Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by VladaVlada View Post
    Alimpije je jako mlad i zelen da vodi tim koji je do pre nepune dve godine igrao top8 EL. Ova zvezda koliko god ima novi sistem, ima isto tako iskusne el igrace i apsurdno je ovakvo divljanje po terenu. Tesko da trener koji je mladji od svoja tri startera moze da bude neki autoritet. Nije nikakvo pljuvanje, Alimpije je sigurno talentovan al bez ikakvog iskustva i sa velikim pritiskom da vodi tim poput Zvezde.
    Ma kakve veze imaju godine, znanje i samo znanje je autoritet a da li ga poseduje to cemo videti, iskreno sa ovom ekipom je tesko igrati na neki drugaciji nacin, nemas bekove, nemas centre. Ova ekipa sa jednim centrom na kome bi skupljala odbrana i jednim krstenim bekom bi bila odlicna, ovako Lazic mora da igra 30 minuta a uz njega recimo Dangubic i Radicevic a pod kosem Lesor i Jovanovic. Kazi mi sta moze da se igra sa tim igracima, kakvu koncepciju igre, bilo ko neka kaze nacin kako bi moglo da se igra???

    Comment


    • Originally posted by Svarog View Post
      Ma kakve veze imaju godine, znanje i samo znanje je autoritet a da li ga poseduje to cemo videti, iskreno sa ovom ekipom je tesko igrati na neki drugaciji nacin, nemas bekove, nemas centre. Ova ekipa sa jednim centrom na kome bi skupljala odbrana i jednim krstenim bekom bi bila odlicna, ovako Lazic mora da igra 30 minuta a uz njega recimo Dangubic i Radicevic a pod kosem Lesor i Jovanovic. Kazi mi sta moze da se igra sa tim igracima, kakvu koncepciju igre, bilo ko neka kaze nacin kako bi moglo da se igra???
      Pa znanje valjda treba da stice ovim utakmicama, to i jeste bila moja poenta. On trenutno nema iskustva i autoriteta, to je cinjenica. Niko njemu ne spori da je talentovan i da ima sanse da postane veliki trener. Mi jednostavno nemamo vremena za cekanje, osim ako ne planiramo da se vracamo unazad. Te igrace je on prihvatio, ko god da ih je birao jer ne mora na silu da klima glavom i uzme sta bilo

      Comment


      • Originally posted by Svarog View Post
        Kao sto je bio slucaj sa komsijama tako i kod nas, sistem ne postoji, sistem je znanje i kontinuitet koji postave treneri i oni su bili taj sistem. Ne moze da se igra kosarka kada nemas beka koji moze da probije, da ode do samog kosa ili da vrati povratnu ili nekoga ko moze da igra pik i da bude opasan iz njega.Ne moze da se igra i kada nemas igraca ispod kosa koji ce da se pobije, gde ce se drugi igraci pitati da li da proba da podje na kos, neko ko ce moci da ti da nesto sa niskog posta,neki kos ili povratnu loptu.
        Sustina kosarke u tako malo reci.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Ne zasluzujemo mi nista. Duboko sam razocaran odnosom navijaca prema klubu i igracima.
          Sve ono dobro sto smo kao klub uradili zadnjih par godina se brzo zaboravlja.
          Klub se voli konstantno, a podrska mora biti najjaca kada je najteze. Ocigledno da tu lekciju nismo naucili.
          Nazalost, kratko pamcenje je odlika ovog naroda.
          Last edited by Valensija; 15-11-17, 19:53.

          Comment


          • Mi smo i sa ovom ekipom glavni favorit u Aba ligi ali trenutno pricamo o evropi i pokusaju da se suprotstavis najjacima.

            Comment


            • Originally posted by Svarog View Post
              Mi smo i sa ovom ekipom glavni favorit u Aba ligi ali trenutno pricamo o evropi i pokusaju da se suprotstavis najjacima.
              Jesmo iz trenutne perspektive, ali pitanje je koliko ce Roch, Pero, Bjelica moci da nas guraju sa ovakvom potrosnjom jer vec 7., 8., 9. igrac ne pravi razliku ni na nivou KLS a kamoli ABA. Pitanje je u kom stanju (ako gazda ne shvati ozbiljno ABA ligu i ne otvori se) cemo mi docekati kraj aprila i borbu za EL.

              Comment


              • Jasno je odavno da mi nemamo niti cemo u blizoj buducnosti imati kosarkasku publiku. Ovakva poseta i atmosfera je samo posledica toga, i nastavice se i dalje po svemu sudeci. U pioniru se bar ne bi blamirali, i igrom i posetom.

                Comment


                • Mocni coach Al, buducnost u koju verujemo. Zadnje tri tekme nismo prosecno na 65p, sto izbija ono da smo I napadacka ekipa. Sve je vec napisano o treneru I rotaciji..

                  Nije bitno pobeda ili poraz mi igramo vecno isto I nema razlike u nama samo u protivniku...

                  Covic je egoista tako da verujem da ce Big Al zavrsiti sezonu, oprace ga neki trofej...

                  Big Al, velika perspektiva itd...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Cemu to? Pa dobio je barsu i makabi ej!

                    Comment


                    • Baš mi je krivo što nisam stigao da odem u Arenu...Kakav spektakl sam propustio.

