbi, UK, Ukrajinu..kurce palce, druge, pa i trece lige...kosarku volim ali sam i realan prema njoj...

                        Povecanje stranaca u Kini ili pak prosirenje D lige ce biti ekser za EL..kosarka ce se uvek igrati ali znacajno slabije..

                        Pa treba gledati malo vise takmicarskih meceva...evo sutra CZ-FMP..sta ti brate tu da gledas...mislim stvarno..ne znam, ne kazem da sam u pravu..samo kazem svoje misljenje..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Ica View Post
                          slabo se razumem u materiju slazem se ...EL najslabija ikada ...Dete koje ce biti 1.pik na draftu i imati NBA karijeru kao ni jedan evropljanin do sada ..ali sta ja znam ipak se ti razumes u materiju
                          Zadnjih 6-7g pada drasticno..jedan CSKA igra 20 godina f4..

                          Ne kazem da ne znas nesto skroz ali povrsno gledas..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Ica View Post
                            Nanter,Limož,Ortez,Neptunas,Olimpija,Alba,,Strazbu r,Galatasaraj. .,Cedevita,Buducnost,partizan .to je bila El a ne ovo sad,sada je El nikad gora kazu strucnjaci(koji prate kosarku od preključe)
                            I jos 16 timova kvalitetnijih nego sada, kosarka u evropi je sve slabija i slabija, hteli mi to da priznamo ili ne.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Pa nema ni NBA kvalitet kao pre, kosarka je u ozbiljnom padu generalno..90-2000 su bila najbolja era kosarke nazalost zauvek..tu se magija zavrsava..

                              NE MOZES IGRATI 40EL MECEVA i igrati LIGE, KUPOVE ITD...opada kvalitet...KOJA JE RAZLIKA BITI 1-4 ILI 4-8 ili 9-16...Bartomeu ima dobar plan da spasi sta se moze spasiti i on ocekuje da udju jaki gradovi, regioni...ali to je proces....

                              Meni je uvek cast da gledam EL..pa gledam estonski derbi, UK, Ukrajinu..kurce palce, druge, pa i trece lige...kosarku volim ali sam i realan prema njoj...

                              Povecanje stranaca u Kini ili pak prosirenje D lige ce biti ekser za EL..kosarka ce se uvek igrati ali znacajno slabije..

                              Pa treba gledati malo vise takmicarskih meceva...evo sutra CZ-FMP..sta ti brate tu da gledas...mislim stvarno..ne znam, ne kazem da sam u pravu..samo kazem svoje misljenje..


                              Evo, uvek cu da odgledam i tu utakmicu jer pod 1 igra tim za koji navijam i pod 2 volim da pogledam Fmp iz razloga sto ce neko mozda iz tog tima da predje sledece godine kod nas, kao sto sam gledao nekada Gudurica, Dobrica, Boldena, Lazarevica itd. I ta utakmica ce imati vise naboja i ozbiljnije igre od smehotresa od utakmice izmedju Orlanda i Phoenixa . Odrastao u toj zemlji ali je Nba postao cirkus gde timovi vise nisu vazni vec samo igraci. Sinoc je Jokic postavio svoj licni rekord protiv tima za koji navijam ali 95 % nasih ljudi i nema pojma da li je Denver pobedio da ne pricam o tome da pola njih i ne zna na kom mestu je Denver trenutno. Sve je podredjeno igracu, treneri tamo sluze samo da pozovu timeout, a verujem da ovde na ovom forumu tesko da 5 forumasa moze da navede 10 trenera u NBA, a svako ce u ogromnom procentu navesti svakog trenera u El po imenu i prezimenu.

