Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kinezi u Zvezdi

    http://basketballsphere.com/kinezi-u-zvezdi/
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

    Comment


    • Zna li se ista o saradnji mimo onog napisanog? Mi njima kamp, obuku, a oni nama?

      Comment


      • Originally posted by Victor BG View Post
        Zna li se ista o saradnji mimo onog napisanog? Mi njima kamp, obuku, a oni nama?
        Lovudžu ...
        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • Originally posted by la haine View Post
          Fićko juče doneo pobedu, a vi tako. Reglend se raspao, možete bar hvala da mu kažete. Onih 2+1, trojka, faul u napadu... E moji stručnjaci.
          Šta ćemo sa 10+ koševa direktno primljenih preko njega kao da ne postoji na terenu? To se ne broji?
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Dobar potez sa kinezima, pozdravljam ovo i ako neam pojmao kakvom kampu se radi i koj je svrha toga, ali ako se siri organizacija meni je to ok..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by kankkunen View Post
              Lovudžu ...
              Pricalo se prosle godine da ce biti neka saradnja, bas ovo sto opisuju, i da ce KKCZ dovoditi najtalentovanije iz Kine da igraju za (FMP predpostavljam). Evo tek sad i zvanicno, ako su pare masne, svaka cast za ugovor!

              Comment


              • Originally posted by la haine View Post
                Kako to misliš? Čoveku se više ne igra košarka, sa reprezentacijom je završio i ako njega pitaš njemu je super što sedi i prima €1.1mil. Zašto da se cima, trenira i plus da dobije manje para? Da zabode novi ugovor?
                Zasto mislis da te dve stvari imaju veze kada su u pitanju nasi kosarkasi? I Stimac je zavrsio sa reprezentacijom i mnogi drugi oko 30te, ali su sasvim normalno nastavili da mlate pare u dobro plateznim klubovima.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Originally posted by Victor BG View Post
                  Pricalo se prosle godine da ce biti neka saradnja, bas ovo sto opisuju, i da ce KKCZ dovoditi najtalentovanije iz Kine da igraju za (FMP predpostavljam). Evo tek sad i zvanicno, ako su pare masne, svaka cast za ugovor!
                  Ne vidim prostor za neke masne pare, ali za neke druge stvari da.
                  Ako klinci budu dolazili na kamp, to moze da kosta xy USD za tih 5-10 dana puta br. klinaca = mozda 20-tak hiljada (onako odokativno). Ali odatle idu plate trenerima, smestaj, klopa, zakup sale... Teov kamp je kostao 280 evra po polazniku. Naravno, sponzori daju neku opremu, mozda neko radi za dz, ali ja ne vidim neku krupniju cifru tu...
                  Ono sto vidim kao potencijal je da se KKCZ procuje tamo pa da nekim kompanijama bude interesantno da sponzorisu.

                  Comment


                  • Originally posted by Laki21 View Post
                    Šta ćemo sa 10+ koševa direktno primljenih preko njega kao da ne postoji na terenu? To se ne broji?
                    Laki, ne vredi, ne vidi on to.
                    U FMPu gde nije imao obaveze u odbrani on je uz ogromnu potrošnju imao neke statse, u Zvezdi gde je samo vodonoša a kao plej u igri bi morao da bude dirigent na terenu ostvaruje jako slabe statse...u odbrani ne postoji (mada to više i vrrapci znaju).
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Ja vidim da smo mi dobili izgubljenu utakmicu, da je on bio na terenu kada se stizala razlika od 11p i to je to. Preko njega 10+ koševa, preko 20p...komedija majke mi, on je sam u odbrani. Kad šutnemo Fićka primaćemo 40p po utakmici, kako da ne. Zašto sebi jednostavno ne priznate da ste zadojeni mržnjom prema njemu ne iz košarkaških razloga i završite sa njim i gledate klub za koji tvrdite da navijate? Svake godine što kaže Šarac nađete žrtvu i samo pametujete, dođe sl. sezona, voda opere sve do tad i idemo iz početka, nova žrtva. On trenutno nije najveći problem u ovom timu, kad dođemo do njega rešićemo i to.
                      Last edited by la haine; 12-10-18, 06:55.

                      Comment


                      • Filip Čović kao sin Nebojše Čovića nije najveći problem Zvezde. Tu se slažem.
                        Filip Čović kao drugi plej u sezoni gde bi trebali da napadnemo ABA i preko nje se vratimo u EL, kao i da pokušamo što dalje u EC JE NAJVEĆI PROBLEM ZVEZDE, bez premca.
                        Lično, zarad uspeha u ovoj sezoni (domaća titula i Kup, ABA liga i recimo polu-finale EC) mogao bih da istrpim Filipa kao 12. igrača, trećeg pleja, koji će igrati neke lakše mečeve u ABA, odmarati Reglanda i drugog pleja koga moramo dovesti ili ga napraviti od ovoga što imamo. Dakle, iako bi to značilo da neko od mlađih (verovatno Radanov) mora van 12, spreman sam da istolerišem Filipa u rosteru zarad rezultata. Ali, mi moramo imati bolje rešenje na poziciji 1 iz milion KOŠARKAŠKIH razloga. Ako treba da objašnjavam svaki pojedinačno, u odbrani, napadu, tranziciji, skoku, match-upu na svim nivoima... nije problem.

