Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • .. bolje Vas našao posle skoro 3 meseca!

    Čekaj, stani, pazi, vidi _ razne promene se ovdi desile in a meantime pa da priupitam .. jel' ne smemo više da se sprdamo sa tatinim mezimčetom, kao što se njegov tata sprda s' nas ?!

    Vidim, protivnici iz vrha (ABA) se doselektiraše, svi do jednog, a mi učvrstismo pozicije u 12 keš vojvodi & treš čvarku!

    .. odgledah zadnjih nekoliko utakmica, ono ne liči ni na šta, u stvari, podseća na Alimpije eru..

    Comment


    • Ja i dalje cekam jedan argument zasto je Filip Covic tu. Ali pravi argument koji ima smisla. Svi se slazu da decko nije kvalitet za Zvezdu, nemaju argument zasto je on bek ap, ali Boze moj nije problem u njemu. Kako bre, ljudi, nije problem??? Nije tacno da se nema para za boljeg igraca. Ako nemas pare poslednja pozicija u timu gde se stekas je pozicija 1. Tri petice placamo, a nemamo za pleja??? Odstranimo jednu peticu, Keselja, sina Covica i jos jednog igraca na 2/3 gde je realno guzva. Koliko je to para? Pa toliko da mozemo da platimo vise nego solidnog igraca. Ali dobro, svi smo mi ovde mentoli, samo je Nebojsa Covic pametan.

      Comment


      • Originally posted by Storm View Post
        Ja i dalje cekam jedan argument zasto je Filip Covic tu. Ali pravi argument koji ima smisla. Svi se slazu da decko nije kvalitet za Zvezdu, nemaju argument zasto je on bek ap, ali Boze moj nije problem u njemu. Kako bre, ljudi, nije problem??? Nije tacno da se nema para za boljeg igraca. Ako nemas pare poslednja pozicija u timu gde se stekas je pozicija 1. Tri petice placamo, a nemamo za pleja??? Odstranimo jednu peticu, Keselja, sina Covica i jos jednog igraca na 2/3 gde je realno guzva. Koliko je to para? Pa toliko da mozemo da platimo vise nego solidnog igraca. Ali dobro, svi smo mi ovde mentoli, samo je Nebojsa Covic pametan.
        Ma kakvi argumenti, neces to cuti jer se razlog njegovog boravka u klubu zna.. Pokusali su sa nekim spinovima ali to ne drzi vodu.
        Mi smo onaj period dok je on bio povredjen izgledali mnogo bolje nego sa njim na terenu, tako da su stvari jasne.. Deco ima san i jako zeli da igra u Zvezdi i tata mu to omogucava.
        Nama kao klubu je glavni cilj da njemu ispunimo zelju, a ako usput moze i nesto da se osvoji to je cist plus, a ako nista ne osvojimo bradati patuljak ce biti srecan, i tata ce mu biti srecan

        Comment


        • Ako neko smatra da je problem sto je Filip Choov sin, vara se.
          Sinovi svojih otaca su i Marko Jaric i Marko Pesic pa im niko nije pominjao kvalitet na konto oceva.
          Jednostavno: imali su talenta.
          Zato, prica o neopravdanim napadima na Ficka Nejakog ne pije vodu - nek` je dobar na `leba da ga mazes - svaki njegov sekund na terenu oduzima dragoceno vreme za razvoj stvarnih talenata koje ce te prodati u buducnosti i zaraditi.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by Antona View Post

            Fiči je jedini problem to sto mu je tata Čović...
            Filipu lično to i jeste jedini problem jer o čemu drugom on da brine...?
            kod Tomića je zbrinut za celu sezonu pa sve i da krene šutirati na naš koš.
            A Milan je zbog toga zbrinut kod Čovketa i najveći protivnici su mu goveda novinari...i ko ih izmisli.
            Koliko pameti je premalo da se ovo shvati drugačije?
            Last edited by Wingwalker; 27-01-19, 14:00.

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Ako neko smatra da je problem sto je Filip Choov sin, vara se.
              Sinovi svojih otaca su i Marko Jaric i Marko Pesic pa im niko nije pominjao kvalitet na konto oceva.
              Jednostavno: imali su talenta.
              Zato, prica o neopravdanim napadima na Ficka Nejakog ne pije vodu - nek` je dobar na `leba da ga mazes - svaki njegov sekund na terenu oduzima dragoceno vreme za razvoj stvarnih talenata koje ce te prodati u buducnosti i zaraditi.
              A ti to pišeš iz prevelike brige o Zvezdi?
              Filip je ABA plej, ima gomila plejeva koji su u njegovom rangu ili slabiji, samo igraju u krševima od timova pa izgledaju bolje.
              Ne znam otkud informacije da "ima para" svakako ih nismo čuli ni od jednog relevantnog izvora/forumaša koji je na ovaj ili onaj način blizak klubu.
              Ja bih bio najzadovoljniji da nam je Granger prvi plej a Ragland backup, ali kao što vidimo nije dovoljno pljuvati po Filipu da bi se desila neka promena u rosteru.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Aj živi bili pa videli. Zapamtićemo i ovaj tvoj momenat kao onaj prošlogodišnji da svako ko učestvuje u EL može do 10 pobeda.
                Ej, ajde nemoj ti da pises samo o predvidjanjima, fulao si ih do sada na hiljadu.

