Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma, Simanica na kraju sezone uvaljati Misku.
    Neka ga on u Megi, a neka nam se Misko oduzi.
    Moze recimo Cancar na 3 godine, plus da nam sredi neke Amere kao i obicno.

    Comment


    • Raskovic je u ovom intervjuu pokazao znatan nivo moralnih nacela kojih ne mozemo ni mrvicu naci kod zalizanog. Bas me je iznenadio.

      Comment


      • Raskovic je nesto sto Srbija nije a Misko je nesto sto Srbija jeste.

        Vidis kako prosecni srbin razmislja u postu iznad tvog. To je sustinski problem svega ovde..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Losmi, aj malo povedi racuna kako mi se obracas i nemoj da se kurcis i nazivas druge prosecnima.
          Lako je biti mangup na tastaturi i pametovati i sve oko sebe filovati ovakvim atributima.

          Comment


          • Ono sto bratija radi u Srbiji pojedinci bi na forumu. Unistiti, poniziti, ispljuvati, nazvati budalom, neznankovicem svakog koji napise bilo kakvu kritiku ili stav koji se ne podudara sa njihovim.

            Comment


            • LosmiSK


              Rado cu da odgovorim ( bio sam ti napisao duzi odgovor ga izgubi negde,sada cu morati u kratkim crtama, nemam inspiraciju kao prvi put a i ovaj ce biti odmereniji)

              - vazno da ne bude 0-2 i 0-3 kada bude najvaznije,
              - imali smo 0-2 jedne godine sa Bilan Pulen ekipom, i 1-1 sa KKP pa nisam tada bio ni na jednom forumu, verujem da se Radonja terao za Cg a Luka u Fmp.Da su mracenja bila na istom nivou kao i sada. Nista novo.

              - Spin da ce neko da plati za Gossa 1 milion, ja ne znam kakve to veze ima sa nama, jel treba da bacimo crnu magiju na njih da ga ne bi prodali. Ili to polazis od osnovne tvoje postavke da smo krivi sto njega nismo uzeli a mogli smo i eto nas klub je kriv sto necemo prihodovati 1 mil od Gossa. Vise puta pisano zasto nije Goss kod nas. A da neko da za Gossa 1 milion, za igraca koji svoju ekipu uspesno doveo do 1-9 u Ec i trenutno su 7 u aba ligi. Ne znam samo sto Barsa koja ima toliko casha nije odmah izvrnula milion za Gossa nego juri nekog Pangosa za 250k iz Zalgirisa.

              - Radicevic - sta sada treba klub da radi, da zbog toga sto nije opravdao ocekivanja da ga strelja ili da ga sutne na ulicu, ni prvi ni poslednji igrac koji ne samo kod nas se nije snasao, Od Baskonije niti on ni Keselj nemaju nikakav uticaj na bilo koji rezultat nase ekipe i ne kapiram potrebu da se kroz svaki drugi post oni provlace kao nesto sto bitnu utice na rezultate nase ekipe.

              Borisa Simanic- Ako ne moze protiv MZT,Igokea, Olimpije, Mege i ne znam kojih sve velikana u Aba ligi da ima double figures kako ce to isto napraviti u El jer strasni forumski navijaci to ocekuju od svakog igraca koji je u 12 u nasem svetom dresu. Bogdanov otac smatra da su svi krivi zasto on nije vec bolji od Doncica, da li je to do kluba ili ima i do igraca? Verujem da bi on sinoc skolovao Browna kao sto je to uradio i prosle sezone kada je igrao protiv Efesa. Da li zbog toga sto je na minus -40 protiv Reala lupio jednu blokadu Reyesu i dao dve trojke treba svi sada da se pitamo da li je on bolji igrac od ovih koji sada igraju u prvom timu. Pa evo ima sansu protiv slabijih da to pokaze , ko mu brani, mozda je greska kluba sto tamo igra a ne u Pioniru jer ipak Pionir od igraca pravi superheroje a ne ona skolska sala u Stjepana Supanca.Zakljucak klub je kriv.

              Sutra verujem da cemo dobiti pa nece biti ta tvoja prognoza za koje duboko verujem da prizeljkujes, i shodno tome bi ti preporucio da se pridruzis onoj fb stranici koja se bavi strucnim analizama nase igre samo kada se izgubi, a kada se dobije neki krsh El tim odjednom se ostane bez internet konekcije ili su svi moderatori na kolektvinom odmoru.

              Stil pisanja i stavovi ti se u tacku podudaraju sa njihovim stavovima i gledanje na rad i razvoj naseg kluba pa nije daleko od moje sumnje da si jedan od moderatora na toj stranici cak ti i nick name ima velike veze sa jednim od nijh sa kojim sam "prijatelj" na twitteru.

              Tu sam i dalje za svaki vid saradnje i razmenu misljenja.

              Comment


              • Crtice iz života Nebojše Čovića Prepodobnog

                "Imamo puno poverenje u stručni štab, mi smo u novom ciklusu. Možete da pretpostavite kako će to izgledati sledeće sezone u kojoj će biti veliki broj igrača iz ove. Isto važi za igrače, imate Jankovića, Jovanovića, Davidovca, Radičevića, očekivanja su da svaki od njih čim izađe na teren da 20 poena. To je nemoguće, potrebno je vreme, privikavanje, jedno je američka a drugo evropska košarka, posebno ovim momcima koji su odmah ušli u najjači rang".
                forum na aparatima
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Direktor kluba jos jednom pokazao kakav je debil. Metno Covic zeta pa ovaj kreten bruka klub na tviteru.