                        Comment


                        • O da, covic je najveci upravo problem ovog tima...ne daj Boze da dodje do povrede reglanda, ode sve u majcinu, za sve ostale imamo zakrpu, covic ako bude igrao 20+ minuta mi smo svoje zavrsili...nema visinu, al zato nema sut, nema pregled igre, al zato nema odbranu i kazi ti sad meni ovako druze ako izuzmemo njegovo prezime, ajde da zaboravimo na momenat kako se preziva, na osnovu cega je ovaj zasluzio da igra za nas klub? Daj mi jedan jedini razlog...da si ti trener nekog kluba bi li ga doveo? Ok patuljak je jbg, ali jel ima igru kao recimo boutrajt ili pulen itd itd? Sta on to ima da pokrije taj svoj hendikep? Rocesti je bio mekan i los u odbrani ok ubijao je u napadu i time pravdao, sta ima ovo cudo od igraca? Boli me patka nek se preziva i stojanovic, jebe mi se, covek je penis od kosarkasa, veze sa vezom nema

                          Comment


                          • Covic je najveci problem tima. Da my tata nije predsednik u zivotu ne bi igrao u Zvezdi jer NEMA KVALITET.
                            Da my tata nema Fmp i da nije u Zvezdi radio bi kao vozac u porodicnoj firmi.
                            Koliko on moze da igra van ova dva kluba pokazao je onim izletom u Grcku.
                            Filip Covic je kosarkas koliko I Alimpijevic trener

                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Grof View Post
                              Ne vidim prostor za neke masne pare, ali za neke druge stvari da.
                              Ako klinci budu dolazili na kamp, to moze da kosta xy USD za tih 5-10 dana puta br. klinaca = mozda 20-tak hiljada (onako odokativno). Ali odatle idu plate trenerima, smestaj, klopa, zakup sale... Teov kamp je kostao 280 evra po polazniku. Naravno, sponzori daju neku opremu, mozda neko radi za dz, ali ja ne vidim neku krupniju cifru tu...
                              Ono sto vidim kao potencijal je da se KKCZ procuje tamo pa da nekim kompanijama bude interesantno da sponzorisu.
                              Nisam pametan, osim nekog sponzorstva njihovih firmi, ne vidim kako smo u dobitku. Od milijardu ipo ljudi oni izbacili 1 kosarkasa Kinezi su fanatici za sportom, imaju love, treba se samo dobro pozicionirati i napraviti neku finu pricu, pa kroz nekoliko godina mozda i napravimo dobar brend tamo gdje bi ljudi pronasli interes za veca ulaganja. Sama prica da razmisljamo van granica po meni je cool.

                              Comment


                              • Pratim ovaj forum prilično dugo i pokušavam da shvatim poentu ovih uzaludnih rasprava oko FC3 koje toliko truju i guše ovaj forum da postaje prilično besmisleno pratiti ga. Ukapirali smo ko je koja strana odavno, ko je za Juniora, ko je protiv njega. Navodili ste sve moguće razloge za i protiv, valjalo bi da više završimo ovu priču i da se malo raspravlja o igri tima. A tim, sa sve tim Juniorom, ima 12-0 trenutno, osvojen prvi trofej u sezoni (jeste da je formalnost, ali valja se upisati i pokazati mišiće), ubjedljiv brejk protiv najvećeg rivala u sezoni i 2 0 u EC koji igramo. Tomić dozira igru i to se vidi, dosta ekperimentiše sa izmjenama, ponekad kao da namjerno vrati protivnika, samo da bi vidio kako će igrači reagovati. Daje šansu mladima, traži da se za minute izbore kroz odbranu i čini se da to ima efekta jer i Boriša i Radanov mnogo više grizu nego u prethodnoj sezoni i kao da su ukapirali šta se od njih očekuje. Istovremeno, imaju slobodu u napadu, pravo da šutnu iz otvorenih pozicija, bez bojazni da će odmah izaći napolje. Očekujem da se kroz ovaj početak sezone izgrade i da u finišu sezone aktivnije doprinose u napadu i da uskoro nose igru ili da barem znamo da to nisu u stanju da urade i da vidimo šta je dalje plan sa njima. Takođe, nadam se da će se Nenadić bolje snaći u predviđenoj ulozi i da će kroz utakmnice, poput npr. sjutrašnje sa Krkom, postepeno sticati sigurnost na poziciji pleja. Sa efikasnim Nenadićem na pleju riješili bismo problem FC3 i zakopali tu priču jednom zauvijek. Do tada, trpjećemo njegove crne minute, ispadanja u odbrani, povremene divljačke trojke (koje je Bogu hvala Tomić sveo na minimum) ali ukoliko to ne šteti timu i ukoliko je to kontrolisano, zašto unaprijed kukati i predviđati krah i slično? Čak i da ste proroci i najveći košarkaški znalci (a niste) nemojte unositi crnilo na temu tima za koji navijate, nema smisla i nije ni čudo što jedan dio ljudi ovdje postavlja pitanje za koga vi uopšte navijate i šta je poenta vaših upisa? Na koji način uopšte doprinosite kvalitetu ove rasprave osim konstantim svađama oko nečega što do sada nije problem tima? Ako pratite i volite Zvezdu, dajte podršku makar riječima. Ako mrzite Čoviće generalno i ne volite da vam političari ili neka njihova produžena ruke budu na čelu kluba, u pogrešnoj ste zemlji, to je ovdje pravilo. Ako nećete da kupujete karte i ne želite da uopšte gledate Zvezdu, bojkotujte i forum jer nema smisla da se žalite i tražite Pota, Rebu Bebu i ostale kad svi znamo da biste i tada kukali jer je to taj izgrađeni stil koji više nije ni simpatičan način tjeranja malera već zlobna želja da na kraju sezone kažete: Jesam li vam rekao ili bio sam u pravu. Ako se prođe kako treba i kako se mi koji volim Zvezdu nadamo, ako se uzme sve i obezbjedi EL, uvijek se možete utopiti u gomilu, radovati se i kovati igrače u zvijezde, do nekog novog prelaznog roka i nekog novog poraza kojih će sigurno biti...

                                Comment

                                Working...
                                X