Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    Podjednako zasluzni su svi oni koji su omogucili da Zvezda posle dugo dugo vremena ima budzet koji omogucava da se bude najdominantniji na ovim prostorima i konkurentan u evroligi. Veliki broj trenera sa tim preduslovom bi osvojio takodje 10 titula, neki mozda malo i vise od toga, a neki malo manje, a potpuni dunster ga ne bi iskoristio. Sto se tice koriscenja tog budzeta bilo je tu i pogodaka ali i zescih promasaja...i te promasaje koji su skupo kostali nas tim ne bih pripisao iskljucivo Radonjicu ISTO tako kao sto i pobede ne mogu iskljucivo njemu pripisati. To je konzistentan pristup. Radonjica vise nema, a i dalje smo favoriti za sve titule ove godine... to nesto govori.
    Jeste ovo istina i znam da će mnogi reći da je Alimpijević isto uzeo 3 trofeja (jer verujem da će uzeti), ali ono što je Radonjić uradio je ipak nešto više od samog trofeja. Pobediti 2x Vujoševića na njegovom terenu u najbitnijim utakmicama za klub, a onda ga 3:0 razbiti u ligi je za ogromno poštovanje.

    Od svih tih trenera, koliko bi uspelo da to uradi? Nije Partizan u tom 1/2 bio loš uopšte, ali smo ih nadigrali. Lako je posle toga bilo osvajati i njemu, a sada i Alimpijeviću.

    Comment


    • Originally posted by Победа View Post
      Jeste ovo istina i znam da će mnogi reći da je Alimpijević isto uzeo 3 trofeja (jer verujem da će uzeti), ali ono što je Radonjić uradio je ipak nešto više od samog trofeja. Pobediti 2x Vujoševića na njegovom terenu u najbitnijim utakmicama za klub, a onda ga 3:0 razbiti u ligi je za ogromno poštovanje.

      Od svih tih trenera, koliko bi uspelo da to uradi? Nije Partizan u tom 1/2 bio loš uopšte, ali smo ih nadigrali. Lako je posle toga bilo osvajati i njemu, a sada i Alimpijeviću.
      Šta predlažeš, dovesti Vujoševića na silu da vodi Partizan kako bi Alimpijević imao priliku da ga pobedi i tako se izjednači sa Radonjićem?
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Šta predlažeš, dovesti Vujoševića na silu da vodi Partizan kako bi Alimpijević imao priliku da ga pobedi i tako se izjednači sa Radonjićem?

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Podjednako zasluzni su svi oni koji su omogucili da Zvezda posle dugo dugo vremena ima budzet koji omogucava da se bude najdominantniji na ovim prostorima i konkurentan u evroligi. Veliki broj trenera sa tim preduslovom bi osvojio takodje 10 titula, neki mozda malo i vise od toga, a neki malo manje, a potpuni dunster ga ne bi iskoristio. Sto se tice koriscenja tog budzeta bilo je tu i pogodaka ali i zescih promasaja...i te promasaje koji su skupo kostali nas tim ne bih pripisao iskljucivo Radonjicu ISTO tako kao sto i pobede ne mogu iskljucivo njemu pripisati. To je konzistentan pristup. Radonjica vise nema, a i dalje smo favoriti za sve titule ove godine... to nesto govori.
          Ovo oko budzeta je netacno.
          I u proslosti smo mi imali ozbiljne budzete pa smo osvojili NISTA.

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Čović je postojao i pre ovih gmazova, vrhunski je sportski menadžer šta god mislio neko o njemu kao čoveku i političaru, postoji za vreme njih, a ubeđen sam da će postojati i kad oni odu u ovom ili onom obliku. Ako vodiš državni klub naravno da ćeš se finansirati iz državnih resursa koje drži partija na vlasti. Šta treba da radi, da kaže neću da me vi finansirate jer si govorio 100 muslimana za jednog Srbina? Nije njegov problem odsustvo svesti i pileća memorija u Srba.
            Pod "resursima"sam mislio (u ovom slučaju) na Pink i Hepi.

