Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni bi srce puklo da dodje Admiral, pokrpio bi sve sto nam fali, pasos kao bonus. Jedan Pefi na 10-15min igre da iskontrolise ritam... pa mozdani bih dozivio, otvorio sampanjac i poceo radovanje u EL. Ako ostane ovako, jedino da se uzdamo da ovi nasi igraci preko noci izrastu kohonas velicine Sorajine sise i da sa klupe pocnu da ubacuju svaki otvoren sut a u odbrani da budu pit-bulovi.

    Comment


    • Samo da neko što pre preuzme Beronove minute na kecu...dal novi plej, dal David-Nenad-ić tandem,
      jer još se nije ni razigrao a uvalili smo mu ulogu koja sputava njegovu osnovnu vokaciju - trpač sa stilom.
      I njemu je jasno da kasni za ostalim ,,plaćenicima" a to kod šutera ume da prizove zaeban sindrom.
      Sumnjam da trenutno i vežbamo akcije za Beronov šut nakon bloka...jer on trenutno ima preća posla.

      ,,Billy, get ready...Phillip is not in a mood 2night"
      Last edited by Wingwalker; 29-10-18, 19:36.

      Comment


      • Beron ima opasnu prangiju i zaista je šteta da se troši na prevođenje lopte. Daj bilo šta što ume da prenese loptu i da pokrpi malo odbranu.

        Comment


        • Ako dodje dragic izvesno je da je to iskljucivo coviceva zelja i pokusaj da se parira partizanu. Kao sto je prosle godine on radio selekciju ove pokusava raditi doselekciju. Dragic nece resiti ali nijedan problem. Niti je plej niti je u bog zna kakvoj formi

          Comment


          • Originally posted by NateHuffman View Post
            Ako dodje dragic izvesno je da je to iskljucivo coviceva zelja i pokusaj da se parira partizanu. Kao sto je prosle godine on radio selekciju ove pokusava raditi doselekciju. Dragic nece resiti ali nijedan problem. Niti je plej niti je u bog zna kakvoj formi


            Dragicu je Rade Filipovic manager ( kao i St Jankovicu), da li realno mislis da postoji tu i dalje saradnja?

            Dragic ako bi dosao ( Tomic nema nista protiv) ne bi isao na playa. To mesto je rezervisano

            Comment


            • Ova sezona je dobro pocela ali ako ovako ostane nece se dobro zavrsiti

              Comment


              • Čović se ne oglašava u vezi Jankovića, a to znači samo jedno $$. Čovke je biznismen i nema tu emocija, a ja ne vidim logiku Dragića u Zvezdi. Juri se koliko čujem dogovor Pefija, ali kao što se zna, njegova plata je ogromna i tu bi on morao da olabavi malo. Khimki nema šanse da plaća fazon 800k, a mi 200k. Teško će to ići rekao bih.

                Comment


                • so obvious:

                  Dragić 2018 = Gagić 2017...
                  Last edited by Wingwalker; 29-10-18, 23:40.

                  Comment


                  • Ja se samo bojim da ako dodje dragic ne potrosimo bilija na mestu drugog pleja, nesto slicno kao djenka sto je igrao

                    Comment


                    • Originally posted by la haine View Post
                      Čović se ne oglašava u vezi Jankovića, a to znači samo jedno $$. Čovke je biznismen i nema tu emocija, a ja ne vidim logiku Dragića u Zvezdi. Juri se koliko čujem dogovor Pefija, ali kao što se zna, njegova plata je ogromna i tu bi on morao da olabavi malo. Khimki nema šanse da plaća fazon 800k, a mi 200k. Teško će to ići rekao bih.
                      Pa ako sacekamo jos koji mesec bice da Himki placa 400k a mi 100k
                      Odgovara i njima i nama
                      Racunam da su plate redovne u Himkiju i da ce pola para od miliona dobiti vec do januara

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan9 View Post
                        Pa ako sacekamo jos koji mesec bice da Himki placa 400k a mi 100k
                        Odgovara i njima i nama
                        Racunam da su plate redovne u Himkiju i da ce pola para od miliona dobiti vec do januara
                        Nisi jedini sa tom matematikom

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          Meni bi srce puklo da dodje Admiral, pokrpio bi sve sto nam fali, pasos kao bonus. Jedan Pefi na 10-15min igre da iskontrolise ritam... pa mozdani bih dozivio, otvorio sampanjac i poceo radovanje u EL. Ako ostane ovako, jedino da se uzdamo da ovi nasi igraci preko noci izrastu kohonas velicine Sorajine sise i da sa klupe pocnu da ubacuju svaki otvoren sut a u odbrani da budu pit-bulovi.
                          Ja bas i nisam za Nelsona. Treba iskreno sagledati ekipu i reci kakvu kosarku mi hocemo da igramo, pogotovu u toj drugoj postavi. Tu su uglavnom igraci kojima bi mnogo bolje legao neki plej koji igra uptempo i moze da ponudi nesto drugacije od naseg napada u prvoj postavi. Nelson to nije...

                          Comment


                          • Originally posted by MannyCalavera View Post
                            Ja bas i nisam za Nelsona. Treba iskreno sagledati ekipu i reci kakvu kosarku mi hocemo da igramo, pogotovu u toj drugoj postavi. Tu su uglavnom igraci kojima bi mnogo bolje legao neki plej koji igra uptempo i moze da ponudi nesto drugacije od naseg napada u prvoj postavi. Nelson to nije...
                            Hmmm istina na ovo sto sad igramo ne ali sa nekim taktickim pomjeranjem, pa da se igra p&r sa Ojo ili ISO sa Perpera a da povratni pas cekaju Dobric i Simanic, to bi moglo da valja a defanzivno bi bilo podnosljivo.
                            Edit: on je meni sinonim borbenosti i decko ima prodor jak na obje ruke a to nam fali sad kad Filip igra PG. Jebga subjektivan sam na njega.
                            Last edited by Victor BG; 30-10-18, 12:02.

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan9 View Post
                              Pa ako sacekamo jos koji mesec bice da Himki placa 400k a mi 100k
                              Odgovara i njima i nama
                              Racunam da su plate redovne u Himkiju i da ce pola para od miliona dobiti vec do januara
                              Cifru sam lupio i nema veze sa istinom. U međuvremenu sam načuo da je priča 400k Zvezda, 500k Himki.

                              Comment


                              • Originally posted by la haine View Post
                                Cifru sam lupio i nema veze sa istinom. U međuvremenu sam načuo da je priča 400k Zvezda, 500k Himki.
                                Da to nije malo nerealno za pola sezone?
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X