Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bogme Alimpije me oduševio. Radičeviću...

    Comment


    • Neka Radičevića, još uvek je naš igrač i ne treba se sprdati sa momkom.
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • Na pocetku je delovalo da je Feldin promasaj, i da se koncepcijski ne uklapa, ali ovo sto on igra u napadu je brutalno, odlican u defanzivi..
        Njegova najbolja sezona..
        Samo da potraje.. A mozda ovo i nije njegov maximum? Veceras nije ubacio ni jednu tricu, sto mu je najjace oruzje, i opet mu nista nisu mogli.
        Last edited by Antona; 15-12-17, 22:41.

        Comment




        • Kao munja.

          Comment


          • Originally posted by Боги View Post
            Opet ne zna ovaj Alimpije..
            Sjecas li se Bogi sta sam ti govorio za Antica kad se suskalo da dolazi? Covjek je ljudski maximum, titan, ćaća ove igre!

            Elem za Feldina; prijatelju, evo ti i moja zena, tebi to nije nista, meni bi mnogo znacilo!

            Comment


            • Ja bih izrazio zahvalnost i Željku Obradoviću koji nam je prvo ustupio Peru, bio jedan od glavnih ljudi i dosta pomogao pri pregovorima sa Fenerom. Inače verovatno ne bi ni gledali Antića kod nas.

              Takođe, vrlo često, kad god mu vreme i obaveze dozvoljavaju se čuje sa Dušanom kome je i mentor i dosta mu pomaže. Ovaj to čak ne krije, i čini mi se da je to i rekao na predstavljanju.

              Comment


              • Vozi me na Pale
                Preko Ledina
                Zvezda uze na dva leta
                Džejmsa Feldina

                Comment


                • Laza pohvalio Alimpija....pa ovo je vece paradoksa
                  Da ih pomenem jos nekoliko...ova nakaradno sklopljena ekipa na celu sa vezarom i nemacem pojma na klupi vezuje 3 pobede u EL od toga dve u gostima i to jednu protiv Reala ni manje ni vise.Iz teskog kanala 7 min pre kraja ekipa dobija utakmicu dok najbolji igrac to gleda sa klupe.Nekretnina Pero krade lopte,trci kontru i kuca u istoj. Ekipa koja moze da dobije samo kad ih sere sut,daje 6 trojki za utakmicu uz sut od 28 posto i preokrece i dobija tekmu.Matorci sem genijalnog Pera uglavnom ocajni,ali gle cuda...dobismo utakmicu.Spot up suter bez trunke kreacije,i koji nestaje kad je bitno, gura do 26 poena, bez pogodjene trojke,deli 6 asistencija i sutira bacanja 10/10 kad se lomi mec. Milko koji ne moze vola da ubode, ali igra odbranu,skace,asistira i iznudjuje faulove.Nemac pojma na klupi vec drugi mec dobija tako sto drzi glavnog skorera i organizatora na klupi kad je bitno,i pokazuje da ne blista sa engleskim, ali da itekako poznaje ovu igru.
                  I na kraju da zakljucim vece za najvecim paradoksom-cuvene neverne Tome i neumorni kriticari,koji se odazivaju na ime navijaci KKCZ koji kolektivno klicu timu u ektazi
                  Naravoucenije-opustite se ljudi i uzivajte u nasoj Zvezdi, niko ne zna koliko ce jos da traje ovo zadovoljstvo
                  Veliko postovanje za Alimpija i momke
                  Last edited by Gudura; 15-12-17, 23:00.

                  Comment


                  • Originally posted by Manda77 View Post
                    Vozi me na Pale
                    Preko Ledina
                    Zvezda uze na dva leta
                    Džejmsa Feldina

                    Hahahahhahhah

                    Comment


                    • Da pomenemo jednu bitnu sitnicu, Calathes verovatno propusta mec protiv nas zbog vecerasnje povrede

                      Comment


                      • Posebno mi je draga vecerasnja pobeda jer smo nadoknadili - 13, na sest minuta do kraja. Mislim da to nije uradila ni proslogodisnja Zvezda, i govori o odredjenom kvalitetu koji imamo. Deluje kao da se skrckala neka hemija u timu.

                        Comment


                        • Bio sam sumnjičav prema Feldinu, al momku svaka čast ... moram priznati.

                          edit:
                          nego, daj da i Lesoru nađemo neku pevaljku, koncentracije radi ...
                          Last edited by kankkunen; 15-12-17, 23:20.
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment




                          • Ko nije gledao repriza je na SK3 u 2:20.

                            Comment


                            • Originally posted by Clash View Post
                              Ovu doskočicu razumemo ja i još možda dvojica metuzalema ovde
                              Originally posted by Hogar View Post
                              Za ovakve upise nemam reči. Jel ovo kao šala? Šta bi bilo da sam ja napisao da Dulo, Tegi, Salo, Danilović, sednu u avion i zapucaju u brdo. Bolesno, grobarsko ludilo
                              Originally posted by MannyCalavera View Post
                              Nisam se jos rodio ali znam Dzemalovu pricu Nema sanse da Choki skoncha tako, previse veliki lingur je to
                              Evo jednog;

                              "Mujo, daj meni malo da vozim!"
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Ne gubimo korak cak ni za proslom sezonom. Nakon 12 kola, isti skor, 5 pobeda.

                                Comment

                                Working...
                                X