            Kolike su šanse da neko ko nije prvoborac dobija redovno minutažu tu?
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Originally posted by Победа View Post
              Pobediti 2x Vujoševića na njegovom terenu u najbitnijim utakmicama za klub, a onda ga 3:0 razbiti u ligi je za ogromno poštovanje.
              .
              Ja mislim da svi mi to i postujemo i niko tu ne postavlja pitanje. Samo ne treba smetnuti sa uma da bi se to tesko desilo da nase finansije nisu isle uzlaznom putanjom. Mi smo imali jaci tim od njihovog.

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Ja mislim da svi mi to i postujemo i niko tu ne postavlja pitanje. Samo ne treba smetnuti sa uma da bi se to tesko desilo da nase finansije nisu isle uzlaznom putanjom. Mi smo imali jaci tim od njihovog.
                Jesmo, ne sporim to.

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Ovo oko budzeta je netacno.
                  I u proslosti smo mi imali ozbiljne budzete pa smo osvojili NISTA.
                  Ne znam o kom periodu govoris kada govoris o proslosti.

                  Comment


                  • Originally posted by Laki21 View Post
                    Pod "resursima"sam mislio (u ovom slučaju) na Pink i Hepi.

                    Kolike su šanse da neko ko nije prvoborac dobija redovno minutažu tu?
                    Razmisli da si na vlasti na koju si došao između ostalog manipulišući sa osećanjima ljudi koji navijaju za dva najveća kluba, da li bi uskraćivao priliku ljudima koji vode te klubove da se pojavljuju u medijima i koja bi bila cena toga kada ih ne bi bilo u medijima?
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Jeste. Zato sto me razocarao kao covek jer nas je ostavio. Nije ostavio Covica i KKCZ vec je ostavio nas navijace koji smo ga digli na nivo Boga, ostavio nas je kada nam je bio najpotrebniji. A ovo pisem iskreno i bez ikakve patetike, plus sto se ja i Dejan privatno poznajemo.


                      a oko politickog angazovanja sadasnjeg i bivseg trenera je suludo pricati i ne treba sadasnjeg trenera stavljati u bilo kakve politicke vode kao sto je ajksloba napisao pogotovo sto mu otac nije u politici vec dugi niz godina i pri tom vrlo vrlo loseg zdravlja. Neke stvari ne treba pisati da bi se samo pisale bez ikakvih osnova.
                      Nidje veze. No saglasni smo da se ne slazemo tako da nema potrebe polemisati.
                      Covic nas je ubedio da je DR kriv? Da je naneo ogromnu stetu klubu.
                      Toliku da mu nisu ni rodjendan cestitali ali zato jesu Bartolomeu.
                      To je bruka i sramota kluba. Ipak je taj DR doneo toliko titula. I tog Kalinica, Gudurica za koje uzesmo 2 miliona trenirao je DR.
                      Otuda je taj isti DR najveci ,,sponzor,, kluba[emoji3]
                      Elem kako god DR nije zasluzio da se pljuje od strane Covica i pojedinaca.
                      Ali politika je kurva izvinte me sto psujem..........

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Evo šta donosi titule i šta je exYU košarka



                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Ne znam o kom periodu govoris kada govoris o proslosti.
                          Imali smo dobre budzete u vreme Sakote kao trenera, Pesic je imao 4 milona budzet itd,itd.

                          Comment


                          • Originally posted by Победа View Post
                            Podseti me, šta je Zvezda ovde osvojila?
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Podseti me, šta je Zvezda ovde osvojila?
                              Pa ništa. Odbrana osvaja

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Imali smo dobre budzete u vreme Sakote kao trenera, Pesic je imao 4 milona budzet itd,itd.
                                Mozda ima neko ko je bolje upucen u finansije, ali po rosterima koje smo imali u odnosu na komsije, ne deluje bas da smo tada imali veci budzet od njih. Ili bolje receno budzet koji je otisao u igrace a ne u neke "kombinacije".

                                Comment

                                Working...
                                X