Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma nije lesor kriv,jednostavno alimpije ne zna da uvezba odbranu i to je to,a plus ima mrtvake u vidu antica,bjelice,tejlora i jankovica....nama odgovaraju ekipe koje imaju dobre bekove,a centre i ne koriste toliko jer ce danga i laza da ih pojedu...cim dodje ekipa sa jakom centarskom linijom bez obzira dal vrteli pnp ili pnr mi smo u opasnom problemu

    Comment


    • Ne znam da li znate da u petak u Istanbulu možemo ostvariti jubilarnu 50. evroligašku pobjedu, a igramo Evroligu nešto više od 4 godine! Ima da padne Carigrad!
      Last edited by mikara92; 10-01-18, 13:49.

      Comment


      • Postaviti par ispadanja u piku kao zelja da se pokaze de smo gresili po nekim strucnjacima koji su samim spletom nesrecnih okolnosti na forumu a ne na klupi nekog NBA tima je maliciozno.
        Voimjaoca.

        Comment


        • Evo ja kritikujem i napad i odbranu podjednako

          Comment


          • Originally posted by Czbg9 View Post
            Ma nije lesor kriv,jednostavno alimpije ne zna da uvezba odbranu i to je to,a plus ima mrtvake u vidu antica,bjelice,tejlora i jankovica....nama odgovaraju ekipe koje imaju dobre bekove,a centre i ne koriste toliko jer ce danga i laza da ih pojedu...cim dodje ekipa sa jakom centarskom linijom bez obzira dal vrteli pnp ili pnr mi smo u opasnom problemu
            Antić "mrtvak" u odbrani?

            Onaj ko je prvi rekao da papir trpi sve nije imao pojma šta će se tek sve pisati po forumima.

            Comment


            • Originally posted by MannyCalavera View Post
              Evo ja kritikujem i napad i odbranu podjednako
              Za to ćeš dobiti katalog Saše Popovića ... al samo da gledaš
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • Zrtvujem ceo katalog za brata Djamila

                Mogu ja i po trecerazrednim zabavnim programima da se snadjem za nesto, ako ce brat Djamil da trpa za nas

                Comment


                • Originally posted by MannyCalavera View Post
                  Evo ja kritikujem i napad i odbranu podjednako
                  Tako i treba [emoji6]
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Wilde View Post
                    Antić "mrtvak" u odbrani?

                    Onaj ko je prvi rekao da papir trpi sve nije imao pojma šta će se tek sve pisati po forumima.
                    Da,ne zato sto ne zna ili ne ume vec jer je mator i ne moze svaku utakmicu da odigra kako valja...protiv future je ispadao kao iz voza par puta

                    Comment


                    • Originally posted by MannyCalavera View Post
                      Zrtvujem ceo katalog za brata Djamila
                      Mogu ja i po trecerazrednim zabavnim programima da se snadjem za nesto, ako ce brat Djamil da trpa za nas
                      Al stvarno, momak bi nam legao kao poslednji deo slagalice ... džaba sve kad nema razumevanja
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Originally posted by kankkunen View Post
                        Al stvarno, momak bi nam legao kao poslednji deo slagalice ... džaba sve kad nema razumevanja
                        Posle Halida da nam dođe Đamil, taman da napravimo neki dil sa Erdoganom i zatvorimo finansijsku konstrukciju minimum u narednih pet godina i apliciramo za A licencu [emoji23]
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Djamil je klasican Gulenovac Moze da nam pomogne da Kantera doteramo kad se raspadne u NBA

                          Comment


                          • Originally posted by Czbg9 View Post
                            Da,ne zato sto ne zna ili ne ume vec jer je mator i ne moze svaku utakmicu da odigra kako valja...protiv future je ispadao kao iz voza par puta
                            Ispadao je na kraju zato sto ga je dragi trener drzao u igri zadnjih 11minuta...On ije vezao 11 minuta ko zna kad...ne samo on, vec dosta igraca...Treba biti realan i oko toga...Zna covek tu sve,samo telo nece da slusa kad krene da se zamara...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by MannyCalavera View Post
                              Djamil je klasican Gulenovac Moze da nam pomogne da Kantera doteramo kad se raspadne u NBA
                              To, da okupimo pučiste, velika je tu lovudža u pitanju. Ne bi morao nesrećni Neša Ilić da se saginje Vučku za šaku sitnine
                              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                              Comment


                              • Vreme je da se aktivira brat Manu Chao, da zgrabimo nesto Spancima takodje

                                Comment

                                Working...
                                X