                              Nbdl liga i Kineska liga su tek prica za sebe, tako da El je jos jedini bastion iole takmicarske kosarke i mozda stvarno klizimo ka zatvaranju te lige i gasenju domacih liga, a to je onda kraj kosarke u Evropi. Mi moramo da se nadamo i da ce domace lige opstati, a kada govorimo o nasim domacim okvirima nama je domaca liga cist trosak i gubljenje vremena pored ABA LIGE.
                              Zasto nema jos klubova pa da sutra umesto Fmp igra Metalac, pa video si taj odnos snaga, ne mozes me ubediti da je familija Covic finansijski mocnija od grada Valjeva ili bilo kog drugog grada u Srbiji. Ne mogu protivnici Aba lige stalno da kukaju na KKCZ,KKP, Megu I Fmp da su ugaslili ostale centre u Srbiji. Svi ti gradovi imaju svoje budzete pa neka odvoje cifru za finansiranje vrhunskog kluba ili apropo tvoje ideje oko privatizacije, evo ti nazalost ne mozes da privatizujes KKCZ ali sta tebe i tvoje istomisljeneke sprecava da finansiras kao svoj klub KK Vranje ili KK Metalac pa lepo dovodi igrace, prodaj ulaznice , nadji sponzore pa da vise ne gledamo FMP u KRK nego te velike kosarkaske centre po Srbiji koji su ubijeni u pojam.
                              Ako si gledao Kup sinoc i danas molim te navedi mi jednog igraca iz KK Borca, Metalca, Zlatibora ili Dinamika koji bi imao mesto u 14 igraca kod nas ili KKP. Ispada da toliko igraca ima u Srbiji ali je problem sto nema tih kosarkaskih centara nigde i eto oni se pate sada po kaficima kao nebruseni talenti ali kada bi imali tu domacu ligu to bi pola vec bilo u Realu i Denveru. How yes no.

                              Isto je tako i sa Nba ligom, mnogo je igraca tamo koji pre 10 godina tesko da bi mogli i kao gledaoci da prisustvuju mecevima a ne da igraju tamo. Otislo je mnogo igraca iz Evrope koji ni ovde nisu bili nosioci u svojim timovima i tako ce nazalost biti i u godinama koji dolaze i mi tu stvarno kao klub i kao zemlja ama bas nista ne mozemo uraditi da sprecimo odliv igraca.
                              Last edited by Šarac; 16-02-18, 21:56.

                              Comment


                              • Ma koji fmp, nigde na svetu nema da tim ima svoj tim 2 , isti budzet a da igraju 3 ista takmicenja..to je sustina... kao sto su prebaceni Lazarevic i Apic pred mec sa Cedevitom itd...suvisno je pricati o mogucim malverzacijama..kad bih nastavio sa Megom itd... mozda je to vama normalno, meni nije...Jednostavno nam ne treba tako nesto...ne vidim poentu.. kazem da to rade oni drugi, snimali bi se filmovi i serijali kako drzava sikanira nas klub itd...

                                Gradovi imaju svoje budzete? Metalac, cim je reako jednu losu rec, ugasen..KG ode Dinkic ode i klub...Hemofarmu se ne isplati da ulaze i NISU u NS whtfck you talking about )) mislim stvarno...Cuj ko ih sprecava xD....

                                Srbija moze imati kvalitetnu ligu, dosta solidnih igraca su u Slovackoj, Ceskoj, BUgarskoj, Grckoj, Rumuniji itd...pa vidi sve lige, cak i 2,3 su pune amera i solidnih stranaca..cak i hrvatska liga itd...

                                ABA liga bi bila ok da ima 18 klubova,ili bar 16 kvalitetnih..ovako ajde sad 12, pa 14..pa ovi pa oni..ovu ABA ligu ne osetis jbs mi sve...cuj imas 22 utakmice od tih 22 18 smesnih..ili ajde 16...dokje to jedna polusezona u spaniji ..gde svaki mec igras na noz npr..nemacka, fra nebitno...

                                Koga to da zanima..imas svoj klub2..mega..mzt kockarski klub itd..pola klubova nece da se zamera i u krug..liga nije samo smesna, nego tuzna...sto ce dokazati na leto jos vise...

                                2-godine nemas pravih derbija..EL smo bar imali zadnje dve godine sad i to rekreativno..Vasa strana prica je ok, dok se ne okliznes a onda ide provalija i kraj price..neki ce da imaju padobran a neki ce kicmu da polome, ako se razumemo..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X