Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Svarog View Post
    To je problem rada sa mladjim kategorijama, kako da ubacis nekoga da igra samo zato sto je mlad? Navedi u kojoj Evroligaskoj ekipi ima mladog igraca i koliko je takvih slucajeva, Doncic i ??? Zato sad postoji FMP gde ti talentovani igraci mogu da odu i da pokazu sav svoj talenat (ako ga stvarno poseduju) i da sebe preporuce Zvezdi. Zar ove godine nije prebaceno tri igraca iz Fmp-a i zasto ne igraju pored ovako slabog rostera kako se prica? Zato sto nemaju kvalitet da igraju u evroligaskoj Zvezdi. Kazi mi samo koja su to talentovana deca koja su nas odbila i otisal u drugi klub?
    to je to ...
    mnogi pominju te "neviđene" talente, potencijal koji se nigde ne pojavljuje ... dajte ta imena da i mi neuki nešto naučimo.
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

    Comment


    • Rajku svaka cast za postavljeno pitanje,unistio je kvazi trenera na klupi

      Comment


      • Ne zanosite se da smo favoriti za osvajanje ABA lige.. Cedevita ce biti bolja nego sto je sada, uboli su strance, deluju skladno kao tim.
        Zdovc ce pojesti ovog naseg.
        Last edited by nebitan; 17-11-17, 08:30.

        Comment


        • Malo pogledati tabelu EL, ko je koliko poraza ubeležio u ovih 7 kola i malo će oči (nadam se) biti otvorenije. Pritom stoji ono što je trener rekao na KZN prvenstveno šut za tri i gomila promašenih zicera nas je delila od neizvesnije utakmice, ne znači da bi i onda dobili jer su ovi jaki ko zemlja. Itudis je postavio savršenu taktiku na početku, gde je zatvorio linije dodavanja i Ročesti je samo iz tog razloga bio primoran da završava sam napade. Rezultat toga je da na kraju 1/4 nijedan naš igrač nije bio razigran, ukoliko se sećam od 10 poena Ročesti je postigao 7, Feldin 2 (ono sumnjivo dosuđeno priznato polaganje) i Lesor 1p iz bacanja. Nije nikad lepo izgubiti ubedljivo, ali se ne može reći da je neko iznenađenje što je ovako završeno.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Malo pogledati tabelu EL, ko je koliko poraza ubeležio u ovih 7 kola i malo će oči (nadam se) biti otvorenije. Pritom stoji ono što je trener rekao na KZN prvenstveno šut za tri i gomila promašenih zicera nas je delila od neizvesnije utakmice, ne znači da bi i onda dobili jer su ovi jaki ko zemlja. Itudis je postavio savršenu taktiku na početku, gde je zatvorio linije dodavanja i Ročesti je samo iz tog razloga bio primoran da završava sam napade. Rezultat toga je da na kraju 1/4 nijedan naš igrač nije bio razigran, ukoliko se sećam od 10 poena Ročesti je postigao 7, Feldin 2 (ono sumnjivo dosuđeno priznato polaganje) i Lesor 1p iz bacanja. Nije nikad lepo izgubiti ubedljivo, ali se ne može reći da je neko iznenađenje što je ovako završeno.
            Против нас онда свако поставља савршену тактику.

