Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja obozavam olimpijakos,cak i panatenaikos...gotivim taj stil igre,jako igraju i uvek su pri vrhu,nasa su verzija od prosle sezobe samo 2.0...a jos vise sam ih zavoleo kada je dzos cildres odradio posao

    Comment


    • Čini mi se da bih više voleo smrdljive Grke da odvalimo pa taman ne zabeležili nijednu pobedu u EL do kraja
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Čini mi se da bih više voleo smrdljive Grke da odvalimo pa taman ne zabeležili nijednu pobedu u EL do kraja
        +9.745.554.984.745.488.974.541.954.488,44557741588 44
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Braco, dzabe ga mi tupimo ovde.
          Braca ce biti docekana kao sa boja da su dosli, jer su to ortodox brothers i te price, bez obzira koliki su govnari prema nama sto se kluba generalno tice, i u kosarci, ali i u fudbalu.
          Priredice im toplu dobrodoslicu, dok je pitanje sta ce cekati Omica jer se to jelte ne svidja vodjama, pa ih sada Coki mora ispeglati neko. Kakvi odvratnici.

          Comment


          • Sto manje dileja na tribinama to ce "topliji" docek biti za juznu bratJu.
            Generalno, treba da tezimo tome da ne volimo brace koji se pominju oko naseg kluba. Fuj brace.

            Comment


            • Braca ...bljak naziv

              Comment


              • Nekako sam sklon tome da imam stav da oni (Delije i Gate7) mogu da budu braća po materi, ćaći...neka ih neka se oni zabavljaju na tribinama za svoj račun, jedino bi mi zasmetalo kada bi pokušali na silu da teraju Cigane da pevaju braći iz Pireja a mi Cigani imamo samo Zvezdu.
                Last edited by nebitan; 21-01-18, 18:14.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Nekako sam sklon tome da imam stav da oni (Delije i Gate7) mogu da budu braća po materi, ćaći...neka ih neka se oni zabavljaju na tribinama za svoj račun, jedino bi mi zasmetalo kada bi pokušali na silu da teraju Cigane da pevaju braći iz Pireja a mi Cigani imamo samo Zvezdu.
                  Nije bilo ni malo prijatno na poslednjoj utakmici u Areni a ni na utakmice sezonu ranije
                  Last edited by nebitan; 21-01-18, 18:14.

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Čini mi se da bih više voleo smrdljive Grke da odvalimo pa taman ne zabeležili nijednu pobedu u EL do kraja
                    Ostali su nam dužni plasman u osminu finala prošle godine. Ništa gore nego kad ti lažna braća zabiju nož u leđa.

                    Comment


                    • Originally posted by Captain Jack Sparrow View Post
                      Ostali su nam dužni plasman u osminu finala prošle godine. Ništa gore nego kad ti lažna braća zabiju nož u leđa.

                      Iskreno, zar smo očekivali da nas ,,puste" u jednoj EL tekmi nakon svoje mini serije poraza pre toga.
                      Ali kompletan Olimpiakos se onim kliberenjem i skakanjem na kraju popišao po auditorijumu koji ih je dočekao više nego domaćinski. Neprimerena i sebična reakcija ...kao da su Pao dobili, i to u trenutku kada smo izgubili šansu da pre zadnjeg kola obezbedimo prolaz.
                      Celom timu očigledno svira paja sve u 16 za nas, za grlate mandrile na šipkama,
                      kao i za kompletnu bracku im RED STAR BELGRADE.
                      Stil basketa koji gaje je zasebna priča...to se utrenira, gaji... da se promeniti za samo par sezona i preferiranje istog je stvar ukusa...ali vaspitanje je jedno za sve.
                      Last edited by Wingwalker; 21-01-18, 23:02.

                      Comment


                      • To je to. Ta pobeda im realno ništa nije značila niti nešto specijalno donosila, a samo što nisu odigrali sirtaki na centru nakon što su dobili, a bili su svesni da nas praktično izbacuju iz daljeg takmičenja.

                        Bracki™
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by Laki21 View Post
                          To je to. Ta pobeda im realno ništa nije značila niti nešto specijalno donosila, a samo što nisu odigrali sirtaki na centru nakon što su dobili, a bili su svesni da nas praktično izbacuju iz daljeg takmičenja.

                          Bracki™
                          Ja ne osporavam sportski motiv za pobedu. Bolji si, pobedi.
                          Ono sto je bilo bez veze je onakvo radovanje.
                          Meni su se smucili nakon onog EP i zvizdanja reprezentaciji.

                          Inace, imam dobrog prijatelja Grka, navijaca Olija. Covek obozava Srbiju, Srbe i voli CZ
                          Odusevio se kada sam mu poklonio majicu Ortodox Brothers
                          Last edited by Grof; 22-01-18, 05:43.

                          Comment


                          • Originally posted by Wingwalker View Post
                            Iskreno, zar smo očekivali da nas ,,puste" u jednoj EL tekmi nakon svoje mini serije poraza pre toga.
                            Ali kompletan Olimpiakos se onim kliberenjem i skakanjem na kraju popišao po auditorijumu koji ih je dočekao više nego domaćinski. Neprimerena i sebična reakcija ...kao da su Pao dobili, i to u trenutku kada smo izgubili šansu da pre zadnjeg kola obezbedimo prolaz.
                            Celom timu očigledno svira paja sve u 16 za nas, za grlate mandrile na šipkama,
                            kao i za kompletnu bracku im RED STAR BELGRADE.
                            Stil basketa koji gaje je zasebna priča...to se utrenira, gaji... da se promeniti za samo par sezona i preferiranje istog je stvar ukusa...ali vaspitanje je jedno za sve.
                            Naravno da nisam očekivao da nas puste, ali su se borili kao da njima plasman zavisi od tog meča, i na kraju nas sudija oštetio za onaj faul, inače bismo dobili. To ne mogu da prežalim, jer nismo zaslužili da ispadnemo zbog načina na koji smo igrali pre povreda. A za reakciju i ovo drugo se slažem potpuno

                            Comment


                            • Generalno sam misljenja da nema tog naroda na svetu da nam odgovara. Sad su na redu grci

                              Totalno nebitna stvar i jos manje bitna utakmica kao utakmica nego da vidimo sta i kako sa Omicem...i kako ce to izgledati, posebno podela minutaze i da li cemo krenuti da rolamo konacno, pa cemo videti da li je do Lesorta ili nije..Mislimda Omicu odgovara taj nizi pik koji mi ne radimo gotovo nikad ali da vidimo...

                              Meni deluje da ce on doci vise da skine minutazu Lesortu nego kao ispomoc Anticu i Bjelici..ali kazem samo tako deluje meni....
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Prvo da vidimo hoće li proći lekarske , Čova danas raportira Najbednijima™.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X