                      Comment


                      • Opusteno, sad ce Bogi Karic da odresi kesu. Stizu tri pojacanja do kraja meseca

                        Comment


                        • Originally posted by Svarog View Post
                          Kao sto je bio slucaj sa komsijama tako i kod nas, sistem ne postoji, sistem je znanje i kontinuitet koji postave treneri i oni su bili taj sistem. Ne moze da se igra kosarka kada nemas beka koji moze da probije, da ode do samog kosa ili da vrati povratnu ili nekoga ko moze da igra pik i da bude opasan iz njega.Ne moze da se igra i kada nemas igraca ispod kosa koji ce da se pobije, gde ce se drugi igraci pitati da li da proba da podje na kos, neko ko ce moci da ti da nesto sa niskog posta,neki kos ili povratnu loptu.
                          Sistem je a kada nemas para i stvaranje i polako uvodjenje mladih talentovanih igraca u sistem, mi smo propustili nekoliko godina a da smo iz nasih redova isforsirali samo jednog taletovanog i nekoliko trenutnih igraca zadatka.Na zalost izmedju ostalog i zbog toga mi iz mladjih kategorija sem donekle Uskokovica nemamo vise talentovanih igraca koji bi u perspektivi mogli da popune sasrav prvog tima.Talentovana deca nas u poslednje vreme zaobilaze u sirokom luku iduci tamo gde su vece sanse da dobiju priliku a mi cemo izgleda spasti na dovodjenje nedokazanih bivsih "talenata" tipa Radicevica......

                          Neko je skoro pomenu da mi imamo los odbrambeni i ogroman napadacki potencijal,kada izuzmemo Rocestija,Bjelicu i Peru ja taj potencijal ne vidim ni u tragovima vec grupu igraca, da se grubo izrazim koji u vecini samo nekim cudom mogu povremeno da pogode kos. Tu izuzimam Jankovica koga smatra i dalje talentovanim koji je na njegovu nesrecu u losem trenutku zalutao kod nas i u ovakvu vrstu kosarke.
                          Last edited by ikaluka; 15-11-17, 20:35.

                          Comment


                          • Neko napisao da je losa poseta, pa ovakvom igrom ne zasluzuju ni ovakvu posetu, na kraju trece cetvrtine ljudi poceli da idu kuci.Sto se same igre tice, katastrofa, nema nikakvog napretka u igir, pojedini igraci ne zasluzuju da igraju u zvezdi, Lazic ne zna gde udara, kao i Dangubic.U nasoj igi ne postoji dobra stvar, samo lose, glupi faulovi, ocajna odbrana, kao i skok koji ne postoji, nema nikakve ideje u napadu samo se prangijaju trojke, za prvih 12 minuta mi smo ispalili 13 trojki, na kraju smo zavrsili sa skromnie 23 ispaljene trojke.Od danas zvezdu gledam iskljucivo preko tv-a, arena i pionir me sigurno videti nece, dokle god je Covic lopovcina u klubu, prvo je mazao oci navijacima kako Radonjic ostaje da bi uzeo neku kintu od sezonskih, pa posle zavukao istim tim ljudima koji su sezonsku kupili zbog Djenje,Simona,Kuzimica,Radonjica...covek od onolikih transfera sklepao tim od 1.5M a ostatak para gurnuo sebe u dzep i pravi se lud.Na pojacanja mozemo da zaboravimo, jedino ako se gazda naljuti pa izvadi iz dzepa ostatak para koje je sklepao od transfera, mozda je mislio da se ove sezone takmicimo u fibinoj LS.Sve je ovo samo novi ciklus.
                            Last edited by Manda77; 15-11-17, 20:27.

                            Comment


                            • Malo sam ljut na neke "bitne" igrače, al šta da se radi drugi klub nemam ... idemoj dalje
                              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                              Comment


                              • Originally posted by ikaluka View Post
                                Sistem je a kada nemas para i stvaranje i polako uvodjenje mladih talentovanih igraca u sistem, mi smo propustili nekoliko godina a da smo iz nasih redova isforsirali samo jednog taletovanog i nekoliko trenutnih igraca zadatka.Na zalost izmedju ostalog i zbog toga mi iz mladjih kategorija sem donekle Uskokovica nemamo vise talentovanih igraca koji bi u perspektivi mogli da popune sasrav prvog tima.Talentovana deca nas u poslednje vreme zaobilaze u sirokom luku iduci tamo gde su vece sanse da dobiju priliku a mi cemo izgleda spasti na dovodjenje nedokazanih bivsih "talenata" tipa Radicevica......
                                To je problem rada sa mladjim kategorijama, kako da ubacis nekoga da igra samo zato sto je mlad? Navedi u kojoj Evroligaskoj ekipi ima mladog igraca i koliko je takvih slucajeva, Doncic i ??? Zato sad postoji FMP gde ti talentovani igraci mogu da odu i da pokazu sav svoj talenat (ako ga stvarno poseduju) i da sebe preporuce Zvezdi. Zar ove godine nije prebaceno tri igraca iz Fmp-a i zasto ne igraju pored ovako slabog rostera kako se prica? Zato sto nemaju kvalitet da igraju u evroligaskoj Zvezdi. Kazi mi samo koja su to talentovana deca koja su nas odbila i otisal u drugi klub?

                                Comment

                                Working...
                                X