            Comment


            • Nećemo kritikovati Dušana! Ljudi, 31 je njemu godina samo, mnogi igrači u Evroligi su stariji od njega. Svaka njemu čast što se prihvatio ovog posla, a dobio je već Barselonu i Makabi! Svaki početak je težak! Zvezda se voli i kada gubi! Meni nije bio problem da po ovom vremenu iz Banje Luke dođem na utakmicu. Priznajem, osjećam se malo jadno. Ušao u Arenu, ona poluprazna, a ja očekivao spektakl. Ružno zvuči, ali kao da sam na sahrani bio! Nikakvog navijanja, igrači bez ikakve volje, čemer i jad! Okej, svi bi mi htjeli u Pionir, ali da li se zapitate zaslužuju li momci ovako nešto,a igraju najelitnije klupsko takmičenje protiv najjačeg tima u Evropi? Ja mislim da ne. Žao mi Ročestija i Antića! Iskreno, stalno sam govorio da se za Aba ligu ne brinem ni 1%, moram priznati da ne mislim sad tako. Mi imamo 5 kvalitetnih igrača (4 stranca i Bjelicu), te dva dobra defanzivca koja ne igraju na nivou od prošle sezone (Dangubić i Lazić). Zašto ne igraju? Pa zato što su prošle sezone u petorci igrali sa defanzivnim pitbulovima! Ovih ostalih 8 igrača neću previše komentarisati jer svi mi vidimo da je to daleko od ozbiljne košarke! Problem je što ne znam kog kvalitetnog domaćeg igrača bi doveli? Lako je zamjeniti strance, njih ima na pretek. Doći će vjerovatno stranac, visoki igrač. Mi već imamo 4 stranca. Koji domaći igrač da zamjeni KRIMINALNOG Radičevića? Momak je grobar, da li je to razlog što izgleda onako nezainteresovan, stvarno nisam pametan. Ne može se više tako! Dobrić očajan, a mnogi su od njega pravili novog Guduru, što je meni i više nego smiješno. Nije toliki problem poraz od 26 razlike, gubi i Real 30 razlike, gube svi. Problem je bojkot navijača, problem je loš kvalitet većine domaćih igrača. Ljudi, podržimo naše momke kakvi god da su, neće ovo izaći na dobro ako se nastavi sa tjeranjem inata, budite sigurni u to! Nadam se da će ipak na kraju sve ispasti kako treba!
              Last edited by mikara92; 15-11-17, 20:55.

              Comment


              • Originally posted by Победа View Post
                Против нас онда свако поставља савршену тактику.
                Onda bi imali 0-7, zar ne?
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • dobro smo prošli...
                  da nam je sada naleteo Oly ...
                  nabili bi nas bracki jedno trijespet do četres.

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Onda bi imali 0-7, zar ne?
                    Имамо 2-5, а те 2 победе Рочести је шутирао 16 и 18 пута. Наша игра се своди на индивидуалне потезе појединих играча, а одбране нема. Човић је дебело омануо овај прелазни рок, не толико са избором тренера него са селекцијом тима. Пара нема нити ће их бити, паре од победа у ЕЛ и прихода од карата можемо да заборавимо, АБА лига је упитна. Битно да је он нашао Радоњића да прозива на Пинку. Не ваља ово никако..

                    Comment


                    • Polako ljudi. Nzm kakva ste očekivanja imali ali ovo je ono što je skroz očekivano. Prošle sezone si imao iskusnog trenera, igrače koji su tako dobro sazreli. Imao si Jovića koji je evo na Evropskom uzeo srebro kao prvi plej, imao si Djenku koji je otišao u Himki, imao si Kuzmića koji je drao u odbrani i otišao u Real. Gudurića koji je jedini naš talenat realno bio. Sve si to izgubio i očekuješ da igraš egal sa ekipom u kojoj igraju Voroncevič, Klajburb za kojim su svi svršavali prošle sezone, De Koloa, Ćaća koji je došao iz NBA-a. Da igraš egal sa ekipom koja je tako jaka, uigranja tu i tamo ali skladna i dobro sastavljena. Likovi imaju dva odlična centra. Kod nas imaš Ročestija koji nije čarobnjak da igra sam. Imaš Feldina koji je igrač sa klupe realno što se Evrolige tiče i to je to što se nosioca tiče. U kom univerzumu se očekuje da igraš egal sa njima? Uz sve to imaš trenera koji nije trenirao tim koji je igrao ikakva evropska takmičenja.

