Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Naprotiv ako malo bolje pratite DR igru, njemu se sve zasniva na pick and rollu, tako da je MW i te kako bio potreban kao i Walters sa svojim inside out pasovima...

    Nema on nista protiv Q.Milera prosto nije dobijao takve igrace zbog love koje nikad nije imao klub sem na pocetku sezone sa Silbom ali i to je Gazda saseko, sad vec se morao otvoriti..

    Sad po nekoj vasoj logici on bi voleo samo drva da ima u ekipi koja znaju igrati odbranu...Pogledajte samo partije Milera,Zirbesa kod nas i u drugim timovima i bice vam sve jasno...DR je jasno naglasavao dobre osobine a mane je maksimalno znao da sakrije...Jednog Simonovica je unapredio u 30 -oj godini itd...Igraci se mogu nadograditi i kasnije, sve je stvar volje i treninga a Simon je pure profesionalac..itd itd. itd...
    Malo nam se razlikuju informacije .Prilično pouzdan izvor mi je rekao , da je na odlasku Šilba insistirao Radonja (loše ponašanje u svlačionici)... Za Milera kažu da nam je nuđen u avgustu ali ga Ra nije hteo ...pristao je tek posle Lukine povrede i serije loših rezultata.
    Još nešto ...Qwincy posle Zvezde nije igrao nigde zbog povrede , samo par mečeva za Makabi

    Comment


    • Originally posted by Победа View Post
      Blažić je došao kao igrač neverovatnih fizičkih predispozicija s dobrom sezonom u EL, 23 godine i solidnim šutem. Takvog igrača moraš da unaprediš. Od Milosavljevića, Lučića, Bogdanovića je Vujošević napravio zveri, a samo je Bogdan važio za veoma talentovanog igrača, naravno neke je kasnije preforsiranjem možda i unazadio, ali nebitno je to sada.
      Blazic je u prvoj sezoni bio fenomenalan, pa i pocetkom druge.Posle se raspao, ne znam sta je uzrok, mozda ima i krivice DR.Bio je energican, odlicno telo, solidan sut i ulaz.Imao je i neke mane, bolhendling mu nije bio najbolji, kosarkaski IQ isto...Opet ti kazem, mozemo i DV-u spocitati mnoge igrace.

      Comment


      • Originally posted by Победа View Post
        Meni jedna stvar smeta što se tiče Olimpijakosa. Oni su od poslednjih 5 utakmca regularnog dela EL, izgubili četiri koliko se sećam. Dobili su nas, a protiv Galatasaraja su izgubili kući i bolela ih ona stvar da se iscimaju da dobiju to. Ja nikada nisam bio u tom fazonu braća smo, pustiće nas ili braća smo, neće zapinjati, ali ako zapinju, nek zapnu i protiv drugih, ne samo protiv nas.
        Ma sve je to tacno, ali nisu igraci masine i kazes evo sada cemo 4 da izgubimo namerno da bi onda prebacili u drugi mod i kazu e sada cemo da odvalimo ove nase u Beogradu. Tako se namestilo, sto ne znaci da kada su posle + 15 protiv Galatasaraya kuci i izgubili utakmicu, da su je dobili ne bi dosli i nas odvalili od zivota. Mi smo isli all/in u tu utakmicu jer nam je ona bila ulaznica sa za top 8 jer smo racunali na sigurnu pobedu protiv Uniksa kuci. Cak su neki i Barsu upisali kao sigurnu pobedu jer su bili u raspadu, imali smo vise utakmica za vadjenje. Vrati film kako smo odigrali prvo poluvreme, i koliko smo zaostajali tu utakmicu. I nema nikakve veze oko ko je za koga navijao tokom utakmice i sto je na plus 9 za nas kop poceo da daje podrsku pirejcima pa se oni vratili u egal. Sve ukupni utisak posle utakmice je verbalni sukob na tribinama oko toga ko ce kojem timu dati podrsku rezultiralo da su upucene ostre zamerke ka Covicu i simpatizerima da su protiv grupe jer nismo prihvatili njihovu preporuku kako da se navija jer je njihovo bratstvo iznad rezultata.
        Isti scenario se sprema i za petak, i znam mnoge ljude sa kojim idem svake nedelje na utakmicu da nece doci u petak. Ne iz straha zbog nekih sukoba, daleko bilo, jednostavno ne zeli da ucestvuje u mogucem ponovnom cirkusu.Ponavaljam i sada dolazi OLY sa -60 iz dva uzastopna gostovanja na strani. Svako isto razmislja , boli vas dupe na strani kada igrate a sada opet dolazite da nas pobedite.

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Naprotiv ako malo bolje pratite DR igru, njemu se sve zasniva na pick and rollu, tako da je MW i te kako bio potreban kao i Walters sa svojim inside out pasovima...

          Nema on nista protiv Q.Milera prosto nije dobijao takve igrace zbog love koje nikad nije imao klub sem na pocetku sezone sa Silbom ali i to je Gazda saseko, sad vec se morao otvoriti..

