Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ica View Post
    centar nam je NEOPHODAN!!!
    Otvara se Slavija za koji dan - bar tako najavise.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Pozdrav ljudi,vratih se iz banovine. ;)
      Vidim,ovde se nista nije promenilo.
      Kronos i dalje bleji na nasoj temi i konsantno provocira,a posle salje na odmor...
      Kao sto rece jedan forumas ovde,moze mu se.

      Comment


      • Originally posted by Jimi22 View Post
        Pozdrav ljudi,vratih se iz banovine. ;)
        Vidim,ovde se nista nije promenilo.
        Kronos i dalje bleji na nasoj temi i konsantno provocira,a posle salje na odmor...
        Kao sto rece jedan forumas ovde,moze mu se.
        Pozdrav, dobrodosao nazad

        Ne bih rekao da Kronos provocira.. Sitne posalice i gifovi ne bi trebalo nikoga da uvrede niti isprovociraju

        Comment


        • Originally posted by Amon RA View Post
          teoretski smo batalili el al sustinski nismo..
          sta to znaci.. to znaci da je fokus da se opet plasiramo u el, sto dalje implicira da je bitnija aba liga od el za nas, a vec se bila skupila dva poraza iz sest tekmi, tako da je pero bio ospobljen™ samo za derbi..

          sto dalje implcira pitanje koje se samo namece, cemu teznja za el, ako je ne mogu reci ne shvatas ozbiljno, al de fakto da smo daleko losiji tim bez antica da ne kazem da nismo ni konkurenti u el..

          no, svakako da je prica o bilo kakvom usehu ove godine u el, pala u vodu sa teranjem radonjica, tako da je najvazniji cilj ove godine iskljucivo osvojiti abu i opet obezbediti plasman u el..
          Ucesce u el nam donosi jaci roster,jedva ovako prezivimo,a ne da ne igramo istu...mi ako hocemo da zivimo i budemo konkurenti za naslov u aba ligi moramo da igramo el...samo tako mozemo da privucemo odredjene igrace
          Last edited by Czbg9; 08-11-17, 17:46.

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Otvara se Slavija za koji dan - bar tako najavise.
            Fontana će proraditi, al' podvožnjaci nikad
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by canarian View Post
              Da bas, sve karte u ligi u kojoj ima 3-4 neizvesne utakmice. EVo, sledece kolo je sa FMPom, to je bas onako neizvesno. Srecno im bilo sa tom politikom koja vodi u minus i sto se tice karata i sto se tice zarade od pobeda u evroligi.
              Doduse, tebi i takvima je to i dovoljno, vi ionako vidite samo Partizan i dovoljno vam je da budete bolji od njih pa da mozete da zezate razne simpaticne likove sa druge strane. Sto se vidi i iz posta, dobili smo Partizan, dakle ne treba nam pojacanje.
              To nikad nisam rekao, a ti malo pocni da pratis svoj klub i izjave ljudi u njemu i oko njega, idi na neku tekmu i slusaj sta pricaju ljudi iz partera B koji su godinama tu. Svaka izjava, trenera , predsednika i igraca da je Aba cilj to ti pokazuje , i cak ovo sta Pero je mogao da igra protiv Partizana a ne moze 4 dana kasnije. I nije tacno da imaju 3, 4 neuzvesne utakmice vec smo odigrali 4 takve a dve izgubili, i sam kazes da ihgraju 6 igraca a sa odjednom kad je dobijen Partizan ponovo neka hrabrost, nepobedivi smo i slicno te hvata, polako ne zanosi se toliko, kao sto si pricao da Miler i Gos su prosek. Sto se karata tice ajde ovako na koliko si ti meceva bio ove sezone , i abe i evrope, ja uvek od sebe prvo pocinjem, drugo cemu ta fama oko 6000 posete ili 10 protiv Makabija, pogledajte koliko ljudi Csk gleda ili Himki, nema narod ovde bas ni pare a zalomilo se bilo onda Arsenal, Barsa , Makabi u ndeleju dana, sad Brose nije tako atraktivan a 4000 ljudi je otislo u London. Ljudi cekaju nazalost najace ekipe da pogledaju i to je tako i ja bi voleo da je stalno puna hala, i nigde nisam napisao dobili smo Partizan ne treba nam pojacanje stvarno smesno sto pokusavas nesto da iskreiras.

