Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PS

    Janković izgleda jako dobro (smisleno) na parketu.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Kakva kolicina smaraca na ovom forumu....jel gledate utakmicu ili kuckate?
      Ili jos bitnije jel zuljate dupe u Pioniru ili ulubljujete stolicu kod kompa? Meni se cini da je mnogo vise ovih drugih,koji valjda smatraju da je pobeda u Madridu pala s neba

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        PS

        Janković izgleda jako dobro (smisleno) na parketu.
        Bravo Laki, veliki si čovek!(bez sarkazma i ironije)
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Nije to prozivanje nego realnost.
          Navijaci, simpatizeri, ljubitelji nazovi ih kako god hoces iz meca u mec pokazuju da imaju preca posla od gledanja ovog tima.
          Mislim da su momci prerano otpisani od uspeha u svim takmicenjima, pre svega EL.

          Comment


          • Originally posted by Manda77 View Post
            Govori u svoje ime, ne zive svi u Beogradu.
            kakve to veze ima sto nisi iz BG...ja sam iz NS pa sam prozvao sve ..i sebe naravno ...

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              PS

              Janković izgleda jako dobro (smisleno) na parketu.
              Na žalost sve to džabe,kad mora da gleda sa klupe kako se Bjelkan raspada ceku tekmu.

              Inače ovo što mi igramo ne znam kako nazvati?Kako ovo ispucavanje,tako i defanzivu,a naročito
              odbranu od pika koja je trenutno misterija i enigma za Alimpija.
              sigpic
              ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

              Comment


              • Vise nam je dobrog doneo Davi Dovac za ova 2 meča nego Radičevic za sve dosadasnje zajedno.

                Comment


                • Radivojević je odličan primer šta se dešava kada se igrač ne prilagodi novim pravilima, zaslužio je da dobije drugu nesportsku i da popije klupu, samo ga je sažaljenje sudija spasilo.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Da li neko moze da mi objasni ovo arčenje Bjelice,koji pride ne radi nista krucijalno i bitno na terenu?
                    Janković ušao odlično u meč,pogodio dve trojke,lupio bananu,delovao jako dobro i smisleno na terenu,
                    i sad ga nema nigde od tada.Praktično ladi se na klupi 20 min.?
                    I posle ga kao čekamo da proradi,da udje u ritam i te fore.U čemu je tu problem?DA se nije prejeo na poluvremenu?

                    Vadi moj ALimpije ovog Blejicu čoveče.Ubaci momka neka igra.
                    sigpic
                    ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                    Comment


                    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                      Mora lepo da se igra i da se ubedljivo pobedjuje...sve sem toga je jeres... #Jevandjelje po svetom Radonji, glava 14
                      Poslanica ZiS-ova nevernima, glava 1
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Davidovac objasnio™.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by Talični Tom View Post
                          Da li neko moze da mi objasni ovo arčenje Bjelice,koji pride ne radi nista krucijalno i bitno na terenu?
                          Janković ušao odlično u meč,pogodio dve trojke,lupio bananu,delovao jako dobro i smisleno na terenu,
                          i sad ga nema nigde od tada.Praktično ladi se na klupi 20 min.?
                          I posle ga kao čekamo da proradi,da udje u ritam i te fore.U čemu je tu problem?DA se nije prejeo na poluvremenu?

                          Vadi moj ALimpije ovog Blejicu čoveče.Ubaci momka neka igra.
                          RADONJA LIKE THIS

                          Comment


                          • Lepa utakmica, opuštencija ...
                            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                            Comment


                            • Veliko bravo za Davidovca....i veliko uaaa za Alimpija zbog ignorisanja Jankovica u drugom poluvremenu

                              Comment


                              • Originally posted by Talični Tom View Post
                                Da li neko moze da mi objasni ovo arčenje Bjelice,koji pride ne radi nista krucijalno i bitno na terenu?
                                Janković ušao odlično u meč,pogodio dve trojke,lupio bananu,delovao jako dobro i smisleno na terenu,
                                i sad ga nema nigde od tada.Praktično ladi se na klupi 20 min.?
                                I posle ga kao čekamo da proradi,da udje u ritam i te fore.U čemu je tu problem?DA se nije prejeo na poluvremenu?

                                Vadi moj ALimpije ovog Blejicu čoveče.Ubaci momka neka igra.
                                Pljuvacu!

                                Jebg, radis sad isto sto si zamerao drugima.
                                Lessort i Jankovic bas losi u odbrani. Tu treba dovesti nekog (ako ima para, a ima da se placa 150k neko ko se druzi sa klupom 40 minuta) ko moze da pod kosem igra odbranu, odnosno da ne bude samo Antic taj ko iole brani kos.

                                Lessort bas smusen, ona reakcija kada je dodao Toshiu je smesna. Davidovac dobar, ali brzo ce skapirati ovi iz evrolige da ima brzinu krilnog centra. On je vise za neku minijaturu, nego da stvarno bude plemejker.

                                Videcemo, dobra igra i pobeda protiv Efesa je pod must. Oni su tu negde oko nas na tabeli, imaju isti skor, a mi u evroligi zaradjujemo pare (ulaznice + hype + pobede), od ABA nemamo ni cvonjka. Mora da se radi, kako na treninzima, tako i na doselekciji!

                                Vidimo se u petak u Pioniru, nasoj kuci.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X