          Sad po nekoj vasoj logici on bi voleo samo drva da ima u ekipi koja znaju igrati odbranu...Pogledajte samo partije Milera,Zirbesa kod nas i u drugim timovima i bice vam sve jasno...DR je jasno naglasavao dobre osobine a mane je maksimalno znao da sakrije...Jednog Simonovica je unapredio u 30 -oj godini itd...Igraci se mogu nadograditi i kasnije, sve je stvar volje i treninga a Simon je pure profesionalac..itd itd. itd...
          Ma fokus je bio na slobodi u igri i koliko je koji trener dopušta, zna i Ročesti da igra pnr, pa i mučeni Radičević samo je pitanje da li ima takav frontcourt u ovom trenutku da li da ga odigrava ili su za ekipu i rezultat svrsishodnije izolacije i pnp.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Ma sve je to tacno, ali nisu igraci masine i kazes evo sada cemo 4 da izgubimo namerno da bi onda prebacili u drugi mod i kazu e sada cemo da odvalimo ove nase u Beogradu. Tako se namestilo, sto ne znaci da kada su posle + 15 protiv Galatasaraya kuci i izgubili utakmicu, da su je dobili ne bi dosli i nas odvalili od zivota. Mi smo isli all/in u tu utakmicu jer nam je ona bila ulaznica sa za top 8 jer smo racunali na sigurnu pobedu protiv Uniksa kuci. Cak su neki i Barsu upisali kao sigurnu pobedu jer su bili u raspadu, imali smo vise utakmica za vadjenje. Vrati film kako smo odigrali prvo poluvreme, i koliko smo zaostajali tu utakmicu. I nema nikakve veze oko ko je za koga navijao tokom utakmice i sto je na plus 9 za nas kop poceo da daje podrsku pirejcima pa se oni vratili u egal. Sve ukupni utisak posle utakmice je verbalni sukob na tribinama oko toga ko ce kojem timu dati podrsku rezultiralo da su upucene ostre zamerke ka Covicu i simpatizerima da su protiv grupe jer nismo prihvatili njihovu preporuku kako da se navija jer je njihovo bratstvo iznad rezultata.
            Isti scenario se sprema i za petak, i znam mnoge ljude sa kojim idem svake nedelje na utakmicu da nece doci u petak. Ne iz straha zbog nekih sukoba, daleko bilo, jednostavno ne zeli da ucestvuje u mogucem ponovnom cirkusu.Ponavaljam i sada dolazi OLY sa -60 iz dva uzastopna gostovanja na strani. Svako isto razmislja , boli vas dupe na strani kada igrate a sada opet dolazite da nas pobedite.
            A ja recimo jedva čekam petak, videćemo koliko će ljudi biti, ali bih voleo da pružimo igračima Olimpijakosa isti tretman kao i svakoj drugoj ekipi. Od početka meča i izlaska igrača na teren

            Originally posted by Beli View Post
            Blazic je u prvoj sezoni bio fenomenalan, pa i pocetkom druge.Posle se raspao, ne znam sta je uzrok, mozda ima i krivice DR.Bio je energican, odlicno telo, solidan sut i ulaz.Imao je i neke mane, bolhendling mu nije bio najbolji, kosarkaski IQ isto...Opet ti kazem, mozemo i DV-u spocitati mnoge igrace.
            Naravno da možemo, ja mogu mnogo više mana da nađem Vujoševiću nego Radonjiću, ali tema se povela oko Deja, a meni je to zapalo za oko da je radio dobro DV pa ga zato spomenuh.

            Comment


            • Posto je topic prelazni rok zatvoren, i formalno pravno je Radicevic raskinuo ugovor sa nama. #zaradili smo opet

              Comment


              • Originally posted by nine33 View Post
                Srecan Nikola Radicevic svima koji slave.
                Jel' i zvanično? Daj da proslavimo ako jeste.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • И то смо завршили !


                  2018-01-22_140005.jpg

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Posto je topic prelazni rok zatvoren, i formalno pravno je Radicevic raskinuo ugovor sa nama. #zaradili smo opet
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Konacno...

                      http://www.kkcrvenazvezda.rs/crvena-...2-01-2018.html

                      Nikoli puno srece u nastavku karijere...

                      Comment


                      • Zvanicno, konacno!
                        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                        Ljuba Tadić.

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Posto je topic prelazni rok zatvoren, i formalno pravno je Radicevic raskinuo ugovor sa nama. #zaradili smo opet
                          Kad cemo da zaradimo na Keselju?

                          Comment


                          • Originally posted by Laki21 View Post
                            Samo da napomenem da me je Laza demonstrativnim odlaskom u pravo u svlačionicu po završetku meča i odbijanjem da bude deo cirkusa kupio za sva vremena.

                            Što se mene tiče nakon toga može da se posere na sred terena, ja ću mu aplaudirati.
                            Bravo Laki + 10000000
                            Potsetio si me koliko je bila užasna atmosfera.Simpatizeri vs "navijači" ...razmišljam ozbiljno da ovu utakmicu preskočim

                            Comment


                            • Originally posted by Beli View Post
                              Kad cemo da zaradimo na Keselju?
                              Za Keselja se prica da na kraju ove sezone zavrsava karijeru.
                              Trenira, prima 80k i boli ga jaje najstrasnije

                              Comment


                              • Cuj kvalitetnog treninga..a ne vremena na terenu...Videli Bogdana sa metlom i odmah misle da je Dulo samo sa njim radio....

                                Rocesti zna da uposli ali nije taj koji igraca cini boljim..ne uprostava i to je ok posto ima druge dobre odlike..Samo se secam kad sam pisao letos da nasi PG nemaju pas neki i da ne cine boljim igrace ovde se pricalo kako je Radicevic top prospekt a da ga nisu ni pogledali pa se posle cudili sto ima los sut itd...

                                Nagomilali smo ekipu i stvarno se nadam da ce sve dobro proci...posto ne vidim jasnu strategiju u svemu ovome..od pocetka do kraja...srecom da je dosao jedan Roc ovo ne bi spojio ni Frankestajn...

                                Silb je mozda bio kancer za ekipu ali ne prodajes njaboljeg igraca tek tako...i onda ne znas ni ko i sta i ako su nas neki odbili u last minute...itd...ali dobro sezone ucenja i rasta kluba, trenera i igraca..srecom pa se Cibona raspala pa je krenula CZ era...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X