Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobijamo.
    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

    Ljuba Tadić.

    Comment


    • Pa nek uzmu neka sa vise mesta pa nek zovu i navijace da idu sa njima. Nek im spreme hotel i povratak i to bi moglo da odbije neki deo. Isao bih bar na 5-6 gostovanja u tom slucaju.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Da se malo vratim na Manijeve upise, dakle čarter avion JAK40 sa nekih 25/27 sediišta i doletom od 1600 km košta kao jedan igrač (da se kupi) dakle nekih 200/250000 evra, verujem da bi se vrlo brzo isplatio klubu a mogao bi i da se iznajmljuje, znači ne bi bio samo rashod već bi donosio i prihod.
        Verujem da bi kalkulaije pokazale ispravnost takvog poteza.
        Taman da Covic izigrava Dzemala Bjedica.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Bice zanimljivo videti Enisa na debiju u evroligi, njemu je ovo prva sezona i u evropi i sad u najjacem kosarkaskom karavanu posle Nba na svetu. Inace on je sa Samardom Samujelsom igrao na kupu Amerike pre nekoliko godina za Jamajku i ostavio sasvim solidan utisak kao asistent, tako da mislim da i u tom segmentu dobijamo vaznog igraca

          Comment


          • “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Samo A380, mogu da odrade i trening za vreme putovanja ...
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Taman da Covic izigrava Dzemala Bjedica.
                Ovu doskočicu razumemo ja i još možda dvojica metuzalema ovde

                Comment


                • Nisam baš nešto siguran da će Enis imati veliku minutažu, jer tek treba da se uklapa u tim. Kod Radonje bi igrao 2-3 minuta.

                  Comment


                  • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                    Nisam baš nešto siguran da će Enis imati veliku minutažu, jer tek treba da se uklapa u tim. Kod Radonje bi igrao 2-3 minuta.
                    Mislis 30 sekundi[emoji3]

                    Comment


                    • Mislim da Ennis nece ni biti u 12 veceras.Jedino ako Radicevic nije ostavio svoje mesto na klupi slobodno

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Mislis 30 sekundi[emoji3]
                        Mislim.

                        Comment


                        • Originally posted by Clash View Post
                          Ovu doskočicu razumemo ja i još možda dvojica metuzalema ovde
                          U ovoj doskočici Kronos izigrava Tomu Nikolića (grobara hehe) a Čović Đinđića.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                            Kod Radonje bi igrao 2-3 minuta.
                            Sve ti je to do trenera
                            Kod Dulo-a bi igramo 35+ uz gratis testiranje prednjih ukrstenih

                            Comment


                            • Igrace Enis sigurno. Verujem da ce veceras biti treca opcija na pleju.
                              Radicevic da sedi i da ne sedi na klupi,isti djavo.

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Taman da Covic izigrava Dzemala Bjedica.
                                Za ovakve upise nemam reči. Jel ovo kao šala? Šta bi bilo da sam ja napisao da Dulo, Tegi, Salo, Danilović, sednu u avion i zapucaju u brdo. Bolesno, grobarsko ludilo

                                Comment

                                Working...
                                X