              Comment


              • Originally posted by Amon RA View Post
                teoretski smo batalili el al sustinski nismo..
                sta to znaci.. to znaci da je fokus da se opet plasiramo u el, sto dalje implicira da je bitnija aba liga od el za nas, a vec se bila skupila dva poraza iz sest tekmi, tako da je pero bio ospobljen™ samo za derbi..

                sto dalje implcira pitanje koje se samo namece, cemu teznja za el, ako je ne mogu reci ne shvatas ozbiljno, al de fakto da smo daleko losiji tim bez antica da ne kazem da nismo ni konkurenti u el..

                no, svakako da je prica o bilo kakvom usehu ove godine u el, pala u vodu sa teranjem radonjica, tako da je najvazniji cilj ove godine iskljucivo osvojiti abu i opet obezbediti plasman u el..
                Upravo, to provejava iz svake izjave i atmosfere u klubu e sad sto neki nerealni postoje i misle da mozemo da dominiramo u Aba ligi i odemo na fajnal for, druga stvar, nema se novca prosto a mi mozemo samo da podrzimo ove momke koji su tu i to je to, svakako da bi pojacanje ucinilo ovaj roster jacim ali nekako ne vidim da se i prica o tome vise od ljudi u klubu.

                Comment


                • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                  Upravo, to provejava iz svake izjave i atmosfere u klubu e sad sto neki nerealni postoje i misle da mozemo da dominiramo u Aba ligi i odemo na fajnal for, druga stvar, nema se novca prosto a mi mozemo samo da podrzimo ove momke koji su tu i to je to, svakako da bi pojacanje ucinilo ovaj roster jacim ali nekako ne vidim da se i prica o tome vise od ljudi u klubu.
                  Ti si onaj sto mu je uz Cedevitu i Partizan prvi favorit za osvajanje ABA lige?

                  Comment


                  • Postovi oko lecenja bilo cije dece predstavljaju zadiranje u privatne stvari bilo igraca, bilo forumasa - i nemojte to postavljati
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by Jimi22 View Post
                      Ti si onaj sto mu je uz Cedevitu i Partizan prvi favorit za osvajanje ABA lige?
                      Ne, nego jedni od favorita, mada ako dodje Zagorac a ostali rosteri se ne promene, videcemo, duga sezona.

                      Comment


                      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                        To nikad nisam rekao, a ti malo pocni da pratis svoj klub i izjave ljudi u njemu i oko njega, idi na neku tekmu i slusaj sta pricaju ljudi iz partera B koji su godinama tu.
                        Ne interesuje me sta pricaju ljudi iz partera B, tankovanje evrolige da se nikom drugom ne bi dopustilo da je igra je besmislica i rezultat je sve losiji i losiji roster i "zadovoljavanje osrednoscu".

                        Svaka izjava, trenera , predsednika i igraca da je Aba cilj to ti pokazuje , i cak ovo sta Pero je mogao da igra protiv Partizana a ne moze 4 dana kasnije. I nije tacno da imaju 3, 4 neuzvesne utakmice vec smo odigrali 4 takve a dve izgubili, i sam kazes da ihgraju 6 igraca a sa odjednom kad je dobijen Partizan ponovo neka hrabrost, nepobedivi smo i slicno te hvata, polako ne zanosi se toliko, kao sto si pricao da Miler i Gos su prosek.[/quote]

                        Nisu za prvog plemejkera u evroligaskoj ekipi, to kazem i sad. To ce da kaze i svako kosarkaski pismen, ko se ne zaludjuje prepucavanjem sa imaginarnim neprijateljem.

                        Sto se karata tice ajde ovako na koliko si ti meceva bio ove sezone , i abe i evrope, ja uvek od sebe prvo pocinjem, drugo cemu ta fama oko 6000 posete ili 10 protiv Makabija, pogledajte koliko ljudi Csk gleda ili Himki, nema narod ovde bas ni pare a zalomilo se bilo onda Arsenal, Barsa , Makabi u ndeleju dana, sad Brose nije tako atraktivan a 4000 ljudi je otislo u London. Ljudi cekaju nazalost najace ekipe da pogledaju i to je tako i ja bi voleo da je stalno puna hala,
                        Pa stvarno cemu tolika fama, samo je u pitanju zarada kluba.

