Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Koliko je jebeno malo bilo potrebno da ovaj tim bude realnost.
    To bi bio vrhunac jednog ciklusa i jedne generacije.
    Huh, ti citiras mikarin post od 19.31 casova 9 minuta ranije tj. u 19.22.

    Ajd' da igramo loto zajedno...

    Comment


    • Originally posted by drakon1 View Post
      Huh, ti citiras mikarin post od 19.31 casova 9 minuta ranije tj. u 19.22.

      Ajd' da igramo loto zajedno...
      Zakasnili smo.
      Odno neko pare[emoji3]

      Comment


      • Originally posted by drakon1 View Post
        Huh, ti citiras mikarin post od 19.31 casova 9 minuta ranije tj. u 19.22.

        Ajd' da igramo loto zajedno...
        Moja greška, nije Lazina

        Comment


        • Hahaha, koja ispala, rat klonova [emoji23]
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
            Let's agree to disagree. Da skratim, meni je Volters bio poprilicno beskoristan tip igraca. Moze biti, a i verujem da zaista nije koriscen kako treba. Nijedan izrazen kvalitet, cak ni na ABA nivou, sve je nekako prosecno, a izraženu slabost ima i to u onome što pleju najvise i treba - kontrola napada i tempa.
            Neko bi rekao jack of all trades, master of none.
            Kao takav je odmorio Jovica fino i doneo neke jake utakmice u finalu i polufinalu ABA kad je bio jedan od najboljih ako ne najbolji onda najkonstantniji igrac..Kad sad vidis Radicevica i ovog Enisa...dao bi sve da on bude tu...

            Enis je jedan obican divljak kojih ima na svakom koraku, da ne pricam sto nam je uvali qrcinu Misko, ali eto valjda smo mu duzni sto mu primamo igrace u tim non stop...itd...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Kao takav je odmorio Jovica fino i doneo neke jake utakmice u finalu i polufinalu ABA kad je bio jedan od najboljih ako ne najbolji onda najkonstantniji igrac..Kad sad vidis Radicevica i ovog Enisa...dao bi sve da on bude tu...

                Enis je jedan obican divljak kojih ima na svakom koraku, da ne pricam sto nam je uvali qrcinu Misko, ali eto valjda smo mu duzni sto mu primamo igrace u tim non stop...itd...
                On Jovica nije odmorio vec da budemo precizni odmenio ga da do kraja sezone jer posle utakmice sa Galatasarayem kada su Joviceva ledja vec bila naceta igrao je celu 4/4 iako smo vodili 20 razlike i izgubili do kraja sezone. Posle te utakmice mi vise Jovica nismo videli na terenu i Flouters je od bledolikog brzanjca na koga su 80 % cigani plakali da smo morali boljeg playa da dovedemo (ko spominje Pulena) najzad pronasao svoju ulogu i doneo nam neke bitne pobede.

                Ako cemo vec da uporedjujem Enisa i Woltersa ajmo da pocnemo od Woltersove karijere pre dolaska kod nas, a to su dve pune NBA sezone od cega je samo u Milwaukee bio 56 puta starter, i jednu godinu u Besiktasu.
                Koliko smo vremena mi cekali Woltersa da klikne sa ekipom pa da pocne da opravdava cenu od 300 k usd za back up playa. I ako novac nisu merilo nekog kvaliteta onda cemo ovde morati da ova dva igraca stavimo u taj razmer gde Enis na godisnjem nivou trenutno vredi ne vise od 100 k za godinu dana a Woltersova cena je blizu 500 k usd za Evropu.
                Enis je do sada sastavio ukupno na 4 utakmice na koje nastupao ukupno 20 minuta, a Woltersu je trebalo skoro 20 utakmica u kontinuitetu da bi cigani njega progutali. Tek u finalu protiv Cedevite je dobio priznanje od eminentnih strucnjaka sa raznih foruma da je opravdao poverenje koje mu je ukazano.

                Comment


                • Originally posted by drakon1 View Post
                  Huh, ti citiras mikarin post od 19.31 casova 9 minuta ranije tj. u 19.22.

                  Ajd' da igramo loto zajedno...
                  Prvi post je napisao u 19.19 i brzo ga obrisao, da bi ga ponovio u 19.31
                  Ne padaj na Lazine fore
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Prvi post je napisao u 19.19 i brzo ga obrisao, da bi ga ponovio u 19.31
                    Ne padaj na Lazine fore
                    Loto dobitnik jos se ne zna.
                    Ako vidite DR opet na klupi Zvezde bice Vam sve jasno[emoji3]

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      On Jovica nije odmorio vec da budemo precizni odmenio ga da do kraja sezone jer posle utakmice sa Galatasarayem kada su Joviceva ledja vec bila naceta igrao je celu 4/4 iako smo vodili 20 razlike i izgubili do kraja sezone. Posle te utakmice mi vise Jovica nismo videli na terenu i Flouters je od bledolikog brzanjca na koga su 80 % cigani plakali da smo morali boljeg playa da dovedemo (ko spominje Pulena) najzad pronasao svoju ulogu i doneo nam neke bitne pobede.

