Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uopste nisu potrebne takve pare kao sto se nagadja...rekao sam i pre 200k i dobijas odlicnog pleja...covica i Nenadica poslati u Oradeu i Sibiu da ojacaju rumunsku ligu....

    Faye
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Oklen, komso?
      Apić je bio pod ugovorom sa KK CZv od njega je prihodovano oko 300K evra a uz to je kanula i kompenzacija za pozajmljenog Jankovića...šta misliš kako je Čović plaćao čarter?
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Preporuci li ko od nabrojanih nekom igracu da dodje ovde i gradi karijeru?
        Pogledaj rostere EL ekipa i nabroj koliko imaju igrača, što srpskih, što stranaca koji su igrali u Zvezdi, eto ti odgovora.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Apić je bio pod ugovorom sa KK CZv od njega je prihodovano oko 300K evra a uz to je kanula i kompenzacija za pozajmljenog Jankovića...šta misliš kako je Čović plaćao čarter?
          Mislis da su Miskovic i Raskovic toliko velikodusni?
          Daj, bre - bar ti si mator covek: iskusan, ozbiljan...., znas kako to ide.
          Pre ce Vucic da ti vrati onih 10% od penzije sa kamatom, no sto ce ova dvojica da poklone dobre igrace.
          Sto ne biva, ne biva - komso.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Realno jel ima istinu u onom twitu sto je uslikan navodno za Sutona...to jeste small ball, mozda mesto Fayea..i vamo Kuzmic mesto Zirbesa...to je vec defanzivno mnogo ozbiljna prica..nagadjam, lupam..ne znam...I jos da dovedemo bakc upl pleja...hehe..al lepo zvuci ali realno 1.5%. Lol
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Realno jel ima istinu u onom twitu sto je uslikan navodno za Sutona...to jeste small ball, mozda mesto Fayea..i vamo Kuzmic mesto Zirbesa...to je vec defanzivno mnogo ozbiljna prica..nagadjam, lupam..ne znam...I jos da dovedemo bakc upl pleja...hehe..al lepo zvuci ali realno 1.5%. Lol
              Saton je potpisao za neki klub (španija, turska...)
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Saton je potpisao za neki klub (španija, turska...)
                Potpisao za Burgos

                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Realno jel ima istinu u onom twitu sto je uslikan navodno za Sutona...to jeste small ball, mozda mesto Fayea..i vamo Kuzmic mesto Zirbesa...to je vec defanzivno mnogo ozbiljna prica..nagadjam, lupam..ne znam...I jos da dovedemo bakc upl pleja...hehe..al lepo zvuci ali realno 1.5%. Lol
                  Saton u Burgosu.

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Saton je potpisao za neki klub (španija, turska...)
                    da, vidim i to u Burgos...Nista, onda nek ostane ovako i sledece godine razlaz, jedni u Zeleznik, a jedan da se vrati iz Minkena
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Pogledaj rostere EL ekipa i nabroj koliko imaju igrača, što srpskih, što stranaca koji su igrali u Zvezdi, eto ti odgovora.
                      Da je to merilo - svi bi trcali u Partizan da "igraju za slavu", ali je java prilicno surovija: trenutno ni mi, ni vi ne interesujemo nikoga.
                      Mega , sa druge strane i po tom pitanju, je ispred nas k`o GSW - a ne igra ni EL ni EC vec razvija igrace za njih + NBA. Predsednik kluba i glavni menadzer je ko?
                      Last edited by kronostime; 27-01-19, 17:44.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Da je to merilo - svi bi trcali u Partizan da "igraju za slavu", ali je java prilicno surovija: trenutno ni mi, ni vi ne interesujemo nikoga.
                        Mega , sa druge strane i po tom pitanju, je ispred nas k`o GSW - a ne igra ni EL ni EC vec razvija igrace za njih + NBA. Predsednik kluba i glavni menadzer je ko?
                        Ma valjaju svi klubovi igrače još uvek, a i Zalizanom neće uvek da se desi user kao Jokić, evo probao sa Zagorcem pa ga izduvao, sa Luvavuom je relativno ok prošao, Kaba pegla u Asvelu... Vi ste prošle godine zavaljali Gossa, doduše za malu kintu za 150k, glede ovog transfera Apića za koga je uzeto skoro duplo više. Treba biti malo liberalniji sa dovođenjem igrača preko Atlantika, svi klubovi, ne samo Zvezda, pa neka se i pogreši, vremenom će se isfiltrirati i naučiti, a i ima dosta naših ljudi tamo. Domaća baza definitvno presušuje i moramo se okrenuti alternativnim rešenjima.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Ma valjaju svi klubovi igrače još uvek, a i Zalizanom neće uvek da se desi user kao Jokić, evo probao sa Zagorcem pa ga izduvao, sa Luvavuom je relativno ok prošao, Kaba pegla u Asvelu... Vi ste prošle godine zavaljali Gossa, doduše za malu kintu za 150k, glede ovog transfera Apića za koga je uzeto skoro duplo više. Treba biti malo liberalniji sa dovođenjem igrača preko Atlantika, svi klubovi, ne samo Zvezda, pa neka se i pogreši, vremenom će se isfiltrirati i naučiti, a i ima dosta naših ljudi tamo. Domaća baza definitvno presušuje i moramo se okrenuti alternativnim rešenjima.
                          Zalizani ima bar 50 igraca na prodaju u svakom trenutku i moze mu se, a vama?
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • A zasto Faye??? Za novce za koje igra sasvim solidno isporucuje. Na pocetku sezone je bio odlican, pa se posle povredio. A za Cirbesa nisam pametan. S jedne strane emocija, s druge strane izgleda jako zapusteno bez ambicije da radi na sebi.

                            Comment


                            • Originally posted by Storm View Post
                              A zasto Faye??? Za novce za koje igra sasvim solidno isporucuje. Na pocetku sezone je bio odlican, pa se posle povredio. A za Cirbesa nisam pametan. S jedne strane emocija, s druge strane izgleda jako zapusteno bez ambicije da radi na sebi.
                              Prvi put ga je izgrlila trudnica ispred Pionira, to dete ce jos malo u skolu.
                              Da probate opet sa istom magijom?
                              P.S. Izvini Boko.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Postoji li logicno objasnjenje da se pored 3 centra trazi jos jedan a pored jednog pleja ne i drugi???


                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X