                        i nigde nisam napisao dobili smo Partizan ne treba nam pojacanje stvarno smesno sto pokusavas nesto da iskreiras.
                        Ti slazes cim zines. Na nekoj od prethodnih strana:

                        Mislim da se i sa ovom pobedom priča oko pojačanja završava, idemo ovako pa dokle stignemo, tim će gubiti ali i rasti, samo se nadam da ce ih vise biti u Evropi , Aba prioritet.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                          Ne, nego jedni od favorita, mada ako dodje Zagorac a ostali rosteri se ne promene, videcemo, duga sezona.
                          Ma jok nisi:

                          Mi u ovom trenutku nismo jači ni od Cedevite ni od Partizana a gostujemo u titogradu. Mnogo mana ovog tima pokriva Antic kao i poenterski ucinak Rocestija, non stop se priča da je akcenat na Aba ligi a mi i u Aba ligi smo nakon 5 kola od 2 do 8 mesta raspon. Prihvatio sam da ce u evroligi igra radi slave i tako nekog iskustva ali onda očekujem u Aba ligi mnogo bolje izdanje a imacemo još teških utakmica u gostima , ne zaboravite Bar, opet Zagreb, Zadar itd. Ima još vremena ali mora pametno , zanima me šta forumaši generalno misle, ako ne promenimo ništa koliki je domet ove ekipe.?
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Originally posted by canarian View Post
                            Ne interesuje me sta pricaju ljudi iz partera B, tankovanje evrolige da se nikom drugom ne bi dopustilo da je igra je besmislica i rezultat je sve losiji i losiji roster i "zadovoljavanje osrednoscu".

                            Svaka izjava, trenera , predsednika i igraca da je Aba cilj to ti pokazuje , i cak ovo sta Pero je mogao da igra protiv Partizana a ne moze 4 dana kasnije. I nije tacno da imaju 3, 4 neuzvesne utakmice vec smo odigrali 4 takve a dve izgubili, i sam kazes da ihgraju 6 igraca a sa odjednom kad je dobijen Partizan ponovo neka hrabrost, nepobedivi smo i slicno te hvata, polako ne zanosi se toliko, kao sto si pricao da Miler i Gos su prosek.
                            Nisu za prvog plemejkera u evroligaskoj ekipi, to kazem i sad. To ce da kaze i svako kosarkaski pismen, ko se ne zaludjuje prepucavanjem sa imaginarnim neprijateljem.



                            Pa stvarno cemu tolika fama, samo je u pitanju zarada kluba.



                            Ti slazes cim zines. Na nekoj od prethodnih strana:[/QUOTE]

                            Pa ti si neverovatan gde ovde -Mislim da se i sa ovom pobedom priča oko pojačanja završava, idemo ovako pa dokle stignemo, tim će gubiti ali i rasti, samo se nadam da ce ih vise biti u Evropi , Aba prioritet, pise dobili smo Partizan ne treba nam niko, znaci prestani da izmisljas , sve sto sam ovde napisao je da ce ovom pobedom dati se kredit ekipi

                            Comment


                            • Originally posted by canarian View Post
                              Ma jok nisi:
                              I sta u ovome -Mi u ovom trenutku nismo jači ni od Cedevite ni od Partizana znaci da Partizan je prvi favorti, opet izmisljas i karikiras, DAKLE REKAO SAM JEDAN OD FAVORITA, CEDEVITA, BUDICNOST , ONI I ZVEZDA. Ne pokusavaj da tumacis moje reci kako tebi odgovara, molim te.

                              Comment


                              • Koji si ti lazov Valtere i retko iritantan lik.
                                Bas mi ne delujes kao navijac zvezde,a kosarku poznajes u prste,vidi se.

                                Sta izmislja covek,o cemu pricas ti druze?
                                On samo kopira postove koje si ti napisao.
                                Sram te bilo godina!
                                Last edited by Jimi22; 08-11-17, 19:59.

                                Comment

                                Working...
                                X