Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U Euroligi ima sasvim zadovoljavajuće procente,za 2 44,9%..za 3 29,6 i ft 84,2% u ABA i KLS još bolji i isključivo su zavisile od uloge u timu a čini mi se prošle sezone baš kada je ušao u formu da ga je sasekla povreda.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • A ako bude falilo mesa u reketu, odnosno bude problema oko cuvanja centara kao sto je Milutinov, tu je Ojo
      Da odigra u FMPu nekoliko utakmica da se zagreje, pa kod nas u toku sezone. Da napravimo od njega defanzivnu zver
      Bas imam ocekivanja od njega i Rowan-a

      Comment


      • U koliko je utakmica i moze li link?

        Comment


        • Jel ovde nemaju oni plusici ?

          Comment


          • Originally posted by crni_redstar View Post
            U koliko je utakmica i moze li link?
            U 5 je mec, e mislim da sport klub prenosi.

            Comment


            • Originally posted by Filbi View Post
              Jel ovde nemaju oni plusici ?
              Zvezdica u tvom ćoškuispod avatara je reputacija (nešto kao plusić)
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Zvezdica u tvom ćoškuispod avatara je reputacija (nešto kao plusić)
                nisam zadovoljan

                Comment


                • Spasiba link ko ima neka bači

                  Comment


                  • Originally posted by la haine View Post
                    Zato što Boriša ladi jaja par godina, a ovaj je tek došao i odigrao je 4 prijateljske utakmice, red je da i on pokuša. Daj 'oladite više stručnjaci da ocenjujete sezonu na osnovu pripremnih utakmica. Za promenu idite i čitajte šta su isti takvi stručnjaci pisali prošle, pretprošle, i pret-pretprošle sezone u ovo doba. Srali su po Radonjiću, Kaliniću, Joviću, Blažiču, Dženkinsu, Zirbesu, Kuzmiću, Marjanoviću, Mitroviću, a sada ih nigde nema da te svoje tvrdnje "pojedu", sad iste te kuju u Bogove, a sere se po trenutno prisutnima...
                    Zašto je po tebi odmah hejtovanje, ako neko pita logičnu stvar? Čini mi se da su po stilu igre i konstituciji tela Janković i Simanić slični. Još pre ove utakmice protiv Oly, koju ja btw, nisam ni pomenuo u negativnom kontekstu Jankovićeve igre, pisalo se da Janković nema leđnu tehniku i ne igra odbranu. Iz tog razloga sam pitao zašto je doveden takav tip igrača, umesto neke jače četvorke. Mogli biste malo da probate da razumete poentu pitanja, umesto odmah da napadate. Inače, meni se i Boriša i Stefan izuzetno dopadaju kao napadači i baš mi je žao što se Boriša nije ove sezone izborio za 12.

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      U Euroligi ima sasvim zadovoljavajuće procente,za 2 44,9%..za 3 29,6 i ft 84,2% u ABA i KLS još bolji i isključivo su zavisile od uloge u timu a čini mi se prošle sezone baš kada je ušao u formu da ga je sasekla povreda.
                      Sem bacanja to i nisu neki procenti. Drago mi je da ste malo demistifikovali tu pricu oko dangube kao velikog prospekta. Sem fizikalija, ja taj talenat nisam video kod njega. Na b92 sam poveo pricu oko toga da ja ne ocekujem nikakvu napadacku eksploziju s njegove srane i bio popljuvan. Jednostavno on nema ni mind ni skillset za tako nesto. Da se razumemo, ima odredjeni kvalitet ali u nekimndrugim segmentima. Onog trenutka kad smo za talentovane igrace poceli da proglasavamo fizikalce odrekli smo se tradicionalne srpske skile kosarke. Donekle mogu to da razumem jer smo uvek kuburili sa fizikalijama, ali slicno nam se desava i u fudbalu gde talentovane sedmobojce proglasavamo prospektima. Sto kaze madafaka najveci probelem i u fudbalu i u kosarci je rad sa mladji kategorijama!

                      Comment


                      • http://www.sipragezabava.com/sport-klub-1-uzivo.html

                        Link za utakmicu.

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          U Euroligi ima sasvim zadovoljavajuće procente,za 2 44,9%..za 3 29,6 i ft 84,2% u ABA i KLS još bolji i isključivo su zavisile od uloge u timu a čini mi se prošle sezone baš kada je ušao u formu da ga je sasekla povreda.
                          Samo da ne ispadne da se obezvređuje Danguba kao igrač od strane jednih, a da se pojavljuju drugi koji će da ga brane. Ja sam započeo diskusiju iz najbolje namere, a ko me zna sa mesta gde sam pisao 8 godina, taj zna koliko gotivim Dangubu. Tim više mi teško pada činjenica da on ne ostvaruje potencijal koji ima, a ovde je bio pokušaj da dokučimo zbog čega je tako.

                          Comment


                          • Originally posted by dejandoc View Post
                            Ziv bio

                            Comment


                            • neki link za mec,koji radi ako moze hvala.

                              Comment


                              • Bez komentatora
                                http://videostream.dn.ua/videopage/v...c_location=ufi
                                Ljubav, sloboda i osmeh i sreća i suza i mržnja i tuga i strah.

                                Comment

                                Working...
                                X