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Direktor kluba jos jednom pokazao kakav je debil. Metno Covic zeta pa ovaj kreten bruka klub na tviteru.
                    Jel moze samo objasnjenje za zeta???? Otkud je Davor zet Covicev?

                    Comment


                    • Ovde ko na vašaru, svega ima ...
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post


                        Borisa Simanic- Ako ne moze protiv MZT,Igokea, Olimpije, Mege i ne znam kojih sve velikana u Aba ligi da ima double figures kako ce to isto napraviti u El jer strasni forumski navijaci to ocekuju od svakog igraca koji je u 12 u nasem svetom dresu. Bogdanov otac smatra da su svi krivi zasto on nije vec bolji od Doncica, da li je to do kluba ili ima i do igraca? Verujem da bi on sinoc skolovao Browna kao sto je to uradio i prosle sezone kada je igrao protiv Efesa. Da li zbog toga sto je na minus -40 protiv Reala lupio jednu blokadu Reyesu i dao dve trojke treba svi sada da se pitamo da li je on bolji igrac od ovih koji sada igraju u prvom timu. Pa evo ima sansu protiv slabijih da to pokaze , ko mu brani, mozda je greska kluba sto tamo igra a ne u Pioniru jer ipak Pionir od igraca pravi superheroje a ne ona skolska sala u Stjepana Supanca.Zakljucak klub je kriv.




                        Jedna od najvećih misterija , bar za mene , je pitanje šta je struka radila sa Borišom svih ovih godina od kako je kao klinac došao u kkcz? Od Gurovića, Jakovljevića , Klipe ,Radonje ...Ako je opšte mišljenje bilo da se radi o vanserijskom talentu, Nba prospektu, kako se desilo da ne napreduje ni mm nego polako ali sigurno propada ? Ima i njegove krivice i krivice njegove porodice ali to nikako ne opravdava struku u sistemu kkcz . Na kraju dat mu je najveći ugovor , bar kada je u pitanju klinac sa 18 g, tu je Rašković u pravu.

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Jel moze samo objasnjenje za zeta???? Otkud je Davor zet Covicev?
                          Rekao mu Radonja na kafi
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Struka jeste problem. Mi u sustini ne razvijamo, jer ako cemo realno gledati Guduric i Jovic su realno jedini igraci koji su kod nas napredovali bas dosta od kada su dosli.

                            I pre nego sto krene prica o centrima, treba realno sagledati te igrace. Postoji ogromna razlika u performansama na terenu i napredku tj. razvoju igraca. Nasi centru su bili integralni deo sistema i zahvaljujuci njemu su imali veoma dobre brojke. Sta je u svoj repertoar dodao Boban kod nas? Sta je dodao Zirbes? Sta je dodao Kuzmic? Koji aspekt njihove igre je napredovao u nasem dresu osim to sto su vise sutirali, imali vise setova za njih i trpali su vise.

                            Dangubic moze da se kaze da je napredovao nesto zadnjih par godina, ali mislim da su kod njega povrede bile kljuc, zato je gubio sezone bez vidnog napretka. Nemamo mi preterano jaku struku i nasi igraci realno ne pokazuju inkrementalne napredke iz sezone u sezonu. Recimo kao sto mozemo da vidimo recimo kod Milutinova iz godine u godinu u Oly i sl. Ne kazem ja da nasa struka ne valja, ali mislim da prica o razvoju igraca i fokusu na mlade igrace je prilicno velika fatamorgana. Mi se fokusiramo na jeftine igrace i na sisteme koji mogu da nam donesu rezultate. Sam razvoj igraca nam nikada nije bio veliki prioritet...
                            Last edited by MannyCalavera; 13-01-18, 18:21.

                            Comment


                            • Originally posted by MannyCalavera View Post
                              Struka jeste problem. Mi u sustini ne razvijamo, jer ako cemo realno gledati Guduric i Jovic su realno jedini igraci koji su kod nas napredovali bas dosta od kada su dosli.

                              I pre nego sto krene prica o centrima, treba realno sagledati te igrace. Postoji ogromna razlika u performansama na terenu i napredku tj. razvoju igraca. Nasi centru su bili integralni deo sistema i zahvaljujuci njemu su imali veoma dobre brojke. Sta je u svoj repertoar dodao Boban kod nas? Sta je dodao Zirbes? Sta je dodao Kuzmic? Koji aspekt njihove igre je napredovao u nasem dresu osim to sto su vise sutirali, imali vise setova za njih i trpali su vise.

                              Dangubic moze da se kaze da je napredovao nesto zadnjih par godina, ali mislim da su kod njega povrede bile kljuc, zato je gubio sezone bez vidnog napretka. Nemamo mi preterano jaku struku i nasi igraci realno ne pokazuju inkrementalne napredke iz sezone u sezonu. Recimo kao sto mozemo da vidimo recimo kod Milutinova iz godine u godinu u Oly i sl. Ne kazem ja da nasa struka ne valja, ali mislim da prica o razvoju igraca i fokusu na mlade igrace je prilicno velika fatamorgana. Mi se fokusiramo na jeftine igrace i na sisteme koji mogu da nam donesu rezultate. Sam razvoj igraca nam nikada nije bio veliki prioritet...
                              Dobro, na zalost, ovo je i djelom tacno. Mada, kada si vidio nekog naseg igraca da za ljeto angazuje privatnog trenera(tim) da unaprijedi segment igre u kojoj je los? Niko od njih ne zeli da plati 10-50k za ljeto da se dobro spremi (napreduje).

                              Comment


                              • Šta je dodao Boban? Boban je kod nas postao igrač. Do tada je jedva umeo da hoda. Dobrić, Davidovac, Kuzmić? Gde su oni postali igrači? Jenkins?

                                Comment

                                Working...
                                X