Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Toroman mi je baš vrhunski košarkaški autoritet, do mojega.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Jeste Dekarde a sta cemo kad sut ne ide pa kao protiv Borca na srecu i na naklonost sudija dobijes da su svirali korake Dangubi u zadnjem napadu za izjednacenje uzgred bili su ocigledni sta cemo onda.

      Comment


      • Rajko Toroman je odlican trener radio je dugo u bivsoj jugi dok su neki piskili i pelene on je bio vrhunski trener sad radi u Kini odlican posao i odlicno je placen.

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Politika kluba je toliko napredna da jedan Vujošević izjavljuje, bez imalo ironije, da se nada da će Čović uspeti da se izbori protiv Vučića i njegovog brata. Jbga, nemoj da kukaš kad te je čovek uhvatio u nedoslednosti. Kod tebe i kod svih ostalih koji samo pljuju ili su loši igrači, ili trener, pa kad krenu da pobeđuju loši su svi ostali. Nema šanse da se dogodi neka pohvala, a tim koji je zabeležio do sada 28 pobeda nemoguće da ih nije zaslužio.
          Koje su šanse da neko ko nije u prvim ešalonima svaki treći dan gostuje na Pinku i Hepiju? To dvoje su bukvalno Vučićeva dnevna glasila.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Nikakav ozbiljan zaključak ne može da se izvuče na osnovu utakmice protiv ABA 2 ligaša, i ako treba da se stavi neka zamerka treneru i igračima to je da su suviše neozbiljno shvatili protivnika, znači psihološka priprema utakmice je bila neodgovarajuća. Dešava se to tokom sezone svim timovima, nije opravdanje ali neko razjašnjenje šta se desilo. Uveren sam da toga neće biti večeras i u najvažnijim utakmicama do kraja sezone.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Pa njihov trener nas je jebavo sa odbranom nismo nista mogli covek je odradio odlican posao takticki ovj nas sps kadar je nedozreo za tako nesto.

              Comment


              • Originally posted by Laki21 View Post
                Koje su šanse da neko ko nije u prvim ešalonima svaki treći dan gostuje na Pinku i Hepiju? To dvoje su bukvalno Vučićeva dnevna glasila.
                Čist pragmatizam moj Laki. Vučiću je najbitnije da se masa ne talasa, a talasala bi se previše lošim rezultatima kluba koji igra najveće takmičenje. Zato i ne postavlja nikog jer mu niko ne garantuje da mu braca ne bi bio novi Žeželj ili Vesić. Ovaj barem zna šta radi i usput mu donosi glasove jer hleba i igara, ako nema hleba barem igara.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  To je malo pretenciozno pripisati deset titula iskljucivo treneru (ne znam odakle vam samo ove izmisljene titule tipa prof. i dr. kada nema nijednu). On je svakako bio bitan sraf, ali nije jedini niti kljucni i nema sta tu da se racuna.
                  Jeste Radonjic najzasluzniji.
                  Ko je ako nije on???
                  Bilo pa proslo. Medjutim, olako se prelazi preko toga da DR nije doneo Zvezdi samo titule. On je uveo jedan novi nivo dostojanstva, vitestva, borbe. Naucio je igrace ponasanju, odgovornosti.
                  Kod njega se tacno znalo ko i sta.
                  U eri borbe Vujosevica i mrznje koju je sejao na sve strane, odgovora Covica meni je DR bio i ostao olicenje kako trener treba da se ponasa. Nikada ni jedna ruzna rec o igracu, treneru. Tome je ucio i igrace.
                  Mislim da je njegov doprinos Zvezdi veci od samih titula.

                  Comment


                  • Originally posted by ajkisloba View Post
                    Pa njihov trener nas je jebavo sa odbranom nismo nista mogli covek je odradio odlican posao takticki ovj nas sps kadar je nedozreo za tako nesto.
                    Pri tom je jos u semi sa cerkom predsednika kluba, Kolubara inkognitno placa debelo skriveno sponzorstvo na tajnim racunima iz koje se placaju razlike za platu Rochestija, Enisa i Pere jer se u zvanicnim papirima prikazuju ektremno male cifre. Zahvaljujuci angazovanju naseg trenera na politickom i privatnom pojlu nas budzet se nemilice puni iz tih tajnih izvora. Kada je doslo stani pani na jednom timeoutu su sa najviseg vrha njegove partije pozvane sudije da u poslednjih dva minuta poguraju nas tim da se udje u produzetke jer bi trener iz Cacka sigurno zasluzio Gomeljskog da je pobedio.

                    Srecom da nas prethodni trener nije imao podrsku od vladadujuce partije zemlje iz koje dolazi, i srecom nije bio na bini kada se njegova maticna drzava odvojila od njegove buduce zemlje gde ce ziveti, raditi i nastaniti za sva vremena. Srecom sto nije bio clan te vladajuce partije inace bi mu sigurno pomogli da dobije vrhunskog trenerskog maga iz Zagreba sa 2 igraca u polufinalu one godine.Jer ko je ikada postao trener bez pomoci politike zar ne?

