Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
    Veruj mi da se slažemo mnogo više nego što možda pretpostavljaš...ali nije svaka situacija zgodna da se izvlače takvi zaključci
    Sto? Covic ce da me likvidira?

    Kapiram da su uvek bili korektni pa sad je frka vs Cedevita, pa da naprave mobilizaciju i slicno. Ali oni karaju redovno, kako i kad hoce. Ne treba cutati...

    Comment


    • Samo za brata Kankkunena, live iz svlacionice Khimkija. Brat Astahov postrojava bagru i skida im 50% od plate

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Poenta je skroz druga. Ovakvi mecevi mora da se trazi karta vise..Oni dzabe a onda pomagaj da dominiram..Gde je taj semofor itd.. Mogu da pisem do sutra a najgore je sto se u ovoj zemlji bune oni sto imaju i znaju nesto..Ovi sto su glupi i goli, dali bi plombe za idiote. Frojd bi se ovde preselio.

        Alimpije Miric moze uspeti samo u ovakvoj zemlji... e mislim NC da postavi Boldrika, neki bi pohvalili..Inace vrlo brzo ce puci atomska u ABA.. ako dodje do toga..mislim na igrace..
        U pravu si, medjutim ako u klubu misle da samo ovako mogu napuniti Pionir, onda je to mozda zalosno, ali je cinjenica. Znam da bi ovakvi mecevi trebali biti poslastica i da bi se karta vise morala traziti. Ali, ako to nije realno ili ako se nece obistiniti, onda si istearo princip, a imas malu posecenost u mecu biti-ili-ne biti...

        Pitanje je dobro: gde je taj semafor.

        Alimpija Mirica ne znam, Boldrika takodje. Da ih googlam?

        Sta znaci "pucanje atomske u ABA"?

        Comment


        • Originally posted by MannyCalavera View Post
          Samo za brata Kankkunena, live iz svlacionice Khimkija. Brat Astahov postrojava bagru i skida im 50% od plate

          Haha, kad je poceo da izvlaci kais, mislio sam da ce sada da ih izlema po guzici istim...

          Comment


          • Originally posted by MannyCalavera View Post
            Sto? Covic ce da me likvidira?

            Kapiram da su uvek bili korektni pa sad je frka vs Cedevita, pa da naprave mobilizaciju i slicno. Ali oni karaju redovno, kako i kad hoce. Ne treba cutati...
            Šta znam ...imam različita iskustva .Od svađe zbog toga što nas (bela loža) već drugu sezonu pomeraju za po sektor dalje od sredine, do toga da su vrlo efikasno rešili problem izgubljene sezonske u roku od odmah

            Comment


            • Originally posted by MannyCalavera View Post
              Samo za brata Kankkunena, live iz svlacionice Khimkija. Brat Astahov postrojava bagru i skida im 50% od plate
              kakve tupadžije
              Bogoljuba za precednika Himkija ... ko zna - zna
              nego, kamo Barcokas
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • Originally posted by drakon1 View Post
                U pravu si, medjutim ako u klubu misle da samo ovako mogu napuniti Pionir, onda je to mozda zalosno, ali je cinjenica. Znam da bi ovakvi mecevi trebali biti poslastica i da bi se karta vise morala traziti. Ali, ako to nije realno ili ako se nece obistiniti, onda si istearo princip, a imas malu posecenost u mecu biti-ili-ne biti...

                Pitanje je dobro: gde je taj semafor.

                Alimpija Mirica ne znam, Boldrika takodje. Da ih googlam?

                Sta znaci "pucanje atomske u ABA"?
                Ma zezam se za te likove..sarkasticno..

                Cedevita je samo jedan mec u moru..Nikako pitanje zivota i smrti..To pitanje su sebi okacili oko vrata kad su smenili Deja a doveli Alimpijevica..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Kako bi nam legao Barcokas, osvajač EL ... Čoviću reaguj
                  Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                  biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                  Comment


                  • Nek nam vrate Djenku da ga opravimo a oni nek mu placaju tih 50%

                    Comment


                    • Originally posted by MannyCalavera View Post
                      Samo za brata Kankkunena, live iz svlacionice Khimkija. Brat Astahov postrojava bagru i skida im 50% od plate

                      Ulozite pare u Zvezdu slepci[emoji3]

                      Comment


                      • A sada zamislite uđe Čova u svlačionicu i počne...Ono što niste dobili, sada nećete dobiti ne samo redovne plate već vam uzimam još 50%...znači sada vi dugujete Zvezdi, tj meni.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • IDOL MU JE TESLA Ročesti za Blicsport: Mom ocu ne pada na pamet da ide iz Srbije
                          https://sport.blic.rs/evroliga-1718/...srbije/yv0wjv6
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Sledeci intervju je da se krsti sa tri prsta, doruckuje dve cetvrtine bureka, pola litre rakije, menja Nike za opanke na tekmama i sl.

                            Daj bre budite ozbiljni. Gde nalaze ovog Todorovica, onda onog Nikolica sektasa da pisu tekstove...

                            Comment


                            • Apel da Ročesterović dobije srpsko državljanstvo.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                A sada zamislite uđe Čova u svlačionicu i počne...Ono što niste dobili, sada nećete dobiti ne samo redovne plate već vam uzimam još 50%...znači sada vi dugujete Zvezdi, tj meni.
                                Tako se stedi!

                                Comment

                                Working...
                                X