                      Ako cemo vec da uporedjujem Enisa i Woltersa ajmo da pocnemo od Woltersove karijere pre dolaska kod nas, a to su dve pune NBA sezone od cega je samo u Milwaukee bio 56 puta starter, i jednu godinu u Besiktasu.
                      Koliko smo vremena mi cekali Woltersa da klikne sa ekipom pa da pocne da opravdava cenu od 300 k usd za back up playa. I ako novac nisu merilo nekog kvaliteta onda cemo ovde morati da ova dva igraca stavimo u taj razmer gde Enis na godisnjem nivou trenutno vredi ne vise od 100 k za godinu dana a Woltersova cena je blizu 500 k usd za Evropu.
                      Enis je do sada sastavio ukupno na 4 utakmice na koje nastupao ukupno 20 minuta, a Woltersu je trebalo skoro 20 utakmica u kontinuitetu da bi cigani njega progutali. Tek u finalu protiv Cedevite je dobio priznanje od eminentnih strucnjaka sa raznih foruma da je opravdao poverenje koje mu je ukazano.
                      Otkud sad 300k$, zar nije bilo pominjana cifra od 220k$ za polusezonu?
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Otkud sad 300k$, zar nije bilo pominjana cifra od 220k$ za polusezonu?
                        Ti veruj u pisanje David Picka i ubuduce, da ne navodim koja je sve on imena sa nama povezivao, i verujem da iz kluba odmah pri potpisu igraca istog casa okrenu eminentnog twiterasa iz Izraela da mu saopste detalje ugovora.
                        Svakako si upoznat da postoje i odredjene nagrade u KKCZ za osvojene trofeje i da ih je nas klub osvojio ukupno 3 prosle sezone. Wolters je svakako ucestvovao u osvajanju svakog trofeja shodno tome je i nagradjen odredjenim bonusima u novcu za svaki trofej.

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Borio bi se za plejof, kao i prošlosezonski.
                          mislim da bi bio napravljen iskorak, prvenstveno zbog igraca koji su tu vec godinama i uigrani maksimalno. Od 12 igraca samo 3 nova. To je san snova.

                          Comment


                          • [QUOTE=Šarac;1754563]On Jovica nije odmorio vec da budemo precizni odmenio ga da do kraja sezone jer posle utakmice sa Galatasarayem kada su Joviceva ledja vec bila naceta igrao je celu 4/4 iako smo vodili 20 razlike i izgubili do kraja sezone. Posle te utakmice mi vise Jovica nismo videli na terenu i Flouters je od bledolikog brzanjca na koga su 80 % cigani plakali da smo morali boljeg playa da dovedemo (ko spominje Pulena) najzad pronasao svoju ulogu i doneo nam neke bitne pobede.

                            Nisam se dobro izrazio.

                            Uhvatio si se Enisa kojeg nam je ZALIZANI po stoti put uvali neki skart.

                            Nama nije jasno da postoje jos menadzera sirom evrope, doduse tesko se bas taliti s anjima, ali bi ti doveli dobre igrace i pomagali oko svega...

                            Enis za EL nije, to se vidi iz aviona i tu se svaka prica zavrsava.

                            Koja je poenta za JEDAN EL TIM da igrace vrednujes po ceni...Eto u srce me dirnulo sto je on dosao za dzabe...e bas hvala misku..sto nam je prosecnog ncaa igraca dao samo za 100k dok je kod njega igrao za velike pare itd..od Mushudija mozes dobiti pare, od Enisa mozes dobiti samo bat...i to je sustina a kvalitet nema za EL...on ako bude nosilac, onda ja ne znam...

                            Inace prvi put imamo prvog i back up PG strance i mislim prvi put pet stranaca, a najmanji budzet od kad igramo EL..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Ti cenis vec sada da Enis nista nece napraviti u karijeri a da mi mozemo da dovedemo nekog mamojebca na mestu backup playa kao prosle sezone za cifru od preko 200 usd.
                              Ti si poceo i kao Tegi sinoc da pricas o broju stranaca a pri tom ne komentarise da prosle godine su nam najskuplji igraci bili upravno nasi domaci igraci a ne stranci (Bjelica,Kuzmic).
                              Ja se nisam uhvatio za Enisa vec ti i jos par forumasa koji dok nije dosao kod nas verovatno ste balavili na njega i terali MIska u tri lepe sto je kod njega u ergeli a ne kod nas, da nema sanse da ga pusti kod nas jer ce ga direktno iz Mege da sibne za Nba kao i sve ostale igrace koje forsira. Cim je najavljen da dolazi kod nas pocela je zebnja i seciranje kvaltieta tog igraca pa sve do danasnjih dana da on nije ni prosecan aba igrac na osnovu 20 minuta igre kod nas sa 2 cela treninga.
                              Mozda Enis ne bi ni bio razmatran da onaj koji je planiran za tu ulogu isporucio barem nesto od onog zasto je angazovan.

                              4 stranca ove godine kostaju kao i tri stranca prosle sezone, stim da 3 od 4 stranca ove sezone su u startnih 5 , a prosle godine su ti dva stranca bili rezervne varijante sa velikim platama. Proslogodisnji budzet za plate je bio mnogo veci i ne bih da se vracam ponovo na tu temu.

                              Comment


                              • Enis ce sigurno biti dobar i odradjiati posao za koji je i doveden.
                                Momak ima mekanu ruku i treba mozda vise da se dize na sut. Takodje, mnogo je jak na ulazu i vjerujem da moze dobro da profitira iz pika kojeg cesto vrtimo.

                                Comment

                                Working...
                                X