                Nego, kako ono bese sistem takmicenja u EC, uopste nije vazno koji si na tabeli i igra se samo na razliku, jel' da?

                Ej, ne znam otkud to da ima para -> covek ti je lepo napisao da mozes da odstranis tri ili cetiri igraca i onda ce biti para za jednog pleja.Mene vise interesuje na koliko je FC potpisao ugovor?
                Last edited by blond; 27-01-19, 14:10.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  A ti to pišeš iz prevelike brige o Zvezdi?
                  Filip je ABA plej, ima gomila plejeva koji su u njegovom rangu ili slabiji, samo igraju u krševima od timova pa izgledaju bolje.
                  Ne znam otkud informacije da "ima para" svakako ih nismo čuli ni od jednog relevantnog izvora/forumaša koji je na ovaj ili onaj način blizak klubu.
                  Ja bih bio najzadovoljniji da nam je Granger prvi plej a Ragland backup, ali kao što vidimo nije dovoljno pljuvati po Filipu da bi se desila neka promena u rosteru.
                  Buducnost KKCZ na play poziciji je - sta?
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by blond View Post
                    Ej, ajde nemoj ti da pises samo o predvidjanjima, fulao si ih do sada na hiljadu. [emoji23]

                    Nego, kako ono bese sistem takmicenja u EC, uopste nije vazno koji si na tabeli i igra se samo na razliku, jel' da?

                    Ej, ne znam otkud to da ima para -> covek ti je lepo napisao da mozes da odstranis tri ili cetiri igraca i onda ce biti para za jednog pleja.Mene vise interesuje na koliko je FC potpisao ugovor?
                    Podmetanje je potez očajnika, ili je to ili još jedan u moru postova koje nisi razumeo. Nemam volje opet da objašnjavam, a i poprilično je besmisleno u tvom slučaju.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Buducnost KKCZ na play poziciji je - sta?
                      Kod nas bar igra mali Uskoković u razvojnom timu, a kod vas?
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Kod nas bar igra mali Uskoković u razvojnom timu, a kod vas?
                        Igrao i Jonas Bolden, pa u prvom timu nije bilo mesta za njega. Zasto?
                        Last edited by kronostime; 27-01-19, 14:24.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Kolaju neke čaršijske priče, mada, gde ima dima ima i vatre, da će CZ angažovati Ognjena Kuzmića. Navodno Majk Cirbes na izlaznim vratima kluba.
                          Sad. Šta je prava istina pokazaće naredni period.

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Podmetanje je potez očajnika, ili je to ili još jedan u moru postova koje nisi razumeo. Nemam volje opet da objašnjavam, a i poprilično je besmisleno u tvom slučaju.
                            To bi onda objasnio neke stvari. Jer ti celo vreme to radis, samo podmeces. BTW, sta je ono bilo sa pricom da je kloniranje najteze delo na forumu i da zasluzuje najteze kazne. Takodje bi bilo lepo da citiras gde sam pisao da svaki tim moze da dodje do 10 pobeda u EL?

                            Do tada ti ostaju ovi izlivi pakosti u nedostatku argumenata. Nisi ti kriv sto lupas umesto da se informises, nego ja sto ne razumem te tvoje postove. Vazi.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Igrao i Jonas Bolden, pa u prvom timu nije bilo mesta za njega. Zasto?
                              Solidan pokušaj trolovanja, ali sam raspoložen za diskusiju. [emoji16]
                              Izletela ponuda koja se ne odbija i koja daleko nadmašuje Zvezdin tadašnji EL budžet. Sa Uskokovićem nisu velike šanse da se tako nešto desi. Na žalost ili na sreću.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Najvise mi se dopadaju likovi koji kritikuju covica, tomica i nasu igru i onda dodje kronos i uradi to isto i svi ga napadnu da provocira...samo pise onako kako jeste...svi smo mi svesni toga, provociranje je nesto drugo, ali ne budimo govna jer ako mi kritikujemo to je ok, a ako grobar kritikuje to je provociranje...boli njega kurac za Zvezdu, samo covek iznosi cinjenice, kao kada i ja kazem da real igra lose u fudbalu, a zapravo ke bole patka za real i sta sad ja kao provociram nekog? Izneo covek misljenje, ja se salzem sa njim...cinjenice su cinjenice pa izneo ih janko, marko, stojan...sve dok ne dodje da likuje ili napise nesto tipa: jeli cigani jebe vas gazda malo a? E to je provokacija, mada je i cinjenica u neku ruku sto je najgore

                                Comment

                                Working...
                                X