Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi smo Zalgiris dobili u igri koja njima daleko vise odgovara. I pored nediscipline u sutu de smo potezali za 3 bez pripreme suta, preko ruke, bez kretnje lopte, posle 5 sekundi sve smo ispravljali kroz odbranu.
    Bez debilnog iskakanja na piku, razbijali smo blokove i to je najbolja stvar veceras.
    Vrlo cvrsta odbrana i sjajno gradjenje kosa.

    Comment


    • Davidovac je dobar ali ga podcenjuju mnogo kao i Enisa i dobijjau prostor nece to trajati bas dugo...Mada se slazem da je Davidovac moguca zlatna koka..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Ti reprezentativci od pre 20 i 30 godina bi bili smešni u današnjim sistemima igre.
        Bi, ako bi i danas radili ono sto i pre 20 ili 30 godina. To je, slozicemo se, nerealno i zamisliti jer bi svaki igrac u danasnje vreme igrao, trenirao i razvijao se na potpuno drugi nacin nego ranije. Ovo sada i ono tada su skoro pa drugi sportovi. Celokupni pristup kosarci je drasticno napredovao, procenti su veci, igra je fizicki zahtevnija, igraci su sve samo ne "vizljasti" kako smo ih nekad zvali, a videti sada petorku sa dva centra gradjevinca je nemoguce. Zoran Savic u ovo vreme bi igrao peticu npr, dok je nekada bio jedna od najboljih cetvorki, iako je bio potpuno bezopasan po protivnike ako je dalje od 2 metra od kosa.
        Da rezimiram, mozda bi pojedinci ispastali zbog novog sistema kosarke kao sporta, ali bi oni i dalje bili talentovani za kosarku. Uz danasnji pristup verujem da bi i Radja i Kukoc, a pogotovo Bodiroga bili još produktivniji.
        Last edited by Dubiozni goblin; 05-01-18, 21:46.

        Comment


        • I jos jedan highlight...Kako su Laza, Danguba i Pera igrali odbranu veceras...za udzbenike...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Originally posted by Victor BG View Post
            Niko da kaze par rijeci o taktici,da se igra strpljiv napad, na mali broj poena. Cim smo usli u trku krajem trece cetvrtine tu smo i zatrokirali. Kako su Laza i Danguba preuzimali i igrali cvrsto kroz blokove. Lesor sa dosta dobrih kretnji u odbrani... Dobismo bez suta, Milka, Feldina. Odigrali muski, pametno, nismo dali da nas ubijaju na low postu. Jedna zrela, dobra utakmica gdje je rodjen Ennis a u Davidovcu dobili sigurnost koju klupa treba da ponudi. Mnogo sam zadovoljan, svaka cast svim igracima a i onom ko je pripremio skauting!
            Pokazali smo da da dobijamo utakmice na više od jednog načina, da se prilagodimo protivniku, ali i da nateramo protivnika da se prilagođava nama. Jako puno igrača imamo koji dosta razmišljaju u toku igre, mene je recimo oduševio momenat kada Ročesti baca jedan težak pas ka Davidovcu, iako je imao barem dva lakša rešenja na raspolaganju. Naravno, usledila je trojka sex&novca koji je bio on fire dobar deo utakmice. Dosta tih sitnih ali fenomenalnih stvari. Odbrana jaka, ali ih na kraju iskarasmo i sa trojkama sa kojima nisu mogli da odgovore jer jednostavno nisu takva ekipa. Dosta, dosta promišljena igra od strane i igrača i trenera.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • 5202118805a4fcd5e169a1246620864_w640.jpg

              govori tiho i nosi Udriha sa sobom.
              Last edited by Wingwalker; 05-01-18, 21:52.

              Comment


              • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                Bi, ako bi i danas radili ono sto i pre 20 ili 30 godina. To je, slozicemo se, nerealno i zamisliti jer bi svaki igrac u danasnje vreme igrao, trenirao i razvijao se na potpuno drugi nacin nego ranije. Ovo sada i ono tada su skoro pa drugi sportovi. Celokupni pristup kosarci je drasticno napredovao, procenti su veci, igra je fizicki zahtevnija, igraci su sve samo ne "vizljasti" kako smo ih nekad zvali, a videti sada petorku sa dva centra gradjevinca je nemoguce. Zoran Savic u ovo vreme bi igrao peticu npr, dok je nekada bio jedna od najboljih cetvorki, iako je bio potpuno bezopasan po protivnike ako je dalje od 2 metra od kosa.
                Da rezimiram, mozda bi pojedinci ispastali zbog novog sistema kosarke kao sporta, ali bi oni i dalje bili talentovani za kosarku. Uz danasnji pristup verujem da bi i Radja i Kukoc, a pogotovo Bodiroga bili još produktivniji.
                Sa ovim se slažem, ali u suštini možemo samo da nagađamo. ŠBBKBB
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                  biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                  Comment


                  • može li KZN da se odgleda negde?

                    Comment


                    • Enis pozdravio Dekard
                      Jasikevicius veliki gospodi
                      Svaka čast svim igračima i treneru

                      Comment


                      • Originally posted by darko pancev View Post
                        Enis pozdravio Dekard
                        Je l' pesmom ili ovako preko tebe?
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Pominjanje oca i matere se kosi sa pravilima Foruma, a i domaceg vaspitanja, zato - uzdrzite se od toga.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Je l' pesmom ili ovako preko tebe?
                            Meni poručio . . Vidi da ga branim,da verujem u njega. . .a ti ga kudis . . .ispostavilo se bez ikakvog razlog
                            odigrao je dečko odlično

                            Comment


                            • Alimpijević: "Pobedili smo jedan od najčvršćih timova u Evroligi, koji je celu sezonu odigrao na vrhunskom nivou. Mi smo se za to dobro spremili. Najbitniji detalj koji se ne vidi u statistici je taj što je moj tim na terenu disao kao jedan i to me posebno raduje."
                              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                              Ljuba Tadić.

                              Comment


                              • Da li neko zna kada ce biti repriza i na kom Sk? Hvala unapred

                                Comment

                                Working...
                                X