                      Comment


                      • Znači Alimpijeviću je problem što nisu ušle trojke a ne što je toliko trojki ispaljeno, kao da smo GSW...igra bez koncepta, osim ako se konceptom smatra "čim pređeš centar - prangijaj"...ono trčkaranje kroz reket i "oko blokova" koji uzgred i ne postoje je smešno i ni jednom nismo na taj način ostvarili prednost da bi on bio na šutu i onda se komentator čudi da je prvi šut (izuzev onog zicera) na koš uputio u 3/4 (ako se ne varam), plej ne gleda igrače, kretnju i igra izo...ma teško sranje od basketa igramo, već sam napisao bio: Ko od šuta živi, od šuta i umire...
                        3/23 je pogodaka i pokušaja za tri poena, sjajnih 13%, Milko je odigrao derbi dobro i jbg, može on sada i na Maldive da ispija koktele...završio je polusezonu sa igrama.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Igraš protiv ekipe koja ima 15x veći budžet sa višegodišnjim kontinuitetom, minimalnim promenama rostera (doselekcija)
                          ... očekuješ čudo, dešava se, al jako retko. Budimo malo realni, iako smo cigani ...
                          da ne pominjem sve naše muke i probleme, ima ko će o tome
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Trebalo bi poslati na robiju onog koji je preporučio Kešelja i Radičevica kao igrace koji mogu da pomognu Zvezdi u ovom trenutku.
                            Lebe mekani, pitam se sta se to desilo sa glavom Kesa i kako je od Atine i prvaka Evrope otisso na nizbrdicu i godinama vec ne moze da povuče ručnu.
                            Uhvatio sam sebe par puta večeras kako mi je iskreno žao tog momka zbog svega što mu se dešava.
                            Mare care, veliki si zvezdaš, al idi ljubi te brat...

                            Comment


                            • Originally posted by Победа View Post
                              Имамо 2-5, а те 2 победе Рочести је шутирао 16 и 18 пута. Наша игра се своди на индивидуалне потезе појединих играча, а одбране нема. Човић је дебело омануо овај прелазни рок, не толико са избором тренера него са селекцијом тима. Пара нема нити ће их бити, паре од победа у ЕЛ и прихода од карата можемо да заборавимо, АБА лига је упитна. Битно да је он нашао Радоњића да прозива на Пинку. Не ваља ово никако..
                              Ne slažem se ni sa jednom napisanim slovom, a mrzi me da ponavljam 100x ponovljenu priču.
                              Edit: sem sa onim delom oko trenera [emoji6]
                              Last edited by dekkard; 15-11-17, 21:03.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by Svarog View Post
                                To je problem rada sa mladjim kategorijama, kako da ubacis nekoga da igra samo zato sto je mlad? Navedi u kojoj Evroligaskoj ekipi ima mladog igraca i koliko je takvih slucajeva, Doncic i ??? Zato sad postoji FMP gde ti talentovani igraci mogu da odu i da pokazu sav svoj talenat (ako ga stvarno poseduju) i da sebe preporuce Zvezdi. Zar ove godine nije prebaceno tri igraca iz Fmp-a i zasto ne igraju pored ovako slabog rostera kako se prica? Zato sto nemaju kvalitet da igraju u evroligaskoj Zvezdi. Kazi mi samo koja su to talentovana deca koja su nas odbila i otisal u drugi klub?
                                Ja naglasih kada nemas para, opste je poznato vecina ostalih evroligasa je toliko materijalno stabilna da bi cak sebi mogli da dozvole ne postojanje mladjih kategorija jer mogu bukvalno u svakom trnutku da dovedu kvalitetnog igrac kakav im treba za razliku od nas.Iz FMP smo prebacili tri igraca koji tesko mogu biti zalog za buducnost, od kojih ni jedan nema potencijala ni za prosecnog evroligaskog igraca a za Lazarevica se pitam sta ce trenutno prvom timu pored Lazica i Dangubica.
                                Sto se mladih tice pa evo naprimer od jutros informacija /tom izvoru verujem bar do sada me nije prevario/ da se nas bivsi igrac Pazin vratio iz Italije ali ne kod nas nego u MEGU/izvinjavam se Partizan/.Za one koji ne prate mladje kategorije Pazin uz Marija Nakica iz Reala i takodje naseg Pokusevskog iz Olimpijakosa cini trojac najtalentovanijih igraca i najveceg potencijala kada je u pitanju kadetski uzrast u evropi.
                                Last edited by ikaluka; 15-11-17, 21:30.

                                Comment

                                Working...
                                X