Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lesoru su u odbrani i dalje najveći rebus situacije u kojima mora da izabere reakciju na zadatu akciju - zaplet, znači da odluči šta mu je činiti u narednih par sekundi.
    Nažalost, on to ne odradi sporo pa da taj pokret ubrzamo treningom, ili neodlučno - pa da se poradi na njegovom samopouzdanju, već on samouvereno veoma često odabere prilično pogrešno rešenje i odradi ga iz sve snage.
    Takve greške retko pravi u napadu, a vidno je napredovao u odbrani 1na1 i skoku iz drugog plana, završetku na obruču...
    Za Lesora moramo imati strpljenja... jer valjalo bi da ga kao mladog i perspektivnog i nešto naučimo za sezonu - dve, pored njegove obaveze da zaradi svoju platu.
    Last edited by Wingwalker; 09-01-18, 08:28.

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Pa kakvi su to sutevi bili....jel preko ruke ili su bili sami na sutu?
      Mešano meso.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Poenta - kad se budemo sastali sa njima u plej-ofu Alimpijević će pokazati ko je ko Džikiću kao prošle sezone u polufinalu KLS-a.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Šta ga je sprečavalo da to demonstrira večeras? Realno gledajući Džikić ga je rasšrafio da je bilo bolno gledati.

          Bio bih jako srećan da se zaboravi na prošlosezonsko polufinale ABA koje nije apsolutno nikakav reper kada se govori o njima dvojici kao trenerima.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Videcemo protiv Cedevite.
            Opet mec pod pritiskom borbe za prednost domaceg terena????

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              Šta ga je sprečavalo da to demonstrira večeras? Realno gledajući Džikić ga je rasšrafio da je bilo bolno gledati.

              Bio bih jako srećan da se zaboravi na prošlosezonsko polufinale ABA koje nije apsolutno nikakav reper kada se govori o njima dvojici kao trenerima.
              Nerealan procenat šuta za tri, što je i sam Džikić između redova priznao. Kad izgubiš utakmicu 6 razlike i pored te činjenice nebuloza je pričati o bilo kakvom "rašrafljivanju". A prošlogodišnje polufinale KLS-a jeste reper ko je kakav trener, jer je Partizan ušao u njega kao favorit, a izduvao ga je bez ijedne pobede.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Laki21 View Post
                Šta ga je sprečavalo da to demonstrira večeras? Realno gledajući Džikić ga je rasšrafio da je bilo bolno gledati.

                Bio bih jako srećan da se zaboravi na prošlosezonsko polufinale ABA koje nije apsolutno nikakav reper kada se govori o njima dvojici kao trenerima.
                Mi nemamo uvid u to kako se vrsi priprema utakmice, trening, skauting... Al posle TO u 4/4 mi vise iz popa nismo primali poene sto ce reci, da je nas umor njihovo ludo vece presudilo veceras.

                Comment


                • Samo nemoj da krene umor prica. Jebena Podgorica na dva dana odmora i dva treninga tamo. Sramota vise da se prica o umoru, pogotovu sto smo imali lufta dosta od zadnje duple nedelje u EL.

                  Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by MannyCalavera View Post
                    Samo nemoj da krene umor prica. Jebena Podgorica na dva dana odmora i dva treninga tamo. Sramota vise da se prica o umoru, pogotovu sto smo imali lufta dosta od zadnje duple nedelje u EL
                    Ma batali to ... nego, pričaj jel brat Jameel voljan da nas pojača
                    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                    Comment


                    • Originally posted by kankkunen View Post
                      Ma batali to ... nego, pričaj jel brat Jameel voljan da nas pojača
                      Lista jos uvek katalog Sase Popovica. [emoji23] Uz to brat Jamil ima No Milko klauzulu, tako da moramo to da resimo [emoji41]

                      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Nerealan procenat šuta za tri, što je i sam Džikić između redova priznao. Kad izgubiš utakmicu 6 razlike i pored te činjenice nebuloza je pričati o bilo kakvom "rašrafljivanju". A prošlogodišnje polufinale KLS-a jeste reper ko je kakav trener, jer je Partizan ušao u njega kao favorit, a izduvao ga je bez ijedne pobede.
                        Kad te neko čitavu tekmu odrađuje na isti način, onda to jbg jeste rašrafljianje. A reper nije jer se u tom trenutku Partizan de fakto raspao i ni trenera ni igrače nije zanimao teren već samo da što pre otaljaju i završe muku.

                        I da ne zaboravim - Alimpijević je do sada izgubio najbitnije tri utakmice sezone koje su odigrane do sada. To baš i nije preterano ohrabrujuće pred predstojeće mečeve sa istim rivalima.
                        Last edited by Laki21; 08-01-18, 23:16.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by Laki21 View Post
                          Kad te neko čitavu tekmu odrađuje na isti način, onda to jbg jeste rašrafljianje. A reper nije jer se u tom trenutku Partizan de fakto raspao i ni trenera ni igrače nije zanimao teren već samo da što pre otaljaju i završe muku.
                          Nađi mi jednu ekipu ove sezone koju su "odradili" kao nas, sa 16 trojki i 70% procentom šuta. Još bolje, nađi BILO KOJU EKIPU koju je Džikić vodio gde su dobili nekoga sa 16 trojki i 70% šuta, kako bi se još jače potcrtao njegov veličanstveni trenerski pečat. Kako se to Partizan "raspao"? Koliko se sećam svi igrači su bili na okupu? Nije ušao u finale ABA lige pa su se demoralisali? Nije ni FMP. Ako želiš da budeš veliki trener u velikom klubu onda uvek moraš da imaš najviše ciljeve, ako te jedan Alimpijević ponizi i to tri puta, ili Milojević bolje treniraj Krku ili Olimpiju jer nisi za bolje.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Ma sta je tebra tu alimpije uradio? Igrale se utakmice tesne jer su se sutirala bacanja svaki napad...zasto je to bilo tako jbg,ima brda teorija...ali je jasno da ako svaki drugi napad ekipa sutira bacanja da bi i vrsac mogao takvu utakmicu da dobije...dzikic je trenutno najbolji trener u aba ligi,a alimpije bi mogao da nauci nesto od sase obradovica

                            Comment


                            • znači...tako stoje stvari?

                              Comment


                              • Ma ajde,iznervirah se opasno...u oba duela sa futurom sam imao osecaj da se igralo do sutra mi ne bi okrenuli...tako je u oba susreta delovalo i to me nervira bas

                                Comment

                                Working...
                                X