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Pri tom je jos u semi sa cerkom predsednika kluba, Kolubara inkognitno placa debelo skriveno sponzorstvo na tajnim racunima iz koje se placaju razlike za platu Rochestija, Enisa i Pere jer se u zvanicnim papirima prikazuju ektremno male cifre. Zahvaljujuci angazovanju naseg trenera na politickom i privatnom pojlu nas budzet se nemilice puni iz tih tajnih izvora. Kada je doslo stani pani na jednom timeoutu su sa najviseg vrha njegove partije pozvane sudije da u poslednjih dva minuta poguraju nas tim da se udje u produzetke jer bi trener iz Cacka sigurno zasluzio Gomeljskog da je pobedio.

                      Srecom da nas prethodni trener nije imao podrsku od vladadujuce partije zemlje iz koje dolazi, i srecom nije bio na bini kada se njegova maticna drzava odvojila od njegove buduce zemlje gde ce ziveti, raditi i nastaniti za sva vremena. Srecom sto nije bio clan te vladajuce partije inace bi mu sigurno pomogli da dobije vrhunskog trenerskog maga iz Zagreba sa 2 igraca u polufinalu one godine.Jer ko je ikada postao trener bez pomoci politike zar ne?
                      Tebi se Radonjic opasno zamerio.
                      Vise nego Covicu[emoji23][emoji23]

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Tebi se Radonjic opasno zamerio.
                        Vise nego Covicu[emoji23][emoji23]
                        Jeste. Zato sto me razocarao kao covek jer nas je ostavio. Nije ostavio Covica i KKCZ vec je ostavio nas navijace koji smo ga digli na nivo Boga, ostavio nas je kada nam je bio najpotrebniji. A ovo pisem iskreno i bez ikakve patetike, plus sto se ja i Dejan privatno poznajemo.


                        a oko politickog angazovanja sadasnjeg i bivseg trenera je suludo pricati i ne treba sadasnjeg trenera stavljati u bilo kakve politicke vode kao sto je ajksloba napisao pogotovo sto mu otac nije u politici vec dugi niz godina i pri tom vrlo vrlo loseg zdravlja. Neke stvari ne treba pisati da bi se samo pisale bez ikakvih osnova.

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Čist pragmatizam moj Laki. Vučiću je najbitnije da se masa ne talasa, a talasala bi se previše lošim rezultatima kluba koji igra najveće takmičenje. Zato i ne postavlja nikog jer mu niko ne garantuje da mu braca ne bi bio novi Žeželj ili Vesić. Ovaj barem zna šta radi i usput mu donosi glasove jer hleba i igara, ako nema hleba barem igara.
                          Govorim o pristupu resursima. Koje su šanse da tu redovno gostuje neko ko nije drug član?
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Jeste. Zato sto me razocarao kao covek jer nas je ostavio. Nije ostavio Covica i KKCZ vec je ostavio nas navijace koji smo ga digli na nivo Boga, ostavio nas je kada nam je bio najpotrebniji. A ovo pisem iskreno i bez ikakve patetike, plus sto se ja i Dejan privatno poznajemo.


                            a oko politickog angazovanja sadasnjeg i bivseg trenera je suludo pricati i ne treba sadasnjeg trenera stavljati u bilo kakve politicke vode kao sto je ajksloba napisao pogotovo sto mu otac nije u politici vec dugi niz godina i pri tom vrlo vrlo loseg zdravlja. Neke stvari ne treba pisati da bi se samo pisale bez ikakvih osnova.
                            Ti isti navijači koji su verovali u njega pa recimo nikada?

                            Daj ne zajebavaj, ako nekome Radonjić nije dužan ili tako nešto, to su navijači.

                            Comment


                            • Originally posted by Laki21 View Post
                              Govorim o pristupu resursima. Koje su šanse da tu redovno gostuje neko ko nije drug član?
                              Čović je postojao i pre ovih gmazova, vrhunski je sportski menadžer šta god mislio neko o njemu kao čoveku i političaru, postoji za vreme njih, a ubeđen sam da će postojati i kad oni odu u ovom ili onom obliku. Ako vodiš državni klub naravno da ćeš se finansirati iz državnih resursa koje drži partija na vlasti. Šta treba da radi, da kaže neću da me vi finansirate jer si govorio 100 muslimana za jednog Srbina? Nije njegov problem odsustvo svesti i pileća memorija u Srba.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Jeste Radonjic najzasluzniji.
                                Ko je ako nije on???
                                Bilo pa proslo.
                                Podjednako zasluzni su svi oni koji su omogucili da Zvezda posle dugo dugo vremena ima budzet koji omogucava da se bude najdominantniji na ovim prostorima i konkurentan u evroligi. Veliki broj trenera sa tim preduslovom bi osvojio takodje 10 titula, neki mozda malo i vise od toga, a neki malo manje, a potpuni dunster ga ne bi iskoristio. Sto se tice koriscenja tog budzeta bilo je tu i pogodaka ali i zescih promasaja...i te promasaje koji su skupo kostali nas tim ne bih pripisao iskljucivo Radonjicu ISTO tako kao sto i pobede ne mogu iskljucivo njemu pripisati. To je konzistentan pristup. Radonjica vise nema, a i dalje smo favoriti za sve titule ove godine... to nesto govori.

                                Comment

                                Working...
                                X