Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li su ovde ljudi realni pitam se zivota mi. Partizanova ekipa je realno criminal, bez Gossa I Velickovica, ispali bi iz lige...

    Sad da 18 poena I malo, treba 40 svaku Dobar igrac, ima svetlu buducnost a verovatno I ne znate ko je doveo njega u kkp..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by madafaka73 View Post
      Jel može neko od uvaženih kolega forumaša da mi objasni zbog čega Dangubić ne ide na ulaz? Dugačke ruke, visok, brz, skočan... pa jbt. da li je moguće da za 10 godina treniranja nije uspeo da nauči jedan *ebeni dribling?! Da je naučio bar nešto, mogao bi da kuca preko EL centara bez problema, da ne pričam o njegovim čuvarima sa pozicija 2 ili 3. Neverovatno, svake sezone očekujem napredak po tom pitanju i pišem o tome, ali ne vredi. Radonja mu je ubacio onaj naskok iz driblinga sa poludistance i to je sve od njegovog "napadačkog" repertoara. Tuga. Čak ne ide ni na katovanje po čeonoj kao što je Simon naučio pod stare dane. Ne znam, izgubljen slučaj izgleda.
      Pazi mnogo toga ima tu u glavi. Kao sto si sam rekao, on ima sve fizikalije da bude paklen slasher, u rangu recimo Clyburna ali on to jednostavno ne radi a i kretanje bez lopte da bi cutovao mu je horror. Mislim da je on zbog fizikalija drzan na terenu kao defanzivno resenje a da mu je godinama nabijano u glavu da "ne radi to, ne radi ovo, ne radi ono" jer je bio sklon turnoverima i glupostima. I to je od njega napravilo izuzetno pasivnog ofanzivca. Gledao sam i ja taj dribling, nije spor da on ne moze da slashuje. Morao bi da poradi na ceonim kretnjama prvo da bi se povadio iz coskova i napao kosh, a kad izlazi iz pika sa loptom u rukama mora da agresivno odigra prvi korak. Mnogo je tu stvar mentalnog pristupa u napadu na obruc, a on to ne pokazuje.

      Mora da postoji drskost i verovanje da kad spusti loptu i napadne da ide do kraja, makar promasio, ili izvukao faul i sl. On ima jako duge extremitete i dobre fizikalije da bi mogao da finisira na obrucu uz kontakt bez problema i da tako donosi plus. Njegova ta midrange igra i onaj poboljsani sut spolja bi jos vise dobili na efikasnosti kad bi slashovao vise.

      Comment


      • Originally posted by Tesla/24 View Post
        Đe su oni što su prizivali Gossa?
        Evo tu sam. 40 minuta u igri, indeks 22, 8 asistencija, i još toliko koje pacijenti sa kojima igra nisu umeli da pospreme u oš. Još neka primedba?


        Originally posted by LosmiSK View Post
        Sad da 18 poena I malo, treba 40 svaku Dobar igrac, ima svetlu buducnost a verovatno I ne znate ko je doveo njega u kkp..
        Pretpostavljam da ga plaća neko mimo kluba. Ako možeš, napiši, rado bih čuo.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Po nekim pricama onaj sto pomaze svima a nije vucic
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • sad nesto razmisljam zasto ne bi smo doveli bilana? mislim da bi ga sad doveli dosta ispod cene...

            Comment


            • Originally posted by ivica14 View Post
              sad nesto razmisljam zasto ne bi smo doveli bilana? mislim da bi ga sad doveli dosta ispod cene...
              Još jednu peticu? Ma nek ide život.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Po nekim pricama onaj sto pomaze svima a nije vucic
                Deda mraz?

                Comment


                • Originally posted by Laki21 View Post
                  Evo tu sam. 40 minuta u igri, indeks 22, 8 asistencija, i još toliko koje pacijenti sa kojima igra nisu umeli da pospreme u oš. Još neka primedba?




                  Pretpostavljam da ga plaća neko mimo kluba. Ako možeš, napiši, rado bih čuo.
                  Videćemo Gosa protiv nekog ozbiljnog kluba. Cibona i Igokea su bukvalno smehotresni timovi. To pre par godina ne bi bio ni KLS nivo. Ono što Gos ima, kako ja vidim u ovim utakmicama, to je disciplina i dobro naučeno znanje u školi. Ništa više. Onaj krš od odbrane koju su igrali i Cibona i Igokea svaki bi iole školovan plej kažnjavao samo tako. Od čega je on sazdan tek ćemo da vidimo. Pitanje je naravno i koga će sve KKP dovesti, ako dovede još nekog polovnjaka, onda će ovo biti Gosova godina za statistiku, što opet ne govori mnogo.

                  Comment


                  • sad nacuo da partizan dovodio julius wright-a, a sve se nema navodno jos samo formalnost

                    Comment


                    • Zar nije on potpisao negde u Italiji?

                      Comment


                      • Originally posted by Jimi22 View Post
                        Zar nije on potpisao negde u Italiji?
                        To će tata da sredi. Možda neće proći medicinske preglede u Italiji pa sleti ovde.

                        Comment


                        • Originally posted by Jimi22 View Post
                          Zar nije on potpisao negde u Italiji?
                          ima izlaz za el i eurocup....200k tako bar kazu 😂 malo je off topic al neko vec pomenuo pfc i pare pa da se nadovezem 😁

                          Comment


                          • Originally posted by Jimi22 View Post
                            Zar nije on potpisao negde u Italiji?
                            Pominjala se Ređina, odličan igrač ...
                            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                            Comment


                            • Ako može bez vesti o drugim klubovima na ovom našem topiku. Hvala.

                              Comment


                              • Ovaj Maric je teska budala.
                                Last edited by Manda77; 23-09-17, 21:56.

                                Comment

                                Working...
                                X