Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by drakon1 View Post
    Sta znaci t.d.?

    Zar nije Jordi rekao da ASVEL i finalista EC dobijaju mesto sledece sezone? Not done deal?
    Asvel zeli to ali blizi i to mnogo je Bayern. Oni otvaraju trziste za francusku isto. Ogromno trziste a najvise para ima Asvel, bar po platama sto znam...

    Kankunen kaze pare ne dobijaju a eto vidis..dobijaju WC i A licencu

    Sto se tice sezonske, to sto pises je skandal. Onda se cudis kad ti dodje gazda i kaze 3m dug........Meni neki ljudi nisu jasni... da ako je cena 300dinara, dodje 2-3k ljudi a za dzabe 7k...Meni je to neverovatno...U Estoniji kad igraju Rapla i Parnu, cena je 4 eura...2 za decu...haos..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by drakon1 View Post
      Zar nije Jordi rekao da ASVEL i finalista EC dobijaju mesto sledece sezone? Not done deal?
      Bilo je nekih priča, al ništa zvanično, koliko ja znam sve je to na dugom štapu ...
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • @mmajstor

        Ti ili ne kapiras ili ne zelis. Ucesce u EL nije obavezno. Privatna liga. Oni postave pravila, ti igras ili ne igras. To je to. Pravila su njihova i kao takva regularna. Jer se svima isto vazi pobeda? Jel Zvezdi se trojka pise kao 2?

        Fer takmicenje NE POSTOJI. Jel mislis da je isto tesko nekoj Valensiji recimo ili Zvezdi u EL. Valensija svako kolo u ACB igra teske tekme maltene a posle pegla EL. Zvezda se lozi na 5-6 tekmi u sezoni van EL. I da i njima nista nije garantovano.

        Sve to nije fer, ali daleko od toga da je neregularno. Jel LS u fudbalu po tebi neregularna isto?

        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

        Comment


        • Kod Djordija se sve to menja iz dana u dan. Ko da vise, pijaca otvorena.....

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Asvel zeli to ali blizi i to mnogo je Bayern. Oni otvaraju trziste za francusku isto. Ogromno trziste a najvise para ima Asvel, bar po platama sto znam...

            Sto se tice sezonske, to sto pises je skandal. Onda se cudis kad ti dodje gazda i kaze 3m dug........Meni neki ljudi nisu jasni... da ako je cena 300dinara, dodje 2-3k ljudi a za dzabe 7k...Meni je to neverovatno...U Estoniji kad igraju Rapla i Parnu, cena je 4 eura...2 za decu...haos..
            Znam da jeste, ali zrtvujem princip (plati pa se klati) za ostvarivanje cilja (pobeda protiv Cedevite). Obecavam, jednorocno! Posle toga, zabraviti Pionir i ne pustati nikoga unutra. Sa kartom ili bez nje, sa sezonskom ili bez nje. Samo ekipe i golubovi...

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Kod Djordija se sve to menja iz dana u dan. Ko da vise, pijaca otvorena.....
              To ... samo, zadržaće on i neki "rudnik" zbog talenta i potencijala igrača, zna Jordi šta i kako
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                @mmajstor

                Ti ili ne kapiras ili ne zelis. Ucesce u EL nije obavezno. Privatna liga. Oni postave pravila, ti igras ili ne igras. To je to. Pravila su njihova i kao takva regularna. Jer se svima isto vazi pobeda? Jel Zvezdi se trojka pise kao 2?

                Fer takmicenje NE POSTOJI. Jel mislis da je isto tesko nekoj Valensiji recimo ili Zvezdi u EL. Valensija svako kolo u ACB igra teske tekme maltene a posle pegla EL. Zvezda se lozi na 5-6 tekmi u sezoni van EL. I da i njima nista nije garantovano.

                Sve to nije fer, ali daleko od toga da je neregularno. Jel LS u fudbalu po tebi neregularna isto?

                Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                Ne pratim domaci fudbal pa ne znam. Valensija je isto tako ugrozena kao i Zvezda jer nema A licencu nego ucesce mora da zasluzi u domacem takmicenju. To sto je liga privatna nije nikakvo opravdanje da ona bude takmicarski neregularna. Pa sta ako je privatna? Fer je siri pojam , a ovde je u pitanju neregularnost jer nemaju svi timovi iste startne sanse za rezultate u toj ligi. Vecina takmicenja imaju regularne uslove, i naravno da nisam mislio na brojanje koseva nego na cinjenicu da 5 klubova mora pruzati maksimum na oba fronta, dok njih 11 ne mora nego se mogu opusteno fokusirati samo na jedno od ta dva bez posledica.

                Comment


                • Originally posted by MannyCalavera View Post
                  Zato nas i karaju, jer nikom nista ne smeta i ne buni se. Ovo ne vazi samo za KKCZ, vec za celo drustvo.

                  Jedinu stvar koju imas kao navijac a njom mozes da utices na klub, je kupovina karte i odlazak na tekmu. Kad ti to neko obezvredi i tebi je to OK, onda jebi ga nema tu mnogo pomoci.

                  Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                  Kakav neverovatan zaključak iz činjenice da se nas nekoliko sezonaca ,složilo da nam ne smeta što je u nedelju besplatan ulaz...

                  Comment


                  • Realno treba nas karati. Jer pre svega ne cenimo sebe i svoj novac.

                    Crvena Zvezda kad dovodi igrace ima samo 3 stvari da ponudi igracima.

                    - Igranje u EL sa zapazenom ulogom u timu
                    - Velika podrska navijaca klubu, i takav tretman igraca takodje
                    - Jeftin zivot u velikom gradu sa puno sadrzaja

                    To je to. Sve ostalo smo losi i inferiorni. Malo placamo, neredovno placamo, guzvanje po aerodromima i ekonomskoj, losiji uslovi za rad, slabiji medicinski tim itd. Itd.

                    Dakle klub pored direktne finansijske koristi od igraca kroz kupovinu karata i mercha kluba, koristi navijace u svrhu promocije i selling pointa za transfere. Navijaci to sto daju klubu ne postuju, jer ih boli kurac kad klub radi protiv njih. I tako sve ide kako ide. Takvim navijacima mozes onda da prodas svakakve price. Da menjas ambicije kluba tri puta u sezoni kako ti se cefne i ide u takmicenju. Da imas pa nemas para. Da ti poslovanje u javnoj svojini bude netransparentno. Itd. Itd.

                    Ali nek bude pun Pionir i nek padne Cedevita. Sve se zaboravi i oprosti.



                    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                    Last edited by MannyCalavera; 09-01-18, 13:10.

                    Comment


                    • Pravila moraju biti ista za sve učesnike sportskog takmičenja.
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Ne pratim domaci fudbal pa ne znam. Valensija je isto tako ugrozena kao i Zvezda jer nema A licencu nego ucesce mora da zasluzi u domacem takmicenju. To sto je liga privatna nije nikakvo opravdanje da ona bude takmicarski neregularna. Pa sta ako je privatna? Fer je siri pojam , a ovde je u pitanju neregularnost jer nemaju svi timovi iste startne sanse za rezultate u toj ligi. Vecina takmicenja imaju regularne uslove, i naravno da nisam mislio na brojanje koseva nego na cinjenicu da 5 klubova mora pruzati maksimum na oba fronta, dok njih 11 ne mora nego se mogu opusteno fokusirati samo na jedno od ta dva bez posledica.
                        Nema svrhe s tobom kao i uvek. Svi timovi imaju 30 tekmi u kojima treba da ostvare rezultat u istim uslovima. To cini takmicenje regularnim ako ti razumes sta regularnost znaci.

                        Fer ne postoji. Jer sanse nikada nisu iste. I da niko nema licencu, Real bi kupio 20 igraca da peglaju na dva fronta max. Samim tim imaju bolju startnu poziciju i vece sanse od Zvezde. Isto vazi i za udlove i za chartere itd. To je to. Takmicenje je regularno jer svi se isto boduju po pravilima.

                        Nije fer, a i nece postojati fer takmicenje. To je druga stvar.

                        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Kakav neverovatan zaključak iz činjenice da se nas nekoliko sezonaca ,složilo da nam ne smeta što je u nedelju besplatan ulaz...
                          To je opsta konstatacija za drustvo. Skine ti neko plate i penzije, ti kenjas i cutis. Francuzi zaglave ulice i sl.

                          Kod nas je uvek preovladavao strah i fora "cuti i kenjaj, moze i gore da bude". Ovo sto ste par vas rekli je samo primer koji potvrdjuje situaciju u zemlji. Ja ne krivim vas, niti prozivam. Tako je kako je. Ali ne treba se cuditi zasto mnoge stvari nisu kako treba.

                          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by drakon1 View Post
                            Znam da jeste, ali zrtvujem princip (plati pa se klati) za ostvarivanje cilja (pobeda protiv Cedevite). Obecavam, jednorocno! Posle toga, zabraviti Pionir i ne pustati nikoga unutra. Sa kartom ili bez nje, sa sezonskom ili bez nje. Samo ekipe i golubovi...
                            Poenta je skroz druga. Ovakvi mecevi mora da se trazi karta vise..Oni dzabe a onda pomagaj da dominiram..Gde je taj semofor itd.. Mogu da pisem do sutra a najgore je sto se u ovoj zemlji bune oni sto imaju i znaju nesto..Ovi sto su glupi i goli, dali bi plombe za idiote. Frojd bi se ovde preselio.

                            Alimpije Miric moze uspeti samo u ovakvoj zemlji... e mislim NC da postavi Boldrika, neki bi pohvalili..Inace vrlo brzo ce puci atomska u ABA.. ako dodje do toga..mislim na igrace..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Ovo za društvo se slažem 100% ne možeš nikada dovoljno potceniti narod i kolektivnu amneziju od koje je većina obolela. Kakav Alchajmer, to je mala maca naspram ovoga. Bolje od ovog sadiste na vlasti i ne zaslužujemo.
                              Što se tiče šta nudimo potencijalnim pojačanjima to je jako malo do ništa. Jer, dovoljno je da se pojavi neki oligarh, napravi tim u nekoj ruskoj vukojebini i svi ti igrači koji se šatro premišljaju da igraju EL za nas bi u kolibama živeli za keš koji tamo dobijaju, nemojmo da se zajebavamo.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                                To je opsta konstatacija za drustvo. Skine ti neko plate i penzije, ti kenjas i cutis. Francuzi zaglave ulice i sl.

                                Kod nas je uvek preovladavao strah i fora "cuti i kenjaj, moze i gore da bude".
                                Ovo sto ste par vas rekli je samo primer koji potvrdjuje situaciju u zemlji. Ja ne krivim vas, niti prozivam. Tako je kako je. Ali ne treba se cuditi zasto mnoge stvari nisu kako treba.

                                Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                                Veruj mi da se slažemo mnogo više nego što možda pretpostavljaš...ali nije svaka situacija zgodna da se izvlače takvi zaključci

                                Comment

                                Working...
                                X