Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2018_01_07_15_32_03_Crvena_Zvezda_mts_Belgrade_Welcome_to_EUROLEAGUE_BASKETBALL.jpg

    To bi bio neki scenario ako sve ide kako treba. Mislim da Barcu i Baskoniju tamo ne mozemo da dobijemo. Barca polako ulazi u ritam i u ACB i u Evroligi daju gas, tako da ce nas tamo izmasakrirati i sudjenjem ako treba. Jos jedna godina bez Barce u Top 8, bila bi pogubna.

    Baskonija tamo, slicna situacija.

    Ako bi vezali ove tri sada, to bi bila premija. Ali bice to izuzetno tesko jer smo njanjavi i matori, i odrzati formu sa 3 EL tekme u 6 dana, od 12 do 18. ce biti bas tesko.

    Comment


    • Originally posted by MannyCalavera View Post
      [ATTACH=CONFIG]15640[/ATTACH]

      To bi bio neki scenario ako sve ide kako treba. Mislim da Barcu i Baskoniju tamo ne mozemo da dobijemo. Barca polako ulazi u ritam i u ACB i u Evroligi daju gas, tako da ce nas tamo izmasakrirati i sudjenjem ako treba. Jos jedna godina bez Barce u Top 8, bila bi pogubna.

      Baskonija tamo, slicna situacija.

      Ako bi vezali ove tri sada, to bi bila premija. Ali bice to izuzetno tesko jer smo njanjavi i matori, i odrzati formu sa 3 EL tekme u 6 dana, od 12 do 18. ce biti bas tesko.
      Ukoliko ovako bude na poslednje 4 tekme cemo biti legit kandidat za 8 , bice haos u Pioniru tako da ne me ne bi cudilo da iznenadimo jednu Fener ili Real

      Comment


      • Originally posted by Jimi22 View Post
        Losmi prijatelju, bold je sustina.
        Da nismo banana drzava, sve to bi bilo daleko realnije.
        Zivimo u zemlji gde braca apsolutno sve kontrolisu i u svakoj su corbi mirodjija.
        Covke uz sve te cinjenice, vise nego sjajno vodi klub.
        On to ume, vodio je FMP dugo, stvorili su dosta reprezentativaca...
        Uspostavio je sistem u klubu, sistem po kome u ovoj sezoni radi i razmislja o sezoni 18-19 i 19-20.
        Postoji plan, to je jako bitno.
        Ako bi, kao sto mnogi prizeljkuju dosla bagra sa vlasti i upumpala milione, to bi sve trajalo godinu-dve,polovinu novca bi pokrali,a klub ostavili u jos vecem sranju nego sto je bio i pitanje da li bi vise bilo sansi za bilo kakav povratak...
        Sve se slazem i razumem.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by MannyCalavera View Post
          [ATTACH=CONFIG]15640[/ATTACH]

          To bi bio neki scenario ako sve ide kako treba. Mislim da Barcu i Baskoniju tamo ne mozemo da dobijemo. Barca polako ulazi u ritam i u ACB i u Evroligi daju gas, tako da ce nas tamo izmasakrirati i sudjenjem ako treba. Jos jedna godina bez Barce u Top 8, bila bi pogubna.

          Baskonija tamo, slicna situacija.

          Ako bi vezali ove tri sada, to bi bila premija. Ali bice to izuzetno tesko jer smo njanjavi i matori, i odrzati formu sa 3 EL tekme u 6 dana, od 12 do 18. ce biti bas tesko.

          Pisi tamo Real- W
          Last edited by Antona; 07-01-18, 14:52.

          Comment


          • Originally posted by MannyCalavera View Post
            [ATTACH=CONFIG]15640[/ATTACH]

            To bi bio neki scenario ako sve ide kako treba. Mislim da Barcu i Baskoniju tamo ne mozemo da dobijemo. Barca polako ulazi u ritam i u ACB i u Evroligi daju gas, tako da ce nas tamo izmasakrirati i sudjenjem ako treba. Jos jedna godina bez Barce u Top 8, bila bi pogubna.

            Baskonija tamo, slicna situacija.

            Ako bi vezali ove tri sada, to bi bila premija. Ali bice to izuzetno tesko jer smo njanjavi i matori, i odrzati formu sa 3 EL tekme u 6 dana, od 12 do 18. ce biti bas tesko.
            Menjam pobedu nad Makabijem za pobedu protiv grčke "braće" sve i da se ne plasiramo u plejof
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Menjam pobedu nad Makabijem za pobedu protiv grčke "braće" sve i da se ne plasiramo u plejof
              Ja menjam bitcoin mining rig 9 TH/s za Bjelicu, da mogu da ga prosledim u Poljsku ligu, al ko mene sta pita

              Comment


              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                [ATTACH=CONFIG]15640[/ATTACH]

                To bi bio neki scenario ako sve ide kako treba. Mislim da Barcu i Baskoniju tamo ne mozemo da dobijemo. Barca polako ulazi u ritam i u ACB i u Evroligi daju gas, tako da ce nas tamo izmasakrirati i sudjenjem ako treba. Jos jedna godina bez Barce u Top 8, bila bi pogubna.

                Baskonija tamo, slicna situacija.

                Ako bi vezali ove tri sada, to bi bila premija. Ali bice to izuzetno tesko jer smo njanjavi i matori, i odrzati formu sa 3 EL tekme u 6 dana, od 12 do 18. ce biti bas tesko.
                Mogli bi dobiti ove iz pireja sa ne kazem neku jacu rec!

                Comment


                • “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Zlocesti je strasan igrac, nase ubedljivo najbolje pojacanje ikad...posebno u ovom dobu deficita pravih plejmejkera...nasa najveca pobeda bi bila da uspemo da ga zadrzimo i naredne sezone ali to je vec u domenu naucne fantastike...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Kada sam prije meča sa Armanijem pričao o top 8, pojedini su mi se sprdali, a sad vidim 90% forumaša kalkuliše šta nam treba za četvrtfinale Evrolige, to braćo
                      Polako, vjerujem da imamo odličnu šansu, ide nam raspored na ruku, faktički sve do zadnjeg kola imamo otvorene utakmice. U zadnjem kolu idemo u Moskvu kada će CSKA vjerovatno odmarati glavne igrače. Korak po korak, glupo je sad spominjati gostovanja Baskoniji i Barseloni, to je daleko. Sad nas u Evroligi najviše interesuje meč protiv Efesa u Istanbulu. Ja lično (ne znam kako vi) ne razmišljam koliko nam pobjeda treba za prolaz, već svako kolo pratim kako je odigrao osmoplasirani na tabeli. Nema pravila, može se desiti da se ne prođe ni sa 16 pobjeda (kao prošle sezone), a možda se prođe (mada malo teže) i sa 14. Sve se može promjeniti u 2 kola. Npr. mi dobijemo Efes i Himki, budemo 8. na tabeli sa pobjedom više od devetog, a ne daj Bože izgubimo obje, Makabi dobije obje i eto nas u zaostatku 3 pobjede od plej-of zone, što bi nam značajno umanjilo šanse za prolaz. Poslije 18. kola možemo imati 1 pobjedu više od devetog, a možemo imati i 3 pobjede manje od osmog! Zato kažem polako, korak po korak, daleko je 21. i 25. kolo. Samo o Efesu sad razmišljamo!
                      Prije 10 dana Alimpijević nema pojma, za Spartaka stvoren, Antić ispucava trojke bezveze, Ročesti pročitan igrač, dovođenje Enisa nenormalno glup potez, a sada sve super, još malo pa će se i F4 spominjati, to smo mi. Tokom jedne sedmice se priča kako nemamo šta tražiti protiv Budućnosti i Cedevite, a onda sledeće sedmice svi su sigurni u četvrtfinale Evrolige i borbu za F4. Ne kritikujmo kada ide loše, a i ne dižimo se u nebesa kad vežemo 2 trijumfa u Evroligi! Samo strpljenje i naša Zvezda će nas obradovati
                      Last edited by mikara92; 07-01-18, 16:09.

                      Comment


                      • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                        Zlocesti je strasan igrac, nase ubedljivo najbolje pojacanje ikad...posebno u ovom dobu deficita pravih plejmejkera...nasa najveca pobeda bi bila da uspemo da ga zadrzimo i naredne sezone ali to je vec u domenu naucne fantastike...
                        Zasto imate potrebu da merite ko je i kome je veci kroz istoriju? Zasto svake godine mi imamo jednog najboljeg u istoriji u necemu? Pazi, jos napisa ubedljivo najbolje. Pa nisu ovde igrali predstavnici mesne zajednice Saolin monaha, nego profesionalni kosarkasi. Druga stvar koju si odalamio i ostao ziv je pominjanje Rocestija i pravih plejmejkera. On to nije. Rocesti je najbolji napadac na poziciji pleja u Aba ligi i da je krupniji ne bi ni igrao keca vec dvojku. Da rezimiram, daj opustite se, bolji ovaj, bolji onaj, Radonjic vs Alimpijevic itd, itd. Ove i slicne izjave sa izricitim stavom kao naj necemu u toku visedecenijske istorije kluba su kao ona stara o kurvi i postenju, posto se najcesce ispostavi da takve upise postave ljudi koji basket pamte od Indijanapolisa ili slicnog dogadjaja.

                        Comment


                        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                          Zlocesti je strasan igrac, nase ubedljivo najbolje pojacanje ikad...posebno u ovom dobu deficita pravih plejmejkera...nasa najveca pobeda bi bila da uspemo da ga zadrzimo i naredne sezone ali to je vec u domenu naucne fantastike...
                          Zašto?
                          cenim da je realno da on ostane do daljnjeg u Zvezdi, sem ako ne useremo motku (kao po običaju) pa ga ne isplaćujemo redovno u tekućoj sezoni ... onda jbg.
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                            Zasto imate potrebu da merite ko je i kome je veci kroz istoriju? Zasto svake godine mi imamo jednog najboljeg u istoriji u necemu? Pazi, jos napisa ubedljivo najbolje. Pa nisu ovde igrali predstavnici mesne zajednice Saolin monaha, nego profesionalni kosarkasi. Druga stvar koju si odalamio i ostao ziv je pominjanje Rocestija i pravih plejmejkera. On to nije. Rocesti je najbolji napadac na poziciji pleja u Aba ligi i da je krupniji ne bi ni igrao keca vec dvojku. Da rezimiram, daj opustite se, bolji ovaj, bolji onaj, Radonjic vs Alimpijevic itd, itd. Ove i slicne izjave sa izricitim stavom kao naj necemu u toku visedecenijske istorije kluba su kao ona stara o kurvi i postenju, posto se najcesce ispostavi da takve upise postave ljudi koji basket pamte od Indijanapolisa ili slicnog dogadjaja.
                            Moja je greska sto nisam napisao IMHO u recenici...A ti nemas potrebu da solis pamet bilo kome ovde i klasifikujes ljude na taj primitivan nacin...Bilo je ovde mnogo "strucnih komentara" od pocetka ove sezone i nesto ne vidim da su ti strucnjaci lizali to sto su pisali...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Covicu reaguj! Vreme je da dobije poziciju u klubu Maya Berovic je nas Holger Geschwindner!!!

                              https://sport.blic.rs/evroliga-1718/...-na-to/9v69ylq

                              Comment


                              • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                                Zasto imate potrebu da merite ko je i kome je veci kroz istoriju? Zasto svake godine mi imamo jednog najboljeg u istoriji u necemu? Pazi, jos napisa ubedljivo najbolje. Pa nisu ovde igrali predstavnici mesne zajednice Saolin monaha, nego profesionalni kosarkasi. Druga stvar koju si odalamio i ostao ziv je pominjanje Rocestija i pravih plejmejkera. On to nije. Rocesti je najbolji napadac na poziciji pleja u Aba ligi i da je krupniji ne bi ni igrao keca vec dvojku. Da rezimiram, daj opustite se, bolji ovaj, bolji onaj, Radonjic vs Alimpijevic itd, itd. Ove i slicne izjave sa izricitim stavom kao naj necemu u toku visedecenijske istorije kluba su kao ona stara o kurvi i postenju, posto se najcesce ispostavi da takve upise postave ljudi koji basket pamte od Indijanapolisa ili slicnog dogadjaja.
                                Naravno da je najbolji skorer u CZ...Kad nam je u timu igrao najbolji strelac EL. Klasa od igraca, a drugo on je cista jedinica da ne moze biti cistija. Lik ima i asistenciju, mozda nema kao neki ali zna da podeli dobar pas i ORGANIZUJE igru....Stvarno na ovom forumu